OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. február 5., hétfő 15:56

aztán ugye ott a házasság, amikor aláírtad a papírt, ha megun mondjuk a nő, megoldja vhogy a válást, akkor 50% vagyon ugrik is rögtön.
Mármint a házasság ideje alatt szerzett vagyon. :)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 5., hétfő 15:36

jó hát igen, de egészbiztos van olyan nő, aki személyes sértésnek veszi és a bizalom és szerelem teljes hiányának, ha mondjuk odatolsz korareggel az orra elé egy papírt egy szerződésről, hogy hallod anya írd már alá, mert ez biztosítja majd, hogy ha összebasszuk a házasságunkat, akkor mindenki annyit kap vissza, amennyit beletett a dologba :lol:


vagy ha van jobb megoldásod, akkor hallgatlak :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 5., hétfő 15:28

H.E.H.E. írta: aztán ugye ott a házasság, amikor aláírtad a papírt, ha megun mondjuk a nő, megoldja vhogy a válást, akkor 50% vagyon ugrik is rögtön.

stbstb
Már ha nem vagy felkészült.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 5., hétfő 15:26

rashidm írta:Áthoznám a mozis topicból a heheféle eszmefuttatást.

Az is kemény, amikor a férfit kiszipolyozzák a pénze miatt, és emiatt tönkremegy fizikailag és/vagy szellemileg. Bár ez inkább az amcsi igazságszolgáltatásnak köszönhető.
érdekelne egy stat, hogy mekkora százalékban nyeri meg a férfi a nő ellen a gyerektartás pereket, illetve egy olyan százalék, hogy akkor is megnyeri-e a nő, ha ő az alkesz és drogos, míg a férfi tudna értelmes életet biztosítani a gyereknek.

aztán ugye ott a házasság, amikor aláírtad a papírt, ha megun mondjuk a nő, megoldja vhogy a válást, akkor 50% vagyon ugrik is rögtön.

stbstb
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 5., hétfő 15:13

Áthoznám a mozis topicból a heheféle eszmefuttatást.

Az is kemény, amikor a férfit kiszipolyozzák a pénze miatt, és emiatt tönkremegy fizikailag és/vagy szellemileg. Bár ez inkább az amcsi igazságszolgáltatásnak köszönhető.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 3., szombat 9:49

Eszem-iszom, dínom-dánom :lol: Van egy hosszabb változata a facebook-on, abból a szintis csávó a kedvencem. :lol:

Nem is tudtam amúgy, hogy még mindig létezik a napiszar, már évek óta nem futottam bele
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 3., szombat 9:37

indítanám a hétvégét:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 2., péntek 11:39

Solari írta:Meg egy dolog van meg. Beraksz egy windowst es telepites helyett menj ra a javitasra. Aztan hatha szerencsed lesz.
Megpróbálom, köszi!
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 2., péntek 11:35

M1Ö írta:Kösz srácok az infót. Sajnos nem jártam sikerrel a csökkentett üzemmóddal sem, úgyhogy marad az újra telepítés. Ejjj, mennyi anyagom lesz oda.... :'(
Meg egy dolog van meg. Beraksz egy windowst es telepites helyett menj ra a javitasra. Aztan hatha szerencsed lesz.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 2., péntek 11:21

Kösz srácok az infót. Sajnos nem jártam sikerrel a csökkentett üzemmóddal sem, úgyhogy marad az újra telepítés. Ejjj, mennyi anyagom lesz oda.... :'(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 2., péntek 9:45

Multkor egy frissites nekem is hazavagta es johetett az ujrainstal, szoval azota ha bedobja h ujra kellene inditani mert van egy frissites akkor NO...

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 2., péntek 9:14

M1Ö írta:Megint ilyen frissítési problémám van... :-@ A múltkor sikerült megoldanom azzal, hogy visszaállítottam a windows előző, működő verzióját. Most is ezt léptem meg, csak most újraindulás után, miközben felállna a windows, nem indul el, hanem kiírja, hogy visszaáll az előző, de ez után nem indul el, hanem megint újraindul. Mindez a végtelenségig. Tudom, a google a barátom, de csak olyan segítséget találtam, amit windowsból lehet megoldani, nálam meg nem ér el odáig a gép az újraindulás miatt. Szakembert meg nem akarok kihívni több ezerért, "feleslegesen", hátha meg tudom oldani enélkül. Esetleg valaki felvilágosítana? Vagy tudna ajánlani egy okdalt ahol feltehetem a kérdéseim?
Hali.
Indisd el csokkentett modban majd torold az adott frissitest. Ha csokkentett modban se induk el akkor sajna az ujratelepites marad.
Szervizben se tudnanak majd csinalni.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2018. február 2., péntek 9:04

Wecker írta:
chosenone46 írta:utolsó mentsvárként fordulok hozzátok. adott egy program ami az excelbe bővítményként kellene,hogy beépüljön. azonban minden megnyitás esetén a következőt írja ki "... A bővítmény nem kompatibilis az Adatvégrehajtás megakadályozása üzemmóddal...". Frissebb verzió nem áll rendelkezésre, excelben nem találom, hol lehetne kivédeni, pedig elég fontos lenne a használata. valaki találkozott már hasonlóval, illetve mi lehet a megoldás?

előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.
Ezt próbáltad már?

Kattintson a Fájl fülre.

A Súgó csoportban kattintson a Beállítások gombra.

Kattintson az Adatvédelmi központ parancsra, végül Az Adatvédelmi központ beállításai gombra.

Az Adatvédelmi központ párbeszédpanelen válassza a Védett nézet kategóriát.

Az Adatvégrehajtás megakadályozása területen jelölje be az Adatvégrehajtás-megakadályozási mód engedélyezése jelölőnégyzetet, vagy törölje belőle a jelet.
igen, keresgéltem hasonló beállítást, de excel 2016ban nincs már erre opció.
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 2., péntek 8:49

Megint ilyen frissítési problémám van... :-@ A múltkor sikerült megoldanom azzal, hogy visszaállítottam a windows előző, működő verzióját. Most is ezt léptem meg, csak most újraindulás után, miközben felállna a windows, nem indul el, hanem kiírja, hogy visszaáll az előző, de ez után nem indul el, hanem megint újraindul. Mindez a végtelenségig. Tudom, a google a barátom, de csak olyan segítséget találtam, amit windowsból lehet megoldani, nálam meg nem ér el odáig a gép az újraindulás miatt. Szakembert meg nem akarok kihívni több ezerért, "feleslegesen", hátha meg tudom oldani enélkül. Esetleg valaki felvilágosítana? Vagy tudna ajánlani egy okdalt ahol feltehetem a kérdéseim?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 22:44

istimester írta:http://nepitelet.hu/autok/alfa_romeo/159_2005/#0
A sok km-s ítéleteket érdemes megnézni + az fbn általában találsz pörgő tematikus csoportokat, ahol minden kérdésre választ kapsz.
Köszi a segítséget.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. február 1., csütörtök 22:37

M1Ö írta:Alfa Romeo 159-ről nincs véletlen valakinek tapasztalata? Mennyire strapabíró, mennyire drága karban tartani, ilyesmik? :hmmm:
http://nepitelet.hu/autok/alfa_romeo/159_2005/#0
A sok km-s ítéleteket érdemes megnézni + az fbn általában találsz pörgő tematikus csoportokat, ahol minden kérdésre választ kapsz.

Wecker
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Wecker » 2018. február 1., csütörtök 22:24

chosenone46 írta:utolsó mentsvárként fordulok hozzátok. adott egy program ami az excelbe bővítményként kellene,hogy beépüljön. azonban minden megnyitás esetén a következőt írja ki "... A bővítmény nem kompatibilis az Adatvégrehajtás megakadályozása üzemmóddal...". Frissebb verzió nem áll rendelkezésre, excelben nem találom, hol lehetne kivédeni, pedig elég fontos lenne a használata. valaki találkozott már hasonlóval, illetve mi lehet a megoldás?

előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.
Ezt próbáltad már?

Kattintson a Fájl fülre.

A Súgó csoportban kattintson a Beállítások gombra.

Kattintson az Adatvédelmi központ parancsra, végül Az Adatvédelmi központ beállításai gombra.

Az Adatvédelmi központ párbeszédpanelen válassza a Védett nézet kategóriát.

Az Adatvégrehajtás megakadályozása területen jelölje be az Adatvégrehajtás-megakadályozási mód engedélyezése jelölőnégyzetet, vagy törölje belőle a jelet.
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2018. február 1., csütörtök 21:18

utolsó mentsvárként fordulok hozzátok. adott egy program ami az excelbe bővítményként kellene,hogy beépüljön. azonban minden megnyitás esetén a következőt írja ki "... A bővítmény nem kompatibilis az Adatvégrehajtás megakadályozása üzemmóddal...". Frissebb verzió nem áll rendelkezésre, excelben nem találom, hol lehetne kivédeni, pedig elég fontos lenne a használata. valaki találkozott már hasonlóval, illetve mi lehet a megoldás?

előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 19:08

Alfa Romeo 159-ről nincs véletlen valakinek tapasztalata? Mennyire strapabíró, mennyire drága karban tartani, ilyesmik? :hmmm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 31., szerda 14:23

Valaki nem csinált mostanság szakmai angolból gazdálkodás és menedzsment középfokú nyelvvizsgát a Zöld útnál? Kis anyagnak örülnék hozzá, mert amiket itt-ott lehet találni azok elég régi kiadások. Főként a szóbelihez érdekelne egy kis gyakorolni való.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég