OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. január 30., hétfő 18:23

Ez egy marha király játék, grat az ötletért. :mrgreen:

Casillas - Túl sok minden, de az első ami beugrott, az az, amikor esélytelenül rohan vissza és vetődik Lisszabonban Godín fejese után :( De aztán a trófea emelés is örök emlék... meg hogy évekig húzott ki minket a szarból. :sziv: :salute:
Guti - a két sarokpassza a két franciának kettőből kétszer a Depor ellen? :DDD Zseni.
Zidane – A VB döntős büntetője Buffonnak
Figo – Az a gól a MU ellen...fergeteges
Beckham – Számomra ő a Galaktikus éra bukásának tökéletes szimbóluma, meg az hogy Ronaldinho helyett hoztuk el...
Roberto Carlos – az a 8 méteres közvetett szabadrúgás gólja valami 140 km/h-val a Betis ellen. :D
Nistelrooy – Pipita Espanyol elleni góljánál az eldobott mez magasba emelése :) Aztán meg az egyik legszebb Real Madrid gól, amit valaha láttam.
Ronaldo – Az ázsiai vb-n minden mozdulata, miatta kezdtem el focit nézni :)
CR – „Calma, calma, que yo estoy aquí”

Szégyen vagyok de Raúlról nincs különösebb emlékem. Bírtam a gólörömeit és szomorú voltam amiért elment a Schalkébe, de kb ennyi.

Amúgy Ramos, Marcelo, Bale, Higuaín is csináltak már olyan dolgokat amikre örkre emlékezni fogok amíg el nem felejtem őket :mrgreen:
Nistelroybol ket dolog maradt meg. Hogy szerethető figurává nőtte ki magát es ahogy tartotta Higu mezet a közönségnek. Nagyon emberi volt.
Ígyígy :agree: :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 30., hétfő 18:21

Nistelroybol ket dolog maradt meg. Hogy szerethető figurává nőtte ki magát es ahogy tartotta Higu mezet a közönségnek. Nagyon emberi volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. január 30., hétfő 18:19

Casillas: Az első BL döntője amikor beugrott, illetve az utolsó amikor Ramos megmentette a seggét és ment neki meghálálni. :mrgreen:
Guti: Az a sarkazós gólpassza Zizunak. Döbbenten néztem gyerekként, hogy ilyen létezik.
Raúl: A Leverkusennek lőtt gólja. Az első gól amit láttam TV-ben és emlékszem is rá. Ott lettem Real szurkoló, és eldöntöttem ez a srác lesz a kedvencem örökké. Így is lett. :) 1 hét múlva pedig meg is kaptam az első Raúl mezemet :sziv:
Zidane: Természetesen a kapáslövése, plusz az a csele Ronaldinho ellen a 2005-ös Clásicon, amikor 4-2-re nyertünk. Emlékszem, még az RTL híradó is bemondta, hogy 45 percből az első félidőben 42 percet volt játékban a labda. Óriási meccs volt. :salute: A búcsúmeccsén meg természetesen a mezét szorongatva bömböltem, pedig igazából akkor még fel sem fogtam teljesen mekkora istenség is volt ő.
Figo: Azok a lehetetlen gólok, amiket szerzett néha a világ végéről.
Beckham: Az utolsó fél éve amikor itt volt, arra szívesen emlékszem vissza.
Carlos: A Huelva ellen lőtt gólja a hosszabbításban, a 06/07-es szezonban a bajnokság hajrájában. A sztori további részét mindenki ismeri :)
Nistelrooy: Valencia elleni gólja természetesen illetve amikor a Mallorca elleni utolsó meccsen Mahamadou Diarra fejese után ott ölelgeti meg csókolgatta Diarrat meg mutogatta, hogy koncentráljanak.
Ronaldo: Mesterhármas az Old Traffordon, és az Atleticonak lőtt gólja 9(?) másodperc után.
CR: 2012.04.21. Calma Calma. :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2017. január 30., hétfő 18:08

MorataMartin írta:Kinek van kedve játszani? Felsorolok játékosokat és mi az ami először beugrik róluk (gól, csel, védés, assziszt stb...) a Real Madridban? Casillas, Guti, Raúl, Zidane, Figo, Beckham, Roberto Carlos, Nistelrooy, Ronaldo, Cr.
Nekem egyébként ezek.
Casillas: Amikor a Sevilla úgy tolta a kapufára az egyik lövést, hogy az hittem az már bent van.
Guti: Benzemának a sarkazós gólpassz.
Raúl: Amikor itthon a 2006-2007es szezonban gólt rúgott a Barcának.
Zidane: A Leverkusen elleni találata.
Figo: A disznófej:D
Beckham: A Sevilla elleni szabadrúgás gólja: https://m.youtube.com/watch?v=Ve_-7tlvC9Y
Roberto Carlos: A 2006-2007-es szezon az utolsó előtti fordulóban Zaragozában játszott a csapat. 2-1-re ment a hazai csapat, ezért mi kitamádtunk. Egy kontrából megindult kapufelé a egy zaragozai jatékos (azt hiszem Movilla), de Roberto Carlos utolérte vert helyzetből és úgy szerelt hogy mi jöhettünk bedobással. Ez meg van valakinek?
Nistelrooy: Osasunának lőtt 4 gól.
Ronaldo: Kihagyott tizi a Valencia ellen az utolsó percben, majd rákövetkező meccsen padról beállva egyenlített a Zaragoza ellen.
Cr: Rayo elleni sarkasgól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 30., hétfő 18:03

Csabi írta:én a következő búcsúztató meccsen amin 100%, hogy bőgni fogok az benzema elköszönő meccse lesz. az örömtől.


pls dont ban, i be gud. :banplz:
Te mocsok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. január 30., hétfő 18:01

Realista24 írta:
Aki nem sírt rajta, nem ember!!!! Most is ha meglátom azt a videot, "rosszul" leszek.
Ugyanez,én még midnig a könnyezés határán vagyok ha visszanézem :) (sőt :mrgreen: )

Amúgy azt is különlegesnek tartom kicsit,és szerencsés véletlennek,hogy Villarreal meccs volt az utolsó,és pont Riquelmével cseréltek mezt :) Azaz nem csak egy közönséges játékossal (a szememben).
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 30., hétfő 18:01

én a következő búcsúztató meccsen amin 100%, hogy bőgni fogok az benzema elköszönő meccse lesz. az örömtől.


pls dont ban, i be gud. :banplz:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 30., hétfő 17:57

M1Ö írta:
Marci77 írta:Zidane: Az utolsó Realos meccse,emlékszem a hideg rázott
És tényleg. Szégyen, nem szégyen, akkor vele sírtam. :'( :mrgreen: Emlékszek utána a sporthíradón (micsoda oldal volt :lol: ) a róla készült kép volt a borítóképem amin sír egy fehér Realos trikóban, vállán egy Villarreal mez és integet a kpzönségnek. :)
Aki nem sírt rajta, nem ember!!!! Most is ha meglátom azt a videot, "rosszul" leszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 30., hétfő 17:51

Marci77 írta:Zidane: Az utolsó Realos meccse,emlékszem a hideg rázott
És tényleg. Szégyen, nem szégyen, akkor vele sírtam. :'( :mrgreen: Emlékszek utána a sporthíradón (micsoda oldal volt :lol: ) a róla készült kép volt a borítóképem amin sír egy fehér Realos trikóban, vállán egy Villarreal mez és integet a kpzönségnek. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 30., hétfő 17:50

MorataMartin írta:Kinek van kedve játszani? Felsorolok játékosokat és mi az ami először beugrik róluk (gól, csel, védés, assziszt stb...) a Real Madridban? Casillas, Guti, Raúl, Zidane, Figo, Beckham, Roberto Carlos, Nistelrooy, Ronaldo, Cr.
Casillas Mourinho padoztatása
Guti a beszólásai a Barcának
Raul Schalke-Real Madrid meccs
Zidane a madridi karierrjének utolsó meccse a Bernabeuba asszem a Zaragoza ellen volt?
Figo inkább Portugál emlékek az a bizonyos EB
Beckham rola meg inkabb az Angol valogatottban lőtt szabijai
Roberto Carlos: Az gól a szögletzászlótól
Nistelrooy: egy mesternégyes nem tudom ki ellen már tán Zaragoza az is ?
CR: Kiraly kupan fejelt golja
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2017. január 30., hétfő 17:47

MorataMartin írta:Kinek van kedve játszani? Felsorolok játékosokat és mi az ami először beugrik róluk (gól, csel, védés, assziszt stb...) a Real Madridban? Casillas, Guti, Raúl, Zidane, Figo, Beckham, Roberto Carlos, Nistelrooy, Ronaldo, Cr.

Casillas: Egy az egybeni védések pazar reflexek, és persze a Lever ellen a BL döntő... de sajnos az első emlékek között már az a tanácstalan arcot is magam előtt látom ahogy utolsó 1-2 évében a kapuban áll és a padon is ül :((

Guti: Zizunak adott mesteri gólpassza

Raúl: emeléses gólok,küzdelem a labadáért

Zidane: Elegancia a köbön.. bizonyos labdaátvételek elsősorban

Figo: befogott fülek a Nou Campban :D

Beckham: szabadrúgásgóljai közül 1-2 nálunk illetve a még nekünk lőtt gólja ha jól rémlik az Oldon 3:2-nél

RC: alapvonalról lőtt bika gól 20-ról kb :D emberfeletti

RVN: semmi

Ronaldo: az első gólja illetve az egyik tipikus R9 csel, már ezt sem emlékszem melyik csapat ellen

CR: az egyik bajnokok ligája legszebb gólnak ítélt gólja kb 35-ről (még manus mezben)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. január 30., hétfő 17:47

MorataMartin írta:Kinek van kedve játszani? Felsorolok játékosokat és mi az ami először beugrik róluk (gól, csel, védés, assziszt stb...) a Real Madridban? Casillas, Guti, Raúl, Zidane, Figo, Beckham, Roberto Carlos, Nistelrooy, Ronaldo, Cr.
Casillas:Hogy évekig tartotta fent a Real stablitását soso a sok nagy védésével,ha már a védelem trágya volt. +Amikor felemelte az elso EB trófeát a spanyoloknak,nagyon örültem. :)
Guti:Sarkazás Benzemának
Raúl: A gyűrűcsók+név mutatás és az átemelős gólok
Zidane: Az utolsó Realos meccse,emlékszem a hideg rázott + A brazilok elleni mecsce a 2006os VBn.
Beckham: A szabadrúgásai
Roberto Carlos: Neki minden lövése,elfutása,ihetetlen volt :D
Nistelrooy: A tény,hogy szerintem amíg itt volt felül teljesítette az elvárásainkat,azaz úgy emlékszem,volt aki nem örült neki
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 30., hétfő 17:37



futottak még:

drenthe: sevilla elleni bődületes gólja.
arbeloa: atmának lőtt szólója.
vdv: sevilla ellen lőtt győztes gólja 90+ban.
sneijder: első bajnokiján(?) egyből szabigól az atmának
saviola: cirip cirip
soldado szintén zenész.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 30., hétfő 17:32

BBeno írta:nem azért írtam, hanem mert miguel torrestől ez az egyetlen emlékem. kajak nem jutna most eszembe semmi olyan skill tőle ami említésre méltó.
Ja, hát igen. Nem nevezhető emlékezetes játékosnak. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. január 30., hétfő 17:29

BBeno írta:
Nistelrooy: Valencia ellen gólja, mikor egyérintőben vittük végig, ő meg kapásból kilőtte a hosszút. Na az a nagybetűs foci, nem a Barca féle tiki-taka...
miguel torres: rvn-nek adott gólpassza :lol: :lol: :lol:
Legenda. B-)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 30., hétfő 17:27

nem azért írtam, hanem mert miguel torrestől ez az egyetlen emlékem. kajak nem jutna most eszembe semmi olyan skill tőle ami említésre méltó.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 30., hétfő 17:25

BBeno írta:miguel torres: rvn-nek adott gólpassza
Az mindegy kitől jött, de úgy meg volt csinálva ahogy le van írva.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 30., hétfő 17:22

Nistelrooy: Valencia ellen gólja, mikor egyérintőben vittük végig, ő meg kapásból kilőtte a hosszút. Na az a nagybetűs foci, nem a Barca féle tiki-taka...
miguel torres: rvn-nek adott gólpassza :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 30., hétfő 17:18

Casillas: 2002-es BL döntő. Kölyök ként, ekkora meccsre és így beszállni a semmiből... Legalább annyira kellett, mint Zidane kapás lövése.
Guti: 3 gólpassza. Az első amit Zidane-nak sarkazott, egy mikor rajta kívül senki nem várta, hogy Robinhonak passzol, de ő meghúzta. Asszem a Valencia ellen még 2008ban. A 3. meg a Benzemanak adott sarkazós gólpassza.
Raúl: A sok átemelős gólja, Barca elleni gólprömök.
Zudane: Furcsa, de nekem elsőre az a testcsel amivel elküldte Beckhamet a félpályán. Te jó Isten, azóta sem láttam olyat. Meg válogatott meccsen Portugália ellen, mikor szállt vagy 60 métert a labda, de úgy vette át mellkassal, aztán húzta vissza külsővel, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.
Figo: Az egyik 11ese mijor megállt előtte és visszafújták szabálytalannak. Ezt ma is így kéne. A tekerése a hosszúba a MU ellen.
Beckham: Hogy utolsó évében mennyire oda tette magát, pedig egy ideig a keretből is kikerült. Az 50 méteres gólpassza Ronaldonak. Olyat se sokan tudnak.
Carlos: A 160km/h szabadrúgása. Abba álljon bele valaki... :lol: A szabi gólja a franciák ellen.
Nistelrooy: Valencia ellen gólja, mikor egyérintőben vittük végig, ő meg kapásból kilőtte a hosszút. Na az a nagybetűs foci, nem a Barca féle tiki-taka...
Ronaldo: Debütálásán 20 másodperc után gól. MU elleni tripla.
CR: Elsőként az a gólja amit még a MUban lőtt a Porto ellen. De jó pár szabija, bomba gólja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. január 30., hétfő 16:48

Casillas: a Sevilla elleni védése, amikor a kapufára tolta a lasztit.
Guti: az a sarkazós passz Benzemának valami zseniális volt
Raúl: Barca elleni picit megemelt gólja, és az a gólöröm amikor a szájához tette az ujját és csendre intette az ellentábort B-)
Zidane: egyértelmű a Leverkusen elleni bomba
Figo: a biciklicselei, zseniális
Beckham: nem hozzánk köthető, hanem az MU-hoz mégpedig a félpályás gólja :ozil:
Roberto Carlos: ostor láb
Cr7: 2012 április 21. a Calma és az győztes gólja B-)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég