OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 21., szerda 7:54

Realista24 írta: Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.
A kimondott (vagy ki nem mondott) cel, hogy alvas kozben is tudj dolgozni. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 7:45

Latom Musk fejbe ultetett chipjenek koszonhetoen kepes az ember a gondolataval a kurzort mozgatni.
Kezd ez egyre neccesebb lenni.


Kózben New York perre megy az insta, tiktok, youtube es egyeb kozossegi oldalak ellen, mert karosak a fiatalok mentalis egeszsegere.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 20., kedd 14:12

hehetheoriginal írta: egy jó RS6 c7.5 nem szép? :|

azonnal hagyd el a fórumot. :vivo: :coffee:

de még a ferrari suv-ja is szép bazmeg, szerencsére nem a himbálózó anyahajóra csinálták meg, mint az összes többi hasonló kategóriájú fost.

arteon kombi is szép sztem.
5-ös bömbi m sport-os is szép

ez most rendesen felbaszott amugy :lol:
Bennem nem mozgat meg semmit a kombi Audi.
Kollégának van egy sima fehér A6 szedán, az mondjuk szimpatikus.
Halfkey írta: Van egy rossz hírem, ezek a városi SUVok tulajdonképpen megemelt kombik :D Takard le az alját.

Én is ilyet választottam (Kia Sorento) de azért ezzel égetjük az üzemanyagot rendesen, alapvetően tök feleslegesen.
Alapvetően közelítenek, de nem annyira csapott hátúak, mint pl. a Octavia IV/Arteon és belső elrendezésben is más. Legalábbis az amit én néztem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 18:35

Akkor csak ott vagyunk, amit irtam:
aggaszto, hogy valaki megint buzeralja a rendszeruket a temerdek kartya es egyeb adattal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1268
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 19., hétfő 18:33

Realista24 írta:
zsuninnyo írta:

Vicceltem, de egyebkent ha a booking kezelne a fizetest (amit ketlek, hogy igy van), akkor mar igyis-ugyis nagy szarban lenne aki hasznalja :D
Ne haragudj, de tudod, hogy egyaltalan mirol irsz vagy csak jol esik trollkodni?

Egy pelda a kedvedert, aminek mar semmi ertelme, mert eddig is csak viccelodtel...

Mikor szeretne fizetni?
Ekkor fizetek: 2024. júl. 30.
A Booking.com kezeli a fizetést. Automatikusan levonjuk az összeget kártyájáról ekkor: 2024. júl. 30.

Most fizetek
Akkor fizet a Booking.commal, amikor befejezi ezt a foglalást. 2024. augusztus 1. előtt lemondhatja, és teljes visszatérítést kap.
A fizetesed egy vagy tobb szolgaltato kezeli, akiknek ez a feladatuk es a booking szerzodesben all veluk. Nem a booking kezeli, vagy csinal vele barmit is (kartyaadatokat sem kaphat meg a ceg). Igen, tudom mirol beszelek. Ha a bookingnak vagy barmi masnak sajat fizetesi szolgaltatasa van, ott nem szabad fizetni, mert hatalmas veszelye van annak, hogy a kartyaadataid kikerulnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 18:08

zsuninnyo írta:
Realista24 írta:

Hogy torlodik az adat, ha azt allitom mondjuk be, hogy ekkor fizetek: xy datum es a booking kezeli a fizetest.
Vicceltem, de egyebkent ha a booking kezelne a fizetest (amit ketlek, hogy igy van), akkor mar igyis-ugyis nagy szarban lenne aki hasznalja :D
Ne haragudj, de tudod, hogy egyaltalan mirol irsz vagy csak jol esik trollkodni?

Egy pelda a kedvedert, aminek mar semmi ertelme, mert eddig is csak viccelodtel...

Mikor szeretne fizetni?
Ekkor fizetek: 2024. júl. 30.
A Booking.com kezeli a fizetést. Automatikusan levonjuk az összeget kártyájáról ekkor: 2024. júl. 30.

Most fizetek
Akkor fizet a Booking.commal, amikor befejezi ezt a foglalást. 2024. augusztus 1. előtt lemondhatja, és teljes visszatérítést kap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1268
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 19., hétfő 18:04

Realista24 írta:
zsuninnyo írta:

Ha esetleg ez megtortenik, akkor ezen a linken lehet bejelentest kuldeni. A kartyaadatok csak azonositasra vannak, utana rogton torlodnek is, becsszo!
/s
Hogy torlodik az adat, ha azt allitom mondjuk be, hogy ekkor fizetek: xy datum es a booking kezeli a fizetest.
Vicceltem, de egyebkent ha a booking kezelne a fizetest (amit ketlek, hogy igy van), akkor mar igyis-ugyis nagy szarban lenne aki hasznalja :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 17:33

zsuninnyo írta:
Realista24 írta: Bookingnal megint van valami szarakodas.
Kaptam egy uzit, hogy ha megkeres a szallas bookingos uzenetben, es kuld egy linket, hogy fizessem ki a szallast, akkor ne tegyem, mert jo esellyel lehuzas lesz a vege.

Amugy sem fizetnem ki elore, ha utolso napig lemondhato, fizetes a helyszinen opciot foglaltam. De aggaszto, hogy valaki megint buzeralja a rendszeruket a temerdek kartya es egyeb adattal.
Ha esetleg ez megtortenik, akkor ezen a linken lehet bejelentest kuldeni. A kartyaadatok csak azonositasra vannak, utana rogton torlodnek is, becsszo!
/s
Hogy torlodik az adat, ha azt allitom mondjuk be, hogy ekkor fizetek: xy datum es a booking kezeli a fizetest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 19., hétfő 14:24

Gondolom megint en vagyok a problema, mert napok ota keresgelek es foglalom be a szallasunkat Bookingon. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1268
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 19., hétfő 14:23

Realista24 írta: Bookingnal megint van valami szarakodas.
Kaptam egy uzit, hogy ha megkeres a szallas bookingos uzenetben, es kuld egy linket, hogy fizessem ki a szallast, akkor ne tegyem, mert jo esellyel lehuzas lesz a vege.

Amugy sem fizetnem ki elore, ha utolso napig lemondhato, fizetes a helyszinen opciot foglaltam. De aggaszto, hogy valaki megint buzeralja a rendszeruket a temerdek kartya es egyeb adattal.
Ha esetleg ez megtortenik, akkor ezen a linken lehet bejelentest kuldeni. A kartyaadatok csak azonositasra vannak, utana rogton torlodnek is, becsszo!
/s

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 11:00

Bookingnal megint van valami szarakodas.
Kaptam egy uzit, hogy ha megkeres a szallas bookingos uzenetben, es kuld egy linket, hogy fizessem ki a szallast, akkor ne tegyem, mert jo esellyel lehuzas lesz a vege.

Amugy sem fizetnem ki elore, ha utolso napig lemondhato, fizetes a helyszinen opciot foglaltam. De aggaszto, hogy valaki megint buzeralja a rendszeruket a temerdek kartya es egyeb adattal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 18., vasárnap 22:33

Srácok, valaki n-mag meghívót tud? :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. február 17., szombat 21:01

_Bushido_ írta:
Realista24 írta: Az abnormális az hogy nem tudod hogy kell felmondani a szerződést.
Mivel még sosem mondtam fel, így nem. Nem csináltam még.
De max bemegyek a K&H-ba és megmondom nekik, hogy adjanak egy olyan papírt! :mrgreen:
Ha az evfordulo elotti 60. napig megkotod az uj helyen a szerzodest, akkor a regit nem kell kulon felmondanod, a ket biztosito lejatssza egymas kozott.

Ha viszont mar kevesebb, mint 60 nap van a forduloig, akkor neked kell mindent intezni.

En legalabb is igy emlekszem mig csinaltam ilyeneket. Mostanaban annyira nem mozgolodom, hogy egy helyen van a lakas biztositas, meg a ket auto kotelezoje is. Inkabb bemegyek a biztositohoz, aztan kozlom veluk, hogy sokallom az arat, ok meg mindig megprobaljak nekem a legjobbra lefaragni :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 17., szombat 20:22

hehetheoriginal írta: Bontó.
Nem gond
De nem vehetsz mindent bontóból :) Meg itt a közelben nincs.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 17., szombat 20:09

Bontó.
Nem gond
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 17., szombat 18:39

hehetheoriginal írta:
Süti írta:

Mar ha találsz itthon. :( ugyanez volt a masik opciom a Bravo mellett, de 1.4el van tele a piac.
Városi rohangalosnak egyébként minek ekkora autó? Punto Evo, vagy tényleg egy Swift?
Most adtuk el par honapja a csaladbol a mienket, szoval volt itthon, mai napig sirok, ha ragondolok, en megtartottam volna :kalapos:

Nika hely szempontbol csakis a honda, elkepesztő ergonomikus az egesz, latszik hogy japperek terveztek es gondolkodtak rajta
Ja, csak a Hondánál a "japánbetegség" zavar. Drágák a minőségi alkatrészek.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. február 17., szombat 18:02

Realista24 írta: Az abnormális az hogy nem tudod hogy kell felmondani a szerződést.
Mivel még sosem mondtam fel, így nem. Nem csináltam még.
De max bemegyek a K&H-ba és megmondom nekik, hogy adjanak egy olyan papírt! :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 17., szombat 16:08

Süti írta:
hehetheoriginal írta: Felejtsd el, 1.8 benya az op :kalapos: :sziv:

Nyilvan mukodik az is, de na
Mar ha találsz itthon. :( ugyanez volt a masik opciom a Bravo mellett, de 1.4el van tele a piac.
Városi rohangalosnak egyébként minek ekkora autó? Punto Evo, vagy tényleg egy Swift?
Most adtuk el par honapja a csaladbol a mienket, szoval volt itthon, mai napig sirok, ha ragondolok, en megtartottam volna :kalapos:

Nika hely szempontbol csakis a honda, elkepesztő ergonomikus az egesz, latszik hogy japperek terveztek es gondolkodtak rajta
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 17., szombat 15:58

Az abnormális az hogy nem tudod hogy kell felmondani a szerződést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. február 17., szombat 15:45

Realista24 írta:
Süti írta: Én értem hogy a madridom népe mindent is tud, de erre nem lenne hatékonyabb a K&H ügyfélszolgálat? :mrgreen:
Főleg hogy a lényegi dolgokat le sem írta. Milyen biztosítás, evfordulos felmondás vagy sem…tipik.
Mivel nemrég autós biztositasrol kérdeztem, gondoltam egyértelmű. 64 ezer egy 90 lóerős autóra, B5-ben cseppet sokkk. Igen, évfordulós felmondás. Asszem ezt is írtam minap, hogy "Megjött az új csekk", korábbiak mind 40x ezrek voltak ez meg másfélszer annyi. Abnormális.

Erre írta asszem valaki, hogy idehaza akkor is képes drasztikusan emelkedni a biztosítás, ha nem teszünk semmit.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég