OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 6., hétfő 16:42

Múlthéten Molnár Áron is kemény volt, tegnap is ott örült Brasch Bencével, szépen elhúzta a KKevin nótáját, ez a bunyó tetszett eddig a legjobban. :agree:
Berki Mazsiból nem néztem volna ki, hogy ennyire egyértelműen ledominálná az ellenfelét, jól tromfosra verte Megyeri Csilla száját. :lol:
Sokukat nem ismertem előtte, de pozitív meglepetések voltak bőven, Schobert Norbika is szép izomzatot növesztett, kinézetre ő volt a legjobban összerakva, nem gondoltam volna, hogy ennyire egyértelmű lesz Istenes Bence fölénye, értem én, hogy kétszer annyi idős kereken, de nem néztem volna ki belőle ezeket a súlyos pofonokat, még bohóckodott is sokat a ringben, szimpatikus volt a nyilatkozata a végén a Schobert család felé főképp, az üzengetése előtte és a nagyképűsége nálam überelte KKevinét, de kicsit szépített rajta az a nyilatkozat és az újabb üzengetés Rácz Jenő felé. :mrgreen:

Én jókat nevetek közben, legurul egy-két sör, semmi kötődésem nincs egyikhez sem, még több ilyet, az első részt 5 nap késéssel néztem meg, azt hittem agyatlan csápolás lesz az egész, kicsit el is ment a kedvem tőle, amikor az első két padlózás után dobálták befelé a törölközőt az edzők, de jogos volt, semmi esély nem lett volna utána megfordítani az adott meccset, így is szép monoklikkal közlekedtek már az edzések után is, utólag megnézve néhányuk sztoriját és a bemutató videókban is benne voltak. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 6., hétfő 14:55

Ki nezte a sztar boxot?
En nem tudom ki ez a kkevin,de a videoja illetve a bevonualsa utan annyira szoritottam a masik sracnak.
El is lett jol verve. :ozil:

A csajoknal tok megertem,hogy szineszkent nem akarod hogy beverjek az orrod,de ez hogy mar ennyi vedo van rajtuk..
Olyan nagy dolgokat azert nem lehet tenni igy.. :D
Mondjuk en aleshkat sajnaltam.Ugy erzem kialakult anno egy eleg eros kotelek koztunk. :lol: :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 2., csütörtök 20:35

Pad'em írta:
Gondolom letarolja majd vmi dögvész a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szájbabaszott hattyúkat így, hogy most arra jársz.
El is kezdtek sztrájkolni a reptéri buszosok. :mrgreen: :kalapos: :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 28., szombat 21:27

ANDS írta:
miro. írta: ….
Kicsit mas,gyomrotokat nem csaptatok el?
Azt is sokan mondjak,hogy odafigyelnek,de egyszeruen elkapjak a hotelbol stb.
Egy hétig voltunk, 6 fős volt a csoport. Minden nap egy - egy ember elcsapta a gyomrát, az utolsó napon már 6 adag ebédet kellett egyedül megennem. Puhányokkal utaztam. :mrgreen:
:lol:

Nekem egy csapattarsam elment a parjaval. Elso 5 nap a srac fekudt a wc-n,masodik 5 nap meg a csaj.
3 nap utan mindkettot korhazba vittek,mert ugy kiszaradtak.
Azert ez is taszit egyiptomtol. Elmesz, aztan dogrovason vagy vegig. Sokan jonnek igy vissza.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 28., szombat 20:16

ANDS írta:
miro. írta: Ugy megneznem egyiptomot,az egyik legfontosabb tortenelmi,multbeli helyszine az emberisegnek,de csak rosszat hallok errol az egeszrol.
Megneznem de nagyon taszit az amit mindig beszelnek rola.
A 900 csillagos szallodakon tul az igazi egyiptom nem a mi vilagunk,de szerintem mar az ovuke sem.
Szerintem nagy élmény. A piramisokon kívül a Nílus menti templomok csodalatosak, ott az Obelisk meg a Szfinx. Kairót hagyd ki, akkor kellemesebb. Níluson hajókázz 5+1 csillagos botelban, februárban 29 fok van a napon.
Biztos hogy van latnivalo,meg azert van egyfajta erzes,amit meglehet elni ha ezeket a dolgokat latod..

Kicsit mas,gyomrotokat nem csaptatok el?
Azt is sokan mondjak,hogy odafigyelnek,de egyszeruen elkapjak a hotelbol stb.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. október 28., szombat 19:38

Realista24 írta: Köszi :lol:
Andalúzia lesz ahol én élni fogok. Hacsak nem Remy is ott lesz :kalapos:
Én olyan országba nem mennék, ahol kétféle kaja van, a rizses bármi és ami nem illett bele abba, szóval azt tapas néven felszolgálják :lol: És ha este 9 előtt kérek akarok ilyet enni, akkor kinevetnek, hogy reggelire nem eszünk ilyet. :mrgreen:

Komolyra fordítva, csak egy hetet töltöttem Ausztriában vidéken meg egy hetet Spanyolországban és úgy jöttem haza, hogy megszűnt fele egészségügyi gondom. Szóval ja, van itthon toxic a levegőben, az tuti.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 28., szombat 15:47

miro. írta: Ugy megneznem egyiptomot,az egyik legfontosabb tortenelmi,multbeli helyszine az emberisegnek,de csak rosszat hallok errol az egeszrol.
Megneznem de nagyon taszit az amit mindig beszelnek rola.
A 900 csillagos szallodakon tul az igazi egyiptom nem a mi vilagunk,de szerintem mar az ovuke sem.
Úgy képzeli el mindenki, hogy kilométereket kell tevegelni a sivatag közepére és akkor ott fognak állni érintetlenül a színtiszta homokhalmaz közepén.

Írd be googleba, hogy egypt aerial view és meglátod mi az igazság :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2687
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 28., szombat 14:59

miro. írta: Ugy megneznem egyiptomot,az egyik legfontosabb tortenelmi,multbeli helyszine az emberisegnek,de csak rosszat hallok errol az egeszrol.
Megneznem de nagyon taszit az amit mindig beszelnek rola.
A 900 csillagos szallodakon tul az igazi egyiptom nem a mi vilagunk,de szerintem mar az ovuke sem.
Illuziorombolo. Mész a 6 savos uton és ki van írva, hogy pyramids jobbra 500 méter.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 28., szombat 14:18

Ugy megneznem egyiptomot,az egyik legfontosabb tortenelmi,multbeli helyszine az emberisegnek,de csak rosszat hallok errol az egeszrol.
Megneznem de nagyon taszit az amit mindig beszelnek rola.
A 900 csillagos szallodakon tul az igazi egyiptom nem a mi vilagunk,de szerintem mar az ovuke sem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 28., szombat 13:14

hala istennek nem egy "az ember szine a feher polo" volt rajtam. :D
azota mashogy cseng a ciganysoron nem merek eljarni c. nota :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11374
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 28., szombat 13:10

Es ez csakis azért van mert látták rajtad hogy rasszista vagy :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 28., szombat 13:05

majd 20 eve szabadkan voltunk az akkori baratno apjanal egy hetet, valami tonal voltunk a csajjal ketten, de hazafele seta soran veletlenul sikerult egy igazi melyszegeny ciganysoron kikotni es aztan ott meg kb el is tevedni.
felig kibontott lo a kapura hajitva, kapak-kaszak a haz elott, hos utcat megszegyenito koromfekete zombik lodorognek, nagycsocsu nagypofaju cigany asszonyok es felmeztelen yeti orkoktol hangos utcakep.
akkor meg se google, se elettapasztalat meg ugye, a csaj meg (mint kiderult, tevesen) ugy navigalt, hogy inkabb menjunk gyors keresztul ha mar eltevedtunk.

mire kijutottunk (tobb kilometernyi szuk, lepusztult kis foldutas utcak egy zsakutcaval a vegen) kb tobb tucatnyian vegig mertek a kapukbol, utcarol, ment a duma, fenyegetes, volt akik kovettek egy darabon, a kis purdek is rohangaltak oda, kovel dobaloztak, en biztos voltam benne, hogy eleg egy rossz mozdulat vagy arrebb taszitani egy kolykot es leszurnak majd, de szerencses esetben egy zsebkiuritessel megusszuk...de vegul is a heves szivdobogason kivul semmi se tortent.

nem vagyok egy kifejezetten felos tipus, mikor a menekulttaborban dolgozva kerultem zuros szitukba akkor sem igazan ment fel a pulzusom, de ott teljesen kiszolgaltatottnak ereztem magam es kb eloszor es utoljara ereztem azt, hogy a torkomban dobog a szivem.
szerintem meg mai felnott fejjel sem lenne egy kellemes karika, de tinedzser fejjel eleg emlekezetes volt.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11374
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 28., szombat 12:55

Remy írta: Johetnek is akkor a sztorik, hogy kinek mi volt a legparabb sztorija/helyszine utazas soran. :kalapos:
En mar félig írtam, mikor mindenkepp bazmeg be kell menni a motorcsonakkal a barlangba,igazi darwin dij geci, centin mult a dolog. Erosen kiabaltak velem utana, azt gondolom jogosan :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 28., szombat 11:58

Johetnek is akkor a sztorik, hogy kinek mi volt a legparabb sztorija/helyszine utazas soran. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. október 28., szombat 11:49

Persze majdnem 10 év alatt drágulhatott bőven.
Nyilván voltak lehúzós helyek, Cancunba is rángattak be a pincérek mindenféle étterembe.

Valami 250 dolcsi volt new-york-mexico city-cancun-new york viszonylatban a repjegy. Persze csak 10 kg-s kézivel:D Én egy sima hátitáskába pakoltam be a 12-13 napra:D

Na de arra emlékszem, hogy az egész trip a repjegyen kívül kijött 400 dollárból per kopf.
Autóbérléssel pár napra, szállásokkal, kajával, cenotéba belépővel, Teotihuacannál voltunk még pluszban, éttermekben kajáltunk.
Persze mi hosteleztünk pl Playa-ban, többi helyen hotel.
De utószezon, olcsó volt a szállás.

Jah még egy sztori.
Cancunban este szálltunk le, béreltünk autót, kerestük az airbnb-n foglalt szállást.
Külváros,földút, omladozó házak, utcán szaladgáló kutyák, csirkék, stb.
Majd végül megtaláltuk a szállást, egy állig felfegyverzett őrökkel védett, kovácsoltvaskapu kerítés volt, 4-5 emberevő kutya.
Elbizonytalanodtunk, hogy jó címre jöttünk e, de bementünk. Hát pont így képzeltem egy drogbáró rezidenciáját:DD
Ott is féltünk egyébként:D

Na de baromi jó élmény volt egyébként, pedig mindenki próbált lebeszélni hogy odamenjünk:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 28., szombat 11:15

csababarca írta:
Pad'em írta:
De kell a brifkó oda, mert amcsikra áraznak mindent, úgyhogy krvara lepusztultunk anyagilag, dehát egyszer megy az ember nászútra jóesetben.
Na akkor ebben lehet változtattak, amikor én voltam (2014, ugyanezeken a helyeken mint Te, plusz a főváros) olyan olcsóság volt, hogy hihetetlen.
Mondjuk én utószezonban voltam, aug vége, szeptember eleje, lehet emiatt.
De mindenhol alkudtunk, a Cenotékban is, éttermekben is lehetett, stb.

Nekem Tulum tetszett a legjobban egyébként.

Jah Mexico Cityben hotel, éjszaka közepe, alvás. Majd hallom, hogy van valami kis motoszkálás az ablaknál. Odanézek, meg világítók, kis mexikói csóka már félig bemászva az ablakon....kicsit beszartam, franc se tudtam van-e nála valami, de elszaladt aztán. Jeleztem recepción.
Utána fogtam útlevelem, meg a kártyáimat, pénzt, telefont, és azokat szorítva aludtam:D
Előfordulhat, hogy mi szórtuk csak a pénzt ész nélkül. Olcsóság nem tűnt fel, de azóta lehet volt drágulás. Mondjuk őszintén nem akartam figyelni az árakat, (nyilván szintünkhöz mérten) mégis csak honeymoon, de mikor hazaértünk és elém tárult a bankszámla egyenlegem forintban akkor azért rámtört a tikkelés. :D De utólag minden dollár megérte. Mondjuk voltak utólagos költségek, a dzsungeltúra úgy indult hogy csoportosan be kell úszni egy folyón a parkba, richtig az én vízhatlan bazári mobil tokom volt a hibás és ázott be a picsába a túra 5.percében. Zsír új mobil volt, mert előtte meg 2 hónappal a lagzin baszódtam be a medencébe mobillal a zsebemben :lol:

Hoteles sztorid meredek, Mexicocity azért más történet, ahogy mesélték kinn :D minket semmi atrocitás nem ért, azt leszámítva, hogy két napig keszenlétben napoztam várva mikor jönnek a köpcös emberei. Utána elengedtem, minden helyi extra kedves volt, bár az angollal akadnak problémáik. Az állig fegyverzett katonák jelenletét is azért szokni kell, mint mondjuk ez észak afrikába is előfordul.

Ps. Mentünk megnézni a maja birodalom varosát, (Chitzen Itza ugye világ 7 új csodaja) át ilyen borsodra hajazó falvakon, mamaciták út mentén szelték macsetével a kókuszdiót. Idegen vezető csókánk azt mondja itt megállunk van egy nagyon jó kifőzde, ahonnan pár éve Travolta elvitte Hollywoodba a szakácsot annyira ízlett neki a vasalt csirkéje és ma már étterme van Los Angelesben. Úton erted nem tehénveszély, hanem jaguár veszély tábla, kutyák szabadon mindenütt, összeverődve hogy elkergessék csapatostul a jaguárt ha betévedne a faluba. Na ilyen helyen megállunk, mondom itt végünk lelopják rólunk a cipőt is. Étterembe beérve a helyi kis amigó 10 éves forma mezitláb gyerek, körülőttünk rohangálva kis Grofót énekel bazmeg kifogástalán kiejtéssel. Kérdezzük ez miafasz, kiderült pár éve egy magyar túrista csoport megmutatta neki, annyira tetszett, hogy megtanulta és azóta énekli mindenkinek a nézéset meg a járását. Nem hittem el érted 10ezer kilométerre innen is terjed a magyar kultúra :lol: cuccaink megmaradtak, kurvajót ettünk és semmi bajunk nem lett egesz út alatt. Blaha sztem veszélyesebb :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 28., szombat 10:27

csababarca írta:
Pad'em írta:
De kell a brifkó oda, mert amcsikra áraznak mindent, úgyhogy krvara lepusztultunk anyagilag, dehát egyszer megy az ember nászútra jóesetben.
Na akkor ebben lehet változtattak, amikor én voltam (2014, ugyanezeken a helyeken mint Te, plusz a főváros) olyan olcsóság volt, hogy hihetetlen.
Mondjuk én utószezonban voltam, aug vége, szeptember eleje, lehet emiatt.
De mindenhol alkudtunk, a Cenotékban is, éttermekben is lehetett, stb.

Nekem Tulum tetszett a legjobban egyébként.

Jah Mexico Cityben hotel, éjszaka közepe, alvás. Majd hallom, hogy van valami kis motoszkálás az ablaknál. Odanézek, meg világítók, kis mexikói csóka már félig bemászva az ablakon....kicsit beszartam, franc se tudtam van-e nála valami, de elszaladt aztán. Jeleztem recepción.
Utána fogtam útlevelem, meg a kártyáimat, pénzt, telefont, és azokat szorítva aludtam:D

Mondjuk az eleg para, valahogy igy tudtam volna elkepzelni en is Mexicot. :D

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 28., szombat 10:25

rashidm írta:
realmadrid95 írta:


Vegye fel a kapcsolatot a foberlo a kozos kepviselovel, mivel a biztosito allni fogja ezt is, ahogy a csotorest is.

Hetente van ket ilyen helyreallitasom, ezek igy zajlanak.
Anno volt itt biztosító, de lehet h ezt nem említette nekik vagy nem tudom, Messenger beszélgetés szerint írta anno hogy ezt is megemlíti, kérdés h tényleg mondta-e.

Akkor szolni kell szinten a kozos kepviselonek es megmondani, hogy a biztosito nem vette figyelembe, igy a haz allja ennek a felujitasat. Egyebkent, ha privatba kuldesz kepet es erzel magadban egy kis erot, szerintem max 2 ora raforditassal meg tudod csinalni te is egy ket tanaccsal, amit irok neked.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11374
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 28., szombat 9:23

csababarca írta:
Pad'em írta:
De kell a brifkó oda, mert amcsikra áraznak mindent, úgyhogy krvara lepusztultunk anyagilag, dehát egyszer megy az ember nászútra jóesetben.
Na akkor ebben lehet változtattak, amikor én voltam (2014, ugyanezeken a helyeken mint Te, plusz a főváros) olyan olcsóság volt, hogy hihetetlen.
Mondjuk én utószezonban voltam, aug vége, szeptember eleje, lehet emiatt.
De mindenhol alkudtunk, a Cenotékban is, éttermekben is lehetett, stb.

Nekem Tulum tetszett a legjobban egyébként.

Jah Mexico Cityben hotel, éjszaka közepe, alvás. Majd hallom, hogy van valami kis motoszkálás az ablaknál. Odanézek, meg világítók, kis mexikói csóka már félig bemászva az ablakon....kicsit beszartam, franc se tudtam van-e nála valami, de elszaladt aztán. Jeleztem recepción.
Utána fogtam útlevelem, meg a kártyáimat, pénzt, telefont, és azokat szorítva aludtam:D
érthető már akkor az avatarod. :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. október 28., szombat 9:09

Pad'em írta:
De kell a brifkó oda, mert amcsikra áraznak mindent, úgyhogy krvara lepusztultunk anyagilag, dehát egyszer megy az ember nászútra jóesetben.
Na akkor ebben lehet változtattak, amikor én voltam (2014, ugyanezeken a helyeken mint Te, plusz a főváros) olyan olcsóság volt, hogy hihetetlen.
Mondjuk én utószezonban voltam, aug vége, szeptember eleje, lehet emiatt.
De mindenhol alkudtunk, a Cenotékban is, éttermekben is lehetett, stb.

Nekem Tulum tetszett a legjobban egyébként.

Jah Mexico Cityben hotel, éjszaka közepe, alvás. Majd hallom, hogy van valami kis motoszkálás az ablaknál. Odanézek, meg világítók, kis mexikói csóka már félig bemászva az ablakon....kicsit beszartam, franc se tudtam van-e nála valami, de elszaladt aztán. Jeleztem recepción.
Utána fogtam útlevelem, meg a kártyáimat, pénzt, telefont, és azokat szorítva aludtam:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég