OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 22., szombat 1:29

KAG írta:Azért azt a csavart remélem látjátok benne, hogy mindenütt csak fogja a fejét vagy épp borul :lol: :lol: :salute:
A kihagyott helyzetek utáni reakcióból több kép volt :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 22., szombat 1:25

Azért azt a csavart remélem látjátok benne, hogy mindenütt csak fogja a fejét vagy épp borul :lol: :lol: :salute:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 22., szombat 0:39

Nekem Bejön :mrgreen: #TrustInBale

Van egy söröm rá,hogy Benítez lesz az októberi :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 22., szombat 0:37

ÓÓÓÓ baze. Nem lehetne inkább a teletippet idehozni a mazsihisz-ees reklámjaival együtt? :(((

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 22., szombat 0:28

Én nem mondtam, hogy Mike mindenben téved, csak pár dologban nincs igaza. Így is írtam.



Amúgy mi ez a :cens: fejléc? Valami fogadás? Bale mindenütt. Jön a világvége? :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 22., szombat 0:16

Gonzi írta:
Mike írta:
Az a baj, hogy vakon hiszel a saját forrásaidnak, és nem tartod tiszteletben hogy mások mást gondolnak. Pedig ilyen témában egyikünk sem tudhatja hogy 100%-ra igaza van, viszont te a saját nézeted megingathatatlannak tartod. Ilyen komoly témában szerintem muszáj mindent fenntartásokkal kezelni. :coffee:
Én csak most csatlakoztam be, annyit láttam,hogy a tag leírt pár elméletet cserébe kapott gyíkembereket 80 röhögősmilet kemitrélt meg mindent.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Gonzi
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013. november 14., csütörtök 22:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Gonzi » 2015. augusztus 22., szombat 0:13

Mike írta:ezt ki mondja? a hvg?

mikor az osztrákok barátaink is menekültek kikérdezése után megtudták h amerikaiaktól kapták a zsét


ti komolyan homokbadugjátok a fejeteket?
Az a baj, hogy vakon hiszel a saját forrásaidnak, és nem tartod tiszteletben hogy mások mást gondolnak. Pedig ilyen témában egyikünk sem tudhatja hogy 100%-ra igaza van, viszont te a saját nézeted megingathatatlannak tartod. Ilyen komoly témában szerintem muszáj mindent fenntartásokkal kezelni. :coffee:

Kim Dzsongun pedig szerintem súlytalan, csak ugat. Abban szerencsétlen országban olyan éhezés van, hogy szerintem a hadsereg egy rövid idejű csatát nem bírna ki, szerintem ezt ők is tudják.


"Rensburg kimondta, hogy a muzulmán vallás közvetetten Európában nagy problémákat fog okozni."

Mondjuk ez pont nem egy nagy jóslat, a történelem során eddig is mindig ment az adok-kapok a kereszténység és az iszlám
között. Sajnos vége sosincs, csak van hogy lecsillapodik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 22., szombat 0:11

Anyaka írta: Megcsinálták a szart az arab térségben a diktátorok kivégzésével. Pedig ezeket csak ilyen vezérek tudják egyben tartani. Szaddam-ot is kivégezték, mert atombombája volt, ja mégse a kötél után nem került elő, persze nem nyilatkoztak róla. :lol:
Khadafi is elment ugye, meg a többi jó madár. Ezzel felborult ott minden, így több kárt okoztak mint ezek a véreskezű kimdzsong-ok együttvéve, anarchiát csináltak, majd ott hagyták.
Tehát Mike mégsem téved annyira.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 22., szombat 0:10

Anyaka,
jó olvasni..főleg a vidámvasárnapos tetszik.


Khadafi is elment ugye,
Nem túl szépen ment el.....
A diktátorok meg mit tettek? Megöltek pár ezer embert,
Kicsit többet....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 22., szombat 0:06

Na és mikor jön a Nibiru? :mrgreen:


Mike téved jó pár dologban, hogy az USA pénzelné ezt. Ők kifejezetten tiltják, pár hete is valakit megbüntettek 200 millióra dollárban, mert egy-két milliárdot elutalt az Iszlám Államnak, mert ugye ISIS sincs már. Ez tény, nem elmélkedés.
Az USA állami szinten valóban támogatott egy szervezetet, de ők nem a vallási fanatikusok voltak, viszont azokból nőtték ki magukat. Ez is tény, és bizonyított, de erre ráfogni, hogy ők pénzelik a jelenlegi formában is, elég merész.

Egyszerű üzlet ez, csak háborúval, nincsenek itt templomosok, meg vidámvasárnaposok vagy mit vizionálnak sokan. Van pár gazdagabb ember, aki ebbe fektet be, semmi extra mumus. Teljesen mindegy, hogy az melyik országban él, persze általában az USA-ban. Hadi technológiai cégek árfolyamát meg csak háborúval lehet befolyásolni pozitív irányba. Gondolom elért egy értéket a befektetésük, amit most szeretnének profittá váltani.
Ahogy most az iráni olaj bejövetelével letolják az olajárakat, úgy megy az fel három négy éven belül újra.
Szóval tegyetek olajba mindent. Megéri. :mrgreen:

Persze sokan abból indulnak ki, hogy az USA a történelme során azalatt a rövid idő alatt mindig háborúval tartotta el magát. Ilyen háborús kötvény, olyan részvények.
Egy dologban tartom őket felelősnek. Megcsinálták a szart az arab térségben a diktátorok kivégzésével. Pedig ezeket csak ilyen vezérek tudják egyben tartani. Szaddam-ot is kivégezték, mert atombombája volt, ja mégse a kötél után nem került elő, persze nem nyilatkoztak róla. :lol:
Khadafi is elment ugye, meg a többi jó madár. Ezzel felborult ott minden, így több kárt okoztak mint ezek a véreskezű kimdzsong-ok együttvéve, anarchiát csináltak, majd ott hagyták.
A diktátorok meg mit tettek? Megöltek pár ezer embert, visszaélt a hatalmával, ezenkívül nem történt semmi. Rend volt, ha ezeknek meg ez kellett, akkor ezt is érdemlik. Ahol minden házban gépfegyver a fogasdísz a kultúra részeként, ott például a mi Viktóriónkat röhögve lőnék le, ha csak a szája járna, és nem lenne keménykezű.
Érdekes most a nagy demokrácia elől menekülnek ide hozzánk, szegény hóhéroktól nem féltek ennyire, akik tudták kezelni őket. :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 21., péntek 23:50

Egy mozaikszót jegyezzetek fel: BRICS.
Tegnap pont ezt hoztam fel. :lol:

Mit akartok a BRICSel? Mégha a nominális értékeket is veszi alapul az ember, akkor is elmaradnak az EU-Amerika-Japán hármastól, ha az egy főre jutó gdp arányos megoszlást akkor meg a hasukat fogják a röhögéstől az előbbiek az utóbbiak kárára, mert a legelőkelőbb Oroszország tud biztosítani a magyarhoz - mint az EU 28-ak egyik leggyengébb láncszeméhez - hasonló életszínvonalat. Persze igaz, hogy a BRICS országok tagjainak van közel 3 milliárd állampolgáruk míg a "nagy" hármasnak kb 900 millió, csak a bibi ott van, hogy ez csak élőerő, önmagában semmit nem ér a know-how meg a tercier szektor kicsit értékesebb portéka, mint a "biorobot". Utóbbival jobban állnak, előbbiben sehol nincsenek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 23:43

Hát, lehet röhögni, de utána is lehet ám olvasni a dolgoknak. Értelmezni a hozzáértő szakemberek véleményét, ahelyett hogy homokba dugnád a fejed. Aztán feltenni a kérdéseket miután megkerested az összefüggéseket. Kinek áll érdekében elpusztítani a magyarságot fentről jövő gázméreggel? Kinek áll érdekében elpusztítani a magyarságot keletről jövő bevándorlókkal? Kinek állt érdekében 911? Justin Bieber? Miley Cyrus? Dr. Kocsis Máté? Minden összefügg, csak át kell látni a dolgokat.
Ez gondolom vicc akar lenni....mert ez a kemtrail.....hát, hogyis mondjam,inkább nem bántok meg senkit sem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 21., péntek 23:41

Én csak azon csodálkozom, hogy egyesek a híreket kész tényként tekintik. Ugyanezek az emberek azt vallják, hogy mindent egy bizonyos réteg irányít. De ez a réteg irányítja a híreket is...vagy nem?
Téged is megmanipuláltak a bankárok :( De amúgy 1984 spoiler Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Goldstein is maga hirdette a könyvét, hogy elkapja a másképp gondolkodókat :lol: az UFO-k taktikája is valami hasonló lehet. :(
kemtrél? hogy jön az ide? jézus :lol:
Hát, lehet röhögni, de utána is lehet ám olvasni a dolgoknak. Értelmezni a hozzáértő szakemberek véleményét, ahelyett hogy homokba dugnád a fejed. Aztán feltenni a kérdéseket miután megkerested az összefüggéseket. Kinek áll érdekében elpusztítani a magyarságot fentről jövő gázméreggel? Kinek áll érdekében elpusztítani a magyarságot keletről jövő bevándorlókkal? Kinek állt érdekében 911? Justin Bieber? Miley Cyrus? Dr. Kocsis Máté? Minden összefügg, csak át kell látni a dolgokat.

Szaniszlót kell amúgy nézni, ő a haza igazi bölcse, persze próbálják elhallgattatni. :ike: :(

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 21., péntek 23:38

Keress nekem egy olyat, ami tagadja h a háttérben háború készülődik
Összeesküvés elméletet vagy annak cáfolatát? Csak mert a mondat nem tartalmat határozott tárgyat. :)
Ne viccelj már, háborúk mindig voltak és mindig lesznek, békeidőben azok is háborúra készülnek akik elégedetlenek, és azok is akik tartanak az elégedetlenkedőktől. Most ahhoz nem kell nagytudásúnak lenni hogy az ember megmondja hogy háború lesz. Persze hogy lesz. Most is van itt-ott, a szomszédban is. Később is lesz majd sajnos.
Ehhez még nagyon bele sem kell mélyedni a dolgokba, elég megnézni a nagyobb nemzetek hadi kiadásait, naprakész haditechnikai fejlesztéseit.
Ez nem összeesküvés elmélet, hanem általános igazság. Szerintem nem ez volt a vita tárgya.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 21., péntek 23:21

Én csak azon csodálkozom, hogy egyesek a híreket kész tényként tekintik. Ugyanezek az emberek azt vallják, hogy mindent egy bizonyos réteg irányít. De ez a réteg irányítja a híreket is...vagy nem?

Egyébként élvezettel olvasom az érveket és ellenérveket, sok újat "tanulok". Az összeesküvéseket meg pláne imádom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 23:18

még vmi, ami elgondolkodtató. Minden összeesküvésről lehet találni cáfolatot. Mindenről. Keress nekem egy olyat, ami tagadja h a háttérben háború készülődik. Lehetőleg hiteles forrásból ugye, ha már a témában semmi nem az.

télleg, csak át kell gondolni a dolgokat
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 21., péntek 23:16

Ahogyan jónak látod. :)
Régen én is fogékonyabb voltam az ilyesmikre, ezért megértelek. Mostanra már szerencsére nehezebben vagyok meggyőzhető, mert irtó sok baromság kering mindenfele, kihasználva az ember kiváncsiságát, meg tudásvágyát.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 23:09

a történések a bizonyítékok, a különböző iratok, nyilatkozatok, közlemények, stb stb

hidd el nem az origós cikkek az alapok. Szerintem ha rendesen rászánnál egy kis időt, akkor rájönnél h akik ezekről beszélnek hatalmas tárgyi tudással rendelkeznek. És nem kitalációkat mondanak, hanem amiket alá is tudnak támasztani. És ez a fontos.

Ha meg azt akarnám elhinni amit akarok, akkor azon a véleményen lennék mint a többség.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 21., péntek 23:04

Én is szeretek tájékozódni, de azért helyén kell kezelni a dolgokat, nem szabad mindent elhinni amit olvasol, meg kell szűrni az információt. Nyilván érződik hogy megy a susmus a háttérben, és történnek gyanús dolgok, de 90%-ban az ilyen cikkek, videók, interjúk teljesen megalapozatlanok. Csak az ember azt hallja amit szeretne aztán könnyebb elhinni, pedig csak mese, bizonyiték meg semmi.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 22:57

kemtrél? hogy jön az ide? jézus :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég