OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 5., hétfő 13:33

hehetheoriginal írta: igen. meg majd még én végezzem más munkáját.
a lónak a faszát.
nyald meg te is tee
Nem kell leszukiteni a nyuggerekre. Egyik kedvencem, amikor 10 perce all sorban, majd meglepodik a no, hogy fizetnie kell, es a feneketlen taskajaban elkezdi keresni a penztarcajat :lol: ujabb 5 perc :lol:

Amugy en ha lehet, csak onkiszolgalo kasszazok, szivesen vegzem mas munkajat, mert a sok duplan vagy szarul lehuzott termek miatt is csak felkurom magam, es egy fel evszazad, amire javitjak, meg hivnak valakit, meg sztorno. Koszi nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 13:04

igen. meg majd még én végezzem más munkáját.
a lónak a faszát.
nyald meg te is tee
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. február 5., hétfő 13:03

hehetheoriginal írta: nyomj egy dislike-ot, ha téged is felkúr a sok nyugger a nyamvadt balfaszkodással a pénztárnál. külön extra, mikor az eladó is ugyanolyan belassult nyamvadt. :coffee: :vivo: :mrgreen: :lol:
nem tudod hasznalni az onkiszolgalot boomer? :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 5., hétfő 12:38

nyomj egy dislike-ot, ha téged is felkúr a sok nyugger a nyamvadt balfaszkodással a pénztárnál. külön extra, mikor az eladó is ugyanolyan belassult nyamvadt. :coffee: :vivo: :mrgreen: :lol:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 4., vasárnap 19:26

zoli0415 írta:
Nika91127 írta:

Relatív. Mi számít gyorsnak?
A kímélet+NSAID kúra nem kísérletezés, sokaknál bevált módszer. Aztán ott a könyökpánt. A fiziko. A szuri. Végül a műtét.
Zsibbadás van-e a gyűrűs és kisujjadban?
Felesleges mindent elolvasni, el kell menni egy szakemberhez, ha az első lépésre nem múlik a panaszod. Leírtam az algoritmust, a te döntésed, hol kérsz segítséget :)
Nincs zsibbadás az újjaimban, a kézfejcsont érzékeny még a hüvejkujjhoz közel, ha próbálom ökölbe szorítani a kezem. Akkor szeritem minél hamarabb felkeresek egy szakembert és elindulok az úton😀
Az I-es ujj extensor rekesz gyulladása, De-Quervain szindróma. Az a "kézfejcsont érzékenysége a hüvelykujjhoz közel" :)

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. február 4., vasárnap 19:23

Nika91127 írta:
zoli0415 írta:

Köszönöm a válaszod!
Akkor ez nem egy gyorsan megoldódó probléma lesz ha jól gondolom. A felső kisebb könyökcsontom fáj ( nem tudom a nevét), valamint az alkar és felkar izom egy szakaszon, a könyökhöz közel. A kar kinyújtására és behajlítására feszül nagyon, szorítani pedig abszolút nem bírok mert akkor brutálisan fáj. Nem igazán tudom melyik úton induljak, kisérletezgessek vagy rögtön drasztikusabb megoldás lenne a jobb. A legnagyobb baj, hogy így nem megy a munka sem mivel kell a kezem hozzá. Próbálok mindent elolvasni a témában.
Relatív. Mi számít gyorsnak?
A kímélet+NSAID kúra nem kísérletezés, sokaknál bevált módszer. Aztán ott a könyökpánt. A fiziko. A szuri. Végül a műtét.
Zsibbadás van-e a gyűrűs és kisujjadban?
Felesleges mindent elolvasni, el kell menni egy szakemberhez, ha az első lépésre nem múlik a panaszod. Leírtam az algoritmust, a te döntésed, hol kérsz segítséget :)
Nincs zsibbadás az újjaimban, a kézfejcsont érzékeny még a hüvejkujjhoz közel, ha próbálom ökölbe szorítani a kezem. Akkor szeritem minél hamarabb felkeresek egy szakembert és elindulok az úton😀

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 4., vasárnap 19:10

zoli0415 írta:
Nika91127 írta:

Hali!
Fásli, jég, kúraszerű non-steroid (napi 2x1 tabletta vagy tasak, pl Flector, Xilox, Cataflam). Ha nem javul, fizikoterápia (NSAID géles UH, lökéshullám, lézer és mágnes kezelés). Ha erre se javul, lehet bele steroid szurit adni - ez jellemzően elsőre megoldja. Ha utána is panaszos maradna, műtét (ekkor az extensor izmok tapadását minimálisan leválasztják, ezzel megszüntetve a krónikus irritációt).
Kb. ez a terápiás sor, a leginkább konzervatívtól az operatív ellátásig :)
Ha kihagytam valamit, hehito kijavít :)

Kifejtve:
https://www.matraiakosdr.hu/teniszkonyok/
Köszönöm a válaszod!
Akkor ez nem egy gyorsan megoldódó probléma lesz ha jól gondolom. A felső kisebb könyökcsontom fáj ( nem tudom a nevét), valamint az alkar és felkar izom egy szakaszon, a könyökhöz közel. A kar kinyújtására és behajlítására feszül nagyon, szorítani pedig abszolút nem bírok mert akkor brutálisan fáj. Nem igazán tudom melyik úton induljak, kisérletezgessek vagy rögtön drasztikusabb megoldás lenne a jobb. A legnagyobb baj, hogy így nem megy a munka sem mivel kell a kezem hozzá. Próbálok mindent elolvasni a témában.
Relatív. Mi számít gyorsnak?
A kímélet+NSAID kúra nem kísérletezés, sokaknál bevált módszer. Aztán ott a könyökpánt. A fiziko. A szuri. Végül a műtét.
Zsibbadás van-e a gyűrűs és kisujjadban?
Felesleges mindent elolvasni, el kell menni egy szakemberhez, ha az első lépésre nem múlik a panaszod. Leírtam az algoritmust, a te döntésed, hol kérsz segítséget :)

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. február 4., vasárnap 18:54

Nika91127 írta:
zoli0415 írta: A Madridom orvosaihoz, természetgyógyászaihoz, manuálterapeutáihoz, masszőreihez fordulnék tanácsért. A problémám a teniszkönyök, pár nap alatt olyan szintre jutottam vele, hogy a telefont vagy egy pohár vizet is csak könnycseppek árán vagy még úgy sem tudom felemelni. Félő, hogy munkahelyet is kell váltanom miatta, ha zárós határidőn belül nem javulok mert jelenleg képtelen vagyok miatta ellátni a munkám.
Hali!
Fásli, jég, kúraszerű non-steroid (napi 2x1 tabletta vagy tasak, pl Flector, Xilox, Cataflam). Ha nem javul, fizikoterápia (NSAID géles UH, lökéshullám, lézer és mágnes kezelés). Ha erre se javul, lehet bele steroid szurit adni - ez jellemzően elsőre megoldja. Ha utána is panaszos maradna, műtét (ekkor az extensor izmok tapadását minimálisan leválasztják, ezzel megszüntetve a krónikus irritációt).
Kb. ez a terápiás sor, a leginkább konzervatívtól az operatív ellátásig :)
Ha kihagytam valamit, hehito kijavít :)

Kifejtve:
https://www.matraiakosdr.hu/teniszkonyok/
Köszönöm a válaszod!
Akkor ez nem egy gyorsan megoldódó probléma lesz ha jól gondolom. A felső kisebb könyökcsontom fáj ( nem tudom a nevét), valamint az alkar és felkar izom egy szakaszon, a könyökhöz közel. A kar kinyújtására és behajlítására feszül nagyon, szorítani pedig abszolút nem bírok mert akkor brutálisan fáj. Nem igazán tudom melyik úton induljak, kisérletezgessek vagy rögtön drasztikusabb megoldás lenne a jobb. A legnagyobb baj, hogy így nem megy a munka sem mivel kell a kezem hozzá. Próbálok mindent elolvasni a témában.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 4., vasárnap 17:53

zoli0415 írta: A Madridom orvosaihoz, természetgyógyászaihoz, manuálterapeutáihoz, masszőreihez fordulnék tanácsért. A problémám a teniszkönyök, pár nap alatt olyan szintre jutottam vele, hogy a telefont vagy egy pohár vizet is csak könnycseppek árán vagy még úgy sem tudom felemelni. Félő, hogy munkahelyet is kell váltanom miatta, ha zárós határidőn belül nem javulok mert jelenleg képtelen vagyok miatta ellátni a munkám.
Hali!
Fásli, jég, kúraszerű non-steroid (napi 2x1 tabletta vagy tasak, pl Flector, Xilox, Cataflam). Ha nem javul, fizikoterápia (NSAID géles UH, lökéshullám, lézer és mágnes kezelés). Ha erre se javul, lehet bele steroid szurit adni - ez jellemzően elsőre megoldja. Ha utána is panaszos maradna, műtét (ekkor az extensor izmok tapadását minimálisan leválasztják, ezzel megszüntetve a krónikus irritációt).
Kb. ez a terápiás sor, a leginkább konzervatívtól az operatív ellátásig :)
Ha kihagytam valamit, hehito kijavít :)

Kifejtve:
https://www.matraiakosdr.hu/teniszkonyok/

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. február 4., vasárnap 16:44

A Madridom orvosaihoz, természetgyógyászaihoz, manuálterapeutáihoz, masszőreihez fordulnék tanácsért. A problémám a teniszkönyök, pár nap alatt olyan szintre jutottam vele, hogy a telefont vagy egy pohár vizet is csak könnycseppek árán vagy még úgy sem tudom felemelni. Félő, hogy munkahelyet is kell váltanom miatta, ha zárós határidőn belül nem javulok mert jelenleg képtelen vagyok miatta ellátni a munkám.

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: db97 » 2024. február 4., vasárnap 13:41

Sziasztok!

Lakik innen a fórumról valaki Mogyoródon? Mennyire zajos a Hungaroring (illetve az M3...)? Főként a Fóthoz közelebb eső rész érdekelne, Árpád vezér út környéke.

Nyilván olvasgatok fórumokat is, nem túl biztató eddig a dolog, de jó lenne közvetlen tapasztalatot is hallani valakitől.

Köszi előre is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 30., kedd 21:48

mondja ezt a popsiturkász :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2024. január 30., kedd 21:11

Azért ezek az álmok sok mindent megmagyaráznak. :mrgreen: :mrgreen: de mi így is elfogadunk titeket :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 30., kedd 19:16

na ebben sosem kételkedtem :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2024. január 30., kedd 19:14

hehetheoriginal írta: fúj.

mennyi aljabuzi hajlamú van itt, már általánosban egymás pucér seggét csapkodtátok tornaóra után az öltözőben a kis faszotokkal :coffee:


vagy ezt csak én álmodtam? :hmmm: :mrgreen:
Ha szeretned valora valtja az almaid Pipi.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 30., kedd 19:10

fúj.

mennyi aljabuzi hajlamú van itt, már általánosban egymás pucér seggét csapkodtátok tornaóra után az öltözőben a kis faszotokkal :coffee:


vagy ezt csak én álmodtam? :hmmm: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. január 30., kedd 18:58

Süti írta: Szóljatok ha hehito bejentkezik, akkor visszaterek én is, akár vasárnap is, valakinek ra kell csúszni. :lol:
Olvasva a korábbiakat, ő azt szeretné, hogy becsússzon. :kalapos:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. január 30., kedd 18:16

Szóljatok ha hehito bejentkezik, akkor visszaterek én is, akár vasárnap is, valakinek ra kell csúszni. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2024. január 30., kedd 15:15

Bencze írta: Beultettek az elso ember agyaba a Neuralink chipjet. Allitolag nem kiserik ez az illeto. 23bol 15 csimpanz halt meg az allatkiserletek soran. Kivancsi vagyok milyen MK Ultras dolgokhoz hasznaljak majd
Arra a logikai manoverezesekre kivancsi vagyok, ahogy kiserik megmagyarazza, hogy a covid vakcina tesztelese miert volt borzalmas, es inhumanus, amig Musk konkretan embereken kiserletezik. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 30., kedd 14:46

olyan privatokat irogattam, hogy mindig akkor hivtal, amikor serult voltam bazzeg :lol:

de torrente utan szabadon, szaj, szaj, nem mindegy? :mrgreen:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég