OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 3., kedd 8:10

A DIGI mar nem Telekom? Úgy tudom, a németek megvették.
Nekem ma jönnek beszerelni a DIGI-t, de csak azért, mert tőlük 50Mb/s-os netet kapok, a Telekom pedig egy fostos 10Mb/s-os DSL-t tud csak kínálni... drágábbér.
Merci Zizou!

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 3., kedd 0:16

Jajj te kis huncut hat ossze akarsz zavarni? :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 3., kedd 0:05

mocsok írta:Akiknek van tapasztalatuk:
Thome vagy digi?

Tv, net, telefon. Bp.
T-home.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 3., kedd 0:01

Koszi a valaszokat.
Nekem is a digi volt szimpatikusabb ha az arakat neztem. Kb feleannyiba kerulne mint a telekom. Csak gondoltam hatha lebeszeltek rola.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 20:41

El Sie7e írta: ezért kell fixálni a hitel kamatát
Na és itt jön az alapprobléma újra, mivel a bankok ugye úgy működnek, hogy a betétesek pénzét kihelyezik hitelekbe, na de ám, ők állami papírokba fektetik a pénzt, és a technikai kamat amit eltudnak rajta érni, közel a 0-hoz konvergál.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. november 2., hétfő 20:36

MesQueUnClub írta:
El Sie7e írta: egyébként meg nem én találtam ki, az mnb célja 2018-ig a jelenlegi alapkamat szint, majd emelni szeretnék
Ebben az lesz a csúnya, hogy jelenleg akik hitelt vesznek fel (lakás pl) és nem LTP-vel, akkor ők bizony, jegybanki alapkamat+buborral kapják, ha felemeli drasztikusan az MNB az alapkamatot, konkrétan nagyobb szívás lesz mint a Devizával volt. Értem én, hogy mi a cél. Amúgy az a jelenleg a világon ám már jónéhány éve stagnál.
ezért kell fixálni a hitel kamatát
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 20:24

El Sie7e írta: egyébként meg nem én találtam ki, az mnb célja 2018-ig a jelenlegi alapkamat szint, majd emelni szeretnék
Ebben az lesz a csúnya, hogy jelenleg akik hitelt vesznek fel (lakás pl) és nem LTP-vel, akkor ők bizony, jegybanki alapkamat+buborral kapják, ha felemeli drasztikusan az MNB az alapkamatot, konkrétan nagyobb szívás lesz mint a Devizával volt. Értem én, hogy mi a cél. Amúgy az a jelenleg a világon ám már jónéhány éve stagnál.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. november 2., hétfő 20:21

MesQueUnClub írta:
El Sie7e írta: az mnb-nek is 3 év a célja ezzel a kamatszinttel, majd emelni akarják
sztem még a 3 év sem jön össze, jön majd egy külső behatás ami miatt majd meg kell emelni úgy is
Nálam sokkalta okosabb közgazdászok állítják, hogy erre nem sok esély van, jelenleg a világon az átlagos alapkamat 0,6%, ami ezt drasztikusan ki tudja mozdítani az egy háború.
jelenleg :) amikor már a fed is kamatemelésen gondolkozik

egyébként meg nem én találtam ki, az mnb célja 2018-ig a jelenlegi alapkamat szint, majd emelni szeretnék

http://magyarhirlap.hu/cikk/39030/Egy_s ... _alapkamat ajánlom
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 20:19

El Sie7e írta: az mnb-nek is 3 év a célja ezzel a kamatszinttel, majd emelni akarják
sztem még a 3 év sem jön össze, jön majd egy külső behatás ami miatt majd meg kell emelni úgy is
Nálam sokkalta okosabb közgazdászok állítják, hogy erre nem sok esély van, jelenleg a világon az átlagos alapkamat 0,6%, ami ezt drasztikusan ki tudja mozdítani az egy háború.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. november 2., hétfő 20:15

MesQueUnClub írta:
El Sie7e írta:[
az az időtáv amire meg szólnak a tbsz-ek, ltp-k, akkorra már bőven normális kamatkörnyezet lesz
de amúgy köszi h szóltál :mrgreen:
Erre ne tegyél nagyobb összegben, hogy emelkedni fog. :D
az mnb-nek is 3 év a célja ezzel a kamatszinttel, majd emelni akarják
sztem még a 3 év sem jön össze, jön majd egy külső behatás ami miatt majd meg kell emelni úgy is
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 20:10

El Sie7e írta:[
az az időtáv amire meg szólnak a tbsz-ek, ltp-k, akkorra már bőven normális kamatkörnyezet lesz
de amúgy köszi h szóltál :mrgreen:
Erre ne tegyél nagyobb összegben, hogy emelkedni fog. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. november 2., hétfő 20:07

MesQueUnClub írta:
El Sie7e írta:
én ma kötöttem kamatozó kincstárjegyet 2,75 %-ért :mrgreen: ajándék
Amiből még lecsippentik a kamatadót és EHO-t. ;)
kamatadóvel és eho-val minden befektetés esetén számolni kell (kivéve ugye ltp tbsz stb.)
de ami ilyen rövidebb periódusú ott minden esetben meg kell fizetni, és én most nem akartam hosszú távra lekötni
az az időtáv amire meg szólnak a tbsz-ek, ltp-k, akkorra már bőven normális kamatkörnyezet lesz
de amúgy köszi h szóltál :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 20:03

El Sie7e írta:
én ma kötöttem kamatozó kincstárjegyet 2,75 %-ért :mrgreen: ajándék
Amiből még lecsippentik a kamatadót és EHO-t. ;)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. november 2., hétfő 20:01

MesQueUnClub írta:
4+ jobb megoldást tudok mint LTP. (sajnálom, hogy a pénzed LTP-be tetted, de a Te pénzed, te döntésed) én szeretem a pénzem jobb helyen tudni.
Mesélj még.. 1.35% a jegybanki alapkamat, jelenleg nincs kamatkörnyezet az országban.

én ma kötöttem kamatozó kincstárjegyet 2,75 %-ért :mrgreen: ajándék
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 19:04

Akkor ebbe most én is beleszólnék egy kicsit mert ezzel foglalkozom. (Bocs csoki a te szavaid kitörlöm belőle mert nem tudom kitől idézted. :D )
12% évente? azt kérlek magyarázd el, ha arra gondolsz, hogy a 30% állami támogatás futamidő végén, akkor kérlek bele se kezdj. sose tudhatod mi lesz és ha nem tudod végignyomni akkor -30% és kb, akkor évente hozott 1,5%-t. aztán meg ok, hogy házra kell, de mindent számlákkal igazolni, amikor lehet a festést haverokkal megoldjátok stb. vannak 6-11%-os programok, amik nincsenek lekötve, hogy csak pont erre költheted.
Akkor itt és most tegyük tisztába a dolgokat, az összes megkötött LTP termék fixen garantálja a 30% állami támogatást a futamidőd végéig feltéve, hogy azt lakáscélra/nyugdíjas otthonra használod fel. A pénz felvétele kamatadó és EHO mentes. Ha nem tudod végigvinni hiánytalanul visszakapod a pénzed, összesen a költséged 150 forint számlavezetési díj, csekkes esetében 350. Jelenleg kapható LTP konstrukciókon a kamat valahol 0,1% és 0,5% között helyezkedik, a Fundi hideti 9%os kamattal meg egyebek, de a maximális befizetésnél is, be van korlátozva a maximális kamat. Így sehogy nem érheti el a 9%-ot.
jah. 4 év. ha talán szeretnél lakást felújítani, mert 4 év alatt házravalót nem kaparsz össze. még önrészt 1 nagyobb hitelhez is csak so-so.
Ezért kell a futamidőt és a befizetésed összegét úgy megszabni amit havonta el tudsz rá különíteni, és látod, hogy milyen célra lesz elég.
4+ jobb megoldást tudok mint LTP. (sajnálom, hogy a pénzed LTP-be tetted, de a Te pénzed, te döntésed) én szeretem a pénzem jobb helyen tudni.
Mesélj még.. 1.35% a jegybanki alapkamat, jelenleg nincs kamatkörnyezet az országban.
Az LTP az egyik legjobb termék, ami jelenleg elérhető.

Ezen nagyon jót nevettem. Remélem nem ltp értékesítő vagy :D legutóbb egy ilyen ember mondott nekem ekkora butaságot :lol:
Én is jót röhögnék a tudatlansággal, de a hülyeséget ne reklámozd, köszöntem.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. november 2., hétfő 18:50

12% évente? azt kérlek magyarázd el, ha arra gondolsz, hogy a 30% állami támogatás futamidő végén, akkor kérlek bele se kezdj. sose tudhatod mi lesz és ha nem tudod végignyomni akkor -30% és kb, akkor évente hozott 1,5%-t. aztán meg ok, hogy házra kell, de mindent számlákkal igazolni, amikor lehet a festést haverokkal megoldjátok stb. vannak 6-11%-os programok, amik nincsenek lekötve, hogy csak pont erre költheted.

Nem tudhatod mi lesz, akkor kár holnap bemenni dolgozni, mert elüthet a villamos...Vannak azért olyan dolgok, amik relatíve biztosak, már megkötött LTP szerződésről utólag nem fogják visszavonni az állami támogatást. Minden arra utal, hogy bővíteni akarják inkább ezt a megtakarítási formát. (mármint nem növelni a támogatást.)


Ha hitellel csinálod akkor talán megéri, igaz én sosem nyúlnék hitelhez, nem is foglalkozok vele ha ezzel keresnek meg emberek, nem is válnak ügyfélé.
jah. 4 év. ha talán szeretnél lakást felújítani, mert 4 év alatt házravalót nem kaparsz össze. még önrészt 1 nagyobb hitelhez is csak so-so.
Önrészhez bőven jó lehet, ez csak sok dolog közül az egyik. És ahogy írtam, ha már van hitel, akkor annak törlesztéséhez meg különösen remek termék.

4+ jobb megoldást tudok mint LTP. (sajnálom, hogy a pénzed LTP-be tetted, de a Te pénzed, te döntésed) én szeretem a pénzem jobb helyen tudni.
Baszki, ne tartsd már magadba, légyszi mond a tippeket, szerintem mindenki hálás lesz, ha megtudjuk a tuti termékeket, amik biztosan hozzák ezeket a megtérüléseket, nagyon minimális kockázattal.
Az LTP az egyik legjobb termék, ami jelenleg elérhető.

Ezen nagyon jót nevettem. Remélem nem ltp értékesítő vagy :D legutóbb egy ilyen ember mondott nekem ekkora butaságot :lol:
Nem vagyok az. De nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi azok az alternatív ajánlatok, amik ennyivel jobbak ennél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 18:28

mocsok írta:Akiknek van tapasztalatuk:
Thome vagy digi?

Tv, net, telefon. Bp.
Digi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. november 2., hétfő 17:42

mocsok írta:Akiknek van tapasztalatuk:
Thome vagy digi?

Tv, net, telefon. Bp.
ha van lehetőséged Digi Kábelre akkor nem kérdés hogy digi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 2., hétfő 17:42

Valaki tett már közületek üzleti nyelvvizsgát az LCCI-nél? Elsőre elég könnyűnek tűnik, mégis akkreditált. 5 perces beszéd, 1 magnóhallgatás, és 3 levelet kell írni. Semmi nyelvtan. :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 2., hétfő 17:33

Nekem TV+net már a második lakásban Telekomos itt Pesten. Egyszer volt rá panaszom, másnap kijöttek megcsinálták. Mikor nemrég költöztem hasonlítgattam az árakat de nekem ez olcsóbb is volt bárhogy számoltam, plusz elégedett vagyok teljesen a szolgáltatással, a HD csatornák iszonyat jók, van is belőlük sok, én csak ajánlani tudom :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég