OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 20., hétfő 11:09

Ez egy boxmeccs volt, kicsit túlzásokba esnek itt az emberek, hogy meghal.

Általában mikor ilyen tragédia történik egy ringben ott már rengeteget kapott már az ember a fejre és azért is van akkora baj belőle, persze van kivétel. Itt azért nem olyan képzettek a boxolók, hogy akkorákat becsapjanak, itt se ütött olyan nagyon akkorát Jenő, csak mivel belesétált telibe Petike, mert nem tudta még merre van, csúnya vége lett.

Alá vannak itt íratva a papírok itt előre mindenről is, RTL lehet nem úszná meg teljesen, de jelen esetben pl Rácz Jenőt egyáltalán nem lehetne elővenni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 20., hétfő 10:59

nyilvan ez a lenyege az egesznek, hogy legyen drama, legyen kattintas, legyen mirol beszelni.
itt sem jott volna fel maskepp.

annak idejen a regi szeriaban is kirepult pako a ringbol, nyilvan a show a lenyeg.
csak hat most nem voltak messze egy tragediatol.

egyebkent ennek buntetojogi kovetkezmenyei mik lehettek volna, ha pl meghal ?
rtl-re gondolom oriasi buntetes, racz jenore pedig ?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 20., hétfő 10:18

Azért eddig kb semmilyen nagy KO nem volt.

Konkrétan álló rászámolás is megy, mint látható, bírók nem várják meg a padlót.

Sajnos itt Kabát Peti kapott egy párat, meg kellett volna lehet már ott állítani a meccset mikor számolt a bíró, aztán mivel ki se tisztult, agyatlanul ment előre, ahol meg csúnyán belenézett a dolgokba.

Sajnálni nem kell, amennyi milliót kapott érte, annyiért elég sokan szívesen lefeküdtek volna mellé csicsikálni a ringbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 10:14

Mickey írta: 14 az jó, férfiaknál mehetne nyugodtan a 16-os kesztyű.
többet lehetne vele védeni és jobban felfogná.

igen, a pro bandázsolás megint más kávézó... :agree:

Egyébként, ha már show műsor ...biztos így jobban átjött a nézőknek, mint ahogy írtad is. :kalapos:
Egy -egy K.O. - t még azért ki lehet hordani. elfér. ( jobb mintha a kocsmapultba baxna szét a fejét )
Ahogy nezegettem videokat, ket dolog volt a gond. Az egyik altalanos, a masik meccs specifikus.

Utobbinal az edzo hibazott szerintem, raszamoltak vagy 8ig, nyilvan azt mondta, hogy rendben van, tökös focista nem szarozik, hat meg Beckhamet is elkuldte az anyjaba :mrgreen: de szedologve ment a masik fele, ott be kellett volna dobni a törcsit.

A masik meg, hogy az egesz felkeszitesek nevetsegesek voltak, marmint ugy, hogy eles meccsre keszultek. 95%ban csak a fejutes letezett, vedekezessel alig foglalkozott valaki.

Mert amugy edzes szempontjabol le a kalappal mindegyik elott, amennyi munkat velhetoen beleraktak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 20., hétfő 10:05

14 az jó, férfiaknál mehetne nyugodtan a 16-os kesztyű.
többet lehetne vele védeni és jobban felfogná.

igen, a pro bandázsolás megint más kávézó... :agree:

Egyébként, ha már show műsor ...biztos így jobban átjött a nézőknek, mint ahogy írtad is. :kalapos:
Egy -egy K.O. - t még azért ki lehet hordani. elfér. ( jobb mintha a kocsmapultba baxna szét a fejét )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 9:48

Mickey írta: fogalmam sincs miféle ez az egész "kabaré"...
de akár amatőr, akár nem, fejvédő simán mehetne. nem erről szól a dolog.

bár az leginkább a külsérelmi nyomokat fogja, az agy az még kapja az áldást, a kiütési pontok is maradnak.
azt sem tudom hány unciás kesztyűben megy a matek, nagyobbal könnyebb lenne védekezni a felület miatt.

R24
Az utca, az egy merőben más közeg...de bárhol máshol is, ahol nem sterilek a körülmények, mint a sportban.
14 uncias, meg a bandazs sem profi. Ilyen szempontbol nincs gond, ha jol olvastam.

Igen, ezert irom, hogy itt nincs akkora para egy kiutesnel, mintha utcan kapja az ember vagy fogalmazzunk ugy, hogy nem steril korulmenyek kozott.

En csiptem, hogy igy mentek szoritoba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 20., hétfő 9:40

fogalmam sincs miféle ez az egész "kabaré"...
de akár amatőr, akár nem, fejvédő simán mehetne. nem erről szól a dolog.

bár az leginkább a külsérelmi nyomokat fogja, az agy az még kapja az áldást, a kiütési pontok is maradnak.
azt sem tudom hány unciás kesztyűben megy a matek, nagyobbal könnyebb lenne védekezni a felület miatt.

R24
Az utca, az egy merőben más közeg...de bárhol máshol is, ahol nem sterilek a körülmények, mint a sportban.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 9:37

dzsi91 írta: Én csak azt nem értem, hogy ilyen amatőrökön miért nincs fejvédő. Nőknél egyetlen ko se volt még szerintem pont azért.A férfiaknál azthiszem 2 meccs volt ami nem kiütéses valszeg fejvédővel ott se lett volna. Azért ilyen fél éves felkészülésse (van akinek még annyi se) kötelezővé tenném a fejvédőt.
Opcionalis volt, aztan ilyenkor dolgozik az ego, Peti meg beleszaladt. Megesik, de ott azonnal van segitseg.
Utcan Armando lever egyet, meg a betont is telibe kapod, a jarokelok meg elsetalnak melletted, mert azt hiszik be vagy szivva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 20., hétfő 9:22

Én csak azt nem értem, hogy ilyen amatőrökön miért nincs fejvédő. Nőknél egyetlen ko se volt még szerintem pont azért.A férfiaknál azthiszem 2 meccs volt ami nem kiütéses valszeg fejvédővel ott se lett volna. Azért ilyen fél éves felkészülésse (van akinek még annyi se) kötelezővé tenném a fejvédőt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 20., hétfő 6:02

untouchable írta:
lordgabi írta:...
Ennél szürreálisabb dolgot nem sokat olvastam még Real Madrid fórumon.
Sztárbox.
2023.
Madridom.hu
Köszönöm.
Köszi, hogy megengeded milyen témáról beszélgethetünk egy OFF topikban, lehet a Sorozatok, TV műsorok lenne a jobb hely neki? Akkor már ez első hozzászólót figyelmeztetned kellett volna, aki felhozta most a témát. :kivagyhe: :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. november 20., hétfő 0:55

lordgabi írta: Rettenetes volt így látni bármilyen celebet, hogy eszméletét veszti élőben, pedig úgy voltam vele az első negyeddöntő idején, hogy mit dobálják befelé a törülközőt az edzők, hadd döntse már el a boxoló, hogy folytassa e vagy sem, kemény bika volt ez a Rácz Jenő, nem nagyon ismertem korábban a munkásságát, már kihívták egymást többször is üzengetve Istenes Bencével, kíváncsi leszek. Másik ilyen kis pitbull a Molnár Áron, remélem együtt vívják majd a döntőt ebben a kategóriában, mert megvan az elődöntő párosítása is.
Vasárnap:
Berki Mazsi - Janicsák Veca
Istenes Bence - Rácz Jenő
Brasch Bence - Szegedi Fecsó

Jövőhéten:
Nyári Dia - Dobos Evelin
Molnár Áron - Józan László
Árpa Attila - Pintér Tenya

Ha jól hallottam fél füllel nagy főzésem közepette, 16 kg-ot fogyott Rácz Jenő a felkészülés során (kb. fél év), a doki szerint ez 30 étlen-szomjan eltöltött napnak felel meg. :ozil:
Ennél szürreálisabb dolgot nem sokat olvastam még Real Madrid fórumon.
Sztárbox.
2023.
Madridom.hu
Köszönöm.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 20., hétfő 0:34

Rettenetes volt így látni bármilyen celebet, hogy eszméletét veszti élőben, pedig úgy voltam vele az első negyeddöntő idején, hogy mit dobálják befelé a törülközőt az edzők, hadd döntse már el a boxoló, hogy folytassa e vagy sem, kemény bika volt ez a Rácz Jenő, nem nagyon ismertem korábban a munkásságát, már kihívták egymást többször is üzengetve Istenes Bencével, kíváncsi leszek. Másik ilyen kis pitbull a Molnár Áron, remélem együtt vívják majd a döntőt ebben a kategóriában, mert megvan az elődöntő párosítása is.
Vasárnap:
Berki Mazsi - Janicsák Veca
Istenes Bence - Rácz Jenő
Brasch Bence - Szegedi Fecsó

Jövőhéten:
Nyári Dia - Dobos Evelin
Molnár Áron - Józan László
Árpa Attila - Pintér Tenya

Ha jól hallottam fél füllel nagy főzésem közepette, 16 kg-ot fogyott Rácz Jenő a felkészülés során (kb. fél év), a doki szerint ez 30 étlen-szomjan eltöltött napnak felel meg. :ozil:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 20., hétfő 0:11

:fpalm: :fpalm: :fpalm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 20., hétfő 0:02

realmadrid95 írta: Kabat Peti miatt beleneztem a sztar boxba, csoda, hogy nem halt meg. Sajnaltam szegenyt eskuszom…
https://rtl.hu/sztarbox/2023/11/19/racz ... utes-drama

Nézzétek meg, megéri megnézni, a majdnem 1 perc reklámot meg bírjátok ki előtte.

A lényegi dolgok 3:40től kezdődnek.
Egyébként fasza trash műsor :mrgreen:
Én se értem miért élvezem ennyire... :lol: Mai női meccs Janicsák Vecával is parádés volt, meg ahogy a Barátok Köztös Tóbiás (első 20 secben ő van) egyértelműen lebunyózta a nagymenő bronxi vadállat Kállay-Saunderst is.... :lol:

Az a jó benne hogy egyáltalán nem veszik magukat komolyan.
Néztem sok youtuber boxot, annak pont az a baja, hogy elhiszik magukról de profik meg de komolyak, itt meg nem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 19., vasárnap 22:59

Mondjuk azért megnézném az rtl mit kapna ha valamelyik cirkuszi bóhócukat megölik vagy lebénítják.Dehát mindent a nézettségért.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. november 19., vasárnap 22:56

realmadrid95 írta: Kabat Peti miatt beleneztem a sztar boxba, csoda, hogy nem halt meg. Sajnaltam szegenyt eskuszom…
A kiütés kb fix volt - ez a séf nem szarozik akármit csinál- , de tényleg csúnyán landolt. Eleve meg volt szédülve a kabát erre megy előre ész nélkül.

Egyébként fasza trash műsor :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 19., vasárnap 22:51

Ennyit számít a fejben erős állapot, ezt beszéljük a vén kakás hehe bácsival.
Nem illik.

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 19., vasárnap 22:42

Kabat Peti miatt beleneztem a sztar boxba, csoda, hogy nem halt meg. Sajnaltam szegenyt eskuszom…

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. november 19., vasárnap 21:39

zsuninnyo írta: Nyiregyhaza Spartacus. Nem veletlen az egeszhatas tetovalas amin Szatke Zoli, Karkusz Anasztaz es Vadon Lajos koccintanak egy korso aszokkal a harmadik felidoben felpuceran.
Hajnalban meg gyros a twinpeaksben :sziv:
Csakanyiregyhaza

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2023. november 19., vasárnap 19:07

Hali. Tudnátok wellness szállókat ajánlani? Januárban mennénk, hazai is lehet, vagy olyan külföldi, ami kocsival pár óra alatt elérhető Pestről. Viszonylag nagy a kínálat, ezért inkább tapasztalatokra támaszkodnék. Kitételek, hogy igényes legyen, minél sokrétűbb a wellness rész, legyen jó a kaja, kedves a személyzet, és az se baj, ha a környéken van program lehetőség. Ja, és ne horror áron, bár ez elég relatív. Köszi!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég