OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 15., szerda 17:37

miro. írta:
hehetheoriginal írta: Mindig az optimális megoldas, ha az balkuli "álompassz" amiert annyira odaig vagytok beli ota, mert annyira extra allitolag :lol: , akkor az, ha trivela, ha sarok, barmi megy :mrgreen: :sziv:

De hetfon mar a sima 3 meteres xavi se ment :lol:
Mondtam feladom fasznak jottem :lol:
Minden grundon van egy ember aki beall 1 orara a kozepkorbe,es onnan probal technikazni. :mrgreen: :sziv:

+ egy dagadt kapus. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 15., szerda 17:36

O az a “focista”, akit anno vitt volna a Fradi vagy a Manchester United, csak pont megserult. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 15., szerda 17:18

hehetheoriginal írta: Mindig az optimális megoldas, ha az balkuli "álompassz" amiert annyira odaig vagytok beli ota, mert annyira extra allitolag :lol: , akkor az, ha trivela, ha sarok, barmi megy :mrgreen: :sziv:

De hetfon mar a sima 3 meteres xavi se ment :lol:
Mondtam feladom fasznak jottem :lol:
Minden grundon van egy ember aki beall 1 orara a kozepkorbe,es onnan probal technikazni. :mrgreen: :sziv:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11337
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 16:10

Mindig az optimális megoldas, ha az balkuli "álompassz" amiert annyira odaig vagytok beli ota, mert annyira extra allitolag :lol: , akkor az, ha trivela, ha sarok, barmi megy :mrgreen: :sziv:

De hetfon mar a sima 3 meteres xavi se ment :lol:
Mondtam feladom fasznak jottem :lol:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 15., szerda 16:06

hehetheoriginal írta:
realmadrid95 írta:

Lojalis vagyok, kikerem magamnak! :D
Mondjuk ki tudja mit valtana ki belolem egy kozos Hehes foci a spanokkal. Lehet inkabb magam szurnam le… :lol:
Keci errol jut eszembe, hetfoi foci, eleg faradt voltam, nem birtam mozogni meg vonszolni a punnyadt testem, a vegen mar sima passz is alig ment, el is ment a kedvem az egesztol :lol: odajon hozzam csapattars a vegen, hogy na ezert utallak, mert barkinek lehet szar napja, de te bele is torodsz :lol:
Úgyhogy lehet van benne vmi rm95 :lol:
:lol: :lol:
Na most oszinten, a nem “sima passz” nalad mit jelent? :D ne mondd, hogy trivelazgatsz lent a fiukkal, mert elajulok egybol.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11337
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 15:48

realmadrid95 írta:
Remy írta:

Teged elobb szurnanak hatba a tarsaid, mint a tronok harcaban barkit. :kalapos:
Lojalis vagyok, kikerem magamnak! :D
Mondjuk ki tudja mit valtana ki belolem egy kozos Hehes foci a spanokkal. Lehet inkabb magam szurnam le… :lol:
Keci errol jut eszembe, hetfoi foci, eleg faradt voltam, nem birtam mozogni meg vonszolni a punnyadt testem, a vegen mar sima passz is alig ment, el is ment a kedvem az egesztol :lol: odajon hozzam csapattars a vegen, hogy na ezert utallak, mert barkinek lehet szar napja, de te bele is torodsz :lol:
Úgyhogy lehet van benne vmi rm95 :lol:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 15., szerda 15:44

Remy írta:
hehetheoriginal írta: nezetelteresrendezesnel te velem vagy :mrgreen:
Teged elobb szurnanak hatba a tarsaid, mint a tronok harcaban barkit. :kalapos:
Lojalis vagyok, kikerem magamnak! :D
Mondjuk ki tudja mit valtana ki belolem egy kozos Hehes foci a spanokkal. Lehet inkabb magam szurnam le… :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 15., szerda 15:38

hehetheoriginal írta: nezetelteresrendezesnel te velem vagy :mrgreen:
Teged elobb szurnanak hatba a tarsaid, mint a tronok harcaban barkit. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11337
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 15:07

Komuves vagyok.
nezetelteresrendezesnel te velem vagy :mrgreen:
Amúgy megszokás kérdése minden, persze aki 20 évig számítózott ne a csehszlovák cement cipeléssel kezdje.
van a david goggins modszer is, hogy csakis fejben dol el minden, es csontig lejarod a labad es vereset szarsz a nadragodba, de edzes es felkeszules nelkul csinalod meg az ultramaratont :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 15., szerda 15:02

Az is rendbe tudja tenni a gerincet meg a derekadat. :mrgreen:

Amúgy megszokás kérdése minden, persze aki 20 évig számítózott ne a csehszlovák cement cipeléssel kezdje.

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 15., szerda 14:44

Caraway írta:
realmadrid95 írta:

Napi 10 ezer lepes sok?😁
Szerintem sok. Telom szerint mikor 10.000 lepest teszek meg, az 7 km. Heti 4-5x edzek,crossfitezek, de sose setalok ennyit.

Sosem gondolkoztam, hogy mi szamit soknak, meglepodtem, hogy ez mar annak szamithat. En utalok setalni, meloban viszont nem tunik fel, hogy mennyit megyek. Nekem olyan napi 16-19ezer lepes jon ossze, fele 25-40 kgs zsakokkal. (Komuves vagyok.)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 15., szerda 14:40

Caraway írta:
realmadrid95 írta:

Napi 10 ezer lepes sok?😁
Szerintem sok. Telom szerint mikor 10.000 lepest teszek meg, az 7 km. Heti 4-5x edzek,crossfitezek, de sose setalok ennyit.
Melóba be 5500 lépés, oda-vissza gyalog, sima ügy. Vagy csak kimegyek sétálni és podcastet hallgatni.

Hétvégente meg túrázok gyakran, ott általában azért 25-30km simán összejön. Mostanában mondjuk mióta asszony várandós kevesebb ilyen jött össze, mert jönni akar, csak épp 10-zel kevesebbet bír, azt is lassan :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. november 15., szerda 14:38

Caraway írta:
Nika91127 írta:

Dehogy unalmas az úszás. Dalolj közben magadban. Számold a csempéket. 10 énnyi nyári és téli alapozást toltam végig. Kibírható :)
Nekem unalmas volt elegge. Mondjuk azt szerettem, hogy jol lebarnultam, es igy nyaron nem kellett a leegessel foglalkozni. :mrgreen:
Viszont az uszas utani faradtsag erzes nagyon jo, amiatt mindig megerte az 1 ora uszas. Valoszinuleg amugy a heti-ketheti 1 et ujra beiktatom majd a rendszerbe, mert tenyleg nagyon egeszseges.
Ja, én is tervezem majd idővel. Hiányzik a testemnek az a fajta mozgás. Mondjuk az a mennyiség nem (reggel 6 km, este 4, plusz szarazföldi edzés 1-1,5 óra)...

Hehe, te meg b*meg :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. november 15., szerda 14:33

Nika91127 írta:
Caraway írta:

Uszas jo lenne, de egy ido utan tenyleg rohadt unalmas. En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam. B-) de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?

Meg mate, hogy tudsz napi 10 ezer lepest megcsinalni? Tudom, hogy tenylegesen annyit kene naponta, de szerintem az nagyon sok.
Dehogy unalmas az úszás. Dalolj közben magadban. Számold a csempéket. 10 énnyi nyári és téli alapozást toltam végig. Kibírható :)
Nekem unalmas volt elegge. Mondjuk azt szerettem, hogy jol lebarnultam, es igy nyaron nem kellett a leegessel foglalkozni. :mrgreen:
Viszont az uszas utani faradtsag erzes nagyon jo, amiatt mindig megerte az 1 ora uszas. Valoszinuleg amugy a heti-ketheti 1 et ujra beiktatom majd a rendszerbe, mert tenyleg nagyon egeszseges.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. november 15., szerda 14:25

realmadrid95 írta:
Caraway írta:

Uszas jo lenne, de egy ido utan tenyleg rohadt unalmas. En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam. B-) de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?

Meg mate, hogy tudsz napi 10 ezer lepest megcsinalni? Tudom, hogy tenylegesen annyit kene naponta, de szerintem az nagyon sok.
Napi 10 ezer lepes sok?😁
Szerintem sok. Telom szerint mikor 10.000 lepest teszek meg, az 7 km. Heti 4-5x edzek,crossfitezek, de sose setalok ennyit.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11337
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 14:23

En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam
en mindenfele edzes nelkul usztam at, igaz nem epp a leggyorsabban :lol: de kiettem az almakat a vizbol, nem volt benne hiba :lol: szoval az nem olyan nagy kunszt, igaz hazafele görcsben fekudtem az autoban :lol:
de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?
passz, csak mondtam valamit :lol: :mrgreen:
Azért a kondiban sem csak erősíten ilehet, bár ahogy hehét elképzelem, a cardio gépeket nem sokat látogatta. :mrgreen:
fusson inkabb a labda szepocsem, tudod hogy megy ez :mrgreen:
ferni írta:
Caraway írta: de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?
Fingja nem volt hehének, hogy van ilyen, de ezek után fix előadta volna, hogy tudta.... :lol:
faszom, vki atlat a szitan bazmeg :lol:
Napi 10 ezer lepes sok?😁
nem olyan extrem sok, pl nem vilivel vagy busszal mesz munkahelyig, hanem gyalog, fel ora seta, odavissza reggel meg este
Dehogy unalmas az úszás. Dalolj közben magadban. Számold a csempéket. 10 énnyi nyári és téli alapozást toltam végig. Kibírható :)
most mar tudjuk hogy lesz vkibol szikes pszichopata :mrgreen: :lol:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. november 15., szerda 14:09

Caraway írta:
hehetheoriginal írta:
Hallgass kozben zenet. :kalapos:
Nem kell tultolni nyilvan, meg versenyre :lol: de ahogy olvasom lassan szetesel, mint egy ropi, ugyhogy a nyugger type uszas is segit rajtad mar :kalapos: pont a bringat hagynam a faszba, gondolom orszaguti, ott is nyakadnak jot tesz
Uszas jo lenne, de egy ido utan tenyleg rohadt unalmas. En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam. B-) de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?

Meg mate, hogy tudsz napi 10 ezer lepest megcsinalni? Tudom, hogy tenylegesen annyit kene naponta, de szerintem az nagyon sok.
Dehogy unalmas az úszás. Dalolj közben magadban. Számold a csempéket. 10 énnyi nyári és téli alapozást toltam végig. Kibírható :)

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 15., szerda 14:09

Caraway írta:
hehetheoriginal írta:
Hallgass kozben zenet. :kalapos:
Nem kell tultolni nyilvan, meg versenyre :lol: de ahogy olvasom lassan szetesel, mint egy ropi, ugyhogy a nyugger type uszas is segit rajtad mar :kalapos: pont a bringat hagynam a faszba, gondolom orszaguti, ott is nyakadnak jot tesz
Uszas jo lenne, de egy ido utan tenyleg rohadt unalmas. En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam. B-) de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?

Meg mate, hogy tudsz napi 10 ezer lepest megcsinalni? Tudom, hogy tenylegesen annyit kene naponta, de szerintem az nagyon sok.
Napi 10 ezer lepes sok?😁

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 15., szerda 14:08

Caraway írta: de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?
Fingja nem volt hehének, hogy van ilyen, de ezek után fix előadta volna, hogy tudta.... :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 15., szerda 14:03

Azért a kondiban sem csak erősíten ilehet, bár ahogy hehét elképzelem, a cardio gépeket nem sokat látogatta. :mrgreen:

Úszás az egyik legfaszább, csak erősen macera, főleg télen.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég