OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 18., szerda 19:20

Mondjuk 24 évesen mit vársz? Gondolom a tapasztalat is 2-3 év lehet max? Milliós fizetést nem adnak csak úgy.

Persze a 140 is kevés főleg ha Pesten élsz. De olyan 200-250 kiló már reálisabb.
Sajnos itt nincsenek nyugati bérek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 18., szerda 19:11

Realista24 írta:
Nem más fizetésével foglalkozom, de szerintem ez a munkakör sokkal több anyagi megbecsülést jelentene. És nem a felelősség teljes munkával van a gondom, mivel azt a részét imádtam, amikor én voltam a projekt felelős és átláttam mindent a projektben, amin dolgozhattam. Itt a fő baj, az irreális elvárások hozták.
Dehogynem az a bajod. A főnök rommá keresi magát, te meg nem. Ebből fakad a probléma. A leírtak alapján.
Nem ő kezeli a cég pénzügyeit, hanem a tulaj. Most is vele egyeztettem le konkrétan mindent. A főnökömtől különben sem sajnálom, mert 100-szor nagyobb a felelősség rajta és remek szakember. A cégnél a tulajdonosi körrel van inkább problémám.

A bajom az, hogy 24 évesen jelenleg azért kerestem, hogy fenntartsam magam és semmi komolyabb célom nem tudom így elérni és mivel rengeteg állás hirdetés van, ezért jobbnak láttam fiatalon még más ágban is kipróbálni magam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 18., szerda 19:06

Nem más fizetésével foglalkozom, de szerintem ez a munkakör sokkal több anyagi megbecsülést jelentene. És nem a felelősség teljes munkával van a gondom, mivel azt a részét imádtam, amikor én voltam a projekt felelős és átláttam mindent a projektben, amin dolgozhattam. Itt a fő baj, az irreális elvárások hozták.
Dehogynem az a bajod. A főnök rommá keresi magát, te meg nem. Ebből fakad a probléma. A leírtak alapján.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 18., szerda 19:05

istimester írta:Felmondtál?
Igen.
Realista24 írta: Gyártást terveztem kevesebbért. Nem sírtam miatta hanem örültem neki mert felelősségteljes munkakör volt.

Ez nagyon rossz felfogás egyenként. Bár az emberek nagyon nagy százaléka mindig mas fizetésével van elfoglalva mintha attól neki jobb vagy rosszabb lenne. Hkgy bezzeg a Pisti 50kval többet keres vagy Zsuzsi alig dolgozik de ugyanannyit kap mint en...
Nem más fizetésével foglalkozom, de szerintem ez a munkakör sokkal több anyagi megbecsülést jelentene. És nem a felelősség teljes munkával van a gondom, mivel azt a részét imádtam, amikor én voltam a projekt felelős és átláttam mindent a projektben, amin dolgozhattam. Itt a fő baj, az irreális elvárások hozták. [/quote]
kelemen.istvan írta: Igen, helyeznek. Egy nagyságrenddel nagyobbat is, rendszeresen. Szerencsére nem vagyok az a görcsölős típus. Ahogy R24 is írta, inkább hétről hétre örömömet lelem benne!
A fizetés pedig..igaz nagyon nehezen, de éltem már havi 100-bol is.. nyilván kumma nehéz, de éhen nem haltam,sírni akkor sem sírtam, hogy kevés, kerestem mást, tettem a dolgom. Mondjuk nyaralni/síelni sem mentem el évente többször..
Mikor beüt a krach, csak annyit szoktam mondani, hogy "örülni kell, hogy ez van, mert ha nem örülsz, akkor is ez van". A pesszimizmus a halálom, de így, hogy magyarnak születtem, meg így sem tudtam hozzászokni ezidáig.
Havi százzal kezdtem anno.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 18., szerda 18:34

Ebben amúgy a gyakorikerdesek.hu vagy mi a péló a legjobb, ott olyanokat lehet találni... vannak, akik külön annak az oldalnak a trollkodására szakosodtak. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 18., szerda 18:33

Tádám írta:
Az a pokol meleg ágya. Ha még egy torokfájás is van, rögtön feldobja, hogy 2 hetem van hátra.. :mrgreen:
Jobb esetben, rosszabban felajánlja, hogy fogadj papot és ördögűzőt, meg persze hívd a szilágyit a tévéből. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 18., szerda 17:45

Múltkor fájt a lábam, tartós élelmiszert nem is néztem már a boltban. :lol:
Ennél jobb már csak az, amikor hazajön és meséli, hogy kinek mi baja van, majd produkálok egy tünetet a hatszánegyvenből, amit hallott, és akkor fix, hogy nekem is az a bajom :lol: :lol:
Nők baszki...hogy mennyire ráérnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 18., szerda 17:44

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Komolyan én nem értem az embereket, láthatóan bajuk van, erre mit gondolnak, majd az internet meggyógyítja?

Orvos azonnal. Egyébként a tünetekből nekem mandulaproblémának tűnik, páromnak volt hasonló.
Ennél csak az a jobb, amikor a gyerek itthon köhög kettőt vagy piros a szeme, asszony rá is cuppan, mármint az internetre :lol: Az a baj, hogy a telójára nem tudok ilyen blokkolót feltenni :mrgreen:
Az a pokol meleg ágya. Ha még egy torokfájás is van, rögtön feldobja, hogy 2 hetem van hátra.. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. január 18., szerda 17:37

BlancoMark írta:Tudom, hogy nem feltetlenul erre valo az oldal hogy betegsegekrol kerdezzek de regebben meg serulesekrol is sok okossagot olvastam itt ugyhogy egy probat meger. :D

Szoval meg szilveszter masnapjan ereztem, hogy bizony sokkal nehezebben tudok nyelni mint maskor es azota is megmaradt ez enyhen, nem mentem orvoshoz mert nem tulajdonitottam neki nagyobb jelentoseget es remeltem hogy elmulik. Viszont az utobbi napokban egyre inkabb gombocot erzek a torkomban valamint a rekedtseg is megmaradt es egyre nehezebben nyelek, valamint most mar fajdalmat is erzek a torkom/pmirigyem/gegem kornyeken ha mondjuk asitok vagy kinyujtom a nyakam. Valakinek van otlet hogy mi lehet ez es erdemes-e vele orvoshoz fordulni?
Volt valami,ami kiváltotta másnap ezt a "gombócérzést"?
A nyelés fájdalmas vagy inkább "csak" nehéz?
A torkod piros,ha a tükörbe nézel? Látsz esetleg fehér-sárgás tüszőket a manduládon?
Hol fáj? A torkod "belül" vagy "kívül"? Nyelésre fokozódik ez a fájdalom, vagy ha kívülről megnyomod?
Az álladon-nyakadon a bőr valahol duzzadt, piros, meleg tapintatú?
Lázad van? Fogytál mostanában? "Kóros" mértékű izzadás?
A pajzsmirigyed tapintatra nőtt?

Btw. a legjobb,ha elmész a háziorvosodhoz, ő megvizsgál, belenéz a szájüregedbe, vesznek egy vérképet, majd ha gond van, elküld a fül-orr-gégészetre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 18., szerda 17:27

ziro4vr írta:Komolyan én nem értem az embereket, láthatóan bajuk van, erre mit gondolnak, majd az internet meggyógyítja?

Orvos azonnal. Egyébként a tünetekből nekem mandulaproblémának tűnik, páromnak volt hasonló.
Ennél csak az a jobb, amikor a gyerek itthon köhög kettőt vagy piros a szeme, asszony rá is cuppan, mármint az internetre :lol: Az a baj, hogy a telójára nem tudok ilyen blokkolót feltenni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 18., szerda 17:20

megyerimarton írta:Köztetek a 21 évemmel még fiatalnak számítok, viszont már a madridista óta jelen vagyok a fórumon, leginkább read-only módban, szóval "ismerlek" benneteket. :mrgreen:
Jelenleg egy 2 éves gépgyártástechnológiai technikus képzést folytatok, idén fogok végezni. Arra jó volt ez a szak, hogy megmutatták nekem mi folyik a multik üzemeiben, nem kívánkozok én oda. Bár az ösztöndíjam nagyon rendben van: 65k/hó.
Az körvonalazódott bennem, hogy az informatikával szeretnék foglalkozni, csak azt nem tudom még, hogy a nagy halmaz mely részhalmaza érdekel a leginkább. A középiskolát programozó szakon végeztem, csak sajnos azt nem vettem elég komolyan (ezért is nem ezen az úton mentem tovább, túl száraznak tűnt a kódolás). Viszont amint végeztem a gépészettel belekezdek a szoftverfejlesztő technikusi képzésbe (c sharp, php, java). Egyetemet/főiskolát végezni jelenleg nem tervezek, talán belekóstolok, de nem hinném, hogy befejezem, inkább egy munkahelyen gyűjteném a tapasztalatot illetve tudást fizetésért cserébe.
Kíváncsi lennék informatikai területen dolgozók véleményére, hogy merre érdemes indulni kezdőként.
A home office gondolata is nagyon vonzó, az érdekelne, hogy közületek aki így dolgozik IT területen az milyen utakat járt be, hogy végül élhetett ezzel a lehetőséggel. :salute:
Annyit mondok hogy JavaScript.
Egy tapasztalt és jó JavaScript fejlesztő annyit kérhet amennyit nem szégyell.(megsúgom ez a nyelv a jövő)
Ha elhivatott vagy a suli se annyira fontos, mivel otthon is megtanulható, persze nem hátrány egy egyetemi diploma, csak az a baj a magyar IT oktatás a béka segge alatt van jelenleg.
Persze ettől függetlenül ha nulláról indulsz akkor nem túl célszerű egyből JavaScripttel kezdened, mert az a nyelv hogy is mondjam, külön gondolkodásmódot igényel.
Kezdő nyelvként a C-t tudom ajánlani, ha onnan megvannak az alapok akkor érdemes kacsingatni a JavaScript irányába.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

megyerimarton
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. január 9., hétfő 16:45

Re: OFF

HozzászólásSzerző: megyerimarton » 2017. január 18., szerda 16:49

Köztetek a 21 évemmel még fiatalnak számítok, viszont már a madridista óta jelen vagyok a fórumon, leginkább read-only módban, szóval "ismerlek" benneteket. :mrgreen:
Jelenleg egy 2 éves gépgyártástechnológiai technikus képzést folytatok, idén fogok végezni. Arra jó volt ez a szak, hogy megmutatták nekem mi folyik a multik üzemeiben, nem kívánkozok én oda. Bár az ösztöndíjam nagyon rendben van: 65k/hó.
Az körvonalazódott bennem, hogy az informatikával szeretnék foglalkozni, csak azt nem tudom még, hogy a nagy halmaz mely részhalmaza érdekel a leginkább. A középiskolát programozó szakon végeztem, csak sajnos azt nem vettem elég komolyan (ezért is nem ezen az úton mentem tovább, túl száraznak tűnt a kódolás). Viszont amint végeztem a gépészettel belekezdek a szoftverfejlesztő technikusi képzésbe (c sharp, php, java). Egyetemet/főiskolát végezni jelenleg nem tervezek, talán belekóstolok, de nem hinném, hogy befejezem, inkább egy munkahelyen gyűjteném a tapasztalatot illetve tudást fizetésért cserébe.
Kíváncsi lennék informatikai területen dolgozók véleményére, hogy merre érdemes indulni kezdőként.
A home office gondolata is nagyon vonzó, az érdekelne, hogy közületek aki így dolgozik IT területen az milyen utakat járt be, hogy végül élhetett ezzel a lehetőséggel. :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 18., szerda 16:42

Komolyan én nem értem az embereket, láthatóan bajuk van, erre mit gondolnak, majd az internet meggyógyítja?

Orvos azonnal. Egyébként a tünetekből nekem mandulaproblémának tűnik, páromnak volt hasonló.
Nem illik.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. január 18., szerda 16:39

Szoval meg szilveszter masnapjan ereztem, hogy bizony sokkal nehezebben tudok nyelni mint maskor es azota is megmaradt ez enyhen, nem mentem orvoshoz mert nem tulajdonitottam neki nagyobb jelentoseget es remeltem hogy elmulik. Viszont az utobbi napokban egyre inkabb gombocot erzek a torkomban valamint a rekedtseg is megmaradt es egyre nehezebben nyelek, valamint most mar fajdalmat is erzek a torkom/pmirigyem/gegem kornyeken ha mondjuk asitok vagy kinyujtom a nyakam. Valakinek van otlet hogy mi lehet ez es erdemes-e vele orvoshoz fordulni?
Lehet benyeltél valami fertőzést, és feldagadtak tőle a nyaki nyirokcsomóid. Vagy mandulagyulladás. Vagy pajzsmirigybetegség. Reflux...

Mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni, ne szórakozz ezzel, menj el a háziorvosodhoz, meséld el, vizsgáljanak ki.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. január 18., szerda 16:34

Tudom, hogy nem feltetlenul erre valo az oldal hogy betegsegekrol kerdezzek de regebben meg serulesekrol is sok okossagot olvastam itt ugyhogy egy probat meger. :D

Szoval meg szilveszter masnapjan ereztem, hogy bizony sokkal nehezebben tudok nyelni mint maskor es azota is megmaradt ez enyhen, nem mentem orvoshoz mert nem tulajdonitottam neki nagyobb jelentoseget es remeltem hogy elmulik. Viszont az utobbi napokban egyre inkabb gombocot erzek a torkomban valamint a rekedtseg is megmaradt es egyre nehezebben nyelek, valamint most mar fajdalmat is erzek a torkom/pmirigyem/gegem kornyeken ha mondjuk asitok vagy kinyujtom a nyakam. Valakinek van otlet hogy mi lehet ez es erdemes-e vele orvoshoz fordulni?

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 18., szerda 14:38

Realista24 írta:Senki nem mondta, hogy nem.
Senki nem mondta, hogy azt mondtad :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 18., szerda 12:22

Realista24 írta:
Gyártást terveztem kevesebbért.

Azért jobb többet keresni :)
Senki nem mondta, hogy nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 18., szerda 12:10

Kerlon írta:Persze mikor felmondasz sajnálja
Felmondtál?
Realista24 írta:Gyártást terveztem kevesebbért.
Azért jobb többet keresni :)
k!ll3rcsöcs írta:Nyilván, ha a legjobb körülményekre vágysz, akkor szinte csak multi jöhet szóba.
Multija válogatja. Voltam én már olyan helyen, ahol gályarabnak nézték az egyszerű munkaerőt, ezzel szemben én kb. többet kerestem, mint a főnököm. Szét is hullott a kollektíva.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 18., szerda 9:41

Összességében nagyon mozgalmas volt az elmúlt 10 évem, Fősuli után (amit nem fejeztem be - PTI -, mert rájöttem nem az én világom) egy cégcsoporton belül kezdtem el dolgozni, egy munkakörnyezetben, ma PR-Kommunikáció-Rendezvényszervezéssel és lebonyolítással foglalkozom, elsősorban uniós finanszírozású PR és rendezvények. Emellett egy karaoke szórakozóhely üzletvezetője vagyok, ahol még tanulmányaim alatt pultosként kezdtem el dolgozni.
Sokat dolgozom, akár 6-7 nap egy héten, általában 10-12 órát, de emellett is van időm mindenre, a munkám pedig nem is lehetne változatosabb. Nagy a felelősség de én ezt élvezem, a fizetésem meg nyilván adja.
Én elmondhatom, hogy öööö..ppff..máximum :mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. január 18., szerda 8:05

Kerlon írta: Helyeztek már rád olyan felelősséget, amin több 10 millió múlik? Mert amikor éjjel nappal görcsölsz, hogy jól csináld és mellé a főnök hajt, mert túl vállalta magát a cég és normális tempóban sem tudsz dolgozni, de elvarja, hogy legyen hamar kész és legyen jó, majd fenyeget azzal, hogyha van benne hiba, akkor elbeszelgetunk. Persze mikor felmondasz sajnálja, mert kevés az, aki egy év után bőven teljes értékű melót tud végezni és a 140er megeri neki. Hála istennek, hogy jelenleg sok a lehetőségem elhelyezkedni, mert szerintem ezt senkinek nem szabadna ilyen körülmények között csinálnia.
Igen, helyeznek. Egy nagyságrenddel nagyobbat is, rendszeresen. Szerencsére nem vagyok az a görcsölős típus. Ahogy R24 is írta, inkább hétről hétre örömömet lelem benne!
A fizetés pedig..igaz nagyon nehezen, de éltem már havi 100-bol is.. nyilván kumma nehéz, de éhen nem haltam,sírni akkor sem sírtam, hogy kevés, kerestem mást, tettem a dolgom. Mondjuk nyaralni/síelni sem mentem el évente többször..
Mikor beüt a krach, csak annyit szoktam mondani, hogy "örülni kell, hogy ez van, mert ha nem örülsz, akkor is ez van". A pesszimizmus a halálom, de így, hogy magyarnak születtem, meg így sem tudtam hozzászokni ezidáig.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 123 regisztrált és 0 vendég