OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. január 20., szombat 13:22

amikor utaztok, nyaraltok, akkor hogyan foglaljatok, magatoknak intezitek vagy valami utazasi iroda altal ?

barhova mentem, mindig magamnak inteztem, pl keresek olcso jaratokat es hozza olcso szallast airbnb-n, mindig ugy tunt, hogy igy jobb, de egyre jobb dealeket latok utazasi irodaktol, amik sokkal jobban jonnek ki.
pedig naivan mindig azt hittem, dragabbak, mert nekik is keresni kell rajta vamalennyit.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2024. január 18., csütörtök 21:51

illgner írta: Nso-t szokta valaki olvasni? Tegnap óta alig ismerek az oldalra, a fórum is megszűnt, másnál is van ilyen probléma?
Igen teljesen átalakult az oldal, a régi aloldal ahol a napi hírek voltak, az is eltűnt és egy más URL-re került át kevésbé áttekinthető tartalommal
Gg a fejlesztőknek :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. január 18., csütörtök 20:16

Nso-t szokta valaki olvasni? Tegnap óta alig ismerek az oldalra, a fórum is megszűnt, másnál is van ilyen probléma?

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 18., csütörtök 19:14

Ok, hát én fába szoktam belenyomni csavarokat, azt megoldja simán.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 18., csütörtök 18:00

Halfkey írta: Érdekes hogy ennyire lehúzzátok. Kicsit macera hogy fogni kell hajtás közben hogy ne legyen propeller, de nekem ilyesmi filléres van és nagyon hasznosnak bizonyult pár szar helyre.

https://szerszamwebshop.hu/id/04813-Bit ... Kod-700290


Nem ad le akkora erot, hogy egy profilt felkartonoz.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 18., csütörtök 17:17

Érdekes hogy ennyire lehúzzátok. Kicsit macera hogy fogni kell hajtás közben hogy ne legyen propeller, de nekem ilyesmi filléres van és nagyon hasznosnak bizonyult pár szar helyre.

https://szerszamwebshop.hu/id/04813-Bit ... Kod-700290

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. január 18., csütörtök 15:01

realmadrid95 írta:
M1Ö írta:

Köszi. Álmennyezetet csináltam. Lejjebb hoztam 20 centivel a hálonkat és a fűtéscső oldali falon nem férek már hozzá a behajtóval. :shutup: :kalapos:

Nem szeretnelek elszomoritani, de a legtobb flexi behajto semmire sem valo. Igazan joval nem is talakoztam meg, mondom ezt ugy, hogy van 4 ilyen garnituram is, mert gyarilag adott melle a dewalt.
Rakj be pluszba par profilt es erositsd arra ugy, hogy ne a futescso fole essen.
Az összes szar. Még az orvosi műszerekben is.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 18., csütörtök 14:55

M1Ö írta:
realmadrid95 írta: mert gyarilag adott melle a dewalt.
Rakj be pluszba par profilt es erositsd arra ugy, hogy ne a futescso fole essen.
Hát ha a dewalt sem működik rendesen, akkor tényleg ez lesz. :/ Köszi az infót :agree:

Szerk.: Vagy van olyan hosszú bit fej, ami átéri a fűtéscsöveket? Olyan 15 centi körül.

Igazan nincs mit! Persze:
https://www.igmtools.hu/extrahosszu-bit-keszlet-9db/

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. január 18., csütörtök 14:44

realmadrid95 írta: mert gyarilag adott melle a dewalt.
Rakj be pluszba par profilt es erositsd arra ugy, hogy ne a futescso fole essen.
Hát ha a dewalt sem működik rendesen, akkor tényleg ez lesz. :/ Köszi az infót :agree:

Szerk.: Vagy van olyan hosszú bit fej, ami átéri a fűtéscsöveket? Olyan 15 centi körül.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 18., csütörtök 14:12

M1Ö írta:
Nika91127 írta:Lehetséges. De minek neked flexibilis?
Köszi. Álmennyezetet csináltam. Lejjebb hoztam 20 centivel a hálonkat és a fűtéscső oldali falon nem férek már hozzá a behajtóval. :shutup: :kalapos:

Nem szeretnelek elszomoritani, de a legtobb flexi behajto semmire sem valo. Igazan joval nem is talakoztam meg, mondom ezt ugy, hogy van 4 ilyen garnituram is, mert gyarilag adott melle a dewalt.
Rakj be pluszba par profilt es erositsd arra ugy, hogy ne a futescso fole essen.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. január 18., csütörtök 13:52

Nika91127 írta:Lehetséges. De minek neked flexibilis?
Köszi. Álmennyezetet csináltam. Lejjebb hoztam 20 centivel a hálonkat és a fűtéscső oldali falon nem férek már hozzá a behajtóval. :shutup: :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. január 18., csütörtök 13:37

M1Ö írta: Nem tudjátok véletlen, hogy flexibilis behajtó fejet lehet OBIba, Praktikerbe, ilyesmi üzletekben venni? Most szívok a Pepitaval, online nem merem megrendelni tőlük... :kalapos:
Lehetséges. De minek neked flexibilis?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 18., csütörtök 12:55

Halfkey írta:
Yazid írta: Már kutakodtam, biztos vannak mm eltérések, de vannak olyan 2000darabos pakkok, mindenféle fajta. vígan lehet vele nyomni
Te tudod. Mi ilyen duplo korban vagyunk, engem rohadtul irritál hogy örököltünk több helyről szettet, ugyanúgy néz ki, de nem lehet összeeépíteni. Nemtudod a gyerekkel szelektálva elrakni, ott van 3-féle szar egy dobozban, amiből mindig a harmada működik annak amit megfog hozzá.
mi is, de mondjuk nekem nagyon jó, hogy örököltünk kb 600-700 eurónyi duplót. eltároltuk 4 nagyobb műanyag dobozban. a gyerek imádja kiborítani, maga köré rakja és épít. magától, amit kigondol.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. január 18., csütörtök 12:32

Nem tudjátok véletlen, hogy flexibilis behajtó fejet lehet OBIba, Praktikerbe, ilyesmi üzletekben venni? Most szívok a Pepitaval, online nem merem megrendelni tőlük... :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 17., szerda 16:32

Pontosan, ha nagyon szarsz a kártyaadatokért érdemes használni Revot.

Maguk a termékek nagyrészt teljesen jók, csak pont az ilyen játékokkal vigyáznék. Pl exploding kittenst és kiegészítőt rendeltem anno, és van árnyalatkülönbség a kártya színében, így nem lehet vele játszani együtt. De konyhai biszbaszok terén töredékáron megkapod ugyanazt amit amúgyis itthon átcimkéznek.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 16:16

Revo simán jó erre.
A fizikai kártyát letiltottam, nem is használom.
Van egy állandó online card, ami be van kötve egy-egy helyre, de leginkább az egyszer használatos kártya,online...

Ezzel fizetek mindenhol is, mindig generál új adatokat, miután használtad a neten.
Én mondjuk az órám miatt készítettem accot ide, erre az állandó online card van rákapcsolva. Garmin connectre.
Hetente vagy havonta pakolok rá összeget.

Az elején a feltöltésekért kért mindig azonosítót, amit kaptam mobilra/órára...azóta kisebb összegek után, már nem kér. Pénz hozzáadása során.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2024. január 17., szerda 16:02

h3x0r írta:
BlancoMark írta:
Ketszer is meggondolnam. Nem tudom hany adathalaszati per megy a Temu ellen. Dark webre felkerult bankkartya adatok es egyeb szemelyes infok nem megfelelo vedelme tobbek kozott.
Revolut. Fizut vagy nagyobb osszeget nem tartanek rajta, de ilyen netes vasarlasokra tokeletes. Feltoltod az osszeget a szamladra, letrehozol egy virtualis kartyat, fizetsz vele, majd letiltod. Ha par honap mulva megint akarsz rendelni, arra a par percre feloldod.
Erre van konkrétan az egyszer használatos kártya revoluton, így még egyszerűbb. :D

"Az egyszer használatos virtuális kártya csak digitálisan használható kártya, amely minden használat után újragenerálódik egy új, egyedi kártyaszámmal."
.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. január 17., szerda 15:23

BlancoMark írta:
Yazid írta: Már kutakodtam, biztos vannak mm eltérések, de vannak olyan 2000darabos pakkok, mindenféle fajta. vígan lehet vele nyomni
Ketszer is meggondolnam. Nem tudom hany adathalaszati per megy a Temu ellen. Dark webre felkerult bankkartya adatok es egyeb szemelyes infok nem megfelelo vedelme tobbek kozott.
Revolut. Fizut vagy nagyobb osszeget nem tartanek rajta, de ilyen netes vasarlasokra tokeletes. Feltoltod az osszeget a szamladra, letrehozol egy virtualis kartyat, fizetsz vele, majd letiltod. Ha par honap mulva megint akarsz rendelni, arra a par percre feloldod.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 14:55

BlancoMark írta:
Yazid írta: Már kutakodtam, biztos vannak mm eltérések, de vannak olyan 2000darabos pakkok, mindenféle fajta. vígan lehet vele nyomni
Ketszer is meggondolnam. Nem tudom hany adathalaszati per megy a Temu ellen. Dark webre felkerult bankkartya adatok es egyeb szemelyes infok nem megfelelo vedelme tobbek kozott.
Paypalrol, bookingrol, ebayrol is mentek ki tizezrevel szemelyes es kartyaadatok, illetve szamtalan giga szolgaltatotol.

Ha a kartya megfeleloen van kalibralva, limit, azonositas, fuggetlen esetleg a foszamlatol, stb., akkor a kockazat minimalis.
Illetve a bank/szolgaltato is kartalanit a legtobb esetben, ha nem te voltal egyertelmuen az idiota, mint mondjuk pasz egy linket, rakattintasz, fizetsz, aztan kamu volt az egesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 17., szerda 14:52

Yazid írta: Ereztem én hogy gyanús egy oldal akkor mas forrast keresek.

Duplo az originallal? Az kemeny, nem próbaltam még
Semmi baj nincs a temuval, ugyan az, mint a shein. 2 eve rendelek konyhai kiegeszitoket peldaul, 1 honap alatt megerkezett mindig. Dark webes dolgot mindenre rahuznak mar.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég