OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 13., hétfő 16:58

Amúgy a múltkori állástémához visszatérve, ma aláírtam új szerződésemet, br 400 + 7500cateria + utazási támogatás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 13., hétfő 16:51

Remy írta:Fizetnek az utat, se mennek barcelonaba.
Elvi kérdés.. :roll:
Sosem értettem azért ezt,óriási túlzásnak tartom.


Én voltam,két hetet,sőt,mivel már úgy alakult,ezért elmentem a nou campba is,múzeum járás stb.
Azelőtt nem láttam ekkora stadiont,gyönyörű volt,és egy élmény az életemben ez is.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 13., hétfő 16:47

miért lenne elvi kérdés a csapat miatt? nem barca meccsre mennél gondolom
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 13., hétfő 16:46

istimester írta:Dehogynem mennél.
:lol: ok.
csabi* írta:
Remy írta:Fizetnek az utat, se mennek barcelonaba.
mert?
Mert minek? Van ezer még egy fasza hely. A csapat miatt még elvi kérdés.

Gáz. Nem gáz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 13., hétfő 16:44

Remy írta:Fizetnek az utat, se mennek barcelonaba.
mert?
Kép

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. február 13., hétfő 16:43

Dehogynem mennél.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 13., hétfő 16:41

Fizetnek az utat, se mennek barcelonaba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. február 13., hétfő 16:11

Biztos nekem van elb*szott ízlésem, de Barcelónánál van jó néhány spanyol város ami ezerszer szebb. :mrgreen: Pl San Sebastian, Granada, Valencia, Almeria, Malaga és környéke... szerintem ezek sokkal pofásabb helyek.Persze kinek mi, csábító tud lenni a nagyváros + tengerpart kombó, az száz. :)

Madridnál meg egyszerűen nincs szebb város Spanyolországban... de máshol is csak elvétve akad, már ha. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 13., hétfő 15:50

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Lehet dragak, de azert kullemre szerintem most ok a piacvezetok. Mindenki az s7nedget koppintja, meg azert kiforrotta magat rendesen a samsung. Az meg nagyon nem mindegy, hogy normalis szerviz szolgaltatasuk van.
Megint bele akarunk menni a piacvezető dologba? :mrgreen: :mrgreen:

A kapcsolódó szolgáltatások tényleg extrák, de ennyi pénzért ez a minimum. Jól is néz ki ez tény, de akkora különbség azért nincsen. Én nem vennék samut, túl vannak árazva, annyival meg nem nyújt többet. Nekem az a felfogásom, hogy vagy egy xiaomi vagy huawei, vagy egy alma ha zárt rendszert és tűpontos működést akar az ember. De pl a samut vagy az lg-t a kettő közé lövöm be, köztes megoldás, nem hoz konkrét versenyelőnyt vagy kiemelkedő ár/érték arányt.
De most őszintén szerinted a S7 Edge formaterve nem a legjobb és legújabb az előtte lévő évekhez képest?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. február 13., hétfő 15:18

El Unico írta:Utálom a Barcelonat, de maga a varos valami elkepesztoen gyonyoru. Ha figyelmen kivul hagyom azt a tenyt, hogy minden 2. ember barca mezben szaladgal, meg jol is erezheti magat az ember :)
Ezt én is adom, csak én olyan eretneki szintekre lépek, hogy azt mondom: szebb, mint Madrid. Persze a stadion egy "romhalmaz" kívülről és belülről a Bernabéuhoz képest, meg sok a barcás k.cs.g, de maga a város ettől eltekintve tényleg zseniális :mrgreen:

Az El Clásicónál decemberben mondjuk majdnem megvertek a mezem miatt, ilyen mértékű agresszivitást Madridban soha nem éltem meg a vendég szurkolók irányába, szurkoljanak is bárkinek. Azóta nem csípem annyira a helyet, egy ideig elég volt :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 13., hétfő 15:05

BarçaNorbi írta:Hát ez azt jelenti, hogy maga a telefon működik, a kijelző viszont nem. A rossz hír, hogy egy kijelzőcseréért elég borsos árat el tudnak kérni, készüléktől függően. Én a helyedben még visszatenném ma a rizsbe, veszteni nem vesztesz vele, aztán ha ez nem segítene bevinném valami szervízbe, hogy állítsák fel a diagnózist.
Azt elfelejtettem írni, hogy mikor el kezdett töltődni a kijelzőn megjelent az, hogy töltődik. Tehát akkor még működött, utána viszont már csak feketeség... Na mindegy, várok még vele, hátha, mert abban sem bíztam, hogy egyáltalán be fog kapcsolni. A kijelző cserét meg tényleg dobom, mert 25-30 ezer közt van. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 13., hétfő 15:02

L.Miki írta:
El Unico írta:Utálom a Barcelonat, de maga a varos valami elkepesztoen gyonyoru. Ha figyelmen kivul hagyom azt a tenyt, hogy minden 2. ember barca mezben szaladgal, meg jol is erezheti magat az ember :)
Legalább Realos mezben jártál az utcán? :D
Nem, nem merem bevallalni :lol: kikertem Realista velemenyet, hogy vajon tulelnem e azt, hogy a Nou Camp elott fenykepezkedek Real mezben...

Viccet felreteve, en csak egy turista vagyok, nem keltek zavart a megjelenesemmel. :D
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 13., hétfő 14:27

Na most, egy vállalati céges környezetben igenis megéri. Akinek van rá pénze, vagy esetleg céges mobilként megkapja, annak az alma a legjobb választás. A zárt rendszerből fakadóan, minden megy pöccre, nem vagy ki, nem baszkodja a memóriát az android, üzemidő, stabil működés. Ennek nincs köze a társadalmi tényezőkhöz. Az almának az az egyik fele ez igaz, de másrészt meg működésben is pont azt hozza, amit például ez a környezet megkíván.

Ezt ki lehet próbálni nyugodtan, egész nap melóban nyomogass egy felső androidos mobilt meg egy almát, érezni fogod a különbséget.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 13., hétfő 14:22

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Lehet dragak, de azert kullemre szerintem most ok a piacvezetok. Mindenki az s7nedget koppintja, meg azert kiforrotta magat rendesen a samsung. Az meg nagyon nem mindegy, hogy normalis szerviz szolgaltatasuk van.
Megint bele akarunk menni a piacvezető dologba? :mrgreen: :mrgreen:

A kapcsolódó szolgáltatások tényleg extrák, de ennyi pénzért ez a minimum. Jól is néz ki ez tény, de akkora különbség azért nincsen. Én nem vennék samut, túl vannak árazva, annyival meg nem nyújt többet. Nekem az a felfogásom, hogy vagy egy xiaomi vagy huawei, vagy egy alma ha zárt rendszert és tűpontos működést akar az ember. De pl a samut vagy az lg-t a kettő közé lövöm be, köztes megoldás, nem hoz konkrét versenyelőnyt vagy kiemelkedő ár/érték arányt.
Ár/érték arányt megértem. Én is így szoktam vásárolni. Pont lesz*rom ki gyártja, ha egyszer minőság (jó azért a support sem mindegy hogy milyen, mert az is ciki ha megveszel valamirt x tíz/százezerért és szopat garancia miatt a cég, vagy leszarja...)

De azt soha az életben nem értem meg, hogy egy apple termékre valaki hogy mondhatja azt hogy megéri. Azt elhiszem hogy valakinek tetszik, meg hogy neki az jött be. Az oké, az szubjektív, el is fogadom. Meg ha van pénze erre, hát vegye meg. De azt mondani hogy megéri....nekem a megéri szó azt jelenti hogy ár/teljesítményben nagyon jól teljesít. Az apple termékek között ilyent még nem találtam. Ha lenne akkor valószínűleg lenne már valami apple termékem, mert tényleg esztétikus, tényleg jó, de az ára... horriblis.

Ráadásul már jó pár éve lehet nativ andriod telefonokat venni. Bár a Pixelt rendesen túlárazta a Google. Lehet rájött hogy ha az Apple termékeit megveszik, akkor majd a Google termékeket is, hiába van túlárazva. :mrgreen:

Legszomorúbb mikor valakinek statuszszimbolum lesz a telefon, és azzal akar kitűnni a kollégai/környezete közül. :lol:
Tyler szavai jutnak eszembe.... :) :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 13., hétfő 14:04

Kerlon írta: Lehet dragak, de azert kullemre szerintem most ok a piacvezetok. Mindenki az s7nedget koppintja, meg azert kiforrotta magat rendesen a samsung. Az meg nagyon nem mindegy, hogy normalis szerviz szolgaltatasuk van.
Megint bele akarunk menni a piacvezető dologba? :mrgreen: :mrgreen:

A kapcsolódó szolgáltatások tényleg extrák, de ennyi pénzért ez a minimum. Jól is néz ki ez tény, de akkora különbség azért nincsen. Én nem vennék samut, túl vannak árazva, annyival meg nem nyújt többet. Nekem az a felfogásom, hogy vagy egy xiaomi vagy huawei, vagy egy alma ha zárt rendszert és tűpontos működést akar az ember. De pl a samut vagy az lg-t a kettő közé lövöm be, köztes megoldás, nem hoz konkrét versenyelőnyt vagy kiemelkedő ár/érték arányt.
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 13., hétfő 13:46

El Unico írta:Utálom a Barcelonat, de maga a varos valami elkepesztoen gyonyoru. Ha figyelmen kivul hagyom azt a tenyt, hogy minden 2. ember barca mezben szaladgal, meg jol is erezheti magat az ember :)
Legalább Realos mezben jártál az utcán? :D
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 13., hétfő 13:43

Utálom a Barcelonat, de maga a varos valami elkepesztoen gyonyoru. Ha figyelmen kivul hagyom azt a tenyt, hogy minden 2. ember barca mezben szaladgal, meg jol is erezheti magat az ember :)
:goat:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. február 13., hétfő 13:24

M1Ö írta:Kicsit vissza térve a tegnapihoz. Feltöltődött, már be is kapcsol, de nincs kép. A telefon kijelzője abszolút nem jelez semmit. De van hang, reagál mindenre és ha a össze kötöm a géppel, akkor ott mutatja, hogy mégis mit pötyögök rajta. Ez jót jelent? :mrgreen: Van még remény, hogy vissza áll a kép is, vagy valami szét ment ami azt irányítja?
Hát ez azt jelenti, hogy maga a telefon működik, a kijelző viszont nem. A rossz hír, hogy egy kijelzőcseréért elég borsos árat el tudnak kérni, készüléktől függően. Én a helyedben még visszatenném ma a rizsbe, veszteni nem vesztesz vele, aztán ha ez nem segítene bevinném valami szervízbe, hogy állítsák fel a diagnózist.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 13., hétfő 11:32

Kicsit vissza térve a tegnapihoz. Feltöltődött, már be is kapcsol, de nincs kép. A telefon kijelzője abszolút nem jelez semmit. De van hang, reagál mindenre és ha a össze kötöm a géppel, akkor ott mutatja, hogy mégis mit pötyögök rajta. Ez jót jelent? :mrgreen: Van még remény, hogy vissza áll a kép is, vagy valami szét ment ami azt irányítja?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 13., hétfő 11:17

az a normális ha nem kell szervizelned.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég