OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 23., kedd 23:22

ziro4vr írta:
Pipita írta: Választások lesznek valószínűleg '18-ban, majd szépen el kell dönteni hogy mi kell az országnak.
Amíg az ellenzék csak bohócokat tud kiállítani, amíg a választási rendszer fekete lyukaként nem túl nagy százalék kell egy kétharmadhoz, amíg az idősödő társadalmat faék egyszerű befolyásolni, addig ezek csak hangzatos kijelentések, hogy csak úgy odamegyünk és eldöntjük.
3 dolgot akarok csak ehhez hozzátenni:

1. a 2014-es választási program annyi volt mindössze:"Folytatjuk"
2. a 2014-es választást is ordas módon elcsalták, azóta pedig már annyira gátlástalanok, hogy a fáradságot sem veszik arra, hogy a látszatra adjanak
3. a mai népszavazási történések
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. február 23., kedd 23:08

Senkinek sincs megtiltva, hogy kezdjen el építő jellegű kritikákat és nem csak szarozásokat megfogalmazni. Panaszkodni tudunk 10 millióan, hasznosat hozni már nem nagyon. De bárki előtt adott a lehetőség, akinek nem tetszik a mai magyar politika, tessék beszállni, oszt majd lesz valami. 1990 óta ez így működik. Nem a Fidesz lehetetleníti el az ellenzéket, már nem azokat az időket éljük.

A kétharmadhoz tényleg nem kell túl nagy százalék, csak agyon kell nyerni az egyéni választókerületeket. De az sem a rendszerből fakadóan csak a Fideszé..És sajnos nem csak az idősödő társadalmat olyan egyszerű manipulálni.

Amúgy véletlenül sem szeretnék senkit sem befolyásolni, de 18-ban már lesz MKKP, just sayin'
:)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 23., kedd 23:02

Pipita írta: Választások lesznek valószínűleg '18-ban, majd szépen el kell dönteni hogy mi kell az országnak.
Amíg az ellenzék csak bohócokat tud kiállítani, amíg a választási rendszer fekete lyukaként nem túl nagy százalék kell egy kétharmadhoz, amíg az idősödő társadalmat faék egyszerű befolyásolni, addig ezek csak hangzatos kijelentések, hogy csak úgy odamegyünk és eldöntjük.
Nem illik.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. február 23., kedd 22:56

Nem értem, miért ajánlod?
Mert nem félelmetes ez a sztori, hanem nevetséges.

Választások lesznek valószínűleg '18-ban, majd szépen el kell dönteni hogy mi kell az országnak.
Nem akarok politizálni, de elég nyilvánvaló a helyzet.
Közel sem élünk rákosi vagy kádári rendszerekben hálistennek. Bár haladunk, szó se róla. :lol:

Amúgy annyira nem nyilvánvaló szerintem. Összeesküvés elmélet lesz: hogyha megpróbálunk egy politikus fejével gondolkozni, akkor a Fidesznek mi előnye származhat az üresfejű senkik odarendelésével? Semmi. Simán lehet ellenzéki akció is ez az egész. :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 23., kedd 22:49

istimester írta:
PEEtör írta:A mai nappal pedig teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy akik most hatalmon vannak, nem fogják többé demokratikus úton kiadni a kezükből, sőt, nemcsak nem demokratikusan, hanem békésen. Itt csak erőszakkal lehet majd kormányt váltani, és a hangsúly a majdon van.
Jó lenne azért, ha nem hevülnétek túl.. 94-ben is az volt a propaganda, hogy Boross beveti a hadsereget.
Egyáltalán nem propaganda ez és tudom, hogy hihetetlennek tűnhet még sokaknak, csak azt nem tudom miért? Nem akarok politizálni, de elég nyilvánvaló a helyzet.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. február 23., kedd 22:42

PEEtör írta:A mai nappal pedig teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy akik most hatalmon vannak, nem fogják többé demokratikus úton kiadni a kezükből, sőt, nemcsak nem demokratikusan, hanem békésen. Itt csak erőszakkal lehet majd kormányt váltani, és a hangsúly a majdon van.
Jó lenne azért, ha nem hevülnétek túl.. 94-ben is az volt a propaganda, hogy Boross beveti a hadsereget.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 23., kedd 22:38

Nem értem, miért ajánlod?

Lehet, hogy vicces, mennyire kőbuta parasztok léteznek a világunkban, meg hogy milyen "jópofa" (???) válaszokat nyögnek ki a teljesen üres fejükből, meg hogy a sima éjszakai élet maffia is erkölcsösebben dolgozik, mint a kormány, de a szituáció egyáltalán nem az (a székház gyakorlatilag 10 civil emberrel való lezárása és felügyelet alatt tartása, a hivatalos szervek teljes asszisztálása, a büntetőtörvénykönyv ellen való nyilvánvaló vétség, alapvetően a népszavazást kezdeményező jogszabály egészen abszurd ellehetetlenítése, stb stb).

A mai nappal pedig teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy akik most hatalmon vannak, nem fogják többé demokratikus úton kiadni a kezükből, sőt, nemcsak nem demokratikusan, hanem békésen. Itt csak erőszakkal lehet majd kormányt váltani, és a hangsúly a majdon van.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. február 23., kedd 22:20

PEEtör írta:
Pipita írta:Milyen NVI? nem a művelődési központban voltak?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Irigylem azt, aki tud ezen még nevetni. Nekem spec annál is ijesztőbb a jövőkép, mint amit korábban gondoltam...
http://444.hu/2016/02/23/nem-felelmetes ... -a-hatalom

az utolsó néhány bekezdést ajánlanám.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 23., kedd 21:23

Pipita írta:
realmadridfan írta:Bekapcsoltam most az M1 Híradóját, kíváncsi voltam mit hoznak le a mai NVI balhéból. A válasz: semmit. Szerintük ez nem hírértékű.
Milyen NVI? nem a művelődési központban voltak?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Irigylem azt, aki tud ezen még nevetni. Nekem spec annál is ijesztőbb a jövőkép, mint amit korábban gondoltam...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. február 23., kedd 20:40

sentry írta:
realmadridfan írta:Update: a 19:30-as híradó félóra migránsozás után 20:01 kor jutott oda, hogy leadjon egy anyagot. Érdemes megnézni, milyen kádár-rendszert idéző híradás állítottak össze róla :-(
Miért lep ez meg?! :lol:

Múltkor felidegesített hogy Petőfi nem képes normális műsort összetenni és szarabnál-szarabb zenék szóltak, átkapcsoltam Kossuthra. Ott a zene legalább jó volt :mrgreen: De híreknél első hír: migránsok, másik: mennyire működnek a reformok :lol: :lol: Ott ki is kapcsoltam. :)
Majd amikor a Class FM helyett is berakjak a radiojukat :/

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. február 23., kedd 20:22

realmadridfan írta:Bekapcsoltam most az M1 Híradóját, kíváncsi voltam mit hoznak le a mai NVI balhéból. A válasz: semmit. Szerintük ez nem hírértékű.
Milyen NVI? nem a művelődési központban voltak?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2016. február 23., kedd 20:21

Kinéztem belőlük annyit, hogy az első 8-10 hír közé befér :lol: :lol:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. február 23., kedd 20:09

realmadridfan írta:
realmadridfan írta:Bekapcsoltam most az M1 Híradóját, kíváncsi voltam mit hoznak le a mai NVI balhéból. A válasz: semmit. Szerintük ez nem hírértékű.
Update: a 19:30-as híradó félóra migránsozás után 20:01 kor jutott oda, hogy leadjon egy anyagot. Érdemes megnézni, milyen kádár-rendszert idéző híradás állítottak össze róla :-(
Miért lep ez meg?! :lol:

Múltkor felidegesített hogy Petőfi nem képes normális műsort összetenni és szarabnál-szarabb zenék szóltak, átkapcsoltam Kossuthra. Ott a zene legalább jó volt :mrgreen: De híreknél első hír: migránsok, másik: mennyire működnek a reformok :lol: :lol: Ott ki is kapcsoltam. :)

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2016. február 23., kedd 20:05

realmadridfan írta:Bekapcsoltam most az M1 Híradóját, kíváncsi voltam mit hoznak le a mai NVI balhéból. A válasz: semmit. Szerintük ez nem hírértékű.
Update: a 19:30-as híradó félóra migránsozás után 20:01 kor jutott oda, hogy leadjon egy anyagot. Érdemes megnézni, milyen kádár-rendszert idéző híradás állítottak össze róla :-(

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 23., kedd 19:43

Babinho írta:A vecsési Parkoló Plázáról csak pozitívumot tudok írni. Ajánlom.
köszi neked is :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2016. február 23., kedd 19:37

Bekapcsoltam most az M1 Híradóját, kíváncsi voltam mit hoznak le a mai NVI balhéból. A válasz: semmit. Szerintük ez nem hírértékű.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. február 23., kedd 15:55

Van itt valaki, aki rendelkezik VMware Workstation tapasztalattal? Sehogy sem sikerül mindkét fizikai hálózati kártyát működésre bírni a virtuális gépen. Állandóan csak az alaplapon lévőt érzékeli. Pedig a google szerint mindent jól csináltam :)
PÜ, köszi.
Merci Zizou!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. február 23., kedd 14:05

A vecsési Parkoló Plázáról csak pozitívumot tudok írni. Ajánlom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 22., hétfő 17:39

___Samy___ írta:Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízhatóak ezek a "parkolók". Kulcsot ott kell-e hagynom minden esetben? Nem babrálnak hozzá? Ilyesmik.
Vegyes. En sokaig ilyenekkel parkoltam de atszoktam a reptér parkolojaba. Rovid tavon minimális a kulonbseg, ellenben nem kell várnom a buszra, se oda se vissza. Nincs a pont most ment el, vagy a majd jon csak megvárja amig a masik gépről is mindenki odaszól hogy itt van...stb.
Holiday parking kategoria, 5 perc séta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 22., hétfő 17:06

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízhatóak ezek a "parkolók". Kulcsot ott kell-e hagynom minden esetben? Nem babrálnak hozzá? Ilyesmik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég