OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. január 20., péntek 18:07

2 vegleges meg nem igazan vegleges :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 20., péntek 18:04

Szia Hehe! :-*

A hat hónap zárka után már csak a lányokra tudsz nézni mi? Elég volt a szappanból. :smile:

Remélem rendes fiú lett belőled ez idő alatt. Fel ne bolygasd a mi szűzies ministráns fiú lelkünket, mert megállunk a fejlődésben.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. január 20., péntek 17:03

egy ismerősöm szerint ha eladod az autódból a benzin felét, akkor marad is a fele, amivel tudsz menni, a másik feléből meg a semmiből csinálsz pénzt.... :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 20., péntek 16:54

H.E.H.E. írta:ilyen benzinárakkal nehezen is megy a piros lada, az már biztos. :mrgreen:
Tudod, hogy lehet egy Lada értékét megduplázni? Tankold tele... ba dum tss.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (Igen tudom, ez szar volt. :lol: )
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. január 20., péntek 16:51

ilyen benzinárakkal nehezen is megy a piros lada, az már biztos. :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 20., péntek 16:41

Mi lesz a következő, felélesztik a szomszédokat? :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 20., péntek 16:08

p.csabi1 írta:Hát te merre voltál ember?
Pont valamelyik nap voltál eszembe.Mondom hehe hogy jól felszívódott.
:salute: :mrgreen: :lol:
Azt felénk úgy hívják, hogy 6 hónap zárka, más néven végleges.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. január 20., péntek 15:54

Hát te merre voltál ember?
Pont valamelyik nap voltál eszembe.Mondom hehe hogy jól felszívódott.
:salute: :mrgreen: :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. január 20., péntek 15:43

szevasztok csokiskarikák.
mi van veletek? semmi? :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2017. január 19., csütörtök 23:15

Hallod steve. BMW-re mindenkinek van pénze.... :lol: :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 19., csütörtök 22:54

Nekem nincs szükségem sem Audira, sem BMW-re, sem Porschera. Megtehetném, hogy BMW-m legyen, de nem az van. Egyelőre nem érzem, hogy ez elégítene ki, lehet hogy pár év múlva máshogy lesz. Ha majd úgy érzem, az lesz.

Elégedett vagyok az iskoláimmal, az életemmel.Szeretem a munkámat és igyekszem jól érezni magam minden nap. Minden filléremért megdolgoztam semmit sem kaptam ingyen.

Egy dologért aggódok, hogy egészség legyen a továbbiakban is a családnak és nekem is. Rettentően félek a megöregedéstől és a haláltól, egyiket sem tudom befolyásolni.

Ez jobban izgat mint egy xaros BMW vagy bármi vagyontárgy. Igyekszem csak simán boldog lenni minden nap, keményen dolgozni, a szabadidőt pedig kiélvezni.

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2017. január 19., csütörtök 22:39

Ehhez képest amit románok a csinálnak az királyság. Fiúk adnak magukra a csajok manapság nagyon jók (városban) Audi Mercedes BMW sőt elég sok Porschet látok de abban nem vagyok biztos hogy otthon van kád vagy áram. Rengeteg ilyennel találkozok.
Na az ilyet hogy csinálják?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 19., csütörtök 22:32

ikarus93 írta:
Csabi írta:olvasva a topikot, nem gondoltam hogy azért ilyen gány a helyzet MO-n. én akárhányszor pestre megyek csak azt látom hogy az emberek 3 megpakolt guccis táskával jönnek ki az arénából, meg minden 15 éves jampi kétkézzel szórja a pénzt.

Kedvencem mikor az X5-ösbe tankol az ürge 3000 ft-ért.
Provident meg Cofidisből megy a legtöbb Guccis táska. Én kiszálltam kivánom legyen mindenkinek fasza melója jó fizuval.
Lehet azert tankol az X5be 3kert mert fix gázolaj beszállítója van.... a Gucci táska meg nem cofidis hanem hamisítvány. Általában. Ilyen egyszerű.
Hogy en ilyenekből mennyit eladtam amikor meg virágzott az ioffer es azt sem tudtak hogy létezik :lol: nők...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 19., csütörtök 19:47

Csabi írta:olvasva a topikot, nem gondoltam hogy azért ilyen gány a helyzet MO-n. én akárhányszor pestre megyek csak azt látom hogy az emberek 3 megpakolt guccis táskával jönnek ki az arénából, meg minden 15 éves jampi kétkézzel szórja a pénzt.
Ehhez nem kell Pestre menni. :lol: Több 20 alattit látsz vásárolni, mint 20 felettit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 19., csütörtök 18:23

Csabi írta:olvasva a topikot, nem gondoltam hogy azért ilyen gány a helyzet MO-n. én akárhányszor pestre megyek csak azt látom hogy az emberek 3 megpakolt guccis táskával jönnek ki az arénából, meg minden 15 éves jampi kétkézzel szórja a pénzt.

Kedvencem mikor az X5-ösbe tankol az ürge 3000 ft-ért.
Provident meg Cofidisből megy a legtöbb Guccis táska. Én kiszálltam kivánom legyen mindenkinek fasza melója jó fizuval.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 19., csütörtök 18:06

olvasva a topikot, nem gondoltam hogy azért ilyen gány a helyzet MO-n. én akárhányszor pestre megyek csak azt látom hogy az emberek 3 megpakolt guccis táskával jönnek ki az arénából, meg minden 15 éves jampi kétkézzel szórja a pénzt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 19., csütörtök 17:58

istimester írta:
ikarus93 írta:Mondjuk 24 évesen mit vársz? Gondolom a tapasztalat is 2-3 év lehet max? Milliós
Nagyjából ezt szeretné szerintem. Vagy legalább 300k-t/= cca. 200 netto/ és bérletet úgy kezdésnek. 3 ledolgozott hónap + egy paksi szakmai gyakorlat után kaptam ezt az ajánlatot (+ utazási támogatás) még 2015 legelején. És én csak gépész vagyok, a villamos buzikák :mrgreen: valamivel többet keresnek.
Még ennyit se lőttem be nettónak, de szerintem aki ennyire lehurrog annak fogalma sincs erről a rétegről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 19., csütörtök 15:57

ikarus93 írta:Mondjuk 24 évesen mit vársz? Gondolom a tapasztalat is 2-3 év lehet max? Milliós
Nagyjából ezt szeretné szerintem. Vagy legalább 300k-t/= cca. 200 netto/ és bérletet úgy kezdésnek. 3 ledolgozott hónap + egy paksi szakmai gyakorlat után kaptam ezt az ajánlatot (+ utazási támogatás) még 2015 legelején. És én csak gépész vagyok, a villamos buzikák :mrgreen: valamivel többet keresnek.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 18., szerda 23:50

sentry írta:
rashidm írta:
Erről tudnál mesélni? Mármint ezekről a kóklerekről. :D Én hallom hogy vannak, de hogy miért kóklerek, az passz. :mrgreen: Én kíváncsi vagyok rá.
Láttam olyan vasalási tervet egy okleveles statikustól tervezői jogosultsággal, hogy azt hittem elsírom magam. A koszorúban a hosszvasakat "futónak" nevezte el. :lol: Meg egyszerűen olyan szarul méretezte az épületet (nem mondom a funkciót mert irreleváns, de nem családi ház) hogy az első tél után majdnem szétdőlt a "tároló" (ez még belefér). Aztán utólagosan kellett - másnak - megerősíteni, és akkor láttam az eredeti terveket. Sírtam. Először a röhögéstől, aztán kb a dühtől, hogy hogy lehet b*szd meg ennek jogosultsága.....

De ez csak egy volt. Tudnak olyan csomópontokat is tervezni acélból, hogy csak nézel, hogy ez így most honnan? hogy? miért? Teljesen látszik, hogy alapvető elmélettel nincsenek tisztában. Csak akkor lehet ilyent elkövetni.

A halál az meg az, mikor a programokon spórolnak. Oké sok mindent meg lehet kézzel is oldani, egyszerűsítésekkel, meg rutinból már pár öreg egy közelítő számítással megold egy rakás épületet. De hallottam már izzadni öregeket és beégni is mert akkora spórolás ment hogy inkább nem vette meg a szoftvert, és hatalmas mákkal nem lett k*rva nagy balhé. (Ezt nem írom le hol meg mi, mert nyoma marad itt, meg privátban sem. Ki tudja kit ismersz :lol: )

ÉS azért ezeknek a többsége láthatóan elméleti hiba, vagy böszme régi, elavult gondolkodások miatt van. Természetesen rengeteg hatalmas tudású "öreg" van, ismerek is jó párat, akik okosak, rugalmasak és nagyon angy tudásuk/gyakorlatuk van.

De talán a legdurvább szori amit a két szememmel láttam, hogy az alvállalkozó alvállalkozója (nem vicc :lol: ) olyan brigádból állt ahol a kőműves brigádban egy se volt kőműves. :mrgreen: (Ezt csak a nem kell a papírra írom). És ha hiszed ha nem, úgy rakták a téglát, hogy nem volt kötésben, egymás felett voltak az egész téglák. :lol: :lol: Én mikor megláttam, annyira röhögnöm kellett, hogy leültem a földre a röhögéstől, és folytak a könnyeim, hogy b*szd meg ilyen egyszerűen nincs. :lol: :lol: :mrgreen: Aztán másnap visszabontották a téglát, és felfalazták új brigáddal a falat. Állítólag ennek a csodás kőműves szakmát megújítani akaró brigád főnöke hatalmas ordibálásba kezdett mikor meglátta az eredményt. :lol: Kár hogy nem voltam ott. :-( :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Jah igen. Ilyeneket én nem hallottam. Én olyat tapasztaltam, hogy mostanában a tervezők nem mennek ki a munkaterületre, hanem kb megkapják a geodéziai pontokat és akkor rotty neki. csak hát, amikor egy-két pont nem ott van, ahol lennie kéne.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Meg amikor össze kell fésülniük a felsővezetékes terveket a vasutas vagy bármilyen tervvel akkor hallottam főnököktől olyat, hogy a felsővezetéktartó oszlop az vagy a szikkasztó árokban volt, vagy a pálya mellett a padkában... hát az úgy nem annyira jó. :lol:

ezt meg én tapasztaltam: kint voltam Békéscsabán (akkor még gyakornokként) a vasútállomás átépítésénél: jött a brazil gépsor vágányt fektetni. Mondta a művezető, hogy akkor megemeljük a sínt és visszük arrébb (vannak ilyen kézi emelők, amik ilyen kb 600 kg-t bírnak megemelni... nem ugrik be a neve most :mrgreen: ). Az egyik agyoniskolázott meg mondta, hogy nem kőőő ide gép, majd én!!!... Mit is mondhatnék, nem bírta el azt a csekély 7 tonnát. :lol:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 18., szerda 23:31

rashidm írta:
Erről tudnál mesélni? Mármint ezekről a kóklerekről. :D Én hallom hogy vannak, de hogy miért kóklerek, az passz. :mrgreen: Én kíváncsi vagyok rá.
Láttam olyan vasalási tervet egy okleveles statikustól tervezői jogosultsággal, hogy azt hittem elsírom magam. A koszorúban a hosszvasakat "futónak" nevezte el. :lol: Meg egyszerűen olyan szarul méretezte az épületet (nem mondom a funkciót mert irreleváns, de nem családi ház) hogy az első tél után majdnem szétdőlt a "tároló" (ez még belefér). Aztán utólagosan kellett - másnak - megerősíteni, és akkor láttam az eredeti terveket. Sírtam. Először a röhögéstől, aztán kb a dühtől, hogy hogy lehet b*szd meg ennek jogosultsága.....

De ez csak egy volt. Tudnak olyan csomópontokat is tervezni acélból, hogy csak nézel, hogy ez így most honnan? hogy? miért? Teljesen látszik, hogy alapvető elmélettel nincsenek tisztában. Csak akkor lehet ilyent elkövetni.

A halál az meg az, mikor a programokon spórolnak. Oké sok mindent meg lehet kézzel is oldani, egyszerűsítésekkel, meg rutinból már pár öreg egy közelítő számítással megold egy rakás épületet. De hallottam már izzadni öregeket és beégni is mert akkora spórolás ment hogy inkább nem vette meg a szoftvert, és hatalmas mákkal nem lett k*rva nagy balhé. (Ezt nem írom le hol meg mi, mert nyoma marad itt, meg privátban sem. Ki tudja kit ismersz :lol: )

ÉS azért ezeknek a többsége láthatóan elméleti hiba, vagy böszme régi, elavult gondolkodások miatt van. Természetesen rengeteg hatalmas tudású "öreg" van, ismerek is jó párat, akik okosak, rugalmasak és nagyon angy tudásuk/gyakorlatuk van.

De talán a legdurvább szori amit a két szememmel láttam, hogy az alvállalkozó alvállalkozója (nem vicc :lol: ) olyan brigádból állt ahol a kőműves brigádban egy se volt kőműves. :mrgreen: (Ezt csak a nem kell a papírra írom). És ha hiszed ha nem, úgy rakták a téglát, hogy nem volt kötésben, egymás felett voltak az egész téglák. :lol: :lol: Én mikor megláttam, annyira röhögnöm kellett, hogy leültem a földre a röhögéstől, és folytak a könnyeim, hogy b*szd meg ilyen egyszerűen nincs. :lol: :lol: :mrgreen: Aztán másnap visszabontották a téglát, és felfalazták új brigáddal a falat. Állítólag ennek a csodás kőműves szakmát megújítani akaró brigád főnöke hatalmas ordibálásba kezdett mikor meglátta az eredményt. :lol: Kár hogy nem voltam ott. :-( :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég