OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 6., kedd 10:48

Solari írta:
Realista24 írta:
Adóbevallást csináltunk.
Es csak a 2. Hazassagodnal tartasz?
Ez akar lenni a visszavágás vagy mi? :lol: :lol:
Nekem a második házasság, neked az utolsó hsz :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 6., kedd 10:42

Babinho írta:Az Casemiro volt és neked üzent :mrgreen:
https://goo.gl/images/V71U5q
most én is szexuális ajánlatot teszek neked: b*szd meg magad :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 6., kedd 10:41

Realista24 írta:
Adóbevallást csináltunk.
Es csak a 2. Hazassagodnal tartasz?

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 6., kedd 10:39

edit: adócsalást csináltál :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 6., kedd 10:34

Babinho írta:Sziasztok!
Este nem voltam a fórumon, az asszonynál volt a telóm.
Történt valami?

:mrgreen: :lol:
Adóbevallást csináltunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 6., kedd 10:28

Az Casemiro volt és neked üzent :mrgreen:
https://goo.gl/images/V71U5q

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 6., kedd 9:28

Babinho írta:Sziasztok!
Este nem voltam a fórumon, az asszonynál volt a telóm.
Történt valami?

:mrgreen: :lol:
szexuális ajánlatokkal bombázott minket
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 6., kedd 9:15

Sziasztok!
Este nem voltam a fórumon, az asszonynál volt a telóm.
Történt valami?

:mrgreen: :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. február 6., kedd 9:01

De hehe ezt nem lehet soha kívülről megitelni. Nem tudod hány jelzést adott az asszony, amit a pali nem tudott vagy nem akart érteni
Na ez az amit soha nem tudtam megérteni, hogy ha baja van (legyen az barmelyik fel), akkor miért nem áll oda, és mondja el, hogy ez van? Nem utalgatni kellene, meg celozgatni, hanem elmondani, ha már szája van az embernek ugye.

De amit leirtal Babinho... :salute: :agree:
Tökéletes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 6., kedd 7:31

Szerelmi kapcsolatokról beszéltek? It's my turn. :coffee:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 5., hétfő 23:30

kodo írta:Nem azzal volt a legnagyobb baj amit tartalmazott a komment. Hanem aki írta. :mrgreen:
A régi szép idők, mikor még csak a Benzema topicban kellett odafigyelned, hogy mit írsz le :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 5., hétfő 22:30

Realista24 írta:
Realista24 írta:Amúgy. A masodik házasság az igazi :mrgreen:
Buligyilkos
Nem azzal volt a legnagyobb baj amit tartalmazott a komment. Hanem aki írta. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 5., hétfő 22:19

ziro4vr írta:De gondolom csak kedvezőbb adózási okokból váltottál. :mrgreen: :lol:
Ja, azt hittem így kétszer érvényesíthetem
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 5., hétfő 22:16

De gondolom csak kedvezőbb adózási okokból váltottál. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 5., hétfő 22:15

Realista24 írta:Amúgy. A masodik házasság az igazi :mrgreen:
Buligyilkos
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 5., hétfő 21:21

Amúgy. A masodik házasság az igazi :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 5., hétfő 21:17

De hehe ezt nem lehet soha kívülről megitelni. Nem tudod hány jelzést adott az asszony, amit a pali nem tudott vagy nem akart érteni. Ami talán természetes is. Más a ferfiak és nők biologiaja. De simán benne van persze, hogy pont a nő abrandozott kuksoseg után, és küzdelem nélkül másik farokra mászott. De ezt csak az a ket ember tudja. Nem küzdöttek. Valamiért. Manapság ez ma természetes. E van. Csak elbasztak egy újabb csaladot es 3 gyerek életét. Értsétek jol. Bem lesznek tömeg gyilkosok de ez nem egészséges

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 5., hétfő 21:10

Babinho for President!

:agree: :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 5., hétfő 21:06

Hehe példája is bizonyítja, hogy manapság mennyivel nehezebb egy házasságot, családot, boldogságban, egyben tartani, főleg egy életen át. És csak akkor megy ha mindkét fél akarja. Rohadt szívás ez a story is amit leír. De sajnos nem ilyen egyszerű. Ahogy ő leírja, a pali az áldozat. De vajon mi vezetett a nő félrelépéséhez? Mi vezet oda egy Anyát, egy Feleséget, hogy 3 gyerek és boldog élet mellett, egy látszólag lentebb értékelt faszihoz meneküljön? Nem volt kommunikáció, nem kapta meg azt amit akart otthon. Boldogtalan volt.
igazad van, de csak félig.

nem akartam bő lére ereszteni, csak tőmondatokban irtam.

de.
ha boldogtalan a nő, miért a faszért nincs benne annyi vér és gerinc, hogy odaálljon és elmondja?
vagy legalább éreztesse vhogy?
költözzenek szét, váljanak el. de ilyet csinálni bazmeg...
de nem geci. egyből megyek és az elsőnek, aki mutat vmi érdeklődést szétteszem a cuccot...
ez megbocsáthatatlan sztem. (hozzáteszem, úgy gondolom, nem volt vérengző állat otthon az ismerősöm, amivel megsemmisítette volna a nőt és csak ez lehetett rá a válasz.)
és megcsalod és utána még elvárod, hogy fizesse a gyerektartást?
elhányom magam.
szégyen.
És pont ez az, amire manapság már nagyon kevesen képesek. Tisztelni a másikat. Bízni benne. Őszintének lenni. Szeretni. Azaz megtenni értük mindent. MINDENT. Olyat is amihez néha nincs kedved. Felismerni azt, hogy amit a család ad neked és amit ők adhatnak neked, az fontosabb bárminél. Fontosabb a külsőségeknél. A háznál. Egy jó telefonnál, egy nyaralásnál. A testiségnél (értsük jól, a szex nagyon nagyon fontos). Hogy a szomszéd nőjének feszesebb a segge. Vagy nagyobb kurva lehet az ágyban. Ez lófasz.
Figyelni a másikra, azért tenni nap mint nap a dolgod, hogy a közös életetek épüljön. Hogy azt kiélvezzétek közben. Az valami. Mert mi értelme évtizedeket dolgozni azért, hogy meglegyen az az életünk, amire vágyunk és addig mindent amit később meg akarunk élni háttérbe szorítani? Rövid és hosszú távú célok közösek kell, hogy legyenek. De ez nem lemondás. Ez a rohadt megvalósítom önmagam és én nem leszek más rabja meg ilyen értéktelen szar dumák manapság...hülyéség.
ki ez a fiú? nobel békedíjas vagy a következő miniszterelnök? nem tudom eldönteni :D :agree:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 5., hétfő 20:51

9RoNaLdO9 írta:
Babinho írta: De amit 9Ronaldo9 ami példát te is felhozol, annak mi köze a házassághoz? Ez a pár akkor is elbaszta volna egymást életét ha nem házasok, tökéletes peldanyai a mai ertekrend nélküli elcseszett társadalomnak.
Az ilyenek ha nálad meghatarozzak a hazassag mivoltat akkor meg is erdemled.
Egy szóval sem írtam, hogy ez határozza meg nálam a "házasság mivoltát", nem értem az azonnali odaszúrást ("akkor meg is érdemled"). Csak én ilyen példákat látok, miért ne tartozna ez is egy házassághoz? Ha az öröm, szerelem meg ilyen pozitív dolog beletartoznak, akkor nézhetjük a negatív oldalát is, úgy gondolom. Neked sikerült, megtaláltad életed párját, szerencsés vagy.
Bevallom, engem 30 évesen többször elhagytak, utolsó kapcsolatom 6 évig tartott, a házasságot terveztük mikor rájött, hogy neki más kell. Azóta kineveztek munkahelyemen vezetőnek és visszapróbálta könyörögni magát. Azóta nem hiszem, hogy számomra létezik igazi (hupsz, én is csöpögős lettem). De ismétlem, te biztosan kivétel vagy, szerencsésnek érezheted magad.
Nem akartalak látatlanba megítélni. De a házasságról volt szó, miért több mint egy papír. Aztán leírod, hogy sokan anyagi megfontolásból házasodnak (igaz is.). Majd leírod a barátod storyját, hogy hogy cseszték el a kapcsolatukat. Bocs, de ennek tényleg SEMMI köze a házassághoz. Számtalan párkapcsolati példa van, jó és rossz egyaránt. De a házasság "Intézményéről" beszélgettünk, a papírról, hogy miben másabb a megléte, ahhoz képest ha nincs. A te példád tanulságos, szomorú is egyben, főleg sajnálatos akkor, ha valaki kívülről tisztességes félként szenvedi meg a másik gyökérségét, valósuljon meg az hűtlenségben, alkoholizmusban vagy bármi másban.

Hehe példája is bizonyítja, hogy manapság mennyivel nehezebb egy házasságot, családot, boldogságban, egyben tartani, főleg egy életen át. És csak akkor megy ha mindkét fél akarja. Rohadt szívás ez a story is amit leír. De sajnos nem ilyen egyszerű. Ahogy ő leírja, a pali az áldozat. De vajon mi vezetett a nő félrelépéséhez? Mi vezet oda egy Anyát, egy Feleséget, hogy 3 gyerek és boldog élet mellett, egy látszólag lentebb értékelt faszihoz meneküljön? Nem volt kommunikáció, nem kapta meg azt amit akart otthon. Boldogtalan volt.

És pont ez az, amire manapság már nagyon kevesen képesek. Tisztelni a másikat. Bízni benne. Őszintének lenni. Szeretni. Azaz megtenni értük mindent. MINDENT. Olyat is amihez néha nincs kedved. Felismerni azt, hogy amit a család ad neked és amit ők adhatnak neked, az fontosabb bárminél. Fontosabb a külsőségeknél. A háznál. Egy jó telefonnál, egy nyaralásnál. A testiségnél (értsük jól, a szex nagyon nagyon fontos). Hogy a szomszéd nőjének feszesebb a segge. Vagy nagyobb kurva lehet az ágyban. Ez lófasz.
Figyelni a másikra, azért tenni nap mint nap a dolgod, hogy a közös életetek épüljön. Hogy azt kiélvezzétek közben. Az valami. Mert mi értelme évtizedeket dolgozni azért, hogy meglegyen az az életünk, amire vágyunk és addig mindent amit később meg akarunk élni háttérbe szorítani? Rövid és hosszú távú célok közösek kell, hogy legyenek. De ez nem lemondás. Ez a rohadt megvalósítom önmagam és én nem leszek más rabja meg ilyen értéktelen szar dumák manapság...hülyéség.

Ja és még1. Az igazi! Na olyan nincs!!! Nekem szerencsém volt, hogy megtaláltam a feleségem, de semmi köze a sorshoz és a szerencséhez, hogy mi olyan életet élünk amilyet. Semmi! Ez csakis az embereken múlik. Igazi lehet több is (talán...). Az hogy milyen életet élsz, te magad határozod meg, és ha találsz egy olyan embert, akit képes vagy ugyanúgy szeretni mint saját magad (mert ha magad nem fogadod el, cseszhetsz mindent), és ő is ugyanígy érez, akkor arra mondhatjuk, hogy az igazi. De azért mindennap "meg kell küzdeni". Hiába van ház, 3 gyerek, jó állás, szép ruhák, nyaralás minden. Ha néhány hétig, hónapig nem figyelsz a párodra. Magadra koncentálsz, a munkádra vagy más nőre...akkor széthullik. Ha nincs odafigyelés, őszinteség, és!!! jó szex egy életen át, akkor hamar tönkremegy. Hát mitől ne menne? Senki nem akar más mellett csak úgy lenni.
És hogy ehhez mit ad a házasság, a ceremónia, a papír? Egyszerűen szentesíti ezeket az értékeket. Már másnap. Nincs te. Nincs ő. Ti vagytok. És ha ez a "törvény" mindig a szem előtt van, akkor a házasság addig él. Amint újra csak Te van. Akkor vége. Tök mind1 hány nm a kecó. Mondjuk nekem az is nagy :lol:

No. Éjszaka nfl volt, ma meg dógoztam. Most egy hsz-re ennyi csak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég