OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 28., péntek 12:42

sajnos nem vagyok orákulum, így ezt nem tudom megmondani.
nem is kell megmondani, mivel nem is kérdés volt.
elég figyelni is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 28., péntek 12:41

Szólhattál volna hamarabb, én kivetítőnél fogom nézni ahol az ultrák, most szedhetek magamra +10 kilót péntekig :-(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 12:38

Remy írta:Kicsit más... nem lennék különösebben meglepve, ha a magyar-román meccs után néhány csoport balhézna a menekültekkel. :hmmm:
Ahogy korábban írtam, én dedikáltan irányítanám őket a kritikus helyekre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 28., péntek 12:38

Dupla D írta: Még annyit hozzátennék, hogy a liberálisoknak azon kéne gondolkodni, hogy a következő 30 évben milyen hatásai lesznek ennek, nem azon, hogy most mi a helyzet. Akik szerint hasonló légkör lesz Európa szerte, mint mondjuk 5-10 éve, annál elmentek otthonról.
Addigra elér a valós probléma és veszély azokhoz a liberális elveket valló, nagy magasságban levő "elitekhez" is, akik egyelőre csak íróasztal mögül ölve hírdetik a píszt meg a lávot. Aztán majd pislognak.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 28., péntek 12:37

Kicsit más... nem lennék különösebben meglepve, ha a magyar-román meccs után néhány csoport balhézna a menekültekkel. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 28., péntek 12:35

Pipita írta:Fú ericco, ez elég meredek hsz volt. Találkoztál már valaha muszlimmal, ne adj isten a baráti körödben?
Természetesen ismerek. Melóztam kint Angliában, teljesen normális, iszlám vallású bangladesi fickóról van szó, dolgozni is tudott. Az egyik legszorgalmasabb volt. Jól megvoltunk. Egy hete pedig nézem, hogy egy radikális iszlám videót osztott meg, ami arról szólt, hogy minden ami nem iszlám fertő, a romlott Európa és az öbölmenti arabok pedig pusztulásra vannak itélve.

Amiket pedig leírtam, azok tények. Benne vannak a Koránban. Elismerem, a muszlimok nagy része nem tartja be azt, ramadán idején húst esznek behúzott függönynél, mert akkor Allah nem lát. De ha ezek az emberek bajba kerülnek, esetleg a társadalom perifériájára, nagy részük a radikálisokkal kezd szimpatizálni, mert azok olyat ígérnek, amit hallani akar. Menj csak el nyugatra. 3. generációs franciák, angolok csatlakoznak az ISIS-hez, mert nem tudnak magukkal mit kezdeni, pedig sivatagot még életükben nem láttak.
cart írta:Németországba kb fél millió ember érkezett év eleje óta. Hány robbantás is volt 8-9 hónap alatt?

Szeptember 11 óta elfogadott állítás ez, hogy muszlim=terrorista...
Nem a robbantásról van szó. Ne nézz minket hülyének. A normális európai nem a robbantásoktól fél, hanem hogy egész Európa olyan lesz, mint Malmö, Párizs vagy London egyes részei, ahol megnőtt az erőszakolások száma, illegális sharia rendőrség alakult, stb. Nem akarok bele menni, de a lényeg az, hogy ahol többségbe kerülnek, máris kis iszlám államot hoztak létre, ahol a saját szabályaik szerint hajlandóak csak élni, és ha még többen lennének, nagyon szivesen kiterjesztenék ezt Európára is.
Mi még szerencsések vagyunk, mivel a korán megemlíti a keresztényeket és a zsidókat is, minket hajlandóak emberszámba venni, sőt, még a vallásukat is felvehetjük, vagy maradunk keresztények, fizetünk nekik, és életben amradunk, mint alsóbbrendűek. Ezt szeretnék. náluk nyoma sincs annak az empátiának, amit itt van.
Merci Zizou!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. augusztus 28., péntek 12:35

Pipita írta:Nem kell ahhoz arabnak lenni, hogy Európa tele legyen robbantgatással, lásd ETA

És az hogy valaki arab, az továbbra sem egyenlő azzal, hogy terrorista. Az ilyen nézetek miatt jöttek létre anno a haláltáborok, én ebből nem kérek, köszönöm.
itt kezdődnek a problémák, hogy te már felhozod a haláltáborokat
ki beszélt erről (rajtad kívül)?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. augusztus 28., péntek 12:35

Pipita írta:Nem kell ahhoz arabnak lenni, hogy Európa tele legyen robbantgatással, lásd ETA

És az hogy valaki arab, az továbbra sem egyenlő azzal, hogy terrorista. Az ilyen nézetek miatt jöttek létre anno a haláltáborok, én ebből nem kérek, köszönöm.
Az egyik legjobb barátom muszlim. Szudánból származik az apukája, aki itt lett orvos és itt is maradtak. Senki nem mondta, hogy mindenki terrorista. Értelmezd is kérlek, amit írunk.

Még annyit hozzátennék, hogy a liberálisoknak azon kéne gondolkodni, hogy a következő 30 évben milyen hatásai lesznek ennek, nem azon, hogy most mi a helyzet. Akik szerint hasonló légkör lesz Európa szerte, mint mondjuk 5-10 éve, annál elmentek otthonról.

Európa ezen nem fog nyerni semmit, de mivel emberi kötelességünk, hogy segítsünk az elnyomottakon. Azon van a hangsúly, hogy mennyit veszítünk 30 éven belül.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 28., péntek 12:34

Pipita írta: És az hogy valaki arab, az továbbra sem egyenlő azzal, hogy terrorista. Az ilyen nézetek miatt jöttek létre anno a haláltáborok, én ebből nem kérek, köszönöm.
Egyenes arányosságról senki nem beszélt, de a valószínűség nagyobb. És nem találgatások alapján, hanem ez puszta statisztika.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 12:31

hogy Európa tele legyen robbantgatással, lásd ETA
Hányat robbantott az ETA az elmúlt 10 évben és hányat az arab világ?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 28., péntek 12:31

Pipita írta: És az hogy valaki arab, az továbbra sem egyenlő azzal, hogy terrorista. Az ilyen nézetek miatt jöttek létre anno a haláltáborok, én ebből nem kérek, köszönöm.
Ettől függetlenül nyugodtabb vagyok egy fehér ember szomszédságában... De biztos véletlen lenne ez. És szerintem nem csak én vagyok így vele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 28., péntek 12:29

Nem kell ahhoz arabnak lenni, hogy Európa tele legyen robbantgatással, lásd ETA

És az hogy valaki arab, az továbbra sem egyenlő azzal, hogy terrorista. Az ilyen nézetek miatt jöttek létre anno a haláltáborok, én ebből nem kérek, köszönöm.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. augusztus 28., péntek 12:25

Ki mondja meg, hogy ezek az emberek tényleg mind menekültek-e? Legnagyobb részük nyilvánvalóan, de ki tudja hányan közülük olyanok, akik radikálisabbak, és épp azért jönnek, hogy elterjesszék a vallásukat. 10-20 év múlva tele lesz robbantgatással Európa.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 28., péntek 12:25

ziro4vr írta:
Remy írta: Én alapjáraton leszarom, hogy ki miben hisz. Mindenkinek a saját egyéni dolga. Viszont az araboktól tartok, és szerintem joggal.
Pedig a (szélsőségesen) eltérő vallási nézetek miatt többen haltak már meg a történelem során, mint egyes eléggé hírhedt betegségek miatt pl, szóval azért a leszarás sem a legjobb út.
Én ezt tudom. De ettől függetlenül, ha te a saját "Gündogan-os" vallásodban hiszel, attól még nem fogok rád máshogy nézni. Viszont az arabok azért más téma. Sose nyugszanak meg. Mindig csinálnak valamit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 12:23

Arra lennék kíváncsi - mondjuk sosem fogjuk valószínű megtudni - ha most 3-5000 magyar megindulna a migránsok államába csak úgy, minden papír nélkül, akkor milyen fogadtatásban és ellátásban részesülnének.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 28., péntek 12:22

Realista24 írta:Én már annak sem örülök, ha arabbal utazok egy repülőn.
És ha doktor és van gyereke, meg 4 felesége? Tök kirekesztő vagy! Ráaádul sittes Benzema az avatarod.. hát... :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 28., péntek 12:21

Remy írta: Én alapjáraton leszarom, hogy ki miben hisz. Mindenkinek a saját egyéni dolga. Viszont az araboktól tartok, és szerintem joggal.
Pedig a (szélsőségesen) eltérő vallási nézetek miatt többen haltak már meg a történelem során, mint egyes eléggé hírhedt betegségek miatt pl, szóval azért a leszarás sem a legjobb út.
Nem illik.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. augusztus 28., péntek 12:21

cart írta:Németországba kb fél millió ember érkezett év eleje óta. Hány robbantás is volt 8-9 hónap alatt?

Szeptember 11 óta elfogadott állítás ez, hogy muszlim=terrorista...
Gyülekeznek, ne aggódj. Lehet már rég megvan az időpont, mondjuk 2015 dec 19, amíg mindenkinek a helyére kell érnie, és akkor egyszerre, 40-50 városban lesz egy nagy bumm. Vagy mondjuk a karácsony adná magát...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 12:20

Én már annak sem örülök, ha arabbal utazok egy repülőn.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 28., péntek 12:17

sebydani írta: Egyébként az is rohadt félelmetes, mikor európai addig keresztény emberek térnek át a muszlim vallásra, aztán majd pár év múlva mikor lesznek annyian az érkezőkkel szépen elterjesztik a vallásukat is.
Én alapjáraton leszarom, hogy ki miben hisz. Mindenkinek a saját egyéni dolga. Viszont az araboktól tartok, és szerintem joggal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég