OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:36

H.E.H.E. írta:
Szóval engem ne akarj meggyőzni semmiről.
nem akarlak te tulok, pont hogy egyetértek veled.
Sry. Azt hittem a lépkedjetek-többesszámban-tojáshéjakon mondatodból, hogy engem is belekeversz. Ezért írtam, hogy engem nem kell meggyőzni semmiről, mert abszolút megértem amiről írsz.

(a feleségem, a kislányunkkal a hasában pár órával előtte volt ott, ahol végigsöpört az itteni elmeroggyant terrorista a kamionjával)

De akkor általánosan gondoltad csak az embereknek írni ezek szerint.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:33

Vona bácsi rendet fog itt tenni, csak kapja meg a hatalmat.
Nem vagyok jobbikos csak jobbos, de néha kellenek a radikális lépések ahhoz, hogy jobb legyen az országnak és ahogy a világ alakul kelleni fognak az erőskezű vezetők.
A liberalizmusnak leàldozóbban, a visszaélések miatt.
A sok afrikai megrohamozza európát, nekünk befellegzett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2017. augusztus 17., csütörtök 21:36-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:27

Szóval engem ne akarj meggyőzni semmiről.
nem akarlak te tulok, pont hogy egyetértek veled.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:25

H.E.H.E. írta:szinte egész biztos vagyok abban Steve, hogy te nem köpöd le a keresztet a templomon ott svédben vagy nem fogdosol kislányokat kisfiúkat a haverokkal egy péntek este...

unalmas és nevetséges már ez, hogy figyelni kell, nehogy megsértsünk, megbántsunk másokat, mások érzéseit, hogy meg kell válogatni a szavakat, közben meg egyrészt pont emiatt tart ott a világ, ahol.

lépkedjetek csak tovább tojáshéjon, nehogy bárkinek is baja essék véletlenül.
Nézd szerintem rossz emberrel kezdesz el vitatkozni, mert én rohadtul nem pártolok semmilyen szélsőséget és kiver a víz a naplopó, élősködő bevándorlóktól is, akik csak visszaélnek a rendszerrel. Szerintem ebből többet látok mint Te nap mint nap. Az én adóm(ami legmagasabb egész Európában) megy nekik.

Szóval engem ne akarj meggyőzni semmiről.

Magamat annyiban hoztam fel példának, hogy lehetne így is. Nem könnyű- tényleg nem-, de lehet. Mint pozitív példát akartam állítani ennyi és igen én nem ezzel töltöm a napjaimat amit írtál. :)
Én a feleségem miatt kellett országot váltanom és én dolgozni akartam az első pillanattól.Soha nem csaltam és nem is akartam a másik ember dolgait.Sikeres és szép életem van köszönhetően a munkának.

Amit mondani akartam az az, hogy nem mindenki ilyen beállítottságú. Más nem akar dolgozni, sem beilleszkedni. Ezeket a politikusoknak kell szigorral munkára fogni, vagy nem beengedni/ megszűrni.
Ennek nyoma sincs sajnos.

Annyit akartam írni, hogy az sem segít, ha Pipita ilyeneket linkel és uszít téged, aminek értelmes beszélgetés nem lesz a vége..

Ennyit akartam hozzátenni.

lehet mindenki önző, hogy a saját és családja életét fontosabbnak tartsa másokénál.
Abszolút egyetértek. Akkor ezek szerint én is önző vagyok.
Én senkit nem ítélek el elsőre, amíg rá nem szolgál, de hülyére ne akarjanak venni. Én így látom.
Szigor kell és kontroll, de a háborúkban nem hiszek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2017. augusztus 17., csütörtök 21:30-kor.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:22

ja oké :D

amúgy sztem nem született még meg az a politikus generáció, aki a jelenlegi helyzetet megoldja...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:19

Hehe, a mindenféle gyülevész hordák a rasszisták, nem te. Bocs, ha nem voltam egyértelmű.
Mi egyetértünk.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:12

szinte egész biztos vagyok abban Steve, hogy te nem köpöd le a keresztet a templomon ott svédben vagy nem fogdosol kislányokat kisfiúkat a haverokkal egy péntek este...

unalmas és nevetséges már ez, hogy figyelni kell, nehogy megsértsünk, megbántsunk másokat, mások érzéseit, hogy meg kell válogatni a szavakat, közben meg egyrészt pont emiatt tart ott a világ, ahol.

lépkedjetek csak tovább tojáshéjon, nehogy bárkinek is baja essék véletlenül.

Swine: én nem akarok senki más lenni, csak magyar. hagyjanak nyugodtan békében élni és gyarapodni.
egészen addig semmi bajom senkivel - bőrszín, vallás, tökmindegy, lehet felőlem 3 szeme 8 karja akár és hívhatják póknak is -, amíg másokat, köztük engem nem zavar a szuverenitásomban és az életemben.
ha már itt tartunk, se a cigányok, se a migránsok, se bizonyos egyéb csoportok ezt nem képesek megtenni.
ha ez a rassziszmus, akkor az vagyok, de úgy gondolom, ennyire azért lehetek önző. lehet mindenki önző, hogy a saját és családja életét fontosabbnak tartsa másokénál.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:09

Aki a rasszista ösztönlények pártján áll, az ne nevezze magát európainak.
Az európai politikusok pedig nem fogják megoldani a dolgot. Egészen más fogja megoldani.

Zárójelben még annyit, hogy tegnap ópályiban az ómigránsok majdnem csináltak egy újabb Olaszliszkát. Ők is Pipita kedvenckéi közé tartoznak.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. augusztus 17., csütörtök 20:38

rashidm írta:
Steve írta:Kontrollálni és beregisztrálni kell mindenkit. Mindenkinek kell rendelkeznie személyivel utána pedig munkát biztosítani nekik és be kell illeszkedjenek a társadalomba.
A legnagyobb baj Steve ez: dolgozni nem akar, a társadalomba nem akar beilleszkedni. Legalábbis jórészük tuti nem.
Tudom sajnos.

Ez az európai politikusok feladata, hogy megoldják. Nem az átlag ember kell bármilyen szinten is megigya a levét.

Nehéz kérdés? Igen.

Ha úgy nézzük én magam is bevándorló vagyok, szóval ha valaki tudja miről beszél én az vagyok.
Rohadtul nem könnyű a nulláról kezdeni egy másik országban és beilleszkedni. Nekem jól sikerült, de nehéz volt.
Viszont ez nem lehet mentség arra, hogy emberek vissza akarjanak élni az európai országok bizalmával.

Szóval nincs más út senkinek sem, de ezt egyedül az európai politikusok tudják betartatni.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. augusztus 17., csütörtök 20:30

Steve írta:Kontrollálni és beregisztrálni kell mindenkit. Mindenkinek kell rendelkeznie személyivel utána pedig munkát biztosítani nekik és be kell illeszkedjenek a társadalomba.
A legnagyobb baj Steve ez: dolgozni nem akar, a társadalomba nem akar beilleszkedni. Legalábbis jórészük tuti nem.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. augusztus 17., csütörtök 20:18

Mondjuk ez qvára uszítás amit csinálsz Pipita!

Rohadtul kaphatnád Te is most a figyelmeztetést.


Azért hagy legyen már joga Hehének azt gondolni, amit akar.

Kontrollálni és beregisztrálni kell mindenkit. Mindenkinek kell rendelkeznie személyivel utána pedig munkát biztosítani nekik és be kell illeszkedjenek a társadalomba.

Ez kell legyen a cél, ez a jó mindenkinek. Ehhez képest nyilván emberek menekülnek, egy részük valóban a háború elől, egy részük viszont gazdasági menekült. Egy nagyon apró rész pedig elborult agyú és radikális.

Nem kell senkit megölni, nem kell embereket meghurcolni, de törekedni kell az őrültek kiszűrésére. Ha ezt teoretikusan mindenki betartaná sem tudod 100%-ig megállítani a bolondokat, pláne nem a második generációs már Európában radikalizálódott degeneráltakat.

Ehhez képest az európai politikusok skérdés mit tesznek? Eddig ezt nem tudták mérsékelni? háát..Ha pedig ez a helyzet engedhesse már meg bárki is magának, hogy nem tapsol ehhez. :angry:

Nem kell ehhez szélsőségesnek lenni semelyik irányba. :roll:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 19:58

Pipita írta:
vagy ők vagy mi
[MOD]
I.
biztos csak trollkodsz, kérdés neked is mennyi kell még, hogy megvilágosodj.

vagy mindenki, aki tolerálja ezt, hogy odajön egy párszázezer, pármillió ember, amit mi felépítettünk, és nem akar beilleszkedni, nem fogadja el a helyi szokásokat és hagyományokat, annak kívánom, hogy fogadjon be párat.
nyilván geci dolog olyat kívánni, hogy majd akkor mondjátok ezt a nagy liberális toleráns dumát, amikor valamelyikőtök lányát/fiát rontja meg egy ilyen, de ez a realitás.

nyilván azért a jó nagy része életerős férfi ezeknek, akik jönnek, mert az asszonyaik otthon harcolnak a jobb hazáért....
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. augusztus 17., csütörtök 19:54

vagy ők vagy mi
[MOD]
I.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. augusztus 17., csütörtök 19:03

Nem tudom miért vagytok ellenségesek velük. Valamelyik nap is sok-sok szár embert mentettek ki a vízből a spanyolok, amiből 35 gyerek volt! Mindegyik életerős, jó korban lévő férfi pedig orvos, pap meg művész. :roll:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. augusztus 17., csütörtök 19:01

Realista24 írta:Úgy fest, a terror megérkezett Spanyolországba is. Barcelonában, a La Ramblán hajtott emberek közé egy furgon. Két halottról írnak.
Már 13 halott van.
But he is a good boy...

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 17., csütörtök 18:23

Realista24 írta:Úgy fest, a terror megérkezett Spanyolországba is. Barcelonában, a La Ramblán hajtott emberek közé egy furgon. Két halottról írnak.
nyilván amióta nem egy videón lehet látni, hogy a tengerparton nyaraló családok közé megérkeznek a migránsok csónakokkal aztán befutnak az ország területére - nyilván mindenki nyomon van követve.... - nem volt kérdés, hogy meg fog történni.

továbbra is röhögve nézem a sok balfasz európai politikust, hogy hány embernek kell még meghalnia, mire rájönnek, hogy vagy ők vagy mi.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 18:15

Úgy fest, a terror megérkezett Spanyolországba is. Barcelonában, a La Ramblán hajtott emberek közé egy furgon. Két halottról írnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2017. augusztus 15., kedd 17:38

CS0ki írta:Május elején voltam. Akármikor jó lehet, a tél nyílván kicsit más, de tavasz, ősz kirándulgatós, akkor ideális mászkálgatni. Nyáron viszont lehet fürdeni...Ki mit akar csinálni. :) Peričnik-vízesés kötelező!
Szuper.Köszi a választ. :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. augusztus 15., kedd 17:34

Sztem ez nem igaz. :) Tavaly novemberben tolatott belém egy idióta furgonos, szerencsére csak a bal első sárvédő horpadt be. Betétlapot megírtuk, még aznap be is jelentettem a káreseményt. Pár nap múlva jött a kárfelmérő, és nem sokkal később már utalták is a pénzt, ami ráadásul több volt mint amire számítottam. :D

Persze az is igaz, hogy ez csak egy eset.

Amúgy asszem pont az Uniqa volt.
Realmadrid <3
És annak, aki beléd ment ez miért volt jobb? Mivel a kötelező nem neked fizet, így a te szempontodból alapvetően mindegy, hogy melyik a kötelező biztosítod. Mondjuk ott lehet érdekes, ahol mondjuk egyéb okok miatt be akarja hajtani rajtad az okozott kárt, mert ittál vagy ilyesmi. De gondolom ilyenekben nagyjából egységesek.
Valaki nem járt itt köztetek Bled-be(Szlovénia)? Arra lennék kíváncsi, hogy melyik évszakban érdemes elmenni oda.
Május elején voltam. Akármikor jó lehet, a tél nyílván kicsit más, de tavasz, ősz kirándulgatós, akkor ideális mászkálgatni. Nyáron viszont lehet fürdeni...Ki mit akar csinálni. :) Peričnik-vízesés kötelező!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. augusztus 11., péntek 16:04

Köszi mindenkinek!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég