OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » Ma, 11:08

Realista24 írta: De otthon majd ugy adom elo, hogy igy olcsobb volt a repjegy :mrgreen:
tökmind1, úgyis cipőt vett volna belőle :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 10:49

Nika91127 írta:
kiserik írta:
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:

Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Mi az, hogy autómosó mód? :D

Amúgy, szépen hangzik ez a hatalmas spórolás. De minden relatív. Ez hogy jött ki? Mihez viszonyítottál? Milyen fogyasztással kalkuláltál? Mennyivel volt drágább a tesla, mint az adott autó?
Engem is erdekelt, azt hittem csak trollkodik, de nem :mrgreen:
https://www.tesla.com/ownersmanual/mode ... 00A40.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2700
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 10:45

kiserik írta:
hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Nika91127 írta: Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?
Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Mi az, hogy autómosó mód? :D

Amúgy, szépen hangzik ez a hatalmas spórolás. De minden relatív. Ez hogy jött ki? Mihez viszonyítottál? Milyen fogyasztással kalkuláltál? Mennyivel volt drágább a tesla, mint az adott autó?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 10:29

Halfkey írta:
Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Nem téged akarlak basztatni kiserik, esküszöm, csak lehet másnak hasznos. Amikor ilyet mond valaki, pont nem gondol arra hogy amivel többet fizetett a kocsijáért, az a pénz kamatozhatott volna. A "spórolás" könnyen fiktív ebben az esetben, ha mondjuk 10 millával drágább a kocsi mint egy alternatíva, akkor tavaly 500 ezres bukóban voltál valójában.

Kicsit más, de olyan mint amikor anyám jól vásárolt mert 20% akcióban vette a dolgot. Oké, csak a szomszéd boltban az alapár olcsóbb lett volna.

Ettől függetlenül nyilván ha az ember elégedett, akkor jól vásárolt, örülök hogy bevált az autó :)
Az allitasa ettol fuggetlenul helyesnek tunik, mert az üzemanyagon ennyit sporolt. :mrgreen:

Most en is sporoltam egy repjegyen, mert penteki indulassal 8ezerrel olcsobb volt, de a plusz egy ej szallas meg 60 euro, szoval a repjegyen sporoltam, totalban buktam :mrgreen: De otthon majd ugy adom elo, hogy igy olcsobb volt a repjegy :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » Ma, 10:21

kiserik írta:
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Ami egy vas ötvözet. Thank you captain obvious :mrgreen:

Valójában sosem szerettem az anyagismeretet, de hát az élet nem kívánságműsor :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » Ma, 10:15

Ez volt az elso gondolatom nekem is. Es a kocsi amugy mennyivel volt dragabb, mint amugy?

Persze, mindneki azt vesz, amit akar vagy tud. De azert ez a sporolas resze elegge egyoldalu megkozelites.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » Ma, 10:09

Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Nem téged akarlak basztatni kiserik, esküszöm, csak lehet másnak hasznos. Amikor ilyet mond valaki, pont nem gondol arra hogy amivel többet fizetett a kocsijáért, az a pénz kamatozhatott volna. A "spórolás" könnyen fiktív ebben az esetben, ha mondjuk 10 millával drágább a kocsi mint egy alternatíva, akkor tavaly 500 ezres bukóban voltál valójában.

Kicsit más, de olyan mint amikor anyám jól vásárolt mert 20% akcióban vette a dolgot. Oké, csak a szomszéd boltban az alapár olcsóbb lett volna.

Ettől függetlenül nyilván ha az ember elégedett, akkor jól vásárolt, örülök hogy bevált az autó :)

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » Ma, 9:52

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Nika91127 írta: Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?
Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » Ma, 8:31

O vette fel. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 7:43

hehetheoriginal írta: Mindeközben:
https://youtube.com/shorts/F7SRV_3F-wM? ... gNADoC9c4Y

:kalapos:

Nyilvan nekiallok furni faragni az uj automat, ha ez az elvaras :lol:
Nem akarom tudni, hogyan keveredtel ehhez a videohoz :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 7:41

Mindeközben:
https://youtube.com/shorts/F7SRV_3F-wM? ... gNADoC9c4Y

:kalapos:

Nyilvan nekiallok furni faragni az uj automat, ha ez az elvaras :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 7:41

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
A megoldas sokkal egyszerubb, mint a visszahivas. Csak oda kell csavarozni:
https://x.com/aaronjcash/status/1781734760215408922
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2700
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 7:28

hehetheoriginal írta: Nem tudom, viszont az elso csomagtarto fedel mikor lehajtja, levagja a faszba a kezedet :kalapos:

Vegulis a brutalizmus is egy stilus :coffee:
Safety first bois :kalapos:
Az a lopásgátló 😁😁😁

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » Ma, 7:22

Jo hat gyorsan kellett osszerakni, bemutatás után 90 évvel már le is szallitottak az elsőt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 7:13

Nem tudom, viszont az elso csomagtarto fedel mikor lehajtja, levagja a faszba a kezedet :kalapos:

Vegulis a brutalizmus is egy stilus :coffee:
Safety first bois :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2700
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 6:16

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 5:22

Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
thereisonly1ronaldo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » Tegnap, 21:17

Barca vs Real topicban nagy az arc kicsit, nehogy Tuchel megint beleronditson a dolgokba. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » Tegnap, 20:03

miro. írta:
ziro4vr írta: Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
A foci errol szol.
Dehogy szól erről, köze nincs a focihoz.

Zirókoma: A faszszopó Vinizésre pont reagáltam tegnap, mondjuk még a meccs hevében én is. Akkor is szánalmasnak tartanám, ha vesztettünk volna. Ennek semmi köze az eredményhez, viszont mélységesen elszomorít, hogy a madridomon kell ezt olvasnom. Az eurobarcásoktól meg az nso-soktól nem várok többet, de az itteniektől igen.

És akkor zárszóként így, hogy a politika topiktól jó távol vagyunk, le is merem írni: Kiseriknek +1 :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » Tegnap, 18:47

ziro4vr írta: Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
A foci errol szol. 90perc amikor kitudod magad tombolni,ha esetleg szar heted volt,vagy valami frusztral,az kijon.
Rengetegen nem is a meccsert jarnak ki akar eloben sem,hanem mert lehet 90percet orjongeni.
Szvsz ez itt sem mas.. Nincs ezzel nagy gond,csak itt leirod,es nyoma van.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég