OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 25., vasárnap 19:01

BlancoMark írta:
kiserik írta: Politikából áthozva:

Én hehe mellett vagyok. Védjük a kisebbséget :D Na jó.... Nem :mrgreen: Annyiban viszont mégis, hogy megfigyelhető jelenség az, hogy van olyan iqnuku, aki nem azzal foglalkozik, hogy mi vagyon leírva, hanem azzal, hogy ki írta és a tartalomtól függetlenül megy a lefelé nyíl. Nagyon érdekes feature lenne, ha valahogyan látni lehetne a nyilaknál, hogy kik voltak az ""elkövetők"".
Ja nagyon erdekes lenne, ez egy kerdes amivel foglalkozni kell. :|

Hihetetlen milyen egoja van itt egy-ket embernek a forumon, jokat rohogok amikor nem birjatok elengedni ezt a downvote kerdest.
Inkább szólna ez gerincről, mint egóról. Engem mondjuk rohadtul nem érdekel a downvote. A nyilazással van bajom alapból, de ez inkább kori sajátosság. Kívül esek én a kétbites ""like"" társadalmon. Én telefonálni sem szeretek. Személyesen, szóban. Az az igazi kommunikáció.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 25., vasárnap 17:39

https://www.instagram.com/p/CmljT5_rHiU ... JmNzVkMjY=

Möhö :kalapos: :iszunk: :happy: :cheers: :zoldsalas:
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. december 25., vasárnap 17:30

Visszaterve a bulira, Erdelyre, eletem egyik legjobb elmenye volt, mindossze masodjara vagyok kint Erdelyben es tenyleg orokelmenyeket szerez maganak az ember, szoval en biztatok mindenkit, hogy ha meg nem volt, elete soran legalabb egyszer jusson ki mindenki.
en is toltottem el ott 2x is par napot, plusz van/volt jopar erdelyi kollegam itt kinn angliaban is.
osszessegeben, bar a minta igy is kicsi, de az erdelyi magyarok a hozzam ertekekben legkozelebb allo empertipus.
oszinte, egyszeru emberek, csipem oket.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 25., vasárnap 17:29

Zaragozában járt már valaki? Milyen? + Környéken érdemes elmenni valami kisebb városba? (Huesca, Pmplona, Logrono, stb)

Vagy inkább menjen át az ember Barcelonába?

2,5 napról van szó.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. december 25., vasárnap 16:05

Kijottunk Erdelybe karacsonyozni parom nagyszuleihez. Itt a faluban van egy szokas, eleg meredek. Ha olyan ember hal meg, aki egyedul elt halala elott, akkor a polgarmester az elhunyt hazaban tart egy “bakbulit”.(tehat csak ferfiak mehettunk) Sutottunk, foztunk, ittunk. Nagyon kellemetlen volt nekem az elejen, mar eleve a tudat, hogy 4 napja halt meg a szemely es egy szamomra ismeretlen hazaban vagyunk es “bulizunk”, aztan szep lassan oldodtam, persze lecsuszott par birsalma palinka is. Meselnek, sztorizgatnak picit az elhunytrol, leirjak a csaladfajat is nagyjabol. Persze 7-8 feles utan mar a “valakinek a valakije” szovegek jottek. Sutottek pityokat(krumplit), nyakakarajt(tarja) tarcsan. Buli kozepen a polgarmesterrel beugrottunk egy 8 szemelyes kis buszba, ahol a szomszed falubol elloptunk 12 tabla szalonnat, par kolbaszt, meg egy rekesz sort. Visszafele minden letezo kocsmaban megittunk 1sort, 1felest. Mivel palinkat itt a kocsmakban nem adhatnak, igy maradt sajnos a legrosszabb, ihatatlan vodka, ami mar reszeg kozeli allapotban egesz turhetoek voltak. Elejen kicsit szivtak a verem, hogy Magyarorszagon elek, persze mindenki kicsit irigykedett is. Volt egy kis politika is, naluk a tvben az megy, hogy a fidesz elintezte nekunk, hogy a Venusz olaj 200 ft legyen, tarja 800 ft, mig Pesten egy kg kenyer 250 ft. Pesten, ahol en lakok, ott egy kg kenyer most 1400 ft egyebkent. Visszaterve a bulira, Erdelyre, eletem egyik legjobb elmenye volt, mindossze masodjara vagyok kint Erdelyben es tenyleg orokelmenyeket szerez maganak az ember, szoval en biztatok mindenkit, hogy ha meg nem volt, elete soran legalabb egyszer jusson ki mindenki.



Ui: Ami meg durva volt, hogy masnap kiderult, hogy a pap is velunk randalirozott, aki annyira kiutotte magat, hogy a polgarmester reszegen probalta lebonyolitani az egesz unnepseget a templomban… halali volt.😁

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. december 25., vasárnap 16:03

kiserik írta: Politikából áthozva:

Én hehe mellett vagyok. Védjük a kisebbséget :D Na jó.... Nem :mrgreen: Annyiban viszont mégis, hogy megfigyelhető jelenség az, hogy van olyan iqnuku, aki nem azzal foglalkozik, hogy mi vagyon leírva, hanem azzal, hogy ki írta és a tartalomtól függetlenül megy a lefelé nyíl. Nagyon érdekes feature lenne, ha valahogyan látni lehetne a nyilaknál, hogy kik voltak az ""elkövetők"".
Ja nagyon erdekes lenne, ez egy kerdes amivel foglalkozni kell. :|

Hihetetlen milyen egoja van itt egy-ket embernek a forumon, jokat rohogok amikor nem birjatok elengedni ezt a downvote kerdest.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 25., vasárnap 15:57

Politikából áthozva:

Én hehe mellett vagyok. Védjük a kisebbséget :D Na jó.... Nem :mrgreen: Annyiban viszont mégis, hogy megfigyelhető jelenség az, hogy van olyan iqnuku, aki nem azzal foglalkozik, hogy mi vagyon leírva, hanem azzal, hogy ki írta és a tartalomtól függetlenül megy a lefelé nyíl. Nagyon érdekes feature lenne, ha valahogyan látni lehetne a nyilaknál, hogy kik voltak az ""elkövetők"".

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. december 25., vasárnap 12:56

wZoLee7 írta:
Realista24 írta: Nekem hoztak egy szatyor sört…családtag 6-7 év után. Nyilván nem vette észre ezen szűk idő alatt hogy nem sörözök :lol:

Másik kedvencem a klasszikus ajándék, pizsama…
Nem karacsony de en mindenre whiskeyt kaptam. Soha eletemben nem ittam, sot a szagatol rosszul vagyok, nem gyozom elosztogatni :lol:
Ha nem megy az elosztogatás szólj, segítek :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 25., vasárnap 12:44

Realista24 írta: Na srácok, ha már itt tartunk, leghülyébb ajándékok ever amit kaptatok? :kalapos:
Egyik rokonomtol kaptam szulinapomra kavet (tudja, hogy nem kavezok :D ), arcszeszt (talan 3-4 eve borotvalkoztam utoljara) es egy "nagyon jo minosegu" edes pezsgot (amire persze ra van irva mindkettonk neve, szoval meg tovabb se tudom adni :lol: )

Viszont keresztapumtol szoktam kapni Mikulasra egy Real Madridos bogret benne egy csoki mikulassal, minden evben varom, hogy jojjon at. :kalapos:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 25., vasárnap 12:42

Realista24 írta: Nekem hoztak egy szatyor sört…családtag 6-7 év után. Nyilván nem vette észre ezen szűk idő alatt hogy nem sörözök :lol:

Másik kedvencem a klasszikus ajándék, pizsama…
Nem karacsony de en mindenre whiskeyt kaptam. Soha eletemben nem ittam, sot a szagatol rosszul vagyok, nem gyozom elosztogatni :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 25., vasárnap 12:03

RealAsensio írta: Paromtol szep ajandekot kaptam! Real Madrid-Espanyol meccsbelepo repulojeggyel, 5 nap Madridban, szallas is lefoglalva! :shifty:

A legszebb ajandek megis az lenne, ha Remy ebben az idoszakban a seggen maradna :mrgreen:
Grat.

Nyugi, akkor épp nem terveztem sehova menni, de azért ránéztem a naptárban. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 25., vasárnap 10:51

Nekem hoztak egy szatyor sört…családtag 6-7 év után. Nyilván nem vette észre ezen szűk idő alatt hogy nem sörözök :lol:

Másik kedvencem a klasszikus ajándék, pizsama…
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. december 25., vasárnap 10:25

Realista24 írta: Na srácok, ha már itt tartunk, leghülyébb ajándékok ever amit kaptatok? :kalapos:
hulye ajandeknak nem mondanam, de tini koromban mindig kaptam ruhakat, zoknit, gatyat, amikor inkabb pialtam volna, most, mikor mar az elobbinek inkabb orulnek, mert mar nem iszok, minden evben kapok 2-3 uveg italt. :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. december 25., vasárnap 7:57

RealAsensio írta: Paromtol szep ajandekot kaptam! Real Madrid-Espanyol meccsbelepo repulojeggyel, 5 nap Madridban, szallas is lefoglalva! :shifty:

A legszebb ajandek megis az lenne, ha Remy ebben az idoszakban a seggen maradna :mrgreen:
Kell lagzi!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 25., vasárnap 7:50

Na srácok, ha már itt tartunk, leghülyébb ajándékok ever amit kaptatok? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. december 25., vasárnap 1:12

RealAsensio írta: Paromtol szep ajandekot kaptam! Real Madrid-Espanyol meccsbelepo repulojeggyel, 5 nap Madridban, szallas is lefoglalva! :shifty:

A legszebb ajandek megis az lenne, ha Remy ebben az idoszakban a seggen maradna :mrgreen:
Neki éves Spotify belépő kellene.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 25., vasárnap 0:53

Paromtol szep ajandekot kaptam! Real Madrid-Espanyol meccsbelepo repulojeggyel, 5 nap Madridban, szallas is lefoglalva! :shifty:

A legszebb ajandek megis az lenne, ha Remy ebben az idoszakban a seggen maradna :mrgreen:
:goat:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. december 24., szombat 22:59

Békés Ünnepeket, Hölgyek és urak !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. december 24., szombat 21:03

https://youtube.com/watch?v=aS9VY2aJ1TQ ... IECMiOmarE
Biztos vótmá, de leszarom.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 24., szombat 20:19

Boldog karácsonyt mindenkinek! 🎄


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég