OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: András93 » 2018. március 9., péntek 20:00

M1Ö írta:Jól sikerült, jót nevettem rajta, de azért bele gondolva... nem tenné zsebre a kis köcsög amit sokunktól kapna. :)
De hát pont, hogy zsebre teszi, amit tőlünk kap. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 9., péntek 19:40

H.E.H.E. írta:szevasztok japperek, nem tud vki olyan hétvégi focit, ahova lehetne járnom, mert nem vagytok elegen? :)
terem, műfű, parketta, nekem mindegy, csak legyünk 10-12-en és Budapesten legyen vhol.
annyi kitétel van még, hogy ne nyugger foci legyen, de ugyanakkor ne is 18 évesek, akiket csak akkor ér utol az ember, ha egy szögletnél "véletlenül" halántékonbaszod könyékkel. :D
(bár ha a kettő közül kell választani, akkor inkább az utóbbi)
Stockholmban tudok. :D

Úgyis írtad, hogy jössz hajókázni/irgalmatlanul berúgni a tengerjárón. :mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 9., péntek 18:41

szevasztok japperek, nem tud vki olyan hétvégi focit, ahova lehetne járnom, mert nem vagytok elegen? :)
terem, műfű, parketta, nekem mindegy, csak legyünk 10-12-en és Budapesten legyen vhol.
annyi kitétel van még, hogy ne nyugger foci legyen, de ugyanakkor ne is 18 évesek, akiket csak akkor ér utol az ember, ha egy szögletnél "véletlenül" halántékonbaszod könyékkel. :D
(bár ha a kettő közül kell választani, akkor inkább az utóbbi)
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. március 9., péntek 18:03

#allforjan
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 8., csütörtök 13:05

Karthago-Requiem feldolgozása a nemzet vejével :lol:

Jól sikerült, jót nevettem rajta, de azért bele gondolva... nem tenné zsebre a kis köcsög amit sokunktól kapna. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. március 8., csütörtök 12:41

kecsu10 írta:http://babafoto.pepita.hu/ogprofile/5aa ... 03d708c832

Bocs az offért az offban, de légyszi szavazzatok már a lányomra, ez egy babafotó verseny. Kicsit körülményes szavazni,de nagyon megköszönöm, ha valaki szán rá időt. :)
Szavaztam, hajrá! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2018. március 8., csütörtök 9:42

M1Ö írta:
kecsu10 írta:http://babafoto.pepita.hu/ogprofile/5aa ... 03d708c832

Bocs az offért az offban, de légyszi szavazzatok már a lányomra, ez egy babafotó verseny. Kicsit körülményes szavazni,de nagyon megköszönöm, ha valaki szán rá időt. :)
Szerencséd, hogy ismerem a boci boci tarkát :mrgreen: Ment a szavazat, sok sikert a kicsinek! :)
Nagyon szépen köszönöm! :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 8., csütörtök 9:39

kecsu10 írta:
Kerlon írta:Amúgy azt olvastam tcn, hogyha meghaladja 3-6 havi fizetésed, akkor drága számodra az autó.

CS0ki igen én is így vagyok ezzel, de nem érezném magam benne komfortosan.
Hasonlóképpen gondolom. Volt veteránom, csodálatos meg minden, (Mercedes volt amugy) de beláttam, hogy családapaként nem vállalom fel a költségeit. Inkább vettem egy G Astrát az asszonynak, célnak megfelel. Ne a szomszédnak vegyetek kocsit, jobb ha hisztek nekem. Használt autó mind lutri, minél újabb annál inkább. Szoktam szerelni mert az a hobbim, a céges pár éves kocsin látom: szándékosan gyatrább minőségű mint mondjuk a Merci volt, szerelhetetlen, minden eldugnak. Minél egyszerűbb és kevesebb benne az extra annál jobb. Sima egyszerű szívó benzinest kell venni, addig amíg még lehet, azzal is lehet baj, de kevesebb a hiba forrás. :)
Sokáig lesz szívóbenzin, mert a Mazda kijelentette, hogy ők hatásfokot növelnek és nem turbóznak. És a Skyactive-val ezt meg is valósították, idén jön az új, még takarékosabb szívómotorjuk és azon az elven fognak tovább menni, hogy környezet barátabb lesz az autójuk, mint a villany autó, ha a villanytermelésétől a felhasználásáig nézzük és nem tankolástól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 8., csütörtök 9:38

kecsu10 írta:http://babafoto.pepita.hu/ogprofile/5aa ... 03d708c832

Bocs az offért az offban, de légyszi szavazzatok már a lányomra, ez egy babafotó verseny. Kicsit körülményes szavazni,de nagyon megköszönöm, ha valaki szán rá időt. :)
Szerencséd, hogy ismerem a boci boci tarkát :mrgreen: Ment a szavazat, sok sikert a kicsinek! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2018. március 8., csütörtök 9:34

Kerlon írta:Amúgy azt olvastam tcn, hogyha meghaladja 3-6 havi fizetésed, akkor drága számodra az autó.

CS0ki igen én is így vagyok ezzel, de nem érezném magam benne komfortosan.
Hasonlóképpen gondolom. Volt veteránom, csodálatos meg minden, (Mercedes volt amugy) de beláttam, hogy családapaként nem vállalom fel a költségeit. Inkább vettem egy G Astrát az asszonynak, célnak megfelel. Ne a szomszédnak vegyetek kocsit, jobb ha hisztek nekem. Használt autó mind lutri, minél újabb annál inkább. Szoktam szerelni mert az a hobbim, a céges pár éves kocsin látom: szándékosan gyatrább minőségű mint mondjuk a Merci volt, szerelhetetlen, minden eldugnak. Minél egyszerűbb és kevesebb benne az extra annál jobb. Sima egyszerű szívó benzinest kell venni, addig amíg még lehet, azzal is lehet baj, de kevesebb a hiba forrás. :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2018. március 8., csütörtök 9:28

http://babafoto.pepita.hu/ogprofile/5aa ... 03d708c832

Bocs az offért az offban, de légyszi szavazzatok már a lányomra, ez egy babafotó verseny. Kicsit körülményes szavazni,de nagyon megköszönöm, ha valaki szán rá időt. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. március 8., csütörtök 0:34

Ha rendszeresen hosszabb tavon hasznalod, siman megeri a dizel, viszont ha csak ilyen napi 5-6 km-eket messz vele, azzal csak tonkrevagod.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 7., szerda 23:50

szerintem nem valós veszély ez a dízel tiltás. dugódíjat sem vezették még be pedig hány éve akarják... a nagyvárosok helyett meg max Bp. lesz ahonnan kitiltják de azt sem hiszem 2025 előtt. szóval a vidékiek még attól ugyanúgy dízel felvásárolók lehetnek, olyan drasztikusan nem hinném hogy esne az ár.
mondjuk részemről akár holnaptól is kitilthatnák, nincs dízelem és nem is akarok venni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. március 7., szerda 23:46

En pont holnap fogok megnezni egy 2009es 2.0dizel mitsu lancert.
Majdnem ketto millio forint. Autoszerelo van a csaladba, azt mondja dizelt ne mar mert tobb nagyvarosban is megszavaztak hogy ki lesznek tiltva es hogy mi hiaba jutunk el ide 5-6-7ev mulva de a hasznalt dizel autok ara pont emiatt jelentoset fog csokkeni. Igy hogyha ezt az autot 2-3ev mulva cserelnem akkor nem mondjuk 1.3mat fog erni, hanem par szaz ezret.
Errol mi a velemenyetek? Az 1.8benzinesrol meg nem irnak tul jokat, rengeteget fogyaszt es ahhoz kepest nem megy jol es hogy akkor mar inkabb a 110loeros 1.5os valtozat legyen.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. március 7., szerda 22:40

CS0ki írta: Meg amúgy is ajánlom a kiszámolót, ami persze picit radikális elsőre sok mindenben.
Főleg egykori bankár létére :lol:
H.E.H.E. írta:de most figyelj már, legrosszabb eset: 6 havi fizu, az autó kerül monnyuk 5 millába (rengeteg embernek van ilyen árkategóriájú autója, ami használtan kerül 5-be), hát ne viccelj már ,hol keresnek azok nettó 800at?

nyilván van 1-2 ember köztük, de komolyodjunk már meg.
aki 800at visz haza, nem 5 millás autóval járkál, ez a realitás.
És tele vannak hitellel és nulla nyugdijtartalékkal. Aztán ha egy időre elmúlik a globális bénzbőség azonnal kezdődik a sirás, hogy állam bácsi segitsen.

Nem mondom, nekem is szükségem volt hitelre az ingatlanhoz, de pl. autót(ami egy használati tárgy és csak viszi a pénzt)pontosan aszerint vettünk, hogy kb. ne legyen több a háztartásunk két-három havi bevételénél. Ebbe egy nyolc éves 407 fért bele, ez van. Szomszéd 13-as A4 Avantot újitott be hitelre, miután full hitelből megvették a lakást és egy másik hitelből berendezték azt :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 7., szerda 20:18

Kerlon írta:Veszprém megye és vegyi gyümi :coffee:
Ezért nem járok már arra...sok ott a Kerlon. :|
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 7., szerda 19:43

Veszprém megye és vegyi gyümi :coffee:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. március 7., szerda 19:42

Legalább valami jó gumitalpas házi szabolcsi volt, vagy valami gyümölcsös utánzat? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 7., szerda 19:14

Én ittam egy jó hpt, ki is rázott tőle a hideg. :mrgreen: rendelek is mindjárt egy autót amazonrol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 7., szerda 18:59

CS0ki írta:
de most figyelj már, legrosszabb eset: 6 havi fizu, az autó kerül monnyuk 5 millába (rengeteg embernek van ilyen árkategóriájú autója, ami használtan kerül 5-be), hát ne viccelj már ,hol keresnek azok nettó 800at?
Én nem ezt mondtam? A mostani gazdaság pont erre van felépítve, hogy mindenki nyújtózkodjon a takaróján túl.
nem vitatkozok veled, miért hiszed te is meg Kerlon is :lol:

menjetek már igyatok vmit, amitől nyugalom lesz :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég