OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 1., péntek 18:17

realmadrid95 írta:
zsuninnyo írta: Szerintem a Mazdak es Lexusok, de a Toyotakbol is vannak nagyon szep autok, amik ujak. De nekem a VW Arteon is nagyon tetszik. De talan meg a Peugeot 408-ra is ra tudnam mondani, hogy jol nez ki, bar ott mar rezeg a lec. Vagy a 6-os BMW, bar az all time jol nez ki.
+1, nekem is ezek tetszenek kinezetre. Mondjuk ket hete vezettem egy Kia Stingert, haaat gyerekek… :D alomauto lett, mind kinezetre, mind motorilag.
Jo-jo, de egy Lada azert megiscsak szebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. december 1., péntek 18:15

En csak örülök hogy a szegény, csoró, gazdasági csőd szélén állo orszag lakóinak azon kell gondolkozni, hogy balna sedant vagy suvot vegyenek.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 1., péntek 18:04

csababarca írta: Egyébként az emberek tudatállapotára mennek rá a gyártók, beették az emberek a nagy autó=biztonság maszlagot, és csak ezeket veszik. Nálunk is a kisvárosunkban minden új autó SUV.
Egy darab egyedi van, egyik milliárdosnak van egy Genesys GV80-asa:D

Hugom is most vett új autót, csak suvokat nézegetett, hiába magyaráztam neki, hogy a 10km-re lévő munkahelyére, elég lenne egy kis compact, neki SUV kellett. Tehát ez a tudatállapot ami az emberek többségének van vezet oda, hogy ezeket gyártják.
Ha a számok azt mutatnák, hogy a sedanok fogynak jobban, vagy a compact autók, akkor elfelejtenék a SUV vonalat.
Az EU káros anyag kibocsátás szabályai is nagyban hozzájárultak a SUV-ok elterjedéséhez. Egy régi speedzone videóban elmagyarázták a rendszert. A részletekre már nem emlékszem, de valami olyasmi volt, hogy mivel nehezebb egy SUV, ezért több káros anyagot is bocsáthat ki. Hiába jóval szennyezőbb, mint egy kis városi autó, papíron zöldebb. Ezért az autó gyártóknak nem érdekük kis autókat gyártani, mert csak lerontják velük az átlagukat. Persze végül a vevő dönt, de nem mindegy, hogy a reklámok, az árképzés vagy az eladó merre terel.

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 1., péntek 17:44

zsuninnyo írta: Szerintem a Mazdak es Lexusok, de a Toyotakbol is vannak nagyon szep autok, amik ujak. De nekem a VW Arteon is nagyon tetszik. De talan meg a Peugeot 408-ra is ra tudnam mondani, hogy jol nez ki, bar ott mar rezeg a lec. Vagy a 6-os BMW, bar az all time jol nez ki.
+1, nekem is ezek tetszenek kinezetre. Mondjuk ket hete vezettem egy Kia Stingert, haaat gyerekek… :D alomauto lett, mind kinezetre, mind motorilag.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. december 1., péntek 17:40

Steve írta:
babaking írta:

A SUVoknak nem a hosszával hanem a magasságával és néha szélességével van baj. A volvo Xc60 csomagtere meg tényleg röhejes. Konkrétan az a babakocsi amia 2015ös A4 szedán csomagtartójába befér összecsukva, mert olyan mély az a Volvóból még keresztbe is kilóg. Oké, hogy a babakocsi is egy tank, de nehogy már az egy 10 éves szedánba jobban lehessen parkolni.

(Üdvözöl a Ford Kuga előretolható hátsó üléssel. Na ott gondoltak arra, hogy esetleg meg is pakolnád.)
Nem tudom milyen babakocsiról beszélünk(valami tank?), de a mi Britax Smile 3 babakocsink simán befér.

Amúgy most itt megragadtunk a SUV-ok, XC60 szidásán, de ahogy írtam a körülményeid, hogy hol laksz,mire használod is fontos.

Az alap téma meg a Cájbertrukkk szidása volt :kalapos: :agree:
X60at csak azért szidom, mert van a családban (nem nekem) és azzal van személyes tapasztalat. A régebbi széria (mielőtt megvették a kínaiak) szerintem jobb autó volt szinte minden tekintetben, de összességében nincs bajom vele.

És mint mondtam én is SUV-t hajtok, mert ez felelt meg a legjobban az elvárásoknak és a büdzsének. Az utolsó előtti mondatod a kulcs, de sok városi pont ezt nem veszi figyelembe.

A szájbertákkot nehezen tudom értelmezni, akinek erre áll fel és meg tudja venni, hát legyen.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 1., péntek 17:32

szeretnem jelezni, hogy porsche 911 992 csomagtartojaba is befer a babakocsi, szoval ez ne legyen mar akkora dolog :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 1., péntek 17:25

babaking írta:
Professore írta:

Azért ne túlozzunk Volvo XC60 4.7 M az új Passat 4.7 M és az Octavia meg 4.5x m körül van... Ettől függetlenül tény hogy sok SUV esetében a külső méretekhez képest szerény a helykínálat.
Mondjuk az is aljasság hogy ha kell ha nem 18, 19, 20" kerekekkel jön lassan minden aztán zabálja a helyet tök fölöslegesen csak azért mert jobban néz ki vele a verda.
A SUVoknak nem a hosszával hanem a magasságával és néha szélességével van baj. A volvo Xc60 csomagtere meg tényleg röhejes. Konkrétan az a babakocsi amia 2015ös A4 szedán csomagtartójába befér összecsukva, mert olyan mély az a Volvóból még keresztbe is kilóg. Oké, hogy a babakocsi is egy tank, de nehogy már az egy 10 éves szedánba jobban lehessen parkolni.

(Üdvözöl a Ford Kuga előretolható hátsó üléssel. Na ott gondoltak arra, hogy esetleg meg is pakolnád.)
Nem tudom milyen babakocsiról beszélünk(valami tank?), de a mi Britax Smile 3 babakocsink simán befér.

Amúgy most itt megragadtunk a SUV-ok, XC60 szidásán, de ahogy írtam a körülményeid, hogy hol laksz,mire használod is fontos.

Az alap téma meg a Cájbertrukkk szidása volt :kalapos: :agree:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 1., péntek 17:23

ja en nem csomagterrol, hanem az ulohelyekrol beszeltem, mikor belso méretről beszélek.
xc60ban nem ferek el, kenyelmetlen szar, tucson, seat ateca es wv t-cross, amiket vezettem, ha beallitom magamra a vezetoulest, akkor nem fernek el rendesen mogottem.
jo nem 160 centi vagyok, de rendes autoval sosem volt bajom, csak ezekkel a dobozokkal, amikben - hiaba nagyobb darabok - ugyanannyi vagy kevesebb a hely belul, csak siman magasitottak, meg böszmék.
igen, nyilvan mindenki azt vesz amit akar, en csak azt mondom, hogy abszolut semmi szépérzéke nincs azoknak az embereknek, akik ezeket tankokat veszik.
nyilvan meg lehet talalni a szépet pl a brutalitásban is - pl egy novitec lambo urus eseteben, de ezt se mondanám szépnek, hanem ez tényleg egy brutális tank, illetve az átlagember ezekkel a tényleg dobozformájú fosokkal jár, egyszerűen tragédia az utcakép, amikor lehetnének sokkal szebb és királyabb formatervek is, akármennyire is megyünk a safety meg környezetvédelem irányba a törvénykezésben meg a szabályozásban...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 1., péntek 17:20

Halfkey írta: Kérdés melyik irányt nézed. Passat Variantom csomagtartójának nagyobb volt az alapterülete picivel, de alacsonyabb sokkal mint a mostani (Kia Sorento). Mivel szállítok magas dolgokat, ez nekem fontos volt.
Teljesen így van, ahogy Halfkey barát mondja.

2db V90-m volt előtte,egyik legnagyobb csomagtér(oké nem akkora,mint a Blaze által említett Monde, de nagy).

Uúgy beleférek, jobb pakolni az XC60-be. Ahogy Halfkey írta máshogy pakol az ember.Babakocsi állítva,nem betolva hosszában és rakat hely van.

De nyilván értékelném, ha akkora csomagtere lenne, mint mondjuk a Volvo XC90-nek, de egyrész nem azonos árkategória, másrészt a 90-ormótlan már. Nekem/családnak ez a méret és a SUV kell.

Ahogy írtam, nekünk az időjárás is tényező.Fél év hó, sokszor extrém sok(pl most második hete esik kis megszakításokkal a hó, több hóvihar is volt), az befolyásol sok mindent.

Szaharába más kocsi kell, Róma belvárosába, megint más..stb..

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. december 1., péntek 17:13

Professore írta:
hehetheoriginal írta: hagyjuk már.
volvo xc60-ban kevesebb a hely belül, mint egy octaviaban vagy passatban, aztán másfélszer akkora autóról beszélünk.
egyszerűen otromba, ronda az összes ilyen tank, és ez nem szubjektiv, ha egy nő ronda, akkor ronda az emberek 99%-ának, nem kell kerülgetni meg finomkodni.
Azért ne túlozzunk Volvo XC60 4.7 M az új Passat 4.7 M és az Octavia meg 4.5x m körül van... Ettől függetlenül tény hogy sok SUV esetében a külső méretekhez képest szerény a helykínálat.
Mondjuk az is aljasság hogy ha kell ha nem 18, 19, 20" kerekekkel jön lassan minden aztán zabálja a helyet tök fölöslegesen csak azért mert jobban néz ki vele a verda.
A SUVoknak nem a hosszával hanem a magasságával és néha szélességével van baj. A volvo Xc60 csomagtere meg tényleg röhejes. Konkrétan az a babakocsi amia 2015ös A4 szedán csomagtartójába befér összecsukva, mert olyan mély az a Volvóból még keresztbe is kilóg. Oké, hogy a babakocsi is egy tank, de nehogy már az egy 10 éves szedánba jobban lehessen parkolni.

(Üdvözöl a Ford Kuga előretolható hátsó üléssel. Na ott gondoltak arra, hogy esetleg meg is pakolnád.)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. december 1., péntek 16:46

hehetheoriginal írta: hagyjuk már.
volvo xc60-ban kevesebb a hely belül, mint egy octaviaban vagy passatban, aztán másfélszer akkora autóról beszélünk.
egyszerűen otromba, ronda az összes ilyen tank, és ez nem szubjektiv, ha egy nő ronda, akkor ronda az emberek 99%-ának, nem kell kerülgetni meg finomkodni.
Azért ne túlozzunk Volvo XC60 4.7 M az új Passat 4.7 M és az Octavia meg 4.5x m körül van... Ettől függetlenül tény hogy sok SUV esetében a külső méretekhez képest szerény a helykínálat.
Mondjuk az is aljasság hogy ha kell ha nem 18, 19, 20" kerekekkel jön lassan minden aztán zabálja a helyet tök fölöslegesen csak azért mert jobban néz ki vele a verda.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 1., péntek 16:36

Professore írta:
miro. írta:

Nem hehe,en azert vettem amit leirtam.
Volt egy bizonyos osszeg amit erre tudtam tenni,es ez volt a legjobb valasztasom. Egyszeruen inadom.
A masik hogy rovid ahhoz az elet hogy ilyen hulyesegre figyeljek amiket leirtal.
Egyszeruen elegedett vagyok nagyon vele.
A tobbi szarra meg idegeskedjen megfigyeljen akinek fizetnek ezert.
Kenyelem,biztonsag,szepseg,nagy hely. Nekem tokeletes.
Teljesen valid amit írsz. A lényeg hogy az ember hosszabb távon boldog legyen azzal a vassal amit választott a többit meg le kell tojni magasról. Szépség, ergonomia, praktikusság presztízs stb. elég szubjektív dolgok. Sok örömet Miro a Tucsonhoz.

Nálam például viszonylag új egy Alhambra 4drive és habár nem mondhatom hogy "szép" se kívül se belül de sok mindent tud ami miatt megszerettem a hibái ellenére is. A jelenlegi szükségleteimet figyelembe véve úgy gondolom szuper választás volt. A baj csak az hogy évek múlva ha cserélni akarom akkor cseszhetem mert nem lesz már a piacon ilyen.
Koszi! Neked is sok szerencset meg
az autoddal. Meg Neked is csababarca koszi!
Mindenki azt vegyen,amit akar.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 1., péntek 16:31

Kérdés melyik irányt nézed. Passat Variantom csomagtartójának nagyobb volt az alapterülete picivel, de alacsonyabb sokkal mint a mostani (Kia Sorento). Mivel szállítok magas dolgokat, ez nekem fontos volt.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 1., péntek 16:29

hagyjuk már.
volvo xc60-ban kevesebb a hely belül, mint egy octaviaban vagy passatban, aztán másfélszer akkora autóról beszélünk.
egyszerűen otromba, ronda az összes ilyen tank, és ez nem szubjektiv, ha egy nő ronda, akkor ronda az emberek 99%-ának, nem kell kerülgetni meg finomkodni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2023. december 1., péntek 16:15

Babakocsi+bicikli/roller+csomagok kombó mellé nyáron nem jön rosszul a csomagtér(bár az sosem elég két kisgyerekkel :kalapos: )
Ezt a csomagtér dolgot sokan felhozzák, de én bárhogy nézem egy kombi mondeoba vagy focusba jobban és többet tudok pakolni és érzésre több is a hely. :hmmm:

Én megértem, ha valaki ezt szereti, nyílván lelke rajta. De ami ebben engem nagyon dühít, (mert nyílván közelről érint) hogy a teljes új autós társadalmat már csak ezek az autók érdeklik és olyan klasszikus modellek tűnnek el a süllyesztőben, hogy nem ér... jah és persze drágábbak is...
halálomig madridista leszek

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. december 1., péntek 16:00

miro. írta:
hehetheoriginal írta: vezettem tucsont par napig, hybrid volt, de az valami tragedia, nem tudom neked milyen van, de én kiegek ettol, hogy masodpercet kell várni a gázreakcióra, meg az egész tipikus ilyen felepitesu autokhoz hasonloan himbalozik a kanyarban, mint valami csónak.
ilyen lagy nyaklik az egesz, aztan telitank ugyanugy, ugyanakkora fogyasztas, mint egy atlag benzines, kb 700km
szoftver lassu, nincs memoria, pl engine start/stopot meg ostoba driving assistokat minden egyes inditasnal ujra es ujra es ujra be kell allitani, nem jegyzi meg....
cserebe ugyanannyiba kerul, mint egy hasznalt, de par eves igazan jo auto.
es ez nem csak erre vonatkozik, vezettem vw-t is, az is tragedia volt, mind ugyanaz, fos.
mar annak, aki szeret vezetni es nem csak a-bol b-be doboznak/eszkoznek hasznalja
Nem hehe,en azert vettem amit leirtam.
Volt egy bizonyos osszeg amit erre tudtam tenni,es ez volt a legjobb valasztasom. Egyszeruen inadom.
A masik hogy rovid ahhoz az elet hogy ilyen hulyesegre figyeljek amiket leirtal.
Egyszeruen elegedett vagyok nagyon vele.
A tobbi szarra meg idegeskedjen megfigyeljen akinek fizetnek ezert.
Kenyelem,biztonsag,szepseg,nagy hely. Nekem tokeletes.
Teljesen valid amit írsz. A lényeg hogy az ember hosszabb távon boldog legyen azzal a vassal amit választott a többit meg le kell tojni magasról. Szépség, ergonomia, praktikusság presztízs stb. elég szubjektív dolgok. Sok örömet Miro a Tucsonhoz.

Nálam például viszonylag új egy Alhambra 4drive és habár nem mondhatom hogy "szép" se kívül se belül de sok mindent tud ami miatt megszerettem a hibái ellenére is. A jelenlegi szükségleteimet figyelembe véve úgy gondolom szuper választás volt. A baj csak az hogy évek múlva ha cserélni akarom akkor cseszhetem mert nem lesz már a piacon ilyen.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 1., péntek 15:25

hehetheoriginal írta: vezettem tucsont par napig, hybrid volt, de az valami tragedia, nem tudom neked milyen van, de én kiegek ettol, hogy masodpercet kell várni a gázreakcióra, meg az egész tipikus ilyen felepitesu autokhoz hasonloan himbalozik a kanyarban, mint valami csónak.
ilyen lagy nyaklik az egesz, aztan telitank ugyanugy, ugyanakkora fogyasztas, mint egy atlag benzines, kb 700km
szoftver lassu, nincs memoria, pl engine start/stopot meg ostoba driving assistokat minden egyes inditasnal ujra es ujra es ujra be kell allitani, nem jegyzi meg....
cserebe ugyanannyiba kerul, mint egy hasznalt, de par eves igazan jo auto.
es ez nem csak erre vonatkozik, vezettem vw-t is, az is tragedia volt, mind ugyanaz, fos.
mar annak, aki szeret vezetni es nem csak a-bol b-be doboznak/eszkoznek hasznalja
Nem hehe,en azert vettem amit leirtam.
Volt egy bizonyos osszeg amit erre tudtam tenni,es ez volt a legjobb valasztasom. Egyszeruen inadom.
A masik hogy rovid ahhoz az elet hogy ilyen hulyesegre figyeljek amiket leirtal.
Egyszeruen elegedett vagyok nagyon vele.
A tobbi szarra meg idegeskedjen megfigyeljen akinek fizetnek ezert.
Kenyelem,biztonsag,szepseg,nagy hely. Nekem tokeletes.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 1., péntek 14:32

nmate írta: Nemrég olvastam, Párizsban arról szavaznak, hogy SUV-k parkoljanak drágábban.
Micsoda felhördülés lenne itt ebből, amikor némelyik még ingyen is parkol, mert 300 métert képes elgurulni elektromos motorral :mrgreen:
Teljesen jogos amit írsz, nem értem miért nem tesznek különbséget a teljesen elektromos és a plug-in-hybrid között.

A másik, amit nem értek, hogy itt a kocsi biztosításom drágább teljesen uarra a Volvo XC60-re benzinesre, mint a hybridre?Ez hogy lehetséges? Két külön hajtás van benne,több dolog ami tönkre mehet..nem is értem. Kérdeztem a biztosítómat miért, ‘nem ők számolják ki, egy rendszer’. Nem tudom ez Magyarországon is hasonló jelenség-e?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. december 1., péntek 14:10

Nemrég olvastam, Párizsban arról szavaznak, hogy SUV-k parkoljanak drágábban.
Micsoda felhördülés lenne itt ebből, amikor némelyik még ingyen is parkol, mert 300 métert képes elgurulni elektromos motorral :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 1., péntek 14:03

hehetheoriginal írta: Neked hasznos a toparti erdoszeli idilli hazikonal, ahol szaladgalnak a szarvasok meg a nyuszik es minden kurtoskalacsbol van :kalapos:
De anyanak a varosban harom utcara meg 600 meterre mi a fasznak oszinten
Külvárosban lakunk, nem szeretem a belvárost már,zsúfolt.Vízpart odébb sajnos, erdő közelben. Szarvasok meg a kertembe jönnek az erdőből lezabalni a virágaimat, azok nem barátok. :kalapos: Kürtőskalács jó lenne, de az R24 ismerősénél van. Hó az van rendesen, minden évben hónapokat, ha az elolvad, akkor meg jég. Ez október vége/novembertől-március/áprilisig.Áprilisban még hó volt tavaly.

Annyira nem vagyok messze a belvárostól, de mióta kiköltöztünk a belső cityből én bevallom nem fogok mást venni csak SUV-ot. Viszont abszolút osztom, ha a belvárosban laknék nem SUV-ot vennék.

Annyi fajta kocsi van manapság és a kis márkák is elég jók, hogy mindenki választhat, amit akar és úgy ahogy prioritál.

Gyerek nélkül,melegebb országban csak sportkocsit vennék. :sziv:

Szájbertrukkot csilliárdokért nem akarok és nehéz lenne motiválni a nagyzolási mánián kívül mással.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég