OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 31., hétfő 16:49

Mit tud ez a Zsuzsa? Nem ez az, amelyik tegnap nem adott kaját egy hajléktalannak, mert ő nem menekült? Vagy ez megint valami új képmutató?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 31., hétfő 16:33

Én megnéztem... A debreceni videót nem látta? Vagy csak direkt az olyan képeket/cikkeket olvassa, amiben szegény menekültek vannak? Miért kell ennyire átesni a ló túloldalára?

Egyik volt tanárom ugyanez... profilképet cserél, osztogatja a sok hülyeséget facebookon. Mintha fizetnének azért, hogy ezt csinálja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 16:33

Ha jól sejtem akkor jobban járok ha nem nézem meg ki az a ZséZsé. Már így is olyan mértékben sajnálom a békés és jólelkű vendégeinket, hogy meghasad a szívem. :D
Nyugodtan nézd meg, objektív véleményhez kell minden oldal legalább felületes ismerete, de meg kell hagyni, hogy néha vagy nem a földön jár és valamiféle hippikorszakot próbál megidézni vagy egyszerűen a valóság egyes vetületeiről nem akar tudomást venni és rá akarja kényszeríteni a saját világlátását mindenkiére.

Egyébként irónia nélkül a posztjai között van tényleg olyan is, ami valós emberi tragédiákról szól és szomorú, de azért van rendesen önfényezés is, meg az említett valóságtól távol eső lázálmok.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 31., hétfő 16:26

Ha jól sejtem akkor jobban járok ha nem nézem meg ki az a ZséZsé. Már így is olyan mértékben sajnálom a békés és jólelkű vendégeinket, hogy meghasad a szívem. :D

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 16:09

Ma melóban kicsit olvasgattam menekültügyben és mit tesz az ég odatévedtem Zsohár Zsuzsanna facebook oldalára (miheztartás végett Migration Aid). Nehéz lett volna eldöntenem, hogy a fél órás olvasgatásom végén bevegyek e egy marék vérnyomáscsökkentőt vagy krokodilkönnyekkel küzdjek, hogy az élet milyen rossz is itt a Földön.

Egyébként érdekes, mikor az egyik szélsőség bírálja a másikat. Mert tévedés ne essék ő szintúgy egy szélsőséget képvisel.

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: OFF

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. augusztus 31., hétfő 8:19

Anyaka írta:Szép népdal ez, én hagynám őket elhagyni az országot, nem tudom minek tartják őket itt, azok se akarnak, mi se őket. :)
Lehet, hogy a mindig toleráns nyugati országok mégsem szeretnének már többet kapni belőlük :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 30., vasárnap 15:02

A brit tinik még mindig elbaszottabbak mint a többi fejlett országé. Amúgy egy ilyen videó alapján eléggé lehetetlen behatárolni egy gyerek IQ szintjét. Teljesen más kultúra. ott cukrot esznek cukorral és még rákennek a változatosság kedvéért egy kis cukrot kockacukorral.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 30., vasárnap 14:51

bezzeg azt majd ezek is tudják hogy mi a demokrácia :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 30., vasárnap 14:20

szignifikánsan ostobák és hűen folytatják az amerikai tradíciókat.
nem lesznek ezután a generáció után sem okosabbak na :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 30., vasárnap 14:14

https://www.youtube.com/watch?v=qsyhtzKLxkw
Kids :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 30., vasárnap 12:17

tobias88 írta:Sziasztok. Tudnátok ajánlani valami módot arra, hogy jegyet tudjak szerezni a Real Madrid - Las Palmas mérkőzésre? Eddig ahogy néztem 50 euró a legolcsóbb 1 főre. Ez normális amúgy vagy ez is már a viszonteladók lehúzása? Előre is köszi!
Erre a meccsre 30 euró körül lesz a legolcsóbb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tobias88
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 11:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tobias88 » 2015. augusztus 30., vasárnap 11:12

Sziasztok. Tudnátok ajánlani valami módot arra, hogy jegyet tudjak szerezni a Real Madrid - Las Palmas mérkőzésre? Eddig ahogy néztem 50 euró a legolcsóbb 1 főre. Ez normális amúgy vagy ez is már a viszonteladók lehúzása? Előre is köszi!

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 30., vasárnap 9:33

hamesz írta:És pont holnap megyek a Keletibe. Lehet akkor inkább jó lesz nekem a Volán.
én meg minden hétköznap lemegyek az aluljáróba metróhoz és nem késeltek/erőszakoltak meg, akik még mindig leszólítanak azok csak a cigányok akik pénzt "gyüjtenek" éhező/rákos gyerekeknek kamu iratokkal.
Az meg teljesen várható volt hogy előbb utóbb lázongani kezdenek. kijutottak a nyomorból egy háború nélküli helyre ahol nyomorúságos életük van jóesetben egy aluljáróban. Ahol kapnak pont annyi kaját hogy ne pusztuljanak el meg vizet. Nyilván senki se ér rá ilyesmire a gyerekkel az ölükben. A nagy része majd úgy is továbbmegy ha csak tényleg az van a háttérben hogy iratokat csekkolnak. Azt a pár napot meg mindenki kibírja. Persze az más kérdés hogy majd egy idő után a célpont ország azt mondják hogy állj, netovább. takarodjatok vissza, és a viaszánál megint ellepik az országot.;d A lehetőségek száma amúgy is csökken.

Az angoloknál milyen vicces lehet amúgy a helyzet. már több éve sírnak hogy nem kellenek a bevándorlók elég volt a keleti prolikból...erre meg jönnek még menekültek a 3. világból. ;d

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 30., vasárnap 9:27

De még vergődnek egy idegen országban ahová csak úgy bevándoroltak.
Én a fülemet farkamat behúznám ezek meg.
:(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. augusztus 30., vasárnap 8:46

VanillaSky írta:A Garay utcában lakom, innen hozzávetőlegesen másfél perc, ha el van törve a lábad, egészségesen fél. :) Meg kell hagyni "színesebb" lett a környék, de mondjuk itt a Keleti mellett nem igazán van szükség bevándorlókra ahhoz, hogy konfliktus alakuljon ki x és y között. Eddig is tele volt bulizó gyökketőre kiütött fiatallal, hajléktalannal, kisebbségivel, a sarkon néha az arab fénymásoldánál is voltak érdekes arcok, most meg néhány száz szír-afgán-iraki--- is kijutott, a Blaha is közel van, szóval mindenki rakja össze.

Itt tényleg megvalósult a multi-kulti, azt persze nem állítom, hogy békésre is sikeredett, de van. Esti futásoknál meg kész "élmény" néha az egyenletes kocogást, ingafutásra kel váltani vagy cikk-cakkosra. :lol: De megvan a maga bája, komolyan mondom.
Az igazi Közel-Keleti :lol: :|
Egy élmény lehet.. :(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. augusztus 30., vasárnap 8:41

1. Mit énekeltek?
2. Mit értesz ébredjek fel alatt? Imádkozzak én is azért hogy néhány náci agyonverjen jónéhány embert (esetleg jómagam menjek ki és rugdossam meg őket), köztük ártatlanokat is? Mert akkor inkább aludnék tovább, köszöntem szépen.
3. Egyszer sem állítottam szerintem hogy egyetlen bűncselekményt sem követ el bevándorló.
4. Én továbbra is halál nyugodtan, félelem nélkül fogok sétálni az országban, remélem nem haragszotok meg érte.

Én ezzel ki is szálltam a témából, kétlem hogy értelme lenne folytatni.

Sok sikert mindenkinek. :)
transzparensekkel szokás "énekelni"? :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. augusztus 30., vasárnap 8:36

Anyaka írta:De gondolom előre bejelentett tüntetés volt, minden engedéllyel, a rendőr azért nincs a környéken. :mrgreen:
Nyilván. Marha érdekes, hogyha a magyarok kivonulnak valami ellen tüntetni, rögtön megsokszorozódik a rendőri jelenlét és többször jön a könnygáz is és szétverik a tüntetést. Ezeket meg lepipitázzák...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 30., vasárnap 8:24

Arra utaltam Pipita hogy eddig azt szajkoztad hogy nincs gond a bevándorlókkal, minden happy, stb. Ezer ellenpéldát hoztunk fel es szakadatlanul vedted oket, mert te nem tapasztaltál semmi rosszat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 30., vasárnap 2:02

Van közelebbi videó is.
Szép népdal ez, én hagynám őket elhagyni az országot, nem tudom minek tartják őket itt, azok se akarnak, mi se őket. :) De gondolom előre bejelentett tüntetés volt, minden engedéllyel, a rendőr azért nincs a környéken. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 30., vasárnap 1:24

Realista24 írta:
soadroli írta:2015.08.29 Keleti-pályaudvar
szegények
Ilyen nem lehet, mert ezt Pipita nem látta. Nem személyes, csak ébredj fel. :sziv:

Igaz, hogy másik x embertől is ugyanezt hallom, de az is biztos ferdítés. Meg a néni is, aki lenyilatkozta, hogy boltba ment, közben meg kifosztották a lakást. Vagy akik tüntettek, mert lassú az ügyintézés...és a ....és....és...
1. Mit énekeltek?
2. Mit értesz ébredjek fel alatt? Imádkozzak én is azért hogy néhány náci agyonverjen jónéhány embert (esetleg jómagam menjek ki és rugdossam meg őket), köztük ártatlanokat is? Mert akkor inkább aludnék tovább, köszöntem szépen.
3. Egyszer sem állítottam szerintem hogy egyetlen bűncselekményt sem követ el bevándorló.
4. Én továbbra is halál nyugodtan, félelem nélkül fogok sétálni az országban, remélem nem haragszotok meg érte.

Én ezzel ki is szálltam a témából, kétlem hogy értelme lenne folytatni.

Sok sikert mindenkinek. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég