OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 21:33

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Mert a komoly felfogást fűszerezni kell egy kis lazasággal.
Ennyit rólam, de te miért nyomatod a sok hülyeséget? :lol:
Néha elgurul valami. :Đ
Géci írta:Most szálltam ki egy 8 éves kapcsolatból, aztán most hasonlóan gondolkozok mint Kerlon... Amit eddig kihgytam azt szeretném bepótolni. Persze, ha jön közben egy értelmes csaj, akkor nem küldöm el a rákba mert élni akarok, de most meg nyílt a világ 1 jó hónapja. :)
Úgy senki sem gondolkozik, mint én. :Đ Amúgy nem a csaj téma, hanem minden "összejött" mostanában. Lassan végzek a sulival, mehetek melózni, ki kell élnem még magam, mert az egyetemi élet már nem jön vissza sajnos, ennél jobb meg soha nem lesz...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. július 8., szerda 21:29

Én épp pár napja jöttem haza az 5. VOLT-omról, ill. tavaly a Szigeten is kint voltam végig. Tényleg teljesen egyénfüggő, hogy valakinek megér-e ennyit. Én elég skót vagyok, soha nem mentem 40-45ezer felé összköltségekben. (vonat Szombathelyről nem vészes, bérlet, kaja, pia stb.) Hozzátartozik, hogy általában mindig az early bird bérletet veszem meg, ami december körül szokott kijönni 20-21ezer forintért.
Ha nem teheted meg, ne bent bassz be. Pár sört megszoktam inni a fesztivál területén délután, de amúgy ezen elv alapján elég könnyű minimalizálni a költségeket.

Hogy megéri-e? Legelső soproni kiruccanásomra - az ismeretlenre szomjazás mellett- 3 név miatt mentem el (My Chemical Romance, Sum41, Thirty Seconds to Mars). Ha bármelyik együttes budapesti szóló koncertjére szeretnék eljutni, 10-15 ezer forintot biztos ott kell hagynom a jegyért. Ha van tehát több zenekar, ami érdekel, akkor ilyen szempontból mindenképpen megéri. Én olyan szerencsés vagyok, hogy kivétel nélkül láthattam mindegyik kedvenc zenekaromat élőben (Bring Me the Horizon, A Day to Remember, 30 Seconds to Mars, Bullet for My Valentine) és még sok más olyat, amiért kiadtam volna pénzt, ha ellátogatnak Magyarországra. Élőben látni, élőben hallani zenélni őket hatalmas élmény. Akkor éreztem hasonlót, mikor a kedvenc csapatomat csodálhattam élőben játszani. :)

Ott van még a másik része is, ami nálam már túlnőtte az előbb említett dolgokat: a társaság. 8-10-en mindig vagyunk jó barátok, akikkel együtt indulunk. Minden évben annyi felejthetetlen emléket gyűjtünk, hogy nevetve áldozok az összespórolt pénzemből erre.
.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 21:19

Géci írta:Most szálltam ki egy 8 éves kapcsolatból
Az komoly, részvétem vagy mit kell mondani ilyenkor. Gondolom ennyi év után azért nem egy gyors döntés volt ez. Mi a harmadik évet tapossuk, jelenleg szerintem 2 hétig nem bírnék nélküle életben maradni. :lol:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. július 8., szerda 21:16

Most szálltam ki egy 8 éves kapcsolatból, aztán most hasonlóan gondolkozok mint Kerlon... Amit eddig kihgytam azt szeretném bepótolni. Persze, ha jön közben egy értelmes csaj, akkor nem küldöm el a rákba mert élni akarok, de most meg nyílt a világ 1 jó hónapja. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 21:13

Kerlon írta:Mert a komoly felfogást fűszerezni kell egy kis lazasággal.
Ennyit rólam, de te miért nyomatod a sok hülyeséget? :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 21:09

Mert a komoly felfogást fűszerezni kell egy kis lazasággal. Vágod csótány? :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 20:56

Kerlon írta:Nem meggyőzni akarom, csak fogja fel, hogy másoknak más igényeik vannak. Lehet ő venne egy biciklit fél millióért, nekem meg jó a 40 ezres vagy ő másra áldoz többet, amire én sajnálnék... ECCERŰ
De miért kell minden hozzászólásodnak elvenni az élét azzal, hogy úgy zárod le, mint egy fogyatékos? :hmmm: :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 19:53

Nem meggyőzni akarom, csak fogja fel, hogy másoknak más igényeik vannak. Lehet ő venne egy biciklit fél millióért, nekem meg jó a 40 ezres vagy ő másra áldoz többet, amire én sajnálnék... ECCERŰ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 19:44

Kerlon írta:
rashidm írta:Én a büdös életben nem mennék el fesztiválra. Miért?

Pl. Sound:

-jegy ilyen 50k nem? Legyen 50k
- napi szinten én legalább 10-20k piát elinnék (gondolom nem 250-300 Ft a csapolt, fesztiválokon amúgy is nagyon durván csalnak a rövidekkel...pl mércében hagynak egy kevés vizet, így kevesebb tömény is jut a mércébe... vagy a szívószállal felszív töményet így úgy érzed hogy több töményt rakott a piádba, illetve ha eleve 4 cl helyett jó esetben 2 cl-t kapsz).

Így kb. kijönne 70-80-ra minimum. Kinek éri ez meg?
Annak, aki szeret élni, szereti a nyüzsgést és nem sajnál elbulizni egy minimálbért #ketkoktel47ezer
Ezekkel az érvekkel most biztos meggyőzted. :lol:
Nem illik.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. július 8., szerda 19:44

rashidm írta:Kinek éri ez meg?
Hát azért most, amikor gyakorlatilag minden hétre jut egy nagy volumenű fesztivál, és mind teltházzal megy le, ez elég fura kérdés.
Egyébként pedig igen, aki szereti a napokig tartó pörgést, a sok embert, a sok zenei stílust, annak egy fesztivál bármit megér, hiába mehetne el a pénzből mondjuk 10-15 este inni, neki az nem alternatíva.
Én sem vagyok amúgy nagy fesztiválos, de voltam már, és egyáltalán nem ítélem el azokat, akik mondjuk egész évben egy Soundra gyűjtenek.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 8., szerda 19:28

Jövőre tervezem a VOLT-ot. 2010-ben voltam Szigeten, hát a Billy Talent óriási volt. Örök élmény. :agree: 12k-ért bőven megérte, amúgy meg nem piálni mennék az ilyen helyekre, szóval 1k-ból bőven kijövök. Anno is kijöttem, most is így lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 19:23

rashidm írta:Én a büdös életben nem mennék el fesztiválra. Miért?

Pl. Sound:

-jegy ilyen 50k nem? Legyen 50k
- napi szinten én legalább 10-20k piát elinnék (gondolom nem 250-300 Ft a csapolt, fesztiválokon amúgy is nagyon durván csalnak a rövidekkel...pl mércében hagynak egy kevés vizet, így kevesebb tömény is jut a mércébe... vagy a szívószállal felszív töményet így úgy érzed hogy több töményt rakott a piádba, illetve ha eleve 4 cl helyett jó esetben 2 cl-t kapsz).

Így kb. kijönne 70-80-ra minimum. Kinek éri ez meg?
Annak, aki szeret élni, szereti a nyüzsgést és nem sajnál elbulizni egy minimálbért #ketkoktel47ezer
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. július 8., szerda 19:23

Én a büdös életben nem mennék el fesztiválra. Miért?
Ahogy érzed, de én azt tudom, hogy amit pl. Slash-en és Rise Against-en megéltem,
azt nem igazán lehet pénzben mérni, kifejezni. :)
Szóval ha lesznek továbbra is hozzájuk hasonló fellépők, akkor én biztos ott leszek a Volton.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 8., szerda 19:10

Én a büdös életben nem mennék el fesztiválra. Miért?

Pl. Sound:

-jegy ilyen 50k nem? Legyen 50k
- napi szinten én legalább 10-20k piát elinnék (gondolom nem 250-300 Ft a csapolt, fesztiválokon amúgy is nagyon durván csalnak a rövidekkel...pl mércében hagynak egy kevés vizet, így kevesebb tömény is jut a mércébe... vagy a szívószállal felszív töményet így úgy érzed hogy több töményt rakott a piádba, illetve ha eleve 4 cl helyett jó esetben 2 cl-t kapsz).

Így kb. kijönne 70-80-ra minimum. Kinek éri ez meg?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 19:04

Szerintem a vihar mögött a bkk áll. A késések, lerobbanások már megszokottak, viszont lehet szépen visszavinni a klimatizált járgányokat a járműparkba, és lehet szervezni a drága utazásokat a családnak.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 8., szerda 19:03

tevedtem, kelenfoldon most van a legnagyobb fesztival a vonatkesesek miatt. itt szobrozik par ember, nehanyan mar satrat is vernek lassan.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 18:54

Kerlon írta:
nmate írta:szar az osszes, vp utcazene a kiraly. :mrgreen:
valamelyik évben az is egy nagy szar volt :(
Évről-évre szarabb. Viszont aki a legtöbb egy négyzetméterre eső brazilt akarja látni, annak ajánlom a disco sátrat a színháznál. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. július 8., szerda 17:20

tavaly sem volt hozzájuk kegyes az idő.
kép :mrgreen:

errefele is iszonyat nagy vihar várható, piros riasztás, lehűti majd a kedélyeket...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 17:19

nmate írta:szar az osszes, vp utcazene a kiraly. :mrgreen:
valamelyik évben az is egy nagy szar volt :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. július 8., szerda 17:16

most jut eszembe, ilyenkor soundon mit csinálnak, hova terelik a sok embert zivatar idejére? mert ugye szabadban nem szabad lenni. mikor mi voltunk eső se volt, nem hogy vihar, de ez most aktuális.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég