OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 9., hétfő 23:38

Minden a tekintélyparancsoló hajon múlik.
Meg hogy tudsz-e filmet elemezni.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 9., hétfő 23:37

Én csíptem a humorát, bár nem sokszor találkoztam vele. :lol: De azt aláírom, hogy nem nagyon tudott magyarázni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 9., hétfő 23:35

Zsombor írta:Hát, nálunk KJK-n a matekot jobban megkövetelik, aztán A2-ből megvolt az aláírás, de nem mentem el vizsgázni(tényleg nem mentem el ziro, nem azért mert megbuktam :D ). Láttam fel lehet venni a GTK+GPK matekot hozzá következő félévben, úgy döntöttem kipróbálom, mert nem volt sok kedvem beverni 24-25 szóbeli matek tételt az írásbeli beugró mellé. :lol: Zh-k előtt este átnéztem az anyagot, vizsgára azért készültem 2-3 napot, aztán meg is lett. Mondjuk ez tényleg azért sikerült így, mert finom matek zh-kon voltam előtte. :lol:
Jár az elismerés, tényleg :agree: :D Azért remélem egyszer arra kel fel, hogy a Ragyogásból Jack Nicholson ott áll mellette kaján mosollyal :shifty: Alapvetően nekem sincs gondom a matekkal, sőt. Ahogy ő elmúlt jöttek is a 75+%-os zhk, amiket már el is fogadtak utána és nem köcsögösködtek , és azóta a pót zhk is elkerülnek. :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 9., hétfő 23:32

nmate írta:Zsombi itt egy kis motiváció:
https://www.bmeme.hu/post/5176/ezt-nem-szeretnem-latni :mrgreen:
Jeles alá nem adom. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 9., hétfő 23:31

Zsombi itt egy kis motiváció:
https://www.bmeme.hu/post/5176/ezt-nem-szeretnem-latni :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 23:28

Zsombor írta:Ne már, Nágel Árpinál csináltam meg az A2-t, minimális energiabefektetéssel simán kaptam 6 kreditet. :lol:
Olyat írtam volna erre, leáll a fórummotor. :mrgreen:

De megkimellek, hagylak tanulni. :Đ
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 9., hétfő 23:26

Hát, nálunk KJK-n a matekot jobban megkövetelik, aztán A2-ből megvolt az aláírás, de nem mentem el vizsgázni(tényleg nem mentem el ziro, nem azért mert megbuktam :D ). Láttam fel lehet venni a GTK+GPK matekot hozzá következő félévben, úgy döntöttem kipróbálom, mert nem volt sok kedvem beverni 24-25 szóbeli matek tételt az írásbeli beugró mellé. :lol: Zh-k előtt este átnéztem az anyagot, vizsgára azért készültem 2-3 napot, aztán meg is lett. Mondjuk ez tényleg azért sikerült így, mert finom matek zh-kon voltam előtte. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 9., hétfő 23:20

Elmész te a .... :lol: Mit csináltál pluszban? :mrgreen: Én nem tudom, nálunk tényleg nagyon rossz emlékeket okozott, nem csak nekem. Biztos ti szimpatikusabbak voltatok mert nálunk konkrétan kiélte szerintem rejtett vágyát amit csak zh javítás közben kiélhet :lol:
Félreérték ne essék, nem az a baj megbuktam, és nem azért utálom, hanem hogy konkrétan teljesítettem amit kell és így is. Na az bosszantó :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
defender3
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2015. november 9., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Puyol
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: defender3 » 2015. november 9., hétfő 23:19

ziro4vr írta: Arról beszélek én, igen. Oda jár a tesóm, bementem 1-2 órára, meg mesélget is...szóval, amikor politikatudomány vagy milyen órán a tanár a kinyomtatott wikipédiás lapjáról olvassa fel a királyi családok tagjait, hobbijait...epic. :lol: Kivetíteni sem bírnak, csak a vászon bal szélére egy 10 cm-es képet... szörnyű.

Mérnöki Kar valóban jónak számít, jár oda biomérnökire haverom, ott már jobban űzik.
Ez az MFTK-s meg tényleg gáz. Biztos túl sok infó volt azon a wikioldalon. :lol:

Ja MK-n volt olyan, hogy orvosiról kibukott hallgatóval kezdett el vitatkozni a tanár úgy, hogy annak a tagnak volt már szigorlata az anyagból. És persze nem a tanárnak lett igaza.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 9., hétfő 23:18

Zsombor írta:Ne már, Nágel Árpinál csináltam meg az A2-t, minimális energiabefektetéssel simán kaptam 6 kreditet. :lol:
Na látod, ezért.
Milyen hozzáállás ez kérem :(

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 9., hétfő 23:17

Ne már, Nágel Árpinál csináltam meg az A2-t, minimális energiabefektetéssel simán kaptam 6 kreditet. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 9., hétfő 23:14

ziro4vr írta:BME-ről azt hallottam, hogy tipszmix..van aki csak normális tanárt fog ki akik megírják a házijukat szinte stb, van akiktől meg talicskával vonják le a pontokat.
Akad egy-kettő. Elsőévesként megedzett hogy a 2 zh-n elért 60 pontomból csinált 22-t a tanár így buktam a tárgyat is. :lol: Mondjuk ez nem is a mi tanszékünkhöz tartozik, GTK-n szerintem sok a jó tanár, sok igen nagy tudással rendelkező akik át is adják amit tudnak, nagytöbbségben elég jóindulatúak is. De kivétel persze nálunk is van, egy-kettőt azért elküldenék valamilyen afrikai bányába egy szemeszterre. Viszont ha bárhol halljátok a Nágel Árpád nevet meneküljetek :vivo: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 23:12

defender3 írta:Ja, hogy MFTK nevű förmedvény. Na arról fogalmam nincs. Mérnökin viszont egész normálisak vannak. Átlagban.
MFTK-n van olyan szak, amit 2 félév alatt meg lehetne csinálni, szóval nagyon komoly.
Arról beszélek én, igen. Oda jár a tesóm, bementem 1-2 órára, meg mesélget is...szóval, amikor politikatudomány vagy milyen órán a tanár a kinyomtatott wikipédiás lapjáról olvassa fel a királyi családok tagjait, hobbijait...epic. :lol: Kivetíteni sem bírnak, csak a vászon bal szélére egy 10 cm-es képet... szörnyű.

Mérnöki Kar valóban jónak számít, jár oda biomérnökire haverom, ott már jobban űzik.

Zsombor: forró lett hírtelen a hangulat, mi. :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 9., hétfő 23:10

Hőtanozok ziro, most nem fogom neked kifejteni a BME lényegét. Majd szerda este. :lol:

Avatar
defender3
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2015. november 9., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Puyol
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: defender3 » 2015. november 9., hétfő 23:07

Ja, hogy MFTK nevű förmedvény. Na arról fogalmam nincs. Mérnökin viszont egész normálisak vannak. Átlagban.
MFTK-n van olyan szak, amit 2 félév alatt meg lehetne csinálni, szóval nagyon komoly.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 23:02

Modern filológiai és társtud karos órákon voltam...ne mond már, hogy nincs ilyen az egyetemi pálya melletti kis bódékban. :mrgreen:

Isti akkor most már vallj. :lol:

BME-ről azt hallottam, hogy tipszmix..van aki csak normális tanárt fog ki akik megírják a házijukat szinte stb, van akiktől meg talicskával vonják le a pontokat. Gondolom ez utóbbi pl Zsombor is, akinek ezért id. Kis Antalné Etelka docensnél kell javítania az átlagot...if you know. :Đ
Nem illik.

Avatar
defender3
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2015. november 9., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Puyol
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: defender3 » 2015. november 9., hétfő 22:57

ttk-s órán
Olyan aztán nincs. Max MK. Amúgy tényleg jópár tanár olyan, hogy semmi keresnivalója nem lenne tanárként.
Volt olyan, hogy azért nem tartott meg órát, mert csak én voltam ott a 7 főből meg ilyenek.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 9., hétfő 22:56

istimester írta:
ziro4vr írta:Pedig már én is belekezdtem volna egy BME-s dicshimnuszba válaszként, de akkor nem kapod meg.
No para, én a BME-nél jobb egyetemen végeztem :mrgreen:
Nem minden neked szól :Đ

Amúgy BME-n jellemző, hogy sok a nagytudású szakember, viszont egy nagyobb része autista kretén, átadni nem tudják a tudást.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. november 9., hétfő 22:55

ziro4vr írta:Pedig már én is belekezdtem volna egy BME-s dicshimnuszba válaszként, de akkor nem kapod meg.
No para, én a BME-nél jobb egyetemen végeztem :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 22:52

Pedig már én is belekezdtem volna egy BME-s dicshimnuszba válaszként, de akkor nem kapod meg. :-@ :(

Aláírom egyébként, hogy a Corvinus az oktatók tudását tekintve lehetne erősebb, de egyrészt a rendszeres vendégelőadók, meg a kapcsolati tőke némileg ellensúlyozza ezt. Jó, egy Pete Péterért elcserélném a komplett tanszéket. :lol:

Pannon meg big joke, voltam bent pár ttk-s órán, egy sas kabaré szintjén voltak az órák.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég