OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 24., péntek 17:35

Nem került pénzbe. :lol: Ja. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 24., péntek 17:25

http://index.hu/belfold/2017/02/24/bloffoltek/
És akkor jön egy ilyen. Kiégek vazze, látványterv vs valóság :lol: :lol: :lol:






:'(

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 24., péntek 14:58

ateeemadrid írta:
Tegnap utána néztem a világ 5. legdrágább stadionja lesz. :lol: :lol: :lol:
Ezt hol olvastad egyébként?
Bocs elírtam, elnézést Európában az 5. legdrágább lesz. (190 milliárd forint az kb 650 millió dollár)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. február 24., péntek 14:56

Tegnap utána néztem a világ 5. legdrágább stadionja lesz. :lol: :lol: :lol:
Ezt hol olvastad egyébként?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 24., péntek 14:28

sentry írta:
Kerlon írta:90% emelés gondolom azt jelenti, hogyha 2-t veszel ebből akkor kapsz 10% kedvezményt.
Ez már le van tesztelve. Évek óta ezt csinálják. Pontosan ezért teszik már pofátlanul, merészen, mert szerintem fel se fogja, vagy el se jut (hála a tökéletes propagandának) egy egyszerű emberhez az ilyen téma.

Netadó miatt volt egyedül normális tüntetés. (Mármint ami a mérete, támogatottsága miatt kiemelkedő és nem csak pár ezer ember tüntetett.)

Én nem is értem, hogy lehet hogy valaki aki az építőiparban dolgozik amellett "kampányol", érvel, hogy ez belefér, és indokolt. De ezzel nem akarok már foglalkozni, füsttel volt már régebben egy "komolyabb" vitám, szintén az építőiparral kapcsolatban. Én elfogadom hogy ő ezt tapasztalja, ezt gondolja, de az biztos, hogy mocskos messze van a valóságtól. Vagy valami alternatív világban élek. Meg páran még itt.
annyiból igaza van, hogy a kivitelezés során felüt pár probléma, ami többlet költséget szül és sakkban tartja a megrendelőket, de az, hogy már most felbyontak közel a duplájára. :roll: i
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 24., péntek 14:08

Kerlon írta:90% emelés gondolom azt jelenti, hogyha 2-t veszel ebből akkor kapsz 10% kedvezményt.
Ez már le van tesztelve. Évek óta ezt csinálják. Pontosan ezért teszik már pofátlanul, merészen, mert szerintem fel se fogja, vagy el se jut (hála a tökéletes propagandának) egy egyszerű emberhez az ilyen téma.

Netadó miatt volt egyedül normális tüntetés. (Mármint ami a mérete, támogatottsága miatt kiemelkedő és nem csak pár ezer ember tüntetett.)

Én nem is értem, hogy lehet hogy valaki aki az építőiparban dolgozik amellett "kampányol", érvel, hogy ez belefér, és indokolt. De ezzel nem akarok már foglalkozni, füsttel volt már régebben egy "komolyabb" vitám, szintén az építőiparral kapcsolatban. Én elfogadom hogy ő ezt tapasztalja, ezt gondolja, de az biztos, hogy mocskos messze van a valóságtól. Vagy valami alternatív világban élek. Meg páran még itt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 24., péntek 14:03

90% emelés gondolom azt jelenti, hogyha 2-t veszel ebből akkor kapsz 10% kedvezményt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 24., péntek 13:49

Fust en elhiszem amit mondasz, hogy felmerulnek varatlan kiadasok, de akkor is az egvilagon semmi nem magyarazza egy ilyen meretu es felszereltsegu stadionnal ezt az irdatlan mennyisegu penzt.

De mondhatnam itt az uj uszo komplexumot is, ami vegul negyszeres aron fog kijonni. Nyilvan vannak koltsegek minden esetben, de azert azt talan te is elismered, hogy allami penzbol epult dolgok eseten feltunoen nagyok ezek a koltsegek MINDEN alkalommal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 13:44

füst írta:
Realista24 írta:Ahogy irtam, 30-50% benne van, de nagy részével számolnak elore, de ez 90% egy 100 milliárdos beruházásnál. Jobb ha abbahagyod.
Rendben, abbahagyom, de jelzem hogy mindössze 2 hsz-t engedtem meg magamnak a témában, és nem hiszem hogy bárkit is megsértettem volna. Megértem ha nem tetszett a tartalom, de feltételezem leírhatom a saját szemszögemből a dolgokat egy felmerülő témában, pláne ha nem én voltam a vitaindító. Magad is láthatod hogy ritkán szólok hozzá dolgokhoz, amikor azt érzem hogy más leírta a véleményemet, vagy pedig azt hogy kicsit sem vagyok kompetens a témában akkor csendben is maradok. Most nem éreztem egyiket sem. :)
Élvezettel szoktam olvasni a hszeid néhány témában, főleg ha jól rémlik, történelmi témában írtál sűrűbben, de ezt a témát is érintetted párszor, akkor elsiklottam felette(d), de most olyan dolgokat írtál, hogy én is leírtam a saját szemszögemből a dolgokat.
A jobb ha abbahagyod nem felszólítás volt, hanem jó tanács, ha nem akarsz támadások középpontjába kerülni, bár láthatóan lepereg rólad. Nekem meg mindegy. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. február 24., péntek 13:39

Realista24 írta:Ahogy irtam, 30-50% benne van, de nagy részével számolnak elore, de ez 90% egy 100 milliárdos beruházásnál. Jobb ha abbahagyod.
Rendben, abbahagyom, de jelzem hogy mindössze 2 hsz-t engedtem meg magamnak a témában, és nem hiszem hogy bárkit is megsértettem volna. Megértem ha nem tetszett a tartalom, de feltételezem leírhatom a saját szemszögemből a dolgokat egy felmerülő témában, pláne ha nem én voltam a vitaindító. Magad is láthatod hogy ritkán szólok hozzá dolgokhoz, amikor azt érzem hogy más leírta a véleményemet, vagy pedig azt hogy kicsit sem vagyok kompetens a témában akkor csendben is maradok. Most nem éreztem egyiket sem. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:40

Ovi felújítás, 164 milliós pályázati pénz, 64 milliót rá is költöttek az ovira nagyjából.
Szegény polgármester nem örült, amikor megkerestem és kérdőre vontam a közbesz pályázat, a szerződés és az átadás átvételi anomáliák miatt. De hát ha egyszer ő írta alá, akkor kit zaklassak? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:35

Ahogy irtam, 30-50% benne van, de nagy részével számolnak elore, de ez 90% egy 100 milliárdos beruházásnál. Jobb ha abbahagyod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 24., péntek 12:23

Van itt propaganda rendesen :lol:

Sajnos kimondható, hogy ma Magyarországon ellenzék, mint olyan nincs. Van a kormányzó párt és a többi kolonc, aki azon mesterkedik, hogy csurranjon, cseppenjen neki is valami. Régen 60-40%-ról beszéltek, ma ez 70-30, de inkább 80-20. Ez így megy rendszerváltás óta. Az is kijelenthető, hogy a főnök addig lesz a posztján, amíg szeretne.

Nolimpia: az elgondolkodtató, hogy, legyen az bármilyen indíttatásból, ha valaki amellett kampányol, hogy kérdezzék meg a népet egy fontos döntésről, az ma Magyarországon rossz és elítélendő :hmmm: Ez lassan rosszabb lesz, mint az amcsik, ahol a sok hülye szajkózza a demokráciát, annak fontosságát, de egy demokratikus választás eredményébe nem tud beletörődni. A marhák :lol:

Építőipar. Már elnézést, de ha én, egyszerű magyar állampolgár pályázom egy épületre, legyen az vendéglátó, gyár, csarnok, akármi, és nyerek (amire egyre kisebb az esély), akkor ott mindent forintra be kell tartani és a tervet cm-re követni kell. Az egyszeri embernél nem működik az, hogy egy 50 milliós beruházás hipp hopp 100 lett és akkor minden rendben van, meg a palota helyett lett egy betonkocka. Ne legyünk naívak, ezek a pénzek nem kerülnek beépítésre :D

Más. Vannak országok, ahol a népet egy vezető vezeti, a média és az információ szűrt és ellenőrzött, a nép anyagilag a létminimum alá van kényszerítve, gyenge a közbiztonság, magas a korrupció és a különböző demokratikus vívmányok, mint szólás és sajtó szabadság, gyülekezési jog, stb, teljesen sárba vannak tiporva. Hogy ezt miért írtam, nem tudom. Érdekesség, hogy vannak ilyenek is a világban :mrgreen:
Például X építkezésen a komplett világítástechnikát le kellett cserélni egy bizonyos szinten, mert a tervezőasztalon nagyon jól működött a dolog, de amikor a helyszínen az utólagos mérések megtörténtek, kiderült hogy sajnos az érintésvédelmi szabványoknak nem felelt meg a kivitelezés, -350 millió, kezdődhet előlről a tervezés, beszerzés, megvalósítás, ellenőrzés. Az óra meg ketyeg. Egy teljesen laikus ember ebből azt látja, hogy 350 millió elment a semmire, és valaki biztos zsebre tette. És akkor csak egy szaros világíástechnikáról beszéltünk ami a komplett építkezési projekt egy nagyon kis hányadát érinti :)
Elhiszem hogy ilyenek vannak. Ezt fejlett országokban úgy oldják, meg, hogy a tervezőre hárítják a dolgot, mert ő baszta el. Nálunk kitüntetik, mert megduplázta a világítástechnikai cég bevételét egy tollvonással :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:18

Ha részt veszel a projektekben akkor közvetve vagy közvetlenül m, de reszesedsz.

Es itt mar nincs kozbeszerzoi oldal.

Van a pályázat kiíró meg a pályázó aki egy es ugyanaz, csak mas a nevük. Írhatnek sokat, igaz mas szegmensben, de látom hogy mi megy. Testközelből. De nem tehetem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. február 24., péntek 12:14

tenylegesen partpolitikai kérdést csináltak ebből.
Ne vicceljünk már!

Volt anno egy NATO meg EU csatlakozásról szóló népszavazás az ezredforduló környékén, ezeket lehet tekinteni "szakmai" az életünket befolyásoló döntésnek. Az eredményük lényegtelen is, maga a kiírás oka teljes mértékben védhető. (az ezt megelőző 4 igenes szintén lényegi)

Azóta volt a 2004-es a határon túli magyarok helyzetéről=> 23 millió román elárasztása puszta politika.

2008=> Vizitdíj, tandíj. Pusztán politikai haszonszerzés volt a cél. A 300 ftot még most is bevezetném, hogy a halálturizmust csökkentsék és a nyugdíjas inkább töltse mással az idejét, minthogy az orvost vegzálja heti kétszer, teljesen feleslegesen. A képzési hozzájárulás ellen a Fidesz olyan eredményesen harcolt, hogy jelenleg a hallgatói szerződésekkel van röghöz kötés és az önköltség a hallgatók egész 16%-át kb nem érinti.

A legutóbbi pedig a migrációról=> Itt sem lehet még csak gyanúperrel sem élni, hogy ez politikai kérdés volt. A köztéri budi fala is ki volt plakátolva, hogy a migráns átharapja a gigádat.

Magyarországon MINDEN politikai kérdés. Egy óvodai rendezvényen az elmondott versek, a gyerekek alkalmazása a falunapon. Egy köztéri szobor felállítása, az, hogy ki és mikor hordhatja a kokárdát. Méltán híres civil szervezetünk a CÖF kifejezi aggodalmait, hogy az AI honnan kapja a pénzét, miből van cselekvéseire forrása. Autópálya szakaszok építését hagyják félbe, mert két haver összekap egymással, ez az igazi "geciség". Most csak annyi történt, hogy meggyilkoltak egy álmot, egy valódi lázálmot. Ami persze szintén politikai kérdés volt.

Sokkal izgalmasabb lesz a 2020 utáni időszak amikor véget ér az átkos Brüsszel pénzcsepegtetése, amit persze 2018-ra elköltünk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. február 24., péntek 12:14

Ezt tökéletesen eltaláltad, a magyar közbeszerzéseknél nem jellemző, hanem egyenesen megkövetelt elvárás, hogy nem várt költségek merüljenek fel. Persze kötve hiszem, hogy annyira álszent lennél, hogy az időjárás változásait, alvállalkozók szereptévesztéseit meg lehet magyarázni +90 milliárddal.
A közbeszerzői oldal nem az én asztalom, nem véletlenül nem arról írtam. Én a projekt megvalósulását látom folyamatában, a tervezőmérnökökkel és az építésvezetőkkel napi szinten tartom a kapcsolatot. Jelenleg is ott vagyok a DVTK stadion épíkezésén, és a sóstói projekt is beindul számomra hamarosan, saját szememmel látom, ahogy elrepülnek a súlyos 100milliók egyik napról a másikra. És már most borítékolható a késés, hacsak nem a miskolci melósok beáldozzák a nyarukat és úgy dolgoznak mint hat másik. :)
Például X építkezésen a komplett világítástechnikát le kellett cserélni egy bizonyos szinten, mert a tervezőasztalon nagyon jól működött a dolog, de amikor a helyszínen az utólagos mérések megtörténtek, kiderült hogy sajnos az érintésvédelmi szabványoknak nem felelt meg a kivitelezés, -350 millió, kezdődhet előlről a tervezés, beszerzés, megvalósítás, ellenőrzés. Az óra meg ketyeg. Egy teljesen laikus ember ebből azt látja, hogy 350 millió elment a semmire, és valaki biztos zsebre tette. És akkor csak egy szaros világíástechnikáról beszéltünk ami a komplett építkezési projekt egy nagyon kis hányadát érinti :)
Erről az oldalról a megrendelő nem láthat semmit, viszont a hatását ő érzi meg, mert az ő pénztárcájának fog fájni. Én elhiszem hogy 2011-ben 43.5 milliárdból fel akarták húzni az új nemzeti stadiont, de sajnos egy másfél-2 éves projektnél ez az összeg elszáll mint a sóhaj, és hol van még a vége. Igen, elméletben és esettanulmányokban lehet hogy csodát lehet művelni 45 milliárdból, de amikor jön a valóság, akkor azért máshogy mennek a dolgok, és feltételezem hogy a megrendelőnek is a fülébe súgták a kivitelezők képviselői, hogy nagyon ügyesen kiszámoltátok a dolgokat, de ennyiből kizárt hogy meglegyen a vége. És ezt akár már most is megtehetik, amikor még egy kapavágás sem történt.
Hozzánemértő szemmel viszont megértem hogy nem úgy indítottak a szóvivők, hogy gyerekek, 250 milliárd lesz a vége, mert senkinek sem vette volna be a gyomra. Pedig sajnos várható lesz. Naivnak nem tartom magam, részesedést pedig nem kapok a 190milliárdból. :)
Nincs kétségem afelől hogy bizonyos emberek jól fognak járni egyébként, méghozzá nem tisztességes módon. Nem őket akarom védeni, de tudom hogy ha nem ők, akkor mások fognak ugyanúgy jól járni, akikhez ugyanúgy nem lenne semmi közöm, és ugyanúgy felháborítana. Sajnos ez van, de ettől nem állhat meg az élet. Főleg nem az építőiparban, hisz pontosan ez a gazdaság egyik legnagyobb katalizátora...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füst 2017. február 24., péntek 12:16-kor.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 24., péntek 12:10

Realista24 írta:Eddig csak gondoltam de most mar nagyjából biztosra veszem hogy erősen részesülsz vagy a cég ahol dolgozol ezekből a remek fejlesztésekből. De legalabb itt ne terjeszd a hülyeséget.
Ugyan ez jutott eszembe. :mrgreen:

Ráadásul az a megdöbbentő hogy ő szakmabelinek mondja magát. Én egyetlen egy embert sem ismerek az építőiparban, aki ne tudna legalább egy "gyanús" esetet mondani.
De a magyarázaton szétröhögtem magam. :lol: :lol:

Tegnap utána néztem a világ 5. legdrágább stadionja lesz. :lol: :lol: :lol:

VanillaSkynak meg külön köszi, hogy leírta a történetét. :agree:
Érdekes sztori, de sajnos nem lepődtem meg. :/

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2017. február 24., péntek 11:43

Zsombor írta:De azt meg csak a vak nem látja hogy igenis a momentum erre az egészre akarja felépíteni a jövő évi választásokra imidzset es tenylegesen partpolitikai kérdést csináltak ebből. Nem véletlen hogy a tavaly még majdhogynem egységesen az olimpiát támogató pártok most ellenezték lévén kapóra jött nekik hogy meglovagolhatjak ezt, mint egy fidesz elleni kérdés.
Igazából a Momentumos részét a dolognak nem akarom megítélni, hogy ők amiatt csinálták az egészet, hogy párttá szerveződjenek, és legyen bázisuk, vagy az aláírásgyűjtés közben/közvetlen előtte fogalmazódott meg bennük a gondolat, igazából szerintem ez nem is lényeges a történet szempontjából. Én most csak azt a kérdést vizsgálom jelen esetben, amit fel is raktak: Akarjuk-e, hogy legyen népszavazás? Számomra ők hitelesek abból a szempontból, hogy tényleg úgy gondolják, hogy erről népszavazást kellett volna kiírni, és emiatt nem hinném azt, hogy csakis kizárólág a párttá alakulás ürügye lett volna az egész felhajtás.

Az ellenzék meg az LMP kivételével tudjuk jól, hogy milyen, ez a tényező is vezet ahhoz, hogy a Fidesz megrendíthetetlen, mert már ők sem egy abszolút skálán mérik magukat, hanem relatívon. Nem az számít, hogy jók legyenek, hanem hogy jobbak, mint az alternatíva. Szerintem ebből is fakad az, hogy ma Magyarországon minden közéleti kérdés, ahol van két különböző álláspont, az valamilyen szinten pártpolitikai kérdés. Rengeteg olyan ember van, aki csak azért nem ért egyet az aláírásgyűjtéssel, mert a Gyurcsány beállt mögé, és van rengeteg ember, aki azért szimpatizált az egésszel, mert ez a Fidesz elleni lázadás. Nagyon kevés az a réteg, aki szimpatizál a Fidesszel, és aláírta volna az ívet, és vica versa.
istimester írta:Mondjuk ezt szerintem a kretén Bencsiken kívül senki sem írta le,
"Országos" szinten valóban nem, de például a községem Fb csoportjában (ahol az összes admin a helyi fideszes közgyűlés adja) konkrétan az összes ezt írta le, illetve azt, hogy a Momentum elvette az álmukat. Természetesen ezt direktbe olyan pökhendi és fellengzős módon, hogy értelmes vita, ne alakulhasson ki. (Megint érdekes adalék, hogy amint beírtam egy hosszabb hozzászólást ezzel kapcsolatban, egyből törlésre került a poszt.)
CS0ki írta:Magyarországion minden párpolitikai kérdés...Én valahol ezen meglepődöm, mert nekem sosem okozott gondot pártpreferenciától függetlenül támogatni egyes ötleteket, és ellenezni másokat. De tisztában vagyok vele, hogy az emberek jórésze nincs ezzel így. Mindenesetre én nagyon örülök, hogy összejött az olimőpia elgáncsolása. És nem érdekel, hogy ez pártpolitikai, civil, gazdasági vagy akármilyen háttér segítségével valósult meg...
Ugyanez az én véleményem is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 11:31

Eddig csak gondoltam de most mar nagyjából biztosra veszem hogy erősen részesülsz vagy a cég ahol dolgozol ezekből a remek fejlesztésekből. De legalabb itt ne terjeszd a hülyeséget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 24., péntek 11:30

Ha a Momentum politizálni akar és pártot alapítani, akkor ez egy zseniális nyitás volt tőlük valljuk be. Jelenleg nagyon nehéz Magyarországon új politikai tényezőt kialakítani a meglévők mellett, a DK nem sokat tudott elérni, a Jobbik meg (remélhetőleg) sosem nyer választásokat, Gyurcsányék meg már régóta élőhalottak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég