OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. január 16., hétfő 18:34

1x mondta hogy nullszaldó, ès azóta pár ember szemèben ő mr nullszaldó?
Mindig is viccesnek talaltam az ilyet vele kapcsolatban.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 16., hétfő 18:10

Pipita írta:Lehet csak tud valamit Gerendai úr,amit mi nem. :hmmm:

Például a sorosista amerikai zsidó érdekeket szolgáló tasz-helsinki bizottság-amnesty international számüzetése után a liberálbolsevik drogos hazaárulók utolsó mentsvárához is elérünk, a fesztiválokhoz.
Vagy Mr. Nullszaldó kapott egy zsák pénzt, miközben nagy vonalakban az irányítást is megtarthatta.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 16., hétfő 15:01

peti_madrid írta:Nana, gyulaiként szarul esne, ha más készítené az "eredeti gyulait"
Pontosan! El a kezekkel, mert én is békés megyei vagyok. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. január 16., hétfő 13:23

M1Ö írta:
BBeno írta:miért ami a gerendai sikere az a te sikered is?
:lol:
Nem, de legalább magyar kézben volt. Magyar fesztivál, magyar kézben. Ennyi erővel adják el a gyulai, csabai kolbászt, a hollóházi porcelánt, meg mindent amire büszkék lehetünk. Nem tök mindegy? Úgy sincs közünk a sikerükhöz.
Nana, gyulaiként szarul esne, ha más készítené az "eredeti gyulait" :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 13., péntek 14:51

Jobb zenekarok, drágább jegyek. Bojkottot!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. január 13., péntek 14:49

Lehet csak tud valamit Gerendai úr,amit mi nem. :hmmm:

Például a sorosista amerikai zsidó érdekeket szolgáló tasz-helsinki bizottság-amnesty international számüzetése után a liberálbolsevik drogos hazaárulók utolsó mentsvárához is elérünk, a fesztiválokhoz.

Amúgy szerintem ettől még nem lesz rosszabb a Sziget, sőt. Remélhetőleg innentől igazi fesztivál zenekarokat is fognak hozni újra, nekem elegem van már a Rihanna-Robbiewilliams-Davidguetta vonalból amúgyis. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 13., péntek 13:55

BBeno írta:miért ami a gerendai sikere az a te sikered is?
:lol:
Nem, de legalább magyar kézben volt. Magyar fesztivál, magyar kézben. Ennyi erővel adják el a gyulai, csabai kolbászt, a hollóházi porcelánt, meg mindent amire büszkék lehetünk. Nem tök mindegy? Úgy sincs közünk a sikerükhöz.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 13., péntek 13:47

miért ami a gerendai sikere az a te sikered is?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 13., péntek 13:42

A magyar tulajdonosok eladták többségi, 70 százalékos tulajdonrészüket a Sziget Fesztiválból. A portfólióhoz számos más rendezvényik is tartozik, például a Balaton Sound és a VOLT Fesztivál.
Bravó... :agree: Hogy miért kell nálunk mindent eladni, azt soha nem fogom megérteni. Vagyis de, a rengeteg pénz. Csak volt egy világhírű fesztiválunk, ami a MIÉNK volt. Ugyanúgy megmarad persze, de akkor is más.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. január 7., szombat 9:34

bbelthazor írta:Ez nagyon OFF lesz:
ECL B2 angol vizsgáról van valakinek tapasztalata? :roll:
Ott csinaltam a B2-t meg aztan a felsot is, utobbira tanulni se maradt idom mert annyira last minute volt a diploma miatt. Nyilvan nyelverzeke meg rutinja valogatja, de sztem ez hatarozottan a "konnyebb" vizsgak koze tartozik, mindenkinek ajanlom akinel szoba kerul a tema. :)

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. január 7., szombat 9:33

bbelthazor írta:Ez nagyon OFF lesz:
ECL B2 angol vizsgáról van valakinek tapasztalata? :roll:
Nekem van tapasztalatom vele. Bár 2015-ös. Jöhet a kérdés priviben is nyugodtan.

Avatar
bbelthazor
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2016. október 2., vasárnap 22:13
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Modric, Kroos, Bale, Casemiro,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: bbelthazor » 2017. január 7., szombat 9:25

Ez nagyon OFF lesz:
ECL B2 angol vizsgáról van valakinek tapasztalata? :roll:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 4., szerda 17:58

ziro4vr írta:Ha tudnád milyen izmozások mennek egy női öltözőben Steve...Lehet inkább átfutnál egy férfibe. :mrgreen:
Realista24 írta:Legutóbb a fehérvári NŐI kézicsapat lent volt teremben, amikor én. Legalábbis elvileg a női volt, mert kettő biztos az volt, a többiről nem állítom 100%ban :mrgreen: Szóval jól gondold meg, hogy mit kívánsz.

Na jó akkor marad csak a strandröplabda/röplabda masszőr állás.

Amennyiben ilyen téren tud valaki segíteni elhelyezkedni várom pü-ben. :mrgreen:
Hátha R24-nek ilyen téren is van tapasztalata. :hmmm:

Btw..Ziro honnan tudod mi megy a női öltözőben? Az operáció előtti idők emléke, vagy te ilyen kis huncut fiú vagy? :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 4., szerda 12:34

Én már a mi generációkat sem irigylem, elhelyezkedés, meg családalapítás szempontjából. A mostani 22-28 éves korosztálynak is kumma nehéz dolga van. Főleg vidéken. És ez csak egyre rosszabb lesz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 4., szerda 11:21

___Samy___ írta:Ez az otthontanulokmegidegennyelvet a legtöbb esetben azért nem működik, mert nincs meg a kenyszer hozzá, ami egy tanfolyamon vagy kulonoran megvan. Ott azért fizetni kell, te meg nem szeretnéd, hogy odavesszen a semmire a pénzed. Míg otthon nem kell fizetni érte, de cserébe szarsz is rá. Én elkezdtem spanyolul vagy 2 éve, azóta egy könyvet nem bírtam átnézni. Hagytam is a picsaba, mert értelme sincs nálam ennek.

Én kulontanarhoz jártam angol nyelvvizsga előtt, mert olyan szinten fos volt a középsuliba a tanárom, hogy gyakorlatilag az általános iskolás ismeretekkel érettségiztem le. 3 évig kellett kulontanarhoz járnom heti egy órára, hogy normálisan el tudjak menni nyelvvizsgára, ráadásul origo-ra. Meg is lett elsore hála Istennek.

Anyagilag akármennyire húzós a kulontanar, én mai fejjel nem mennek tanfolyamra vagy ilyenekre, itt sokkal koncentráltabb a tanulás. A tanár csak egy veled foglalkozik mikor órán vagy, nagyon sokat számít.

Viszont sztem ha már ennyire a nyelvvizsgahoz kötik a diplomát, akkor kutya kötelességük lenne biztosítani kozepiskolaig a megfelelő színvonalú tanítást is, mert így gyakorlatilag megint az van, hogy akinek van pénze, lesz nyelvvizsgája és diplomája. Ez meg így nem feltétlen jó.

Ráadásul 2018-tól egyetemre csak azok jelentkezhetnek majd akiknek legalább 1 nyelvvizsgájuk van. Ilyen silány középiskolai oktatás mellett nagyon sokan el fognak vérezni már itt.
Ha csak a szülőknek nincsen felesleges pár százezer forintjuk külön tanárhoz vagy nyelviskolához és sajnos nagyon sok családban ezt nem tudják megengedni maguknak, hogy kicsengessenek ennyi lóvét egy nyelvvizsgára vagy akár a jogositványról is beszélhetnénk, annak is egekbe van már az ára.
Nem lennék most középiskolás, se szülő, de hát ez a kapitalizmus...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 4., szerda 11:05

Ez az otthontanulokmegidegennyelvet a legtöbb esetben azért nem működik, mert nincs meg a kenyszer hozzá, ami egy tanfolyamon vagy kulonoran megvan. Ott azért fizetni kell, te meg nem szeretnéd, hogy odavesszen a semmire a pénzed. Míg otthon nem kell fizetni érte, de cserébe szarsz is rá. Én elkezdtem spanyolul vagy 2 éve, azóta egy könyvet nem bírtam átnézni. Hagytam is a picsaba, mert értelme sincs nálam ennek.
Befizettem előre egy mérlegképes tanfolyamot, hogy majd akkor tuti elvégzem, 200K a kukában landolt :lol:
Fejben dől el. Bár én világéletemben lusta voltam bizonyos dolgokhoz.

Mondjuk hozzátartozik, hogy amit tanítottak nagyjából sehogy nem passzolt azzal, amit valóban csinálni kellett a könyvelésen. Jobbnak láttam nem elbutítani magam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 4., szerda 10:58

Ez az otthontanulokmegidegennyelvet a legtöbb esetben azért nem működik, mert nincs meg a kenyszer hozzá, ami egy tanfolyamon vagy kulonoran megvan. Ott azért fizetni kell, te meg nem szeretnéd, hogy odavesszen a semmire a pénzed. Míg otthon nem kell fizetni érte, de cserébe szarsz is rá. Én elkezdtem spanyolul vagy 2 éve, azóta egy könyvet nem bírtam átnézni. Hagytam is a picsaba, mert értelme sincs nálam ennek.

Én kulontanarhoz jártam angol nyelvvizsga előtt, mert olyan szinten fos volt a középsuliba a tanárom, hogy gyakorlatilag az általános iskolás ismeretekkel érettségiztem le. 3 évig kellett kulontanarhoz járnom heti egy órára, hogy normálisan el tudjak menni nyelvvizsgára, ráadásul origo-ra. Meg is lett elsore hála Istennek.

Anyagilag akármennyire húzós a kulontanar, én mai fejjel nem mennek tanfolyamra vagy ilyenekre, itt sokkal koncentráltabb a tanulás. A tanár csak egy veled foglalkozik mikor órán vagy, nagyon sokat számít.

Viszont sztem ha már ennyire a nyelvvizsgahoz kötik a diplomát, akkor kutya kötelességük lenne biztosítani kozepiskolaig a megfelelő színvonalú tanítást is, mert így gyakorlatilag megint az van, hogy akinek van pénze, lesz nyelvvizsgája és diplomája. Ez meg így nem feltétlen jó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 4., szerda 10:24

pero001 írta:Sziasztok!

Visszaolvastam az állásinterjúkkal kapcsolatos beszélgetéseket és felmerült bennem egy kérdés.

Jelenleg a BGE-KKK-n vagyok közgazdász hallgató levelezőn. Emellett már dolgozom, de szeretnék jobb helyre kerülni.

Még diploma nélkül, májusban remélhetőleg gazdasági angol nyelvvizsgával, lassan 2 év munkatapasztalattal szerintetek el lehet helyezkedni? Ér valamit, hogy folyamatban lévő gazdasági képzésem van vagy egyből elutasítani, mert még nincs meg a papír?

Köszönöm!
1. Álláskeresés
2. Pályázz
3. Kiderül

Valahova pont ilyen embert keresnek, valahova nem. Pályázni, pályázni és pályázni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pero001 » 2017. január 4., szerda 10:11

Sziasztok!

Visszaolvastam az állásinterjúkkal kapcsolatos beszélgetéseket és felmerült bennem egy kérdés.

Jelenleg a BGE-KKK-n vagyok közgazdász hallgató levelezőn. Emellett már dolgozom, de szeretnék jobb helyre kerülni.

Még diploma nélkül, májusban remélhetőleg gazdasági angol nyelvvizsgával, lassan 2 év munkatapasztalattal szerintetek el lehet helyezkedni? Ér valamit, hogy folyamatban lévő gazdasági képzésem van vagy egyből elutasítani, mert még nincs meg a papír?

Köszönöm!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 4., szerda 8:54

Realista24 írta:Legutóbb a fehérvári NŐI kézicsapat lent volt teremben, amikor én. Legalábbis elvileg a női volt, mert kettő biztos az volt, a többiről nem állítom 100%ban Szóval jól gondold meg, hogy mit kívánsz.
Ja ezen és is megakadtam, hogy pont a kézis lányok... Biztos vannak köztük szépek, de az tuti, hogy durva kisebbségben vannak :) Főleg magasabb szinten.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég