OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 5., péntek 9:34

Realista24 írta:
Halfkey írta:

Utalni is lehet rá. Valami számla meg kártya nyilván van most is a családban… :) Pl lordgabinak is gondolom van.
Irta, hogy neki nincs es nem is lesz. Nagyi majd lesz a stroman.
Az annyira szürreális hogy elsiklottam felette. De akárki tud revo.me linkkel rátölteni, valami barát csak van a világon akinek van kártyája és ha odaadod neki a casht feltölti.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 5., péntek 9:22

Halfkey írta:
h3x0r írta:
De ahhoz is kell egy kartya, amivel feltolti a penzt revolutra :kalapos:

Vagy akkor a nagyinak csinaljak a revolutot. :mrgreen:
Utalni is lehet rá. Valami számla meg kártya nyilván van most is a családban… :) Pl lordgabinak is gondolom van.
Irta, hogy neki nincs es nem is lesz. Nagyi majd lesz a stroman.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 5., péntek 9:08

h3x0r írta:
Halfkey írta:

Sztem erre ingyenes Revo is bőven elég.
De ahhoz is kell egy kartya, amivel feltolti a penzt revolutra :kalapos:

Vagy akkor a nagyinak csinaljak a revolutot. :mrgreen:
Utalni is lehet rá. Valami számla meg kártya nyilván van most is a családban… :) Pl lordgabinak is gondolom van.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. január 5., péntek 9:06

Halfkey írta:
Nika91127 írta:

Szerintem inkább akkor hitelkártya kell nektek, nem bankkártya.
A bankkártyánál a havi jóváírás függvényében tudsz olcsó számlavezetést kicsikarni :)
Sztem erre ingyenes Revo is bőven elég.
De ahhoz is kell egy kartya, amivel feltolti a penzt revolutra :kalapos:

Vagy akkor a nagyinak csinaljak a revolutot. :mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. január 5., péntek 9:04

lordgabi írta: Online rendelések, wellness kifizetése, jegyvásárlás - ilyesmire lenne használva bankkártya/bankszámlaszám, barátnőm nevére lenne igényelve (22 éves), ennyi pénzmozgás lenne rajta, "kézileg" mindig mi tennénk rá a megfelelő összeget, hogyha tervezünk valamit vásárolni, semmilyen utalás nem fog érkezni rá munkahelyről sem. Melyik bankot tudnátok ajánlani? Nagyon nem vagyok képben, nekem nincs és nem is lesz a közeljövőben, nagyimét szoktam kezelni, ő a K&H-nál van, eléggé változó a havidíj, sokszor minden szarság miatt szedegeti az aprót, szóval olcsó és gazdaságos kellene. :D

Köszi előre is. :agree:
Wise, Revolut, kb. pont erre tokeletes. Topup es egyszerhasznalatos kartya az internetes vasarlashoz akar. olcso es konnyu devizavaltas.

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 5., péntek 9:01

Nika91127 írta:
lordgabi írta: Online rendelések, wellness kifizetése, jegyvásárlás - ilyesmire lenne használva bankkártya/bankszámlaszám, barátnőm nevére lenne igényelve (22 éves), ennyi pénzmozgás lenne rajta, "kézileg" mindig mi tennénk rá a megfelelő összeget, hogyha tervezünk valamit vásárolni, semmilyen utalás nem fog érkezni rá munkahelyről sem. Melyik bankot tudnátok ajánlani? Nagyon nem vagyok képben, nekem nincs és nem is lesz a közeljövőben, nagyimét szoktam kezelni, ő a K&H-nál van, eléggé változó a havidíj, sokszor minden szarság miatt szedegeti az aprót, szóval olcsó és gazdaságos kellene. :D

Köszi előre is. :agree:
Szerintem inkább akkor hitelkártya kell nektek, nem bankkártya.
A bankkártyánál a havi jóváírás függvényében tudsz olcsó számlavezetést kicsikarni :)
Sztem erre ingyenes Revo is bőven elég.

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. január 5., péntek 8:57

lordgabi írta: Online rendelések, wellness kifizetése, jegyvásárlás - ilyesmire lenne használva bankkártya/bankszámlaszám, barátnőm nevére lenne igényelve (22 éves), ennyi pénzmozgás lenne rajta, "kézileg" mindig mi tennénk rá a megfelelő összeget, hogyha tervezünk valamit vásárolni, semmilyen utalás nem fog érkezni rá munkahelyről sem. Melyik bankot tudnátok ajánlani? Nagyon nem vagyok képben, nekem nincs és nem is lesz a közeljövőben, nagyimét szoktam kezelni, ő a K&H-nál van, eléggé változó a havidíj, sokszor minden szarság miatt szedegeti az aprót, szóval olcsó és gazdaságos kellene. :D

Köszi előre is. :agree:
Szerintem inkább akkor hitelkártya kell nektek, nem bankkártya.
A bankkártyánál a havi jóváírás függvényében tudsz olcsó számlavezetést kicsikarni :)

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2024. január 5., péntek 8:31

hunmadridista írta: Sziasztok! Elf Bar-t milyen oldalról tudnék rendelni? Köszönöm a segítséget előre is!
A legegyszerűbb tenni Szlovákiába egy kirándulást, ha mondjuk Pesten laksz.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. január 5., péntek 8:16

lordgabi írta: Online rendelések, wellness kifizetése, jegyvásárlás - ilyesmire lenne használva bankkártya/bankszámlaszám, barátnőm nevére lenne igényelve (22 éves), ennyi pénzmozgás lenne rajta, "kézileg" mindig mi tennénk rá a megfelelő összeget, hogyha tervezünk valamit vásárolni, semmilyen utalás nem fog érkezni rá munkahelyről sem. Melyik bankot tudnátok ajánlani? Nagyon nem vagyok képben, nekem nincs és nem is lesz a közeljövőben, nagyimét szoktam kezelni, ő a K&H-nál van, eléggé változó a havidíj, sokszor minden szarság miatt szedegeti az aprót, szóval olcsó és gazdaságos kellene. :D

Köszi előre is. :agree:
Bankmonitor.Hu-n van bankszamla kereső, hátha az kidob valamit a paraméterek mentén.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 5., péntek 6:52

ziro4vr írta: Sajnos nem vagy egyedül, az én ismerősi körömben is számos hasonló példa van.

Nálam is jelentkezett erős szívdobogás, főleg lefekvéskor éreztem, az alvásomat anno szét is baszta kicsit. EKG, szívultrahang, vérvétel volt, minden rendben... Azóta szerencsére elmúlt, most karácsony körül megint picit éreztem, de azt betudom a szarabb kajálásnak és a kevesebb mozgásnak, arra nagyon kell figyelnem. (Ahogy mindnekinek kéne persze)
Szinten zenesz, tavaly nalam is elojott ez a heves szivdobogas. EKG, vervetel, szivultrahang, minden rendben volt. Ezzel sikerult is megnyugtatni magam, majd magatol el is mult. Szerencsere azota nem tapasztaltam ilyesmit.

Mondjuk nalam most a faradtsag jelentkezett nagyon, bar napi ket orat utazok, szoval az is lehet az oka.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. január 5., péntek 0:23

Online rendelések, wellness kifizetése, jegyvásárlás - ilyesmire lenne használva bankkártya/bankszámlaszám, barátnőm nevére lenne igényelve (22 éves), ennyi pénzmozgás lenne rajta, "kézileg" mindig mi tennénk rá a megfelelő összeget, hogyha tervezünk valamit vásárolni, semmilyen utalás nem fog érkezni rá munkahelyről sem. Melyik bankot tudnátok ajánlani? Nagyon nem vagyok képben, nekem nincs és nem is lesz a közeljövőben, nagyimét szoktam kezelni, ő a K&H-nál van, eléggé változó a havidíj, sokszor minden szarság miatt szedegeti az aprót, szóval olcsó és gazdaságos kellene. :D

Köszi előre is. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. január 4., csütörtök 22:31

hunmadridista írta: Sziasztok! Elf Bar-t milyen oldalról tudnék rendelni? Köszönöm a segítséget előre is!
innen is tudsz
ZIDANE

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1288
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. január 4., csütörtök 21:29

hunmadridista írta: Sziasztok! Elf Bar-t milyen oldalról tudnék rendelni? Köszönöm a segítséget előre is!
Szívesen :mrgreen:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2024. január 4., csütörtök 20:58

Sziasztok! Elf Bar-t milyen oldalról tudnék rendelni? Köszönöm a segítséget előre is!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 4., csütörtök 20:51

lestat írta:
Realista24 írta: Epstein sztori egyre cifrabb… :roll:
Lett valami uj info?
Vagy csak a kijott nevlista akik latogattak a szigetet?
Csak a nevek.
Mondjuk már agyamra mennek a memek…
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. január 4., csütörtök 20:45

Realista24 írta: Epstein sztori egyre cifrabb… :roll:
Lett valami uj info?
Vagy csak a kijott nevlista akik latogattak a szigetet?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 4., csütörtök 20:43

Epstein sztori egyre cifrabb… :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. január 4., csütörtök 19:44

lestat írta:
'shutterisland írta: levertseg, faradtsag (inkabb mentalis) nalam is tobbszor elojon post covid eraban.

mondjuk van egy kis koffein fuggosegem is, az is okozhatja azt, hogy a normal allapot tunik "lassunak", iden ezt a rossz szokast szepen leepitem.
Nalam semmi. Koffeinmentes kavet meg teat iszom ha van.
Heti 3x edzek teremben. Fizikai munkat vegzek. Mellette jarok MMA-ra meg Boxra.
Rendes kaja. Protein dus halak csirkek avocadok minden ami kell.

Es egyszeruen kiborit hogy ugy erzem magam mint akit agyonvertek. Meg ez a Eros szivdobogas…

Koszi Steve hogy megosztottad. Legalabb van remeny! Sajna nekem ki kell vennem az Off-ot. Fizikai munkat egy darabig hanyagolnom kell ugy erzem..

Közben ma eljottem a korhazba EKG-ra meg vervetelre.

Ekg-t 3x is mertek de minden rendben talaltak. Vernyomasomat en magasnak erzem a 131-el de szerintuk az jo.
Vervetelre egyenlore meg varok.
Köszi én is,hogy Te leírtad.Azért döbbentem meg én is olvasva az írásodat,mert rohadtul nem értettem semmit.

Kb 100x gondoltam,hogy na most vége majd estére teljesen készen voltam,vagy ha edzettem akkor azon al off,ha a házzal vacakoltam valamit(itt ugye non-stop hótakarítás) akkor attól voltam készen.

Pedig egészséges vagyok,edzek, futok rendszeresen, jól étkezek.Szedek vitaminokat is mellé.

Már kezdtem megijedni, hogy velem van a baj,hogy kimerültség vagy bármi a munka miatt.

De egyik napról a másikre megszűnt.Ez is baromi furcsa,hogy még csak nem is fokozatosan lett jobb vagy mondjuk nyaralás után.Pihentem hétvégéket, az sem segített, majd egyszer csak elmúlt. Azóta egész januárban minden oké.

Csak rettegek,hogy visszajön. :D Mint valami nyugdíjas vénember. :roll:

Remélem mihamarabb elmúlik Neked is!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2024. január 4., csütörtök 18:47

https://www.mtsz.org/tagszervezetek

Ha itt megtalálható, akkor jó, de sajnos úgy látom nincs köztük horgászegyesület.

Mindenesetre köszi! :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. január 4., csütörtök 16:41

Sajnos nem vagy egyedül, az én ismerősi körömben is számos hasonló példa van.

Nálam is jelentkezett erős szívdobogás, főleg lefekvéskor éreztem, az alvásomat anno szét is baszta kicsit. EKG, szívultrahang, vérvétel volt, minden rendben... Azóta szerencsére elmúlt, most karácsony körül megint picit éreztem, de azt betudom a szarabb kajálásnak és a kevesebb mozgásnak, arra nagyon kell figyelnem. (Ahogy mindnekinek kéne persze)
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég