OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 5., vasárnap 14:57

Ezért is írtam, hogy _jelenleg_ nem érdemes olimpiát rendeznünk. Ezt csak arra írtam, hogy önmagában olimpiát rendezni nem feltétlenül hülyeség, ahogy az mindenhonnan ömlik. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 5., vasárnap 14:55

De hogy lehetne? Nincs alternatíva a jelenlegi rendszerre, addig nem is lesz valószínűleg. A kormányváltás ugyanannyira lehetetlennek néz ki jelenleg, mint hogy majd hirtelen a habony, a tóni meg a többi kevesebbel is beéri.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 5., vasárnap 14:53

Vonatkoztassunk el a fidesztől, azzal senki nem vitatkozik szerintem,aki egy kicsit is belegondol, hogy velük nem lehet normális Olimpiát rendezni. Csak az emberek végletekben gondolkodása miatt vagy az van, hogy de jó lesz az olimpia, vagy az hogy beleszakadunk. Ez azért így le van sarkítva. LehetNE olyan olimpiát rendezni, amiből megfelelően profitálna az ország, ahogy lehetett volna úgy metrót építeni, ésatöbbi ésatöbbi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 5., vasárnap 14:44

Lennének pozitív hozadékai is, de kis arányban. Onnan indul az egész, hogy miért akar olimpiát a fidesz? Hogy lóbálhassa a pöcsét vele évekig, vagy hogy lekerekítve a közjót szolgálja, gondolva a sportolókra, az emberekre, az országra, Budapest infrastruktúrájára.

Az itt a baj, hogy még ők gondolkodnak leginkább itthon, az ellenzék hatalmas nulla. Gyönyörűen megülték a menekülthullámot, és most jön az olimpia. És ennek mi isszuk meg a levét, egyrészt mert okosan kiépítették a saját kis diktatorikus rendszerüket, ahol az öregedő lakosságot úgy mozgatják, ahogy akarják. Másrészt meg a túloldalon maximum egomán bohócok vannak, akik nem megdönteni akarják a hatalmat, hanem modern Don Quijotét játszanak.

Maga az olimpia hatalmas veszteségeket és káoszt teremtene, két hétnyi pöcslóbálásért. Hogy milyen utólagos haszna lenne? Majd a kigyulladt hármas metró, elmutyizott többi metró, embertelen szmog, gulyásleves összetételű lakosság mellett szívesen felnézek a rekordösszegből felhúzott nemzeti stadionra, ha egyáltalán kilátszik majd ezekből. :lol:
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 5., vasárnap 14:35

sentry írta: Nem azért bukna (az ország, azaz a te, én, meg a gyerekeink is) az ország, mert szétlopnák a politikusok és hozzájuk közeli emberek. Hanem mert alig van létesítmény infrastruktúra ami megfelelne az előírásoknak/igényeknek. Azt meg a legsikeresebb olimpia, telitömött nézőkkel, stb, sehogyse hozható vissza. Mármint rendes áron sem, de főleg nem akkor mikor szétlopják az egészet.
Csak egy példát mondok, hogy az úszó VB papíron 25 milliárdba került volna, most már 100 milliárd felett járunk.
Igen, csak az infrastruktúrát nem csak állandóra lehet kiépíteni, ami a sportlétesítményeket illeti, illetve többféle utólagos haszonsításra is ad lehetőséget. Az esetleges közlekedési, és hasonló közt érintő fejlesztésekre meg talán amúgy is szükség lenne. A nem olyan nagy érdeklődéssel követett sportok egy részét mobil megoldásokkal is le lehet bonyolítani (lásd strandröplabda (lol) stb.) Amik pedig nagyobb nézőközönséggel járnak, mint például az atlétika, és az úszószámok, pedig olyan fejlesztésekkel is járhatnának, amelyek éppenhogy jót tenne az országnak, neked, nekem, és a gyerekeinknek. Továbbá az olimpiának a hozadéka nem csak annyiból állhat, hogy akkor idejön egy csomó ember és soha többet. Az úszó VB-s példa, és a szétlopás pedig pont azellen példa, amiért én is mondtam, nem érdemes most megpróbálnunk. De azt leírni, hogy az Olimpia rendezéséből egy ország csak negatívan jöhet ki, szerintem nem igaz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 5., vasárnap 14:35

Norbii írta:felőlem egy dildóval is selfizhet az osztriga bár rúdja mellett. Ilyeneken nem kell következtetéseket levonni, sokkal inkább a munkásságát.
Tud valaki mondani még egy párt elnököt aki hasonló elszántsággal tör kormányra saját gondolatokkal? A parlamenti felszólalásokon ő az egyetlen aki folyamatosan önállóan beszél papírlapok nélkül.
Ill tvs vendégeskedés során is korrekt nyilatkozatai vannak amellett hogy borzalmasan ritkán tudják megfogni.
A jobbik programokat dolgoz ki, a régebbieket pedig átgondolják-megváltoztatják (Mint pl népszavazás az euból való kilépésre stb).

Én hiszek abban hogy nem csak rizsa a néppártosodás. hiszek abban hogy velük nagyobb változást lehet elérni.
Nyilván ők is valamilyen szinten korruptak lesznek, mert anélkül nem működik a politika és befolyásoltságot is igy lehet elérni..de a lényeg a mértéken van. Az mszp lejáratta magát és mást se csinált azóta amellett hogy a fideszre mutogat, ugyan ez a dk, együtt blabla.

MOMA még megérne egy kört de annyira kevés szavazóbázisa van hogy velük kár foglalkozni.
Vona elkúrta, lehet hogy szimpatikusabb lett azzal, amit elkezdett, de a párt is töredezik belülről, plusz a szavazóbázisuk sem örül annyira a mecsetnek meg a többinek...

Lehet itt osztani a fideszt, jogos is, de az ellenzék ugyanakkora vicc. Amit ott balra Gyurcsányék művelnek az nevetséges. Valós összefogás meg elgondolások helyett inkább a lájkokat növelik a hangzatos baromságaikkal.
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 5., vasárnap 14:14

felőlem egy dildóval is selfizhet az osztriga bár rúdja mellett. Ilyeneken nem kell következtetéseket levonni, sokkal inkább a munkásságát.
Tud valaki mondani még egy párt elnököt aki hasonló elszántsággal tör kormányra saját gondolatokkal? A parlamenti felszólalásokon ő az egyetlen aki folyamatosan önállóan beszél papírlapok nélkül.
Ill tvs vendégeskedés során is korrekt nyilatkozatai vannak amellett hogy borzalmasan ritkán tudják megfogni.
A jobbik programokat dolgoz ki, a régebbieket pedig átgondolják-megváltoztatják (Mint pl népszavazás az euból való kilépésre stb).

Én hiszek abban hogy nem csak rizsa a néppártosodás. hiszek abban hogy velük nagyobb változást lehet elérni.
Nyilván ők is valamilyen szinten korruptak lesznek, mert anélkül nem működik a politika és befolyásoltságot is igy lehet elérni..de a lényeg a mértéken van. Az mszp lejáratta magát és mást se csinált azóta amellett hogy a fideszre mutogat, ugyan ez a dk, együtt blabla.

MOMA még megérne egy kört de annyira kevés szavazóbázisa van hogy velük kár foglalkozni.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 5., vasárnap 14:08

kodo írta:Nevetséges, hogy a Momentum meg a Kutyapárt "ellenzékibb", mint az összes parlamenti, úgymond igazi ellenzék együttvéve.

Ha a fővárosban laknék már rég aláírtam volna én is.
Még az LMP illetve az Együtt az aki próbálkozik tenni valamit. Csak ezek talán nem kerülnek annyira címlapra. De az LMP rendre indít pert mindenféle ügyben, ami az emberek érdekeit szolgálja, vagy a fidesz mutyizásai ellen irányulnak.
Süti írta:N
Én támogatnám, mert London jó példa rá, hogy nyereségesen, és pozitívan is ki lehet jönni belőle, sokat profitálhatnánk. Csak nem itt és nem most... Nekünk tuti Athén 2.0-t sikerülne csinálni.
Nem azért bukna (az ország, azaz a te, én, meg a gyerekeink is) az ország, mert szétlopnák a politikusok és hozzájuk közeli emberek. Hanem mert alig van létesítmény infrastruktúra ami megfelelne az előírásoknak/igényeknek. Azt meg a legsikeresebb olimpia, telitömött nézőkkel, stb, sehogyse hozható vissza. Mármint rendes áron sem, de főleg nem akkor mikor szétlopják az egészet.
Csak egy példát mondok, hogy az úszó VB papíron 25 milliárdba került volna, most már 100 milliárd felett járunk.

4-es metró kapcsán meg aki valamennyire is tájékozott a magyar építőiparban, az tudta már évek óta, hogy (kb nyílt titok volt) szétlopták az egészet :lol: Főleg akkor lehetett már sejteni hogy borulni fog a szar, mikor tavaly kibukott hogy az Alstom a világ legnagyobb korrupciós botrányába keveredett. Várható volt és már akkor cikkeztek itthon arról, hogy vizsgálni fogják Magyarországot is.

A korrupció a világ minden szintén jelen van, csak más-más mértékben. Ami nagyon sajnálatos dolog, sajnos.
Csak érdekes dolog - és ezt valahol olvastam és nagyon megtetszett - hogy míg a netadó miatt tízezrek vonultak utcára tiltakozni, addig a Questor, MNB stb ellopott milliárdjai miatt mindenki csak legyintett. De valószínűleg ez azért van, mert az emberek többsége képtelen felfogni, hogy mit jelenet az hogy közpénz. Hogy az az övé is, az nem a szájbaszexuált kormány játékpénze, az nem értük van. Hanem a népé! Azt mi fizettük be, azért hogy megfelelő helyre tegyék. Erre a többség mint a bírka tűri hogy száz meg ezer milliárdokat tüntessenek el, semmi nem tesz. De ha a zsebéből kivesznek 300 Ft-ot akkor már megy tüntetni.
Szóval amíg az alapvető, helyes gondolkodás nem lesz meg tömegesen, addig lesz sajnos nagy változás itthon.
Egy rakás komolyabb ügy történt már itthon mint a netadó, mégis talán a tanártüntetés ami nevezhető valaminek. Szóval na...míg a többség birka mód tűri mindezt, addig én nem látok sok esélyt a változásra.

Amúgy Párizs kapja a 2024-es olimpiát szerintem.
(Durva és nem véletlen, de a Nemzetközi Olimpiai Bizottságnak egyre nagyobb gondja van, mert alig akarnak olimpiát rendezni a városok. Nem véletlen...)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 5., vasárnap 14:02

Az a baj, hogy gyakorlatilag már leválthatatlanok, ha nem úgy jönnek a számok, addig csűrik és csavarják és mutyizzák, amíg nem 2/3-ad lesz nekik. Ebből a szempontból mondjuk jobbnak tartom az Amcsi rendszert, hogy ott max 2 mandátuma van az elnöknek, nem pedig életjáradékként lophat ameddig akar.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 5., vasárnap 13:51

A kedvencem mostanság az volt mikor ugye a lokál naponta járatja le valahogy Vonát/jobbikot.
Vona saját magából csinál hülyét. Klotyó előtt pózolós szelfi a legnagyobb. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. február 5., vasárnap 13:46

Nevetséges, hogy a Momentum meg a Kutyapárt "ellenzékibb", mint az összes parlamenti, úgymond igazi ellenzék együttvéve.

Ha a fővárosban laknék már rég aláírtam volna én is.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 5., vasárnap 13:40

szerintem csak az a baj hogy az idősek nem tudnak úgy információhoz jutni mint a fiatal generáció. A Fidesz uralja a média borzalmas nagy %át (Rádió, újság, tv).
A konkurenciát pedig szépen kivégzik. Lásd origo, class.fm, népszabadság stb.

A kedvencem mostanság az volt mikor ugye a lokál naponta járatja le valahogy Vonát/jobbikot. Aztán ugye Vonáék beperelték őket. Asszem 25-t nyert Vona, 1et a lokál.
Másnap a lokál az első oldalon borzalmas nagy arccal leírta hogy pert nyertek a jobbik ellen.:D

Amúgy én a jobbikra fogok szavazni. A többi vicc, a jobbik kevésbé vicc, kormányra is akarnak jutni és tesznek is érte. Persze semmi esélyük. A jobb oldal inkább eláll a jobbiktól mert nem zsidóznak, a bal oldal meg szintén ugyan olyan hülye és előbb fog a nagy része az mszpre v dkra szavazni. Akik az utobbi hónapokban/évben csak lejáratták magukat.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. február 5., vasárnap 13:07

M1Ö írta:Aki kicsit is tud reálisan gondolkodni, az nemet mond rá. :) Egyébként ha már nyugdíjasok... Ugye most téma az mszp korrupciója, mert hogy ellopták a 4es metróra szánt pénzt. Nem vagyok mszp-s, mert az egész politika A-tól Z-ig gusztustalan, ezért nem tudok beállni egyik oldalra sem. De az kicsit vicces, hogy pont a fidesz mutogat, hogy korruptak voltak és lopták a pénzt... :) Na a nyugdíjasokról... Elvileg ahogy idősödik az ember, egyre bölcsebb lesz, jobban át látja a dolgokat. Erre ennél a témánál, idős emberek, vérben forgó szemmel libsizik, meg szidja a bal oldalt, és ÁLLÍTJÁK, hogy most nincs lopás, nincs korrupció és nem fenyeget a diktatura veszélye, MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN! Hát nem hiszem el, hogy nem látják a fától az erdőt sokan. És idegből egymásnak esik a 2 oldal... Nem tudom, hogy mi lesz itt '18-tól, de nyerjen bárki is, semmi jóra nem számítok.
Fidesz lesz, kérdés nincs.

Olvastam az idős korosztályról egy jó írást...azt taglalta, hogy ugye diktatúrában éltek,nőttek fel, váltak emberré...és szerették-nem szerették, de volt egy ember a piramis csúcsán, a vezér, és nekik kell egy ilyen ember fent. Maga az eszmény kell nekik.
Nem tudom jól leírni, kolozsváros blogon volt fent, de nagyon talált szerintem a cikk.

Én amit még nevetségesnek tartok, hogy 2017 van...2010-12 környékén még értettem a hátramutogatást, nyócévezést (ami inkább 4), de 2017 van, talán tovább lehetne ezen már lendülni.
Főleg akkor nem "korrekt" ez, ha most meg pótos ifákkal viszik ki a pénzt a képviselők, nem kis nokiás dobozokban. (egyik sem jobb,mint a másik nyilván.)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 5., vasárnap 12:56

Aki kicsit is tud reálisan gondolkodni, az nemet mond rá. :) Egyébként ha már nyugdíjasok... Ugye most téma az mszp korrupciója, mert hogy ellopták a 4es metróra szánt pénzt. Nem vagyok mszp-s, mert az egész politika A-tól Z-ig gusztustalan, ezért nem tudok beállni egyik oldalra sem. De az kicsit vicces, hogy pont a fidesz mutogat, hogy korruptak voltak és lopták a pénzt... :) Na a nyugdíjasokról... Elvileg ahogy idősödik az ember, egyre bölcsebb lesz, jobban át látja a dolgokat. Erre ennél a témánál, idős emberek, vérben forgó szemmel libsizik, meg szidja a bal oldalt, és ÁLLÍTJÁK, hogy most nincs lopás, nincs korrupció és nem fenyeget a diktatura veszélye, MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN! Hát nem hiszem el, hogy nem látják a fától az erdőt sokan. És idegből egymásnak esik a 2 oldal... Nem tudom, hogy mi lesz itt '18-tól, de nyerjen bárki is, semmi jóra nem számítok.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 5., vasárnap 12:50

csababarca írta:
szomorú, hogy őket lehet mozgósítani, ők a stabil bázisa a kormánynak most. meg a gazdagok.

Nekik van a legtöbb szabadidejük.

Én támogatnám, mert London jó példa rá, hogy nyereségesen, és pozitívan is ki lehet jönni belőle, sokat profitálhatnánk. Csak nem itt és nem most... Nekünk tuti Athén 2.0-t sikerülne csinálni. :'(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 5., vasárnap 12:48

nincs semmilyen ész érv az olimpia mellett. ezért sem mentek el az rtl-hez vitázni, ezért hazaáruló aki aláír. nagyon remélem hogy összegyűlik a kellő aláírás mert az lenne ezeknek a második nagy pofon a kormány vs értelmiségiek csatájában.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. február 5., vasárnap 12:20

Én sem támogatom, bár nem vagyok BP-i.
De hazaárulónak sem érzem sem magam, sem azt aki aláírja.

Abból a szempontból "jó" lenne, hogy észbe kapnának, és hátha megcsinálnák az utakat, a metrót, és a többi 70-80as években megragadt infrastuktúrát.
CSak ott a másik fele, hogy ebből megint az a szűk kis réteg húzna hasznot, és rakná el a milliárdokat.
Ott a vizes vb, az is többszöröse már az előirányzott költségvetésnek...amit nyilván ritkán lehet tartani, de ott is megy a susmus ezerrel.
A sportolók, szurkolók miatt megérdemelné az ország, de a vezetőréteg miatt nem támogatom, mert azok csak egy újabb aranybányát látnak ebben, egy újabb projekt ahonnan ellophatják a pénzeket.

d.gergo írta:Kérdés nélkül aláírtam. Hallom egy nyugdíjas már rongálta is az egyik pultot :roll:
szomorú, hogy őket lehet mozgósítani, ők a stabil bázisa a kormánynak most. meg a gazdagok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. február 5., vasárnap 12:19

Kérdés nélkül aláírtam. Hallom egy nyugdíjas már rongálta is az egyik pultot :roll:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 5., vasárnap 12:18

Amúgy a nolimpia népszavazás volt már itt téma? Budapestiek közül aláírta valaki? Hazaáruló aki aláírja? Mi a fórum általános véleménye?
Az Úszóvébét a kezdeti 8 milliárd sikerült felküzdeni 100 milliárdra, szóval vágjunk bele. Mutyizásra fel !!!
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 5., vasárnap 12:11

Nekem az, hogy egy ekkora ország számára, amelyikben ilyen szinten jelen van a korrupció, egy Olimpia egyenlő lenne a gazdasági csőddel, egyszerűen többe kerülne a leves mint a hús, nyerje csak LA, nekik legalább van rá tényleges költségvetésük.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég