OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 16., szombat 23:30

én is köszönöm, hogy feljártok az fb oldalunkra. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 16., szombat 23:24

thetruth írta:
Realista24 írta:Na. Telegatya csoda szerkesztője mar nem csak a szöveget másolja egy az egyben, de mar a képet is a bejegyzéshez :lol:
Hiába no, minőség. Igaz hogy lopott, de minőség.
Ez csak annak köszönhető, hogy sajnos az oldal folyamatos fejlesztés alatt van és a nyár miatt a szerkesztőink nincsenek gépközelben de mivel előfordult, hogy ti is átvettetek cikket tőlünk egy az egyben mikor gyorsabban lehoztuk akkor fura mód nem hallottam panaszkodni senkit itt a fórumon. Ráadásul ti se generáltok saját contentet, hanem lopjátok a cikkeket a marcatól, astól stb.

Szóval kérlek szépen Laci ne járasd le magad. A többi fórumozót pedig arra kérném, hogy fejezze be a velem való személyeskedést vagy tudok adni címet.
Nem magamat járatom le, hanem az ország elsőszámú madridista oldalának csodálatos adminjait.

Majd szólj, ha a Marcán és az AS-en magyarul írnak, mert akkor valóban egyszerűbb lesz lopni, mint fordítani. Bár anno nektek ez sem volt gond, megosztottátok eredeti nyelven :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és köszi az újabb kattintásokat, Gabi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 16., szombat 23:20

Realista24 írta:Na. Telegatya csoda szerkesztője mar nem csak a szöveget másolja egy az egyben, de mar a képet is a bejegyzéshez :lol:
Hiába no, minőség. Igaz hogy lopott, de minőség.
Ez csak annak köszönhető, hogy sajnos az oldal folyamatos fejlesztés alatt van és a nyár miatt a szerkesztőink nincsenek gépközelben de mivel előfordult, hogy ti is átvettetek cikket tőlünk egy az egyben mikor gyorsabban lehoztuk akkor fura mód nem hallottam panaszkodni senkit itt a fórumon. Ráadásul ti se generáltok saját contentet, hanem lopjátok a cikkeket a marcatól, astól stb.

Szóval kérlek szépen Laci ne járasd le magad. A többi fórumozót pedig arra kérném, hogy fejezze be a velem való személyeskedést vagy tudok adni címet.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 16., szombat 22:56

Realista24 írta:Na. Telegatya csoda szerkesztője mar nem csak a szöveget másolja egy az egyben, de mar a képet is a bejegyzéshez :lol:
Hiába no, minőség. Igaz hogy lopott, de minőség.
De nem erted meg, hogy a facebookrol lopott tartalom nem lopott, mert azt nem vedik a szerzoi jogok?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 16., szombat 22:51

Na. Telegatya csoda szerkesztője mar nem csak a szöveget másolja egy az egyben, de mar a képet is a bejegyzéshez :lol:
Hiába no, minőség. Igaz hogy lopott, de minőség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. június 16., szombat 12:29

Rákerestem, olyan Hide the Pain Herold kinézete van. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 16., szombat 12:20

thetruth írta: És mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, hogy az emberek többsége ismeri a nevemet a szülővárosomban, Pécsen.
Na, mesélj, ki vagy te itt Pécsen? Én vajon ismerlek? :hmmm: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 16., szombat 12:17

Sajnálom a tegnapi ideges megnyílvánulást, 1 hete van pont ma, hogy meghalt az egyik barátom, akivel felnőttem, 18 évesen, Isten nyugosztalja. :'( :(

Amiért majdnem felrobbantam az Sierra röhögése volt olyan dolgon, aminek semmi értelme. :fpalm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 16., szombat 7:15

Benned se szálka, se tüske, se harag nincs, ahhoz képest majd felrobbansz. Erre szoktam azt irni Gabikam, hogy menj aztán verd ki az le nyugtat.

Röviden azert válaszolok, idegesítő stílussal rendelkeztel es rendelkezel azóta is. Az őrületbe kergettel szinte mindenkit.
Hogy jót is irjak, a munka amit vegeztel valóban rendben volt, de a fentiek miatt neki illeszkedtel a csapatba. Lehetőségunk volt a quality replacementre es megtettük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 16., szombat 1:44

Azóta ideért hála Istennek a kábeles internet, online játékokban nem tudtam részt venni abban az időszakban, olyan lassú és akadozó volt, 25-30kb/sec feltöltéssel érdekesen mentek fel a HQ képek (ugyanilyen volt a letöltés is előtte természetesen) és a több 100 képet tartalmazó, egyből meccs után elérhető galériák, de biztos kaptam valamit érte... :-@ Néhány órát aludtam, 2-3 is volt olykor a szar net miatt, mire felmentek a képek, de ez már minden napos dolognak számított (5:40-kor már minden reggel utaztam a busszal 30 km-re a suliba), igyekeztem statisztikával foglalkozó, nem túl bonyolult nyelvezetű angol/spanyol cikkeket is lehozni, helyesírási hibákra még MSN-en (jó ég) is ügyeltem. Nem éreztem, amíg nem tört ki a balhé, hogy ennyire az útban lennék.
Nagyon jó volt veletek, mindig is örökös élmény marad, pedig csak virtuálisan találkozunk eddig. Az én lelkem nyugodt, rosszat senkiről nem terjesztettem, lehet mondani, hogy hiperaktív voltam, ami néha tényleg zavaró, de ezzel is azt szerettem volna, hogy a legfrissebb legyen az oldalunk, mindegy kinek volt a tulajdona papíron. Sokat nem írok, de óránként pörgetem most is a fórumot, és jöhet bármilyen téma, nem vagyok már az a hülye gyerek mint néha anno.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 16., szombat 1:27

Sierra írta:Elkepesztoen nagy troll ez a faszi. Tuti rohog mikozben kuldi ezeket a hsz-eket, lehetetlen h komolyan gondolja ezeket. Nyilvan teszi az olajat a tuzre, tobbiek meg a lovat ala.
Realista24 írta:Ja, és mi sem kértünk semmit, lordgabit leszámítva.


:lol: :lol: :lol: ez mekkora
Mekkora? Mit tudsz a dologról? Éjt nappalá téve tettem a dolgomat mindig. Magam rendeztem milliméteres pontossággal mindhárom csapatunk adatbázisát egyből a meccsek után. Minden egyes téren, ami figyelemre méltó érkeztek a végeredmények és a lényeges dolgok, helyezés, tabellák, minden platformra, ahol elérhetők voltunk. Galériát nem is beszélve, hány 10 ezer kép van rajta a HDD-n, amivel igenis volt meló.
Sajnos a mai napig nem kaptam választ, miert lettem a szerkesztőség elit körében közellenség a kilépés után. Maradtam utoljára még a belső topikokban, lehet, de amit tudtam az új (közben meglevő) honlap épüléséről, semmit nem szivárogtattam teletál oldala felé. Érdekelt, hogyan lesz pótolható ez a lelkes brigád. Sehogy.
Sokan együtt kezdtünk. R24, Faust, Tottinho (téged elsőként, csakis téged), én dobtam be a neveteket, amikor szerkesztőség csere lett, távoztak a kezdő arcok, umek, Sacchi, phelan, hirtelen több név nem jut eszembe. Fiatal voltam, buzgó mocsing, mindenben benne akartam lenni, és azt akartam, hogy igazából az legyen az oldal, amit thruevalaki jelenleg képzel az álomvilágában. Azzal az adatbázissal, a pörgő fórummal, a lelkes szerkesztő társakkal az volt, az első, legnagyobb, legfrissebb. Azóta megmaradt az elsőnek, először volt alapítva, de igazi fertő. Szégyenlem, hogy valamikor az életem fontos részét képezte. De veletek vitám se volt, nem értettem a kirekesztest, fájt nagyon az elején, de bele kellett nyugodni. Angol, spanyol profi vagy alap nyelvtudásom azóta sincs, de nem hiszem, hogy nem lett volna nekem épp hely köztetek. Félre értés ne essék, nem fényezni akarom magamat, nem azért írtam most be a neveteket, csak együtt kezdtük, olyan jó volt üdvözölni az új arcokat a belső fórumban, egy még szűkebb, családiasabb körbe tartozni. Istimester is volt többször szabin, ő is menet közben lépett be. R24 például hozott első pár napban majdnem 10 cikket, és 2 hetet kapott ezután a Magánzárkában (réginek elfelejtettem a nevét), mégsem volt sértődés...

Össze-vissza lett az írás, reggelig lehetne nosztalgiázni csupa Jó dolgokról. Arról nem tehetek, hogy megnyertem anno a tippjátékot meg második is lettem és jött a HDD ajándékba, meg a Real Madrid mez. Én se Spar se MP3 se telefon közelében nem voltam. Úgyhogy érdekes, hogy mikor és mit követeltem én a "munkámért" cserébe.
Harag nélkül, több év telt el, nem én hoztam fel a témát, és ide került a nevem, öntsünk végre tiszta vizet a pohárba. Senkit nem támadtam hátba, több fórumozóval beszéltem közben, szerkesztővel is, bennem nincs szálka, csak nagy kérdőjel. Köszönöm előre is.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 15., péntek 21:09

Lopni csak olyat lehet, amit szerzői jogok védenek, a Facebookra kitett tartalom pedig nem minősül automatikusan annak.
Fogalomzavarban te szenvedsz ugyanis senki nem mondta, hogy jogsértő tevékenységet folytattál, csak hogy szar ember vagy. :) Menj oda ahova szeretnek, biztos rengeteg ilyen hely van.[/quote]

BUUUUUUUUUUUUUUUURN :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. június 15., péntek 21:08

Mert ismerem a siker receptjét.
Szabó Péter, te vagy az?
És mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, hogy az emberek többsége ismeri a nevemet a szülővárosomban, Pécsen.
Kiszel Tündéét meg az egész ország. Döntsd el neked ez jó e. De ha fele ilyen arányban vagy népszerűtlen odahaza, még akkor is nagy a baj.
Lopni csak olyat lehet, amit szerzői jogok védenek, a Facebookra kitett tartalom pedig nem minősül automatikusan annak.
Fogalomzavarban te szenvedsz ugyanis senki nem mondta, hogy jogsértő tevékenységet folytattál, csak hogy szar ember vagy. :) Menj oda ahova szeretnek, biztos rengeteg ilyen hely van.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. június 15., péntek 20:42

LiamGallagher írta: Tudod mikkel büszkélkedhetsz még? Az ország egyik legnagyobb kóklere és az ország egyik legnagyobb arca a semmire.
Az ország? Inkább az egész univerzum. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Press » 2018. június 15., péntek 20:34

thetruth írta:(...)
Szia. Az van, hogy zavarsz. Gratulálok a sikeres pályafutásodhoz és köszi, hogy benéztél.
Ui.: Tettünk ki új fb posztot, nekünk öröm, hogy tőlünk tájékozódtok.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2018. június 15., péntek 20:26

thetruth írta:
Mert ismerem a siker receptjét. Hirtelen nem is tudom, hogy hány könyvem jelent már meg, többet még ma is árusítanak (pl. a tavalyi Találatgaranciás ötölosttó variációk), enyém az ország egyik legnagyobb kvízes oldala, az ország egyik legnagyobb tippjátékos oldala, és még folytathatnám a sort. És mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, hogy az emberek többsége ismeri a nevemet a szülővárosomban, Pécsen.
Tudod mikkel büszkélkedhetsz még? Az ország egyik legnagyobb kóklere és az ország egyik legnagyobb arca a semmire. Szerintem menj és tölts ki pár kvízt, írj egy könyvet a minőségről és adjál angol leckét főiskolásoknak. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 15., péntek 20:23

Elég furcsa, hogy ezt írod nekem, akinek több tucatnyi angol nyelvű szakcikke jelent már meg különböző folyóiratokban és platformokon. Az a baj, Laci, hogy nem vagyunk egy súlycsoportban. Ti itt elbohóckodtok ezzel az oldallal és a havi néhány ezer forintos bevételetekkel, de én gyerekkorom óta folyamatosan dolgozom, vállalkozom, sosem voltam még alkalmazott, csak főnök. Hogy miért? Mert ismerem a siker receptjét. Hirtelen nem is tudom, hogy hány könyvem jelent már meg, többet még ma is árusítanak (pl. a tavalyi Találatgaranciás ötölosttó variációk), enyém az ország egyik legnagyobb kvízes oldala, az ország egyik legnagyobb tippjátékos oldala, és még folytathatnám a sort. És mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, hogy az emberek többsége ismeri a nevemet a szülővárosomban, Pécsen. Ezeket csak azért írtam most le, mert ezek tükrében elég nevetséges és szánalmas, hogy néhány null kilométeres Gipsz Jakab kezd itt nekem papolni arról, hogy milyen alacsony színvonalú az oldalam. A számok mást mondanak, de nem baj, éljetek továbbra is az álomvilágotokban.
Annyira legnagyobbak ezek az oldalak, mint ahogy a madridista az ország első számú oldala?

Baszki, engem meg úgy ismernek országszerte, hogy csak itt garázdálkodok a neten, de mondhatnám, hogy szerte a világban köszönnek, ismernek. És akkor mi van? Kit érdekel?
Attól még egy foshalmaz, amit te a legjobbnak tartasz, bár itt jön képbe az, hogy kinek mi az ingerküszöbe és kinek mi a szintje. Ha neked az a minőség, hogy a kétnaponta íródott cikket 100-200-an megnézik, akkor nincs miről beszélni.

De én csak örülök, ha úgy gondolkodsz, mint a Barcások, hogy te vagy a legjobb, a legnagyobb, mert addig nem fogsz rálépni arra az útra, hogy visszakerülj az alexa térképére, ahonnan hónapokkal ezelőtt kiestél.
Ez a neked való oldal és minőség, ez jellemzi azt, amit képviselsz: http://www.noizona.hu/author/gabewhite/
bár még ez sem került fel az alexára :lol:

Mindig a bevétellel jössz, ebből is látszik, hogy tényleg nem vagyunk egy súlycsoportban. Ha 3 fillért látok az oldalból, de ha 300.000-et egy hónapban, akkor is csinálni fogom. Utóbbi esetében nyilván jobban örül az ember, mert ki ne örülne ennyi pénznek abból, amit élvezetből, hobbiként csinál.

És, ha nem volt soha életedben főnököd, akkor mi van? Ettől különb vagy? Vagy feljebb állsz egy top menedzsernél, aki havonta tízmilliókat visz haza, teslával jár és az országban mondjuk top3-ban van a szakmájában csak mert annak van főnöke, neked meg nincs?

De veled ellentétben mi nem olyanok vagyunk, hogy eladnánk az anyánkat két forintért is, ha üzletet lát benne.

Végül pedig, tényleg örülök, hogy így gondolkodsz.

És köszönöm az újabb kattintást, Borsodi lájkol téged.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 15., péntek 19:59

Realista24 írta:
De ez nem magyarul van, nem fogja érteni.
Elég furcsa, hogy ezt írod nekem, akinek több tucatnyi angol nyelvű szakcikke jelent már meg különböző folyóiratokban és platformokon. Az a baj, Laci, hogy nem vagyunk egy súlycsoportban. Ti itt elbohóckodtok ezzel az oldallal és a havi néhány ezer forintos bevételetekkel, de én gyerekkorom óta folyamatosan dolgozom, vállalkozom, sosem voltam még alkalmazott, csak főnök. Hogy miért? Mert ismerem a siker receptjét. Hirtelen nem is tudom, hogy hány könyvem jelent már meg, többet még ma is árusítanak (pl. a tavalyi Találatgaranciás ötölosttó variációk), enyém az ország egyik legnagyobb kvízes oldala, az ország egyik legnagyobb tippjátékos oldala, és még folytathatnám a sort. És mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, hogy az emberek többsége ismeri a nevemet a szülővárosomban, Pécsen. Ezeket csak azért írtam most le, mert ezek tükrében elég nevetséges és szánalmas, hogy néhány null kilométeres Gipsz Jakab kezd itt nekem papolni arról, hogy milyen alacsony színvonalú az oldalam. A számok mást mondanak, de nem baj, éljetek továbbra is az álomvilágotokban.
Pipita írta:
Mivel a harmadik megjegyzésem után sem reagáltál arra, hogy miért lopjátok a fordításainkat, miért színvonaltalan szar a tartalom amit gyártotok és miért hagytál fel az interaktív szerkeszőtség zseniális és egyedülálló ötletével (hogy a maradékot ne is említsem...), ezért sokkal több karaktert én sem pazarolnék rád a mai napon már, de erre a kicsinyes, sértett, gyerekes megjegyzésedre kioktatásként még küldenék neked egy leckét Tywin Lannistertől.

fogadd sok szeretettel.
Lopjuk a fordításaitokat? Lopni csak olyat lehet, amit szerzői jogok védenek, a Facebookra kitett tartalom pedig nem minősül automatikusan annak. Úgy látom, komoly fogalomzavarban szenvedsz, de szívesen adok magánórákat néhány ezer forintért. Színvonaltalan szar? Ok, szerinted az, szerintem és az olvasóink szerint pedig nem. Interaktív szerkesztőség? Én inkább úgy mondanám, hogy folyamatosan tájékoztattuk az olvasóinkat a legfrissebb hírekkel kapcsolatban. Ha nem volt időnk lefordítani, akkor kitettük az idegen nyelvű cikket. Én úgy látom, hogy ez egy eredeti ötlet, ami rajtam kívül eddig egy oldalnak sem jutott az eszébe. Persze ennek a felismeréséhez talán nem ártana először gondolkozni a hazudozás és a ferdítések helyett. Még egy megjegyzés a bérírnokos dologhoz: a probléma itt abban áll, hogy komoly újságíróknak próbáljátok eladni magatokat, de valójában mindennemű gond nélkül pótoltalak titeket. A lázadásotok után és most is. Utólag azt hangoztatjátok, hogy milyen elégedetlenek voltatok velem, de ebből akkor alig jutott el hozzám valami, plusz az ajándéktárgyakat azért elfogadtátok tőlem. Ezek után mégis milyen más szót lehetne használni, mint a bérírnok?

És nem, sajnos azt kell mondjam, hogy nem vagyok olyan jó kedvemben, hogy trollkodni járjak fel ide, mert folyamatos hazudozással kell szembesülnöm minden alkalommal.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. június 15., péntek 14:41

mocsok írta:Ti Miert foglalkoztok ennyit egy ilyen egyszerű emberrel? :|
Nekem félig meddig rossz kedvem volt délelőtt. Azonban mostanra már visítok rajta, hogy mennyire egyszerű. Kb. mint egy barlangrajz. Zseniális. :lol: Kérlek truth, maradj nyugodtan... :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. június 15., péntek 14:24

Nem figyeltek? Fordítani bárki tud. :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég