OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 18., hétfő 20:49

A lényeg, hogy azt írja, hogy "mi" foglalkozunk vele... Sokan már teljesen elfelejtették, hogy létezik még az oldal, pedig 95%-ban mindenki onnan jött a jelenlegi fórumról. Hát akkor van itt szó bármiről, ami veled kapcsolatos, amikor idejössz vádaskodni, 100%-ban magadat lejáratni. Shame... Szebb jövőt, őszintén.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 18., hétfő 17:51

H.E.H.E. írta:tiszta erőből csapd le a CEO asztalára hogy ez tarthatatlan, aggyá rendes telefont mert szárazon baszlak meg anyád hátán.

csak semmi erőszakos buzulás, ez sima üzlet.
Köszönöm a jó tanácsot, így lesz.. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 18., hétfő 17:02

tiszta erőből csapd le a CEO asztalára hogy ez tarthatatlan, aggyá rendes telefont mert szárazon baszlak meg anyád hátán.

csak semmi erőszakos buzulás, ez sima üzlet.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 18., hétfő 16:59

Céges. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 18., hétfő 16:37

Süti írta:Valaki tud valami olcsó helyet/opciót Pesten 2017-es Galaxy J5 kijelzőüveg cserére? :mrgreen: Sajnos a beton még mindig keményebb. :(
hagyd a picsába, vegyél egy új telefont.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 18., hétfő 16:22

Valaki tud valami olcsó helyet/opciót Pesten 2017-es Galaxy J5 kijelzőüveg cserére? :mrgreen: Sajnos a beton még mindig keményebb. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 18., hétfő 16:00

Nyilván. Én írom a cikkeket, öt-hat különböző nicknév alatt. Édes istenem, ha a butaság fájna…
Belőled bármit kinézek. Csak úgy elárulom, hogy a jelenlegi formában még azzal is megküzdünk, hogy a napi tevékenységet hozni tudjuk az olvasóknak, nem hogy még a te szaros oldaloddal foglalkozzunk. Amúgy sem versenyzünk senkivel, pláne nem veled. Csináljuk, azt kész. És ehhez a pénznek semmi köze, mert még akkor is csináltuk, mikor nekünk kellett fenntartani az oldalt. Bár neked ezt felesleges mondani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 15:31

RealAsensio írta:Nem ertem Laci, miert nem lehet kitiltani innen most azonnal. Feleslegesen rontja itt a levegot, ha ugy van ahogy allitja, akkor tegyen jogi lepeseket, bizonyitsa be az igazat, nem nektek kell magyarazkodni. Szerintem mindenki tudja, mi az igazsag. Annyi minden masrol lehetne itt csevegni, ehelyett “ot kell olvasgatni” allandoan, ezerszer leirja ugyanazt. Hat akkor menjel birosagra, add le a bizonyitekokat, aztan lassuk mid van.

Egyszeruen szanalmas ez a vergodes. Egyebkent nem muszaj kimasolni a madridom.hu cikkeit es postjait, eleg ha megosztod. Koszonjuk. :shifty:
Azért nem, mert élvezem. Simple. És megígértem még neki kilenc hozzászólást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 15:15

d.gergo írta:
1) földön fekvőbe nem rúgunk, a Madridista.hu pedig 5 éve kínos és szenvedéssel teli haláltusáját vívja,
2) mindenkinek van jobb dolga nálunk, mint veled vagy az oldaladdal foglalkozni,
3) legjobb tudomásom szerint szervert csak én kezeltem valaha a szerkesztőségből, én pedig örülök, ha aludni jut időm mostanság a sok munka mellett, majd pont a Madridistát fogom feltörni szabadidőmben :lol:
4) de ha ilyen kis technikai dolgokkal is foglalkoznék, elég fejlesztési ötletünk van nekünk is, ami leköti az erre jutó minimális kis kapacitásunkat is. Még a BL-történelmes aloldalaknál is le vagyunk maradva egy trófea bemutatásával, nem hogy hackelgetni lenne időnk, bocsi :(

Két körben szépen rákényszerítetted a 'dista szerkesztőséget a távozásra, így "alkottál" magadnak két konkurens oldalt is rövid időn belül. Volt elég időd rá, hogy megedd, amit kifőztél, de még mindig nem tudod valamiért megemészteni. Mi túlléptünk azon, hogy elváltak útjaink, tedd Te is ezt kérlek :)
5. Nem értek hozzá :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 18., hétfő 15:15

Nem ertem Laci, miert nem lehet kitiltani innen most azonnal. Feleslegesen rontja itt a levegot, ha ugy van ahogy allitja, akkor tegyen jogi lepeseket, bizonyitsa be az igazat, nem nektek kell magyarazkodni. Szerintem mindenki tudja, mi az igazsag. Annyi minden masrol lehetne itt csevegni, ehelyett “ot kell olvasgatni” allandoan, ezerszer leirja ugyanazt. Hat akkor menjel birosagra, add le a bizonyitekokat, aztan lassuk mid van.

Egyszeruen szanalmas ez a vergodes. Egyebkent nem muszaj kimasolni a madridom.hu cikkeit es postjait, eleg ha megosztod. Koszonjuk. :shifty:
:goat:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2018. június 18., hétfő 14:55

thetruth írta:
Realista24 írta:En meg lassan rágalmazásért jelentelek fel, veheted véresen komolyan.
Nyugodtan, ismered az adataimat. Közben kiderült egy-két érdekes dolog a weboldalunk meghackelésével kapcsolatban, és egyelőre úgy fogalmazok, hogy jó okom van feltételezni, hogy az egyik szerkesztőtöknek is köze volt hozzá. Sajnos tényleg átverés volt, ez az én saram, de természetesen az elkövető számára nem mentség a büntetőjogi felelősségre vonás alól. Majd kiderül a további vizsgálatok során, hogy tényleg van-e közötök hozzá. De ha így van, akkor számítsatok az idézésre. És nehogy a végén neked kelljen úgy pózolni a kamerába az ánuzsvizsgálat után, mint Benzema barátodnak a profilképeden.
Szeretném jelezni, hogy ha valakinek pózolnia kéne, az én lennék, szóval ne Lacinak címezd majd az idézést, hanem nekem. Nyugodt lelkiismerettel állok rendelkezésedre egyébként, jótállok az itteni bandáért, mert garantálom, hogy...

1) földön fekvőbe nem rúgunk, a Madridista.hu pedig 5 éve kínos és szenvedéssel teli haláltusáját vívja,
2) mindenkinek van jobb dolga nálunk, mint veled vagy az oldaladdal foglalkozni,
3) legjobb tudomásom szerint szervert csak én kezeltem valaha a szerkesztőségből, én pedig örülök, ha aludni jut időm mostanság a sok munka mellett, majd pont a Madridistát fogom feltörni szabadidőmben :lol:
4) de ha ilyen kis technikai dolgokkal is foglalkoznék, elég fejlesztési ötletünk van nekünk is, ami leköti az erre jutó minimális kis kapacitásunkat is. Még a BL-történelmes aloldalaknál is le vagyunk maradva egy trófea bemutatásával, nem hogy hackelgetni lenne időnk, bocsi :(

Két körben szépen rákényszerítetted a 'dista szerkesztőséget a távozásra, így "alkottál" magadnak két konkurens oldalt is rövid időn belül. Volt elég időd rá, hogy megedd, amit kifőztél, de még mindig nem tudod valamiért megemészteni. Mi túlléptünk azon, hogy elváltak útjaink, tedd Te is ezt kérlek :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 14:52

Press írta:
thetruth írta:Nem, nem lopás, a Facebookra kitett tartalmat önmagában nem védik szerzői jogok. (...) Ez csak egy nagyon rövid ideig tartó, ideiglenes, átmeneti időszak. Rengeteg fejlesztési tervcélunk van a jövőre nézve, amiket végre is fogunk hajtani, ezt garantálom.


Én nem fogok leállni vitatkozni veled, mint a többiek, nekik lehet jó szórakozás, nekem van az életben jobb dolgom is mint fórumozni egész nap. (ahogy az a hozzászólásaim számából kiderül)
Szépen beoltottál, köszi. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Press » 2018. június 18., hétfő 14:51

thetruth írta:Nem, nem lopás, a Facebookra kitett tartalmat önmagában nem védik szerzői jogok. (...) Ez csak egy nagyon rövid ideig tartó, ideiglenes, átmeneti időszak. Rengeteg fejlesztési tervcélunk van a jövőre nézve, amiket végre is fogunk hajtani, ezt garantálom.
Oké, ha etikailag nem érzed annak a súlyát, hogy más által megfogalmazott tartalom másolása és saját nevünkben való publikálása úgy, mint ha sajátunk lenne társadalmilag nem elfogadott, az téged minősít. Erre nem mentség, hogy ez folyamatosan vagy rövid ideig tartó időszak, irreleváns.

Én nem fogok leállni vitatkozni veled, mint a többiek, nekik lehet jó szórakozás, nekem van az életben jobb dolgom is mint fórumozni egész nap. (ahogy az a hozzászólásaim számából kiderül) Én hobbiból posztolgatok egy-két saját magam által megfogalmazott tartalmat a fb oldalunkra, illetve a saját magam által lefordított spanyol cikkeket.

A továbbiakban megkérlek, hogy legyél annyira úriember, mint amilyennek tartod magad és álld meg, hogy nem másolod és teszed közzé sajátodként ezeket, illetve eszerint tájékoztatod a szerkesztőidet is.

Bízom benne, hogy a “fejlesztési tervcéljaitok” sikeresen valósuljanak meg, és ne kelljen ilyen kellemetlen helyzetbe kerülnöd plagizálás miatt.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 18., hétfő 14:23

Legalabb tobb hozzaszolasa van mar a madridom foruman, mint a madridista forumon es fb oldalon egyszerre minden felhasznalonak. Hagyjad R24, kell a kattintas. :mrgreen:

A reagalasok szinvonalarol pedig annyit, kedves Mr. Igazsag, hogy ennyit erdemelsz, nem tobbet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 14:14

thetruth írta: Nyugodtan, ismered az adataimat. Közben kiderült egy-két érdekes dolog a weboldalunk meghackelésével kapcsolatban, és egyelőre úgy fogalmazok, hogy jó okom van feltételezni, hogy az egyik szerkesztőtöknek is köze volt hozzá. Sajnos tényleg átverés volt, ez az én saram, de természetesen az elkövető számára nem mentség a büntetőjogi felelősségre vonás alól. Majd kiderül a további vizsgálatok során, hogy tényleg van-e közötök hozzá. De ha így van, akkor számítsatok az idézésre. És nehogy a végén neked kelljen úgy pózolni a kamerába az ánuzsvizsgálat után, mint Benzema barátodnak a profilképeden.
Örülök, hogy leírtad, hogy pancser vagy, magadnak talán elhiszed.

Kilenc hozzászólásod maradt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 18., hétfő 14:14

thetruth írta:Neked minden evidens, leszámítva a saját hülyeségedet.
Az idiota, heves reakcioidbol arra kovetkeztetek, hogy ratapintottam a lenyegre.
Nem, nem lopás, a Facebookra kitett tartalmat önmagában nem védik szerzői jogok.
Lehet szerzoi jogok szempontjabol nem lopas, de pontosan mutatja, mennyire szar ember vagy, foleg annak fenyeben, hogy milyen dolgokkal vadolsz minkett ossze-vissza... bizonyitekok nelkul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2018. június 18., hétfő 14:19-kor.
Merci Zizou!

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 18., hétfő 14:10

Marci77 írta:Inkabb nezzetek meg a face oldalhoz tartozo Madridista szurkolói csoportot :lol: van 3 tag(ami igazából 2). Abból 1 az oldal, 1 "valaki" . Még a szerkesztők sincsenek benne :( Azthittem egy 20k lajkos oldal csoportja jobban pörög, vagy azt is meghackeltetek R24? :'(
Az sosem volt aktívan használva.
Realista24 írta:En meg lassan rágalmazásért jelentelek fel, veheted véresen komolyan.
Nyugodtan, ismered az adataimat. Közben kiderült egy-két érdekes dolog a weboldalunk meghackelésével kapcsolatban, és egyelőre úgy fogalmazok, hogy jó okom van feltételezni, hogy az egyik szerkesztőtöknek is köze volt hozzá. Sajnos tényleg átverés volt, ez az én saram, de természetesen az elkövető számára nem mentség a büntetőjogi felelősségre vonás alól. Majd kiderül a további vizsgálatok során, hogy tényleg van-e közötök hozzá. De ha így van, akkor számítsatok az idézésre. És nehogy a végén neked kelljen úgy pózolni a kamerába az ánuzsvizsgálat után, mint Benzema barátodnak a profilképeden.
Press írta:Az a baj, hogy szar vagy. Komoly, profi és gyorsan fejlődő szerkesztőid vannak, de mindig van kifogás, hogy éppen miért nem tudnak komolyan, profin működni és miért fejlődésképtelenek. Jössz itt hogy ki kitől mit lop, meg hogy szerinted mi a lopás, aztán valahogy sosem sikerül bizonyítanod az igazadat. Ellenben elég csak az elmúlt 6 posztjaitokat végignézni, zseniális original kontenttel talalkozhatunk. Ja nem. A képeket tényleg nem mi készítettük, de pont ugyanúgy negyed másodperc beütni ronaldo nevét a googleba nekünk is, mint neked lenne. Mentsd le a képet, a képek közt biztosan találsz. A szöveges kiírásaink pedig tetszik vagy nem, szellemi tulajdon, szóval ha átveszed légyszíves jelöld meg a forrást. Amúgy ez lopás, csak szólok.
Nem, nem lopás, a Facebookra kitett tartalmat önmagában nem védik szerzői jogok. Legalább néznél utána a dolgoknak, mielőtt okoskodásba kezdesz. Arra, hogy miért vettünk át tőletek híreket az elmúlt napokban, már válaszoltam. Ez csak egy nagyon rövid ideig tartó, ideiglenes, átmeneti időszak. Rengeteg fejlesztési tervcélunk van a jövőre nézve, amiket végre is fogunk hajtani, ezt garantálom.
___Samy___ írta:Ez a pali tuti skizo, ilyen nincs. Szerintem itt se feltoresrol, se szerkesztőségrol, se profi IT-s csapatról nincs szó, csak így próbálja meg elfedni azokat a problémákat, amiket csakis egyedül vitt véghez, mert a kutya nem dolgozik vele.
Nyilván. Én írom a cikkeket, öt-hat különböző nicknév alatt. Édes istenem, ha a butaság fájna…
___Samy___ írta:Jó lenne már eldönteni mit akarsz. Ha sikerült, akkor meg tartsd meg magadnak, mert itt a kutyát nem érdekli.
Ahhoz képest még is velem foglalkoztok napok óta, csaholtok a hozzászólásaimért. Ahogy Laci barátod szokta mondani, „amíg foglalkoznak velünk, addig valamit jól csinálunk”. Ebben az esetben mi nem csak jól csináljuk a dolgunkat, hanem egyenesen kiválóan.
h3x0r írta:Ez nem akkoriban tortent, amikor a facebook kitorolt tobb szazezer kamu profilt? :hmmm:
Elképesztően tájékozottak vagytok, ha még azt sem tudjátok, hogy hány lájkolónk volt. Megsúgom, hogy kicsivel több mint 50 ezer. A törölgetés után pedig maradt 10 ezer. És nem, nem azért volt, mert harmadik világbeli kamuprofilok lájkolták szét az oldalt. Aki követett minket akkor, az pontosan tudja, hogy nagyságrendekkel több interakciónk volt, mint most a Madridomnak, pedig a lájkolóink száma csak minimálisan volt több. Akkor kinél is vannak bent kamu lájkolók? :)
ericco írta:Nekem mar akkor evidens volt, hogy az egesz mogott o all, o hozta letre azt a mindent gyanusan beismero profilt. Egy csapasra tudott hazudni a megmaradt kovetoknek, es befeketiteni minket. Elso tippem az volt, hogy nem fizetett a likefarmoknak, de a ketto ugyis szorosan osszefugg.
Neked minden evidens, leszámítva a saját hülyeségedet.

A többi személyeskedő, gyalázó, vállalhatatlan hangnemben megnyilvánuló fórumozónak pedig üzenem, hogy nyugodtan keressenek fel privát üzenetben a Facebookon, vállalják a véleményüket arccal és névvel. Kíváncsi leszek, hogy hányan fogják megtenni. De van egy jó tippem, hogy senki sem. Jól ismerem a mondást: amelyik kutya ugat, az nem harap. A Madridom.hu kutyái pedig még az ugatás szintjétől is messze állnak. Valahol megrekedtetek a saját farkatok kergetése és a székletetek megevése között. Több kommentet nem fogok ide írni, már látom hogy teljesen felesleges, túl elvakultak/buták/önfejűek vagytok az igazsághoz. További kellemes napot mindenkinek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 18., hétfő 11:42

Realista24 írta:
Santi írta:Facebook deleted 583 million fake accounts in the first three months of 2018
https://www.cnet.com/news/facebook-dele ... s-of-2018/

Helyesbítek: madridom.hu deleted 583 million fake accounts in the first three months of 2018 :smile:
:lol: :lol: :lol:
Valahogy így képzelem el telegatya gondolatvilágát is :lol:
:lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 18., hétfő 11:36

Nekem mar akkor evidens volt, hogy az egesz mogott o all, o hozta letre azt a mindent gyanusan beismero profilt. Egy csapasra tudott hazudni a megmaradt kovetoknek, es befeketiteni minket. Elso tippem az volt, hogy nem fizetett a likefarmoknak, de a ketto ugyis szorosan osszefugg.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 11:33

Santi írta:Facebook deleted 583 million fake accounts in the first three months of 2018
https://www.cnet.com/news/facebook-dele ... s-of-2018/

Helyesbítek: madridom.hu deleted 583 million fake accounts in the first three months of 2018 :smile:
:lol: :lol: :lol:
Valahogy így képzelem el telegatya gondolatvilágát is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég