OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 29., hétfő 13:45

Toti írta:egyszerűen hasonlítsd össze.
kézenfogva sétál a férfi és a nő az utcán, majd elcsattan egy csók.
kézenfogva sétál két férfi az utcán majd elcsattan egy csók.
Attól függ. Ha csak szájra puszi, akkor heteroknál fel se tűnik, melegeknél gonodlom nézek egyet furcsán, aztán megyek tovább. Ha meg komolyan belemerülnek, akkor mindegyik pár esetében elfordulok, én konstatálom, hogy ennek rohadtul nem itt lenne a helye.. De amúgy persze, nyilvánvaló, hogy egy meleg pár nagyobb felháborodást kelt az utcán csók közben, de továbbra is tartom, hogy egy visszafogottabb meleg pár semmilyen kárt nem okoz egy gyerekben, akinek értelmes szülei vannak, és el tudják magyarázni neki, hogy mit látott.

De amúgy most min is megy a vita itt? Mert már lassan ott tartunk, hogy utcára se kéne kimenniük, miközben az egész abból indult, hogy szimplán házasodhatnak az USA-ban, ami csak +1 papírt jelent..
Dupla D írta: Viszont könyörgöm egy férfi ne nézzen már ki nőnek.
Mondjuk ezt a mai tiniknek is el kéne magyarázni, amilyen 13-14 évesek jönnek velem szembe az utcán.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015. június 29., hétfő 13:50-kor.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 29., hétfő 13:40

TBone írta:állatvilágban is előfordul szép számmal. te úgy születtél, hogy az ellenkező nem vonz, ő úgy született, hogy az azonos nemű vonzza. hetero szülőktől. nem természetes? definiáld akkor a természetesség fogalmát. ez nem egy felvett manír, amit poénból választanak az emberek.
Te is érted mire gondoltam, amikor azt mondtam, hogy nem természetes, függetlenül attól, hogy mi a természetes szó definíciója. Fogalmazhattam volna úgy is, hogy nincs bajom addig velük, amíg nem akarnak látszólag is kilógni a társadalomból (két egyszerű példa: Conchita és a melegparádék). Azonos neműek egymás kezét fogva az utcán ugyan szokatlan látványt nyújt, de nem fogom ezért őket utálni. Viszont könyörgöm egy férfi ne nézzen már ki nőnek. Főleg, ha az azonos neműekre gerjed és lenne esélye nála, akkor annak is a férfiak jönnek be.

Ne erőltessék már a heterok emberekre rá akaratukon kívül a homokosok magukat. Szerintem a hetero emberek 80-90 %-a hasonló véleményen van, és ebből még sajnos egyre többen az ultraliberálisok. A túlzott liberalizmusnak valahol már határt kell szabni.

Szerk.: Elfogadom a melegek házasságát, ha betiltják a homokosok magamutogatását kezdve a melegfelvonulásokkal.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 29., hétfő 13:36

palesz77 írta:
Ferencváros írta:Szerintem ha egy gyerek azt látja az utcán, hogy két férfi kézen fogva megy, és nyalják egymást, akkor jelentősen sérül.
Szerintem meg ha egy gyerek azt látja sétálgatva, hogy egy hetero pár már majdnem ott dugja meg egymást egy parkban annyira falják egymást, attól is jelentősen sérül..
sztem meg ez így már nagyon túllövős.

egyszerűen hasonlítsd össze.
kézenfogva sétál a férfi és a nő az utcán, majd elcsattan egy csók.
kézenfogva sétál két férfi az utcán majd elcsattan egy csók.

hát leírni is nehéz volt az utóbbit.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 29., hétfő 13:34

Ferencváros írta:Szerintem ha egy gyerek azt látja az utcán, hogy két férfi kézen fogva megy, és nyalják egymást, akkor jelentősen sérül.
Szerintem meg ha egy gyerek azt látja sétálgatva, hogy egy hetero pár már majdnem ott dugja meg egymást egy parkban annyira falják egymást, attól is jelentősen sérül.. Egymás felfalása szexuális beállítottságtól függetlenül nem utcára való, egy kézfogástól meg nem sérül egy gyerek, megkérdezi a szülőt miért fogják egymás kezét, az elmagyarázza neki, aztán folyik az élet tovább. Vagy benned komoly nyomokat hagyott, amikor megtudtad, hogy léteznek melegek? :hmmm:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. június 29., hétfő 13:30

Pipita írta:És az nem zavar téged, hogy egy meleg párkapcsolat az két emberről szól, ergo senki sem sérül semmiben?
Szerintem ha egy gyerek azt látja az utcán, hogy két férfi kézen fogva megy, és nyalják egymást, akkor jelentősen sérül.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: OFF

HozzászólásSzerző: TBone » 2015. június 29., hétfő 12:58

Dupla D írta: amíg nem érzik úgy, hogy természetes dolog a melegség
állatvilágban is előfordul szép számmal. te úgy születtél, hogy az ellenkező nem vonz, ő úgy született, hogy az azonos nemű vonzza. hetero szülőktől. nem természetes? definiáld akkor a természetesség fogalmát. ez nem egy felvett manír, amit poénból választanak az emberek.
Dupla D írta: és úgy nem viselkednek nyilvánosság előtt
mert ha természetesnek veszi a melegséget, akkor mit csinál esetleg? kézen fogva sétál a párjával az utcán? :ozil: netán ad neki egy csókot? :ozil: :ozil: azért mert ő így született, nem szerethet azt, akit akar, úgy ahogy egy hetero? ettől ő kevesebb?mert ez másnak esetleg nem tetszik? ez olyan, mint ha te jársz egy ronda csajjal, megcsókolod az utcán és mások elborzadnak rajta, hogy fúj, blöe, stb. akkor te ezáltal egy értéktelenebb ember vagy? sokkal több heterot látok a városban járva egymást nyalni-falni, amitől inkább kidobom a taccsot.

a különböző felvonulásokon a tangás seggüket rázó és műbrokit viselő idiótákkal ne mossuk össze az összes meleget. az utóbbiaktól nekem is fölfordul a gyomrom és hányingernek tartom. ha a mondanivalóddal kizárólag rájuk céloztál, akkor tárgytalan az egész :)

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. június 29., hétfő 11:22

istimester írta:Ez egy rettentő rossz példa. Az USA általában a gazd. bevándorlók elitjét fölözi le. Ott sem úgy működik, hogy átsétálnak a határon. A nővéremnek egy Berkeley meghívással a zsebében is végig kellett járnia a komplett szükséges adminisztrációs eljárásokat. Az USA-t ahhoz lehetne hasonlítani, amikor a szocializmus idején a SOTE-ra vagy a BME-re jöttek tanulni majd Magyarországon maradtak az arab diákok. Nem a zöld határon sétáltak be.

A megtermelendő adóról csak ennyit:

A dán szociáldemokrata kormánypárt arra számít, hogy kevesebb bevándorló és menekült érkezik az országba, ha a parlament elfogadja azt a javaslatukat, amely szerint az érintetteknek legalább heti 10 óra közmunkát kell vállalniuk az ellátásért cserébe. A javaslat egyik oka, hogy kiderült: a 2002-2003-ban érkezett bevándorlóknak csak negyede dolgozott tíz évvel később. A foglalkoztatási minisztérium szerint nem volt jó az integrációs program.
Miért ne lehetne úgy csinálni az EU-ban, mint az USA? Van ennek valami akadálya? Komolyan kérdezem, mert nem vagyok jogász. Egyébként pl a több, mint 15 millió kaliforniai hispán bevándorló mennyire elit, azon is lehetne vitatkozni. De tény, hogy ők megválogatják, ez nem vitás, ezt nem is mondtam, hogy nem, pont, hogy tetszik, hogy nem érzelmi alapon közelítik meg, hanem tudományosan alakítják az "állományt". Ami nekem a jelenlegi magyar kérdésben egyedül nem tetszik, az a háborús menekültek és a bevándorlók összemosása a közéletben plakátokkal, egyoldalú riportokkal. A dánoknál erről a dologról nem tudtam, de az egészen biztos, hogy egy skandináv jóléti államban könnyebben és jobban lehet eléldegélni az állam csöcsén, mint mondjuk itt. Ráadásul ez a példa semmit nem befolyásol, legalább tudjuk, hogy melyik típusú integrációs politika nem válik be.

Ha nem külső munkaerő, akkor te mit javasolsz? Valami megoldás kell a nyugdíjproblémára.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 29., hétfő 11:08

Pipita írta:Szerintem gondolkodj el egy picit mielőtt írsz valamit, mert most azt mondod például, többek között, hogy nőket erőszakolni nyugodtan lehet, gyerekeket molesztálni nyugodtan lehet, mert az egyik fél ezt akarja. Valamit nagyon félreértettél. :(
Szerintem te értelmezhetnéd, amit én írok. Én a "beteg" emberek szemszögéből közelítettem meg a dolgot. Mert mit lát egy zoofil most? A melegeknek, akik ugyanúgy betegek, mint ő, megadták a jogokat.

És én pont hogy azt mondom, hogy nem lehet nőket erőszakolni, gyerekeket molesztálni. Pont az ilyen új törvények miatt fogunk eljutni lassan oda, hogy már mindenkinek lesz joga mindenhez. Az ilyen korcsoknak is.

Most leszögezem, hogy nem utálom a melegeket, amíg nem érzik úgy, hogy természetes dolog a melegség és úgy nem viselkednek nyilvánosság előtt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 29., hétfő 10:51

És az nem zavar téged, hogy egy meleg párkapcsolat az két emberről szól, ergo senki sem sérül semmiben?

Azt fel tudod fogni, hogy egy gyerek esetében ez nem áll fenn?

Szerintem gondolkodj el egy picit mielőtt írsz valamit, mert most azt mondod például, többek között, hogy nőket erőszakolni nyugodtan lehet, gyerekeket molesztálni nyugodtan lehet, mert az egyik fél ezt akarja. Valamit nagyon félreértettél. :(

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 29., hétfő 10:48

Pipita írta:Két felnőtt ember kapcsolatát sikerül ahhoz hasonlítani, amikor egy felnőtt molesztál egy gyereket, akinek még csak esélye sincs felfogni a történéseket?

Jézusom...
Igen, mert mindkettő azt mondja, hogy nem ő tehet róla. Minden betegelméjű erre fog hivatkozni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 29., hétfő 9:55

Két felnőtt ember kapcsolatát sikerül ahhoz hasonlítani, amikor egy felnőtt molesztál egy gyereket, akinek még csak esélye sincs felfogni a történéseket?

Jézusom...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 29., hétfő 9:26

Elvan baszva az egész világ. Ez már jobb nem lesz, viszont rosszabb biztosan.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 29., hétfő 9:20

Lehet lecserélni a profilképet idióták.
Állítólag a pedofilok is tüntetni fognak Amerikában, hogy fogadják el őket, mert ez szerintük ugyanolyan betegség, mint a köcsögség.

Kíváncsi vagyok mit mond erre a sok szivárványvédő.
És még mielőtt betámad valaki, tudom, hogy két éves cikk, de ha ezek eddig is tüntetgettek, akkor ezután már joggal fognak.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 29., hétfő 0:34

istimester írta:Más. Nem mintha bármikor ajánlanám az index.hu-t, de ezen most felröhögtem.
Szent szar. :|

En meg a farmer + polo + sportciponel tartok. Elegge le vagyok maradva.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 28., vasárnap 22:57

Ezeket egy sírból szedték elő?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 28., vasárnap 22:02

R.M.C.F írta:ha ezt alves és neymar meglátják..... :roll: :roll: :roll:
Songot lehagytad.. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 28., vasárnap 22:00

ha ezt alves és neymar meglátják..... :roll: :roll: :roll:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 28., vasárnap 21:40

istimester írta:
Ferencváros írta:Más: pontosan mi lesz akkor, ha Görögországban államcsőd lesz, ami egyre valószínűbb? Az oké, hogy viszonylag húzza magával az összes országot, ahol euró van, de amúgy mi lesz? Új pénz? Új elnök? Valaki felvilágosítana, mert teljesen ezzel az államcsőddel nem vagyok képbe, nekem csak az 1700-as évekből rémlik Franciaország. :mrgreen:
Szerintem senki nem tudja még, hogy mi következik. A legújabb hír szerint az EKB mutatja a fukkot és tovább finanszírozza a görög bankrendszert.

Más. Nem bármikor ajánlanám az index.hu-t, de ezen most felröhögtem.
az a büdös...


A görög helyzetről meg tényleg senki se tudja megmondani, hogy mi lesz. Valamelyik nap olvastam egy cikket, hogy az eurózónából 2 évig nem léphetnének ki az alapszabályok szerint. Igaz, hogy kizárásról nem írnak, de ha törlesztetni nem tudnak majd, akkor gondolom saját valutát sem tudnak majd nyomtatni, tehát mehet a cserekereskedelem. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. június 28., vasárnap 21:29

Ferencváros írta:Más: pontosan mi lesz akkor, ha Görögországban államcsőd lesz, ami egyre valószínűbb? Az oké, hogy viszonylag húzza magával az összes országot, ahol euró van, de amúgy mi lesz? Új pénz? Új elnök? Valaki felvilágosítana, mert teljesen ezzel az államcsőddel nem vagyok képbe, nekem csak az 1700-as évekből rémlik Franciaország. :mrgreen:
Szerintem senki nem tudja még, hogy mi következik. A legújabb hír szerint az EKB mutatja a fukkot és tovább finanszírozza a görög bankrendszert.

Más. Nem mintha bármikor ajánlanám az index.hu-t, de ezen most felröhögtem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 28., vasárnap 21:25

KAG írta:
Kerlon írta: Személyiből kapsz ideigleneset, amint benyújtottad a kérvényt az újításra.

Remélhetőleg akkor azt már el is fogják fogadni az Eu-ban!
Köszönöm szépen :)
Csak arra figyelj, hogy ne csak annyi legyen rajta a névnél, hogy McLovin. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég