OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 10., péntek 17:20

Nálam se megy, több böngészőben sem. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 10., péntek 17:16

d.gergo írta:
hamesz írta:Másnál se megy az Instagram? Akármelyik közszereplőt akarom megnézni rajta nem tölt be csak egy fehér oldalt kapok. Viszont az instagram.com-ot betölti, de ha valakit nézni akarok akkor semmi. Próbáltam már minden böngészővel, de semmi eredmény.
Nekem megy rendesen gépen is, Chrome (43.0.2357.132 m).
Nekem is ez a verzió van meg és nem megy. Akkor a hiba nálam lesz csak tudnám, hogy mi. :hmmm: Már Ccleanerrel végeztem tisztítást is, de hiába.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. július 10., péntek 17:08

hamesz írta:Másnál se megy az Instagram? Akármelyik közszereplőt akarom megnézni rajta nem tölt be csak egy fehér oldalt kapok. Viszont az instagram.com-ot betölti, de ha valakit nézni akarok akkor semmi. Próbáltam már minden böngészővel, de semmi eredmény.
Nekem megy rendesen gépen is, Chrome (43.0.2357.132 m).

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 10., péntek 16:59

Kerlon írta:
hamesz írta:Másnál se megy az Instagram? Akármelyik közszereplőt akarom megnézni rajta nem tölt be csak egy fehér oldalt kapok. Viszont az instagram.com-ot betölti, de ha valakit nézni akarok akkor semmi. Próbáltam már minden böngészővel, de semmi eredmény.
Elvileg nem mindegyik böngésző tölti be, szóval próbáld mással. (Nekem a Chrome nem tölti be, máson nem próbáltam)
Semmi sem tölti be. Se Firefox, se Internet explorer. Amúgy eddig Chrome-on tökéletes volt. De most napok óta nem megy semmivel. :/

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 10., péntek 16:28

hamesz írta:Másnál se megy az Instagram? Akármelyik közszereplőt akarom megnézni rajta nem tölt be csak egy fehér oldalt kapok. Viszont az instagram.com-ot betölti, de ha valakit nézni akarok akkor semmi. Próbáltam már minden böngészővel, de semmi eredmény.
Elvileg nem mindegyik böngésző tölti be, szóval próbáld mással. (Nekem a Chrome nem tölti be, máson nem próbáltam)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 10., péntek 16:10

Másnál se megy az Instagram? Akármelyik közszereplőt akarom megnézni rajta nem tölt be csak egy fehér oldalt kapok. Viszont az instagram.com-ot betölti, de ha valakit nézni akarok akkor semmi. Próbáltam már minden böngészővel, de semmi eredmény.

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. július 10., péntek 16:07

Hogy okoskodjak az orrspray témában:
Maximum!!!!!! 6-7 napig szabad használni,mert utána már rebound-értágulat lesz az alfa-receptorok deszenzibilizációja/downregulációja miatt.

Szóval,van ilyen "függőség",emiatt nem szabad sokat használni :) Aki allergiás,az szedjen loratadint/desloratadint (Aerius,Claritine,stb) :)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. július 10., péntek 15:28

de az, már a sokadik. hát akkor lehet kénytelen leszek kibírni azt a pár napot.
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 10., péntek 15:07

palesz77 írta:
soadroli írta:valami tapasztalat, tipp?
Nem Rhinospray Plus véletlenül? Nekem attól lett "függőségem", de 3-4-5 nehezebb nap után elmúlik. Csak azt ki kell bírni valahogy nélküle.
+1, mondjuk én orrcseppes voltam, de amikor már vérzett az orrom, mert kikészült, akkor mondom állj. Pár kemény este és minden normális.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 10., péntek 15:01

soadroli írta:valami tapasztalat, tipp?
Nem Rhinospray Plus véletlenül? Nekem attól lett "függőségem", de 3-4-5 nehezebb nap után elmúlik. Csak azt ki kell bírni valahogy nélküle.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. július 10., péntek 14:43

Sunsky írta: Orrsövény ferdülésed nincs? Műtét segíthetne.
nem tudok róla. régebben nem volt ilyen problémám, vagy ha igen akkor nagyon rövid ideig. amúgy allergiás vagyok a poratkára, már ha ez számít egyáltalán :D
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. július 10., péntek 14:37

soadroli írta:orrspray-függőségről hallottatok már? :D én ilyesmibe szenvedek, de le akarok szokni mert elvileg szétbacca az orrnyálkahártyám, de egyszerűen nem tudok. lehet csak 1-2 napot kéne kibírjak levegő nélkül az orromon keresztül, de hát az borzalom. jó fél éve használom, 1x volt olyan hogy kifogyott, és este 1 percet nem aludtam mert annyira bedugult... valami tapasztalat, tipp?
Húgomnál ugyanez, nem tud aludni orrspray nélkül... Orrsövény ferdülésed nincs? Műtét segíthetne.
Én is szenvedtem évekig vele, de én megműttettem, azóta csak ha náthás vagyok akkor van ilyen problémám, én se tudnék aludni ha eldugulna..

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. július 10., péntek 14:33

orrspray-függőségről hallottatok már? :D én ilyesmibe szenvedek, de le akarok szokni mert elvileg szétbacca az orrnyálkahártyám, de egyszerűen nem tudok. lehet csak 1-2 napot kéne kibírjak levegő nélkül az orromon keresztül, de hát az borzalom. jó fél éve használom, 1x volt olyan hogy kifogyott, és este 1 percet nem aludtam mert annyira bedugult... valami tapasztalat, tipp?
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 10., péntek 12:59

Csoki most megleptél. Azt hittem te úgy bulizol mint Alonso a képeden, távolabbról figyeled a pórnépet whiskeyt szürcsölve. :mrgreen:
Amikor még tudok állni, úgy szoktam. :mrgreen: Egyébként szoktam én ugrálni eleget a koncerteken... :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 10., péntek 10:37

CS0ki írta:
Slash-en is voltál?, ha igen, hogy tetszett? :)
ott ültem valahol a fűben, de fél percre nem emlékszem a koncenrtből...Sajnos olyan voltam, mint egy amatőr, és az első nap túltoltam a dolgot. Sajnos gyakori hiba, hogy az első napot túlságosan megnyomom, akkor még könnyen csúszik a vodka.
Ezért kell egy napra menni! :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 10., péntek 10:14

Csoki most megleptél. Azt hittem te úgy bulizol mint Alonso a képeden, távolabbról figyeled a pórnépet whiskeyt szürcsölve. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 10., péntek 9:50

Slash-en is voltál?, ha igen, hogy tetszett? :)
ott ültem valahol a fűben, de fél percre nem emlékszem a koncenrtből...Sajnos olyan voltam, mint egy amatőr, és az első nap túltoltam a dolgot. Sajnos gyakori hiba, hogy az első napot túlságosan megnyomom, akkor még könnyen csúszik a vodka.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. július 10., péntek 7:05

CS0ki írta:
Ahogy érzed, de én azt tudom, hogy amit pl. Slash-en és Rise Against-en megéltem,
Mondjuk Rise againstnél elég gyenge volt a hangosítás...de a Satellite a végén hatalmas volt. :D
Én annyira önkívületi állapotban voltam, hogy ez fel sem tűnt :D , de lehet igazad van. :)

Slash-en is voltál?, ha igen, hogy tetszett? :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. július 10., péntek 6:50

En most megyek BPre tovabb Soundrol,1napot voltam,szerintem nincs ezzel gond,hogy felrerak ra az ember.Ez az Axwell/\Ingrosso (+Showtek,Dannic,Zedd,Flosstradamus,Quintino) elmeny megerte a jegyet,mrg az a par ezret egyszer amit kajara es piara koltottem. (Bent nem vettem piat semmit,csak kint a kozeli boltban...)
Aki szereti a zenet es pl nem tud elni nelkule mint en es orok elmenyt jelent annak egyszer egy evben beleferhet. Persze ha nincs annyi keret ra (mint most nekem,bar Strandot vegignyomom mert ismerosnel van olcso jo szallas),1 nap is eleg lehet :D Es nem kell se cigi se drog. Legalabbis nekem. (Pia se eppen letszukseglet) Zene elegge felporget meg a hangulat. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 9., csütörtök 16:32

Ahogy érzed, de én azt tudom, hogy amit pl. Slash-en és Rise Against-en megéltem,
Mondjuk Rise againstnél elég gyenge volt a hangosítás...de a Satellite a végén hatalmas volt. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég