OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: OFF

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. április 30., kedd 17:31

Nem nagyon örülök neki, hogy most elölről kezdődik a műsor, de annyi értelme van, hogy mindenki ismeri mostmár mindkét fél véleményét. Mindenki el tudja dönteni, hogy hol az igazság, nem kell mellé trollkodni sem, önmagáért beszél.

Ez meg kötelező, annak is aki már látta :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 30., kedd 17:23

A mennyiség néha a minőség rovására megy.
Ehhez egy gondolat.
Ő teljesen abban a hitben van, hogy mi ebből meg akarunk gazdagodni. és milyen jól gondolja. :mrgreen:
Komolyra fordítva, magából indul ki, viszont mi nem szeretnénk mást, csak gyorsak és frissek lenni. Vele ellentétben mi nem haszonszerzés céljából csináljuk azt amit.

Ez a kedvencem:
Ti 2.000 Ft-os bérírnkok voltatok nálunk, vagy rosszul emlékszem???
Annyiszor lemondtunk róla, hogy el sem tudjátok képzelni, de csak küldözgette. Most már látom, hogy miért, hogy legyen mit felhozni, mint ahogy azt is, hogy a kiválásomkor kiszámolta, hogy mennyibe kerültem neki az ott eltöltött időm alatt neki. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 30., kedd 17:19

A mennyiség néha a minőség rovására megy. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 30., kedd 17:16

A Madridom jelenleg tényleg a Madridistát elhagyott felhasználókból építkezett eddig.
Az első pár napban igen. De elnézve a cikkek olvasottságát elmondhatjuk, hogy gyorsan nagy olvasóközönségre tettünk szert.

Egyébként ő Titeket, aktív fórumozókat nézett a leginkább semmibe, mert mindig azt hangoztatta korábban, is, hogy csak az olvasottság néhány százalékát adjátok, ami statisztikailag még igaz is lehet, na de azért álljon már meg a menet. :vivo:
egy teljes megújulás,mind fórumilag és szerkesztőileg? (és tulajdonosilag..?)
Takarítsd el valahogy ezt az embert és nincs több gond. A huszonpárezer regisztráció sem két hét alatt jött össze, hanem sok-sok év alatt. Majd ha itt nem lesz csak 2000 felhasználó 5 év múlva, akkor elmondhatjuk, hogy igaza volt, de nem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 30., kedd 17:16

Bayernes cimbim mesélte, hogy náluk pár éve hasonló volt a szitu, őnekik sikerült "reinkarnálódni". Szóval Hala Madridom B-)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 30., kedd 17:15

Az ő felhasználóiba benne vannak az egyszer regisztrált, és 1-2 hsz-t elküldő tagok is. Ők csak statisztika, semmi más.
de attól még a 28.000 az ott van. mocskos nehéz lesz azt utolérni. :-)

én egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy csak igy meghal a madridista.hu
nincs esély a visszavándorlásra?

egy teljes megújulás,mind fórumilag és szerkesztőileg? (és tulajdonosilag..?)

Pont azt akartam még hozzáírni, hogy csak egy üzletként tekint a dolgokra és álszent módjára betol egy "Hala Madridot" a végére. Gondolom feltűnt neki, hogy mekkora látogatottsággal bír az oldal, mennyi szép Barcás reklám, meg hüvelygomba elleni kenőcs reklámot lehetne kirakni, amiből jönne a zseton. Az első sortól az utolsóig bűzlik a levele. Egy maximalista üzletember, de majd lehet veszek pár könyvet a mittomén milyen boltokban. Óó hagyjuk már...
de attól még ez csak faszság ,amit te csinálsz.
tényleg elég érdekes stilusa van az emberünknek,de attól még tényleg elért valamit.fikázhatjuk ezt a szerencsétlent,de attól még neki kellett "eltartani" az oldalt.az meg csak ,hogy ilyen reklámok jutottak nem feltétlen az ő hibája.
azért nem olyan könnyű egy ilyen oldalt vezetni,ami nekünk csak annyiból áll,hogy irunk ide.

nekem nagyon vegyes érzelmeim vannak a dologgal kapcsolatban.sajnálom a kiválást,mert a madridista tényleg mo egyik vezető oldala volt.azt az adatbázist,azt a sok munkát igy eldobni..
esetleg ha majd kell valami támogatás(ó),akkor lehet tudok segiteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2013. április 30., kedd 17:20-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 17:15

Pont azt akartam még hozzáírni, hogy csak egy üzletként tekint a dolgokra és álszent módjára betol egy "Hala Madridot" a végére. Gondolom feltűnt neki, hogy mekkora látogatottsággal bír az oldal, mennyi szép Barcás reklám, meg hüvelygomba elleni kenőcs reklámot lehetne kirakni, amiből jönne a zseton. Az első sortól az utolsóig bűzlik a levele. Egy maximalista üzletember, de majd lehet veszek pár könyvet a mittomén milyen boltokban. Óó hagyjuk már... :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 30., kedd 17:12

Egy beképzelt, sértődött, egomán ember írása ez. Fél. Ez kihallatszik az írásából. Próbálja szépíteni a szart, amibe keveredett.

De azért egy dolgot nem lehet elvitatni. A Madridom jelenleg tényleg a Madridistát elhagyott felhasználókból építkezett eddig. A 23 000 regisztráció viszont hülyeség. Az aktív felhasználók száma a lényeges, és kb. egy ilyen oldalon az aktív felhasználók száma 1000-1200. Nem több. Az ő felhasználóiba benne vannak az egyszer regisztrált, és 1-2 hsz-t elküldő tagok is. Ők csak statisztika, semmi más.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 30., kedd 17:07

Őt csak a stat érdekli, semmi más, ha kattintás van, el tudja adni a felületét reklámoknak. Az, hogy hányadék formában jelennek meg a cikkek, amiknek egy részét ráadásul innen lopja (tegnap éppen a mérkőzés előtti nyilatkozatot), az nem számít. Csak a kattintás. Ahogy Csabi írta, egyet tehettek/tehetünk, nem kattintunk oda, és a madridomont reklámozzuk úton, útfélen.

Ja, és mocsok egy kérés, de ha már nyomtál egy likeot a madridomra, egy dislike mehet teletippnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 30., kedd 17:06

lehet hogy lesz az is. :-) majd ha mi is hét számjegyű mínuszba csaptuk magunkat akkor szólunk. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 30., kedd 17:05

ameddig tudjuk saját zsebből.
ne bazd már..erre találjatok valami megoldást azért.elég húzós lesz azt a millát (?) kifizetni 20 embernek,csak azért h itt szórakozzunk...

támogatókat nem tudtok szerezni?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 17:04

Annyit tudok róla írni, hogy 1500 sor önfényezés, 1 sor önbírálat. Egy igazi orrát fennhordó fas :cens: zfej lehet má' bocsánat. A fórum odaát meg már meghalt... Egyre kevesebb a cikkük és több a linkelt barca párti NSO-s cikk is, de legalább így a Messi bannerek se lesznek annyira idegenek. :mrgreen:


tü-tü-tü MADRIDOM! :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 30., kedd 17:03

ameddig tudjuk saját zsebből. de egyébként, ha lesz olyan akinek lesz fölösleges 500 forintja (vagy több milliója. :mrgreen: :mrgreen: ) akkor lehet majd adakozni is. :Đ

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 30., kedd 17:01

Aranyos az emberünk. :smile:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 30., kedd 17:00

Aztán még engem basztattak szóismétléssel facebookon. :lol:
Mondtam már, hogy kurva jó vagyok és több ezer eladott könyvem van és soha nem voltam alkalmazott? Ja és említettem már ,hogy sok könyvet adtam el és egyszer sem voltam alkalmazott?

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 30., kedd 16:59

mondjuk annyiból igaza lehet a tagnak,hogy miből fogjátok fizetni az oldal költségeit?

létrehoztok valami számlát?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. április 30., kedd 16:09

Valaki, aki tud spanyolul tudna nekem segíteni? Egy mondatot kellene lefordítani magyarra.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 30., kedd 6:31

flori írta:ki merre nézi a meccset holnap? :D
már ma délután elkezdődik a hosszú hétvége, sőt olyan helyen leszünk, ahol nem hogy tévé közvetítés, de még térerő se nagyon van...de ha gyalog kell, akkor is bemegyek a városba és megnézem a meccset.

szerencse, hogy leszünk pár százan és lesz ott még jó pár madridista, akit kíváncsi a továbbjutásunkra :mrgreen: :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 30., kedd 3:20

ki merre nézi a meccset holnap? :D
mori liget, aztán remélem szerencsét hozok. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 30., kedd 0:53

flori írta:ki merre nézi a meccset holnap? :D
Sehol, májusfahordás reggelig, közben majd eredmenyek.com vagy Online közvetítés itt, ha fogom tudni kezelni a telót. :iszunk:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég