OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 1., kedd 11:01

Marky írta:A népautót a VW-re értettem :mrgreen: Egyébként siralmas, hogy ezzel a névvel milyen túlárazott szarokat képesek forgalmazni manapság. A Skoda és a Seat is gyakorlatilag megegyezik vele, csak szándékos designbakikat kell beiktatniuk, hogy igazolják az anyacég felsőbbrendűségét. Én részemről a német gyártók nem tényezők már évek óta, a technológiai fejlődés és minőség Ázsiából szivárog be Európába. A Mercedes az egyetlen európai márka ami megérdemli szerintem a premium jelzőt, nem szakad el a tradícióitól.

Ha most lenne 10-15 millióm, inkább valami youngtimer hobbiautóban gondolkoznék, aminek akár még emelkedhet is az értéke. A villantásfaktor nagyobb így, mint egy új autónál.
Az a Mercedes, amelyik Renault motort rak néhány modelljébe?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. május 1., kedd 10:47

A népautót a VW-re értettem :mrgreen: Egyébként siralmas, hogy ezzel a névvel milyen túlárazott szarokat képesek forgalmazni manapság. A Skoda és a Seat is gyakorlatilag megegyezik vele, csak szándékos designbakikat kell beiktatniuk, hogy igazolják az anyacég felsőbbrendűségét. Én részemről a német gyártók nem tényezők már évek óta, a technológiai fejlődés és minőség Ázsiából szivárog be Európába. A Mercedes az egyetlen európai márka ami megérdemli szerintem a premium jelzőt, nem szakad el a tradícióitól.

Ha most lenne 10-15 millióm, inkább valami youngtimer hobbiautóban gondolkoznék, aminek akár még emelkedhet is az értéke. A villantásfaktor nagyobb így, mint egy új autónál.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. május 1., kedd 10:45

rashidm írta:
Kerlon írta:úú, mondjuksvédet biztos nem, de Roverrel végre jót mondott valaki
Érdeklődésképpen volvo miért nem? :)
Vezettem a legújabb XC90-et és az XC60-at is.Mindkettő fantasztikus autó.

90-es nekem túl nagy volt,felesleges méret. XC60-n gondolkoztam, de végülis a Mazda CX-5 volt nálam a befutó, mert olcsóbb és majdnem uolyan kocsi.

De mindkét Volvo fantasztikus volt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. május 1., kedd 10:40

Én tökéletesen elégedett vagyok a Mazda CX-5 -mel. Semmire nem cserélbém el. Szóval én nem vennék mást.

Ha viszont játékautót kellene választani, elméletben játékból :agree:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. május 1., kedd 10:39

Kerlon írta:
Babinho írta:Range Rover, Jeep, Volvo suv.
Ennyiből én ezt :)
Ez mind olyan mint Arbeloa haja.
úúú, mondjuksvédet biztos nem, de Roverrel végre jót mondott valaki
Érdeklődésképpen volvo miért nem? :)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. május 1., kedd 10:38

Kerlon írta:
Marky írta:Ekkora összegnél elvárnám, hogy kicsit egyedibb autóval járjak, ne népautóval, Audival es BMW-vel. Egy Lexus vagy egy Infinity embléma nem jön szembe minden kereszteződésnél.
Mondjuk nem tudom, hogy egy Arteon meg S Audi vagy egy 10+ milliós BMW idehaza mitől népautó.
Sztem arra gondolt, hogy akinek van pénze az a Merci/Audi/BMW kombóból választ autót (akár használt, akár új). Jó nyílván nem a 10+ millás autók miatt népautó a BMW vagy az Audi hanem azért mert (szerintem) ezt veszi az ember ha több pénze van (plusz a kis suttyók meg apuci pénzén élők akik ezzel tudnak menőzni :mrgreen: ). Magam részéről én Marky-val értek egyet, én is inkább valami kevésbé elterjedt márkát választanék.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 1., kedd 10:37

Babinho írta:Range Rover, Jeep, Volvo suv.
Ennyiből én ezt :)
Ez mind olyan mint Arbeloa haja.
úúú, mondjuksvédet biztos nem, de Roverrel végre jót mondott valaki
Yazid írta:
Kerlon írta: Mondjuk nem tudom, hogy egy Arteon meg S Audi vagy egy 10+ milliós BMW idehaza mitől népautó.
Pl hogy minden 5.auto 4-5eves 5ös bmw, régebben meg azt mondtam volna, hogy s audit szökôévente 1x látok, ma már ez se így van, persze mind2 álom nekem nem azt mondom h fos, csak most 10-15milliós kocsikról van szó
Én meg mindenhol Lexus terepjárot látok+még otromba is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 1., kedd 10:35

Kerlon írta:
Marky írta:Ekkora összegnél elvárnám, hogy kicsit egyedibb autóval járjak, ne népautóval, Audival es BMW-vel. Egy Lexus vagy egy Infinity embléma nem jön szembe minden kereszteződésnél.
Mondjuk nem tudom, hogy egy Arteon meg S Audi vagy egy 10+ milliós BMW idehaza mitől népautó.
Pl hogy minden 5.auto 4-5eves 5ös bmw, régebben meg azt mondtam volna, hogy s audit szökôévente 1x látok, ma már ez se így van, persze mind2 álom nekem nem azt mondom h fos, csak most 10-15milliós kocsikról van szó

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. május 1., kedd 10:35

Range Rover, Jeep, Volvo suv.
Ennyiből én ezt :)
Ez mind olyan mint Arbeloa haja.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 1., kedd 10:30

tesla.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 1., kedd 10:29

Marky írta:Ekkora összegnél elvárnám, hogy kicsit egyedibb autóval járjak, ne népautóval, Audival es BMW-vel. Egy Lexus vagy egy Infinity embléma nem jön szembe minden kereszteződésnél.
Mondjuk nem tudom, hogy egy Arteon meg S Audi vagy egy 10+ milliós BMW idehaza mitől népautó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. május 1., kedd 10:24

Subarut vennék.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 1., kedd 10:22

Marky írta:Ekkora összegnél elvárnám, hogy kicsit egyedibb autóval járjak, ne népautóval, Audival es BMW-vel. Egy Lexus vagy egy Infinity embléma nem jön szembe minden kereszteződésnél.
Ezt mondom én is. Meg passat meg ford.. egy lexusba holnap beülok es elmernék menni skòciaba, nem úgy mint egy s audi vagy vw

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. május 1., kedd 10:15

Ekkora összegnél elvárnám, hogy kicsit egyedibb autóval járjak, ne népautóval, Audival es BMW-vel. Egy Lexus vagy egy Infinity embléma nem jön szembe minden kereszteződésnél.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 9:40

lehet az arteon nem fapad, a cc-ből indultam ki, ami az volt.
a passat ugyanez.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 1., kedd 9:35

BLaZE írta:
Kerlon írta: Focus rst viccnek szantad? :lol:
nem igazán. ültél benne, vezetted? :coffee: sima hétköznapinak is jó, ha meg oda kell neki lépni megy, mint a szélvész. figyelni rá, mert kényes a motor ez tény ( kellő melegítés, hidegen nem rúgni és ennyi), de ha ez megvan meghálálja :sly:
az alsóközép kategóriás sport kocsi és nem a felsőközép/prémium... arról nem is beszélve, hogy most hívták talán vissza, mert széria hibás a motor, aztán időközönként önkényesen új pápát választ úgy hányja a fehér füstöt
H.E.H.E. írta:
Hol élsz pubikám. Kollégám most vett 2 éves Passatot, virtual kokpit, díszberakás, full bőr, szellőztetett ülés, ergoconfort + minden ami csak létezhet a modellben. Minden csak nem puritán kocsi. Mindezt kemény 24-25k euróért.
hát nézd már meg azt a műszerfalat, baltával faragott, olyan gyökkettő az egész :lol:
Amúgy ezt nem értem. Ez amúgy mitől fapad? :D Az arany berakás nekem nem kéne. Egyedül az előbukó érintő kijelző, ami hiányzik, de láttam S5öst (2014es R-linet) belülről és, ha be van húzva a kijelző, akkor pont az a műszerfal néz ki elég puritánul. Amúgy meg küld el a haverod élőben nézze meg őket, Arteonnal szemben voltak kétségeim, de amikor megláttam itt a városban... nagyon jól néz ki
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 0:31

nem nekem lesz :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. május 1., kedd 0:20

H.E.H.E. írta:
Hol élsz pubikám. Kollégám most vett 2 éves Passatot, virtual kokpit, díszberakás, full bőr, szellőztetett ülés, ergoconfort + minden ami csak létezhet a modellben. Minden csak nem puritán kocsi. Mindezt kemény 24-25k euróért.
hát nézd már meg azt a műszerfalat, baltával faragott, olyan gyökkettő az egész :lol:
Ez a vélemény elég fura nekem egy olyan régióban, ahol kb. a fapad alapmotoros fabia a legnagyobb számban eladott újautó.
Persze nem szóltam, ha a felső tízből jössz, akkor inkább utalj :lol:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. május 1., kedd 0:10

Kerlon írta:
BLaZE írta:Ott a Mustang vagy a Focus RS papa. Az kell neked ;)
Focus rst viccnek szantad? :lol:
nem igazán. ültél benne, vezetted? :coffee: sima hétköznapinak is jó, ha meg oda kell neki lépni megy, mint a szélvész. figyelni rá, mert kényes a motor ez tény ( kellő melegítés, hidegen nem rúgni és ennyi), de ha ez megvan meghálálja :sly:
halálomig madridista leszek

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 0:10

Hol élsz pubikám. Kollégám most vett 2 éves Passatot, virtual kokpit, díszberakás, full bőr, szellőztetett ülés, ergoconfort + minden ami csak létezhet a modellben. Minden csak nem puritán kocsi. Mindezt kemény 24-25k euróért.
hát nézd már meg azt a műszerfalat, baltával faragott, olyan gyökkettő az egész :lol:

most láttam új dinnyés cls450-ről tesztet, omygod :| :ozil:
amit a motornál összeraktak hibrid szinten, az egészen elképesztő
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég