OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205


Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. szeptember 7., hétfő 13:09

Realista24 írta:Ma reggel belefutottam mar cigányokat éltető postokba is...pofam leszakad.
Sorry kecsu, remelem erted mi a bajom ezzel.
Ennek kapcsan jut eszembe, amivel szinten nem ertek egyet. Egyetemi oktato, egyik fővárosi egyetemen tanit. Kiváló szakember, utolso slide: 21. századi sikeres roma emberek. Ekkor fedeztem fel, hogy az en fotomat odarakta a Pisont Pistae melle, aki valogatott focista volt, egesz jo raadasul. En ezeket nem szeretem, mivel semmi okot nem adtam meg arra, hogy egy ilyen szintu sportember melle rakjon. Nem megyek mélyebben bele inkabb ezekbe a dolgokba. :)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 7., hétfő 11:21

soadroli írta:igen, lehet hogy egy iskolába, vagy éppen hazafelé tartó cigánygyerek az :lol:
De nem válaszoltál a kérdésre, csak szítasz. :) Honnan tudod biztosra, hogy menekült volt?
Vagy honnan tudod hogy nekünk üzente?
Te nem mondtad már dühből valakire, hogy megöllek? Megtetted utána?

Tele a f_szom, hogy az orruknál fogva vezeti a média az embereket, és feleslegesen hergeli napról napra őket. Azok meg egymást, és ez lesz belőle
Munkában ne nézzétek meg, bár aki végig tudja már annak riszpekt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sok hülye egymás anyázza

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: OFF

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. szeptember 7., hétfő 11:14

Nem adok 15 évet és a németek szibériai vízumért fognak könyörögni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 7., hétfő 10:51

soadroli írta:igen, lehet hogy egy iskolába, vagy éppen hazafelé tartó cigánygyerek az :lol:
Ergo, szintén bevándorló. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. szeptember 7., hétfő 10:51

igen, lehet hogy egy iskolába, vagy éppen hazafelé tartó cigánygyerek az :lol:
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 7., hétfő 10:43

Nem védem én őket. De honnan tudod hogy bevándorló és nem egy kemény gyerek a környékről?
Mert odaírta uszításként a youtube felhasználó? :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. szeptember 7., hétfő 10:36

Egy bevándorló üzenete a keletiből a magyaroknak
milyen rendes.
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 6., vasárnap 21:42

Ausztriafelé a bicskei pihenőnél









:mrgreen: :mrgreen:
ZIDANE

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 6., vasárnap 21:04

Maradjunk annyiban, hogy elég lett volna felírni a rendszámot a két gyereket meg ott tartani addig amíg apuka oda nem ér, hogy megnézze mit művelt a két lurkó. (mondjuk érdekes lenne azért tudni, hogy a "fiaim" megjelölés mennyi idős embereket takar?)

Másrészről ököllel ütni az autót meg fojtogatni csoportosan nem jó "játék", mert a füvet újratelepíteni aprópénz ahhoz képest amit ilyenért kiszabhatnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 6., vasárnap 20:35

real_funghi írta:Puding kurvák. Rajkóznak, utána meg csodálkoznak, ha kapnak a pofájukra. :)
+1
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: OFF

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. szeptember 6., vasárnap 20:23

Puding kurvák. Rajkóznak, utána meg csodálkoznak, ha kapnak a pofájukra. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 6., vasárnap 20:02

Pofon a gyereknek, edzőbá meg fizesse meg a kárt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 6., vasárnap 19:59

Ma olvastam valakinél ezt:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kedves Barátaim, Ismerőseim!
Nem kell városunkat elhagyni, hogy erőszakos cselekedetet lássunk. Tegnap kora délután a fiaim megkapták az autómat,hogy egy rokon kislánynak bemutassák a várost. Természetesen megmutatták neki a gimnáziumokat is, ahova jártak. És természetesen meg kellett mutatni azt is, hogy régen hogyan csináltak kézifékes fordulást a vizes füvön. A területen a váci amerikai foci csapat tartott edzést, ezért később visszamentek, látták,hogy a játékosok a füves terület Boronkay Gimnázium felőli részén egy csoportban vannak,már öltözködnek. Itt az idő-gondolták az enyémek, senkit nem fogunk zavarni. Forogtak hármat a Madách Gimi előtt a füvön és elindultak az aszfalt úton hazafelé.
A focicsapat, edzőjével az élen- kifutott az útra és körbevette a kocsit. Az edző ököllel a motorháztetőt úgy megütötte,hogy behorpadt, egy másodperc múlva a nyitott ablakon keresztül a fiam fejét ütötte ököllel, artikulálatlanul üvöltve. A kocsi körül álló fiúk ugyancsak üvöltve lenyomták a motorház tetejét,hogy ne tudjon a kocsi elmenni.
Az edző a fiamat torkon ragadta és felemelte az ülésből. Szerencsére a másik fiam lerántotta a kezét a nyakáról.neki csak az óráját tépte le. Utána a vállát, hátul a nyakát véresre markolászta, a teniszingét eltépte.
Köszönöm annak a két fiúnak, aki ekkor visszahúzta egy kicsit az edzőt, időt hagyva az elmenekülésre.
Kérem azt a járókelőt, aki éppen egy barna kutyust sétáltatott a közelben, hogy jelentkezzen nálam, ha segíteni akar.
Úgy gondolom, hogy korrekt lett volna, ha az edző kulturált módon közli a gyerekemmel, hogy mi rosszat csinált vagy elküldi a búsba,Ez önbíráskodás,garázdaság volt,
Kérdem én, hogy a focista fiúk is ezt tanulják meg, hogy a konfliktusaikat így rendezzék le?
Szép világot élünk.
Családom minden tagja sportolt, eddig egy edzővel sem találkoztam, aki ilyesmit tett volna, vagy erre biztatott volna bárkit.



Szerintetek jogos a felháborodása, vagy sem? Mert én már csak röhögni tudok az ilyenen. Ha a gyerekének nem tudja megtanítani a kézifékes driftelést aszfalton, akkor ne csinálja, főleg ne a gyepet rongálva. :lol:

a, egy pofon elég lett volna a gyereknek balról-jobbról, hogy megtanulja hol a helye, és legközelebb nem csinál ilyet
b, csúnya edző, hadd játsszon más is a pályán
c, per mindkettőnek legyen meg a kellő jogegyenlőség (gyerek jogsi el, közig. bírság, kártérítés, edző bá felfüggesztés)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 6., vasárnap 15:07

A szaktudás egyenlő a diplomával?
Diplomások tömkelege bizonyítja napról napra, hogy egyáltalán nem. :)
Persze az is lehet, hogy már annyira megengedőek leszünk, hogy aki két szöget bele bír verni egy deszkába azt már asztalosnak tekintjük, ha a ragtapaszt merőlegesen ragasztja fel a sebre lehet belőle baleseti sebész, egy windows újratelepítéssel meg mérnök a Samsungnál.
Én nem ezt mondtam szerintem. De ha erre járna diploma, akkor egészen túlképzett vagyok. :/ :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:42

Gondolom fel lehet mérni egy bizonyos szintű szaktudást.
Ne nevettessétek már ki magatokat ilyen és ehhez hasonló indokokkal. Magyarországon belül hitelesítve (!) kell igazolnod az elvégzett tárgyaidat, hitelesítve (!) kell igazolnod a tantárgyi tematikákat és ezek ismeretanyagának százalékos egyezése alapján vesz át - esetleg - egyik magyar egyetem a másikról (azonos kar és hasonló/ugyanaz a szak). EU-n belül már jóval bonyolultabb az eljárás, mivel honosíttatni kell a megszerzett diplomát.

Akkor most képzeld el, azt az országot, ahol nincs határellenőrzés, nincs lényegi kormányzat, nincs állami szinten fenntartott közbiztonság, de a bürokrácia az még az egyetemeken működik és sorra kiadják a szükséges iratokat.

Ezeket a lázálmokat komolyan elhiszitek/elhiszed?

Persze az is lehet, hogy már annyira megengedőek leszünk, hogy aki két szöget bele bír verni egy deszkába azt már asztalosnak tekintjük, ha a ragtapaszt merőlegesen ragasztja fel a sebre lehet belőle baleseti sebész, egy windows újratelepítéssel meg mérnök a Samsungnál.

Le kéne állni ezekkel a téveszmékkel és ki kéne nyitni a szemeket, mert itt gond van. Ez a pótoljuk fiatal munkaerővel a kiöregedő Európát jó ötlet, csak azt kéne elfelejteni, hogy itt magasan kvalifikált emberek tömkelege fogja felvirágoztatni az öreg kontinenst Irakból, Szíriából meg Afganisztánból. Persze a demográfiát megoldják abban hiba nem lesz, de én inkább azt vallom, hogy először a minőség gyarapodjon, aggódni a mennyiségért majd ráérünk még később is. (persze vizet osztogatni, szendvicseket kenegetni, hogy megnyugodjon az álhumánus lelkiismeret nyugodtan lehet abból baj nincs, csak nagypolitikai szinten kéne használni a kókuszt ezt a tevékenységet ott tizedrangú szempontnak tartani. A szolidaritás szót meg elfelejteni, meg azt is aki kitalálta)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:40

Pipita írta:
És aki diplomás az mivel bizonyítja, hogy ő valóban diplomás?
Gondolom fel lehet mérni egy bizonyos szintű szaktudást.
A szaktudás egyenlő a diplomával? Csak mert érted... attól, hogy neked megvan XY dologhoz a kellő tudásod, még nem biztos, hogy diplomás vagy. Viszont egy diploma előnyt jelenthet, mert nagyobb fizetés, stb. (külföldön nem tudom, hogyan nézik, de nyilván ott is előny a diploma) Ergo, ha megvan a tudása, utána diplomásként kell kezelni, csak mert ő azt mondta, hogy amúgy diplomás? Igazolni ezt viszont nem tudja, pedig érti a dolgát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:28

Ma reggel belefutottam mar cigányokat éltető postokba is...pofam leszakad.
Sorry kecsu, remelem erted mi a bajom ezzel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:26

Pipita írta:
És aki diplomás az mivel bizonyítja, hogy ő valóban diplomás?
Gondolom fel lehet mérni egy bizonyos szintű szaktudást.
Mondjuk, ha diplomásként eldobta a papírjait, akkor elég buta diplomás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:25

És aki diplomás az mivel bizonyítja, hogy ő valóban diplomás?
Gondolom fel lehet mérni egy bizonyos szintű szaktudást.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég