OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 11., szerda 19:47

matador írta: Emberként érthető, hogy még egyszer nem tették fel ugyanarra a pályájukat, amiből a legnagyobb csapást kapták
Az ilyen politikust szerintem a hatalom vezérli, és nálam ez alapból kizárja, hogy hatalomra kerüljön. Köznyelven megélhetési politkus. Az emberek nem kajálják, amit mondott, és nem tud rajta újítani? Ott a privátszféra, ott is lehet valaki. De ha ilyenkor inkább végigtáncol a politikai palettán, na őt gyanús szemmel fogom figyelni. Gyurcsány ugyanaz.
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. április 11., szerda 19:39

Ónó írta:https://www.youtube.com/watch?v=99F8eZbzC4I

Ehhez a témához csak ennyit fűznék hozzá :D
Az már kiderült, hogy V. Iktorunk nagy Star Wars fan, remélhetőleg ezt a filmet nem látta... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: matador » 2018. április 11., szerda 19:38

errico írta:...
Igazad van mindenben. Elvi szinten.
Ahogy te is írod, Horn, Fletó, stb. ugyanaz a redva (csak még közben ki is árusították az országot, de ez most mellékszál) Ha viszont az elmúlt 30 év összes sikeres politikusával alapvető bajok vannak egy már-már transzcendentális morálfilozófiai szemszögből, akkor be kell látnunk, hogy nem ők az a politikai kultúra, amit megvet egy tisztes polgár, hanem a rendszer ilyen tulajdonságokra szűr. A Fidesz és vezetőinek legnagyobb hibája, hogy ennek a rendszernek a mélyreható változtatását, a polgárosodás folyamatát a 2002-es pofon után a fiók legmélyére tették. Pedig nyilvánvaló bármely 90-es évekbeli Orbán megnyilvánulásból, hogy ezt a feladatot világosan látták, és 4 évig következetesen foglalkoztak is vele. Emberként érthető, hogy még egyszer nem tették fel ugyanarra a pályájukat, amiből a legnagyobb csapást kapták, választópolgárként viszont nagyon sajnálatos. Én azt gondolom, hogy Orbán tehetségével, és az első kormányzás tapasztalatával nem lett volna lehetetlen továbbvinni a küldetést, de ezt már sosem tudjuk meg. Ez egy klasszikus 'változtasd meg a rendszert, mielőtt az változtat meg téged' szituáció :-(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára matador 2018. április 11., szerda 19:41-kor.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. április 11., szerda 19:36

matador írta:Ezt a médiafölény vesszőparipát viszont nem annyira értem. Az ország legnézettebb TV-je (RTL), portálja (index) és hetilapja (HVG) leplezetlenül Fidesz-ellenes, semmivel sem kevésbé gyomorforgató módon, mint ahogy mondjuk az origo ellentétes előjellel. Más kérdés, hogy az indexen, 444-en messze jobban tudnak írni, mint az origón vagy a 888-on - túl azon, hogy politikusokon gúnyolódni sokkal hálásabb műfaji alapanyag, mint migránsozni.
Egyrészt szerintem azért van különbség a közpénzből fent tartott tv-k (ahova az ellenzéket nem hívják meg, meg se mutatják őket, csak a saját igazukat nyomják töménytelen mennyiségű propaganda hirdetéssel megfűszerezve), és egy piaci alapon működő luxemburgi székhelyű tv között. Az összes általad emlegetett portál magát építette fel, nem beleült a sokszázezres olvasó- és nézőszámmal rendelkező tutiba (Origo vagy csatornáknál TV2 csoport, illetve az idősebb rétegben a közmédiát is elég sokan követik). És egyébként nem is véletlen, hogy ennyien követik őket. Mi akadályozta meg a Fideszt abban, hogy felépítsen egy oldalt a facebookon? Ott a 444 példája, akik lényegében ott építették fel magukat.

Másrészt valóban kormánykritikus az RTL, Index, HVG, de míg ez az "ellenzéki" média nem utasításra cselekszik addig a másik oldal igen. Amíg az egyik a számukra rossz hírt is közli, addig a másik oldal valahogy szereti elfelejtetni a dolgokat egy Soros cikkel. És nem a szerkesztők, újságírók hozzáértése a probléma.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ónó » 2018. április 11., szerda 19:31

https://www.youtube.com/watch?v=99F8eZbzC4I

Ehhez a témához csak ennyit fűznék hozzá :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 11., szerda 19:06

matador írta:Ezt a médiafölény vesszőparipát viszont nem annyira értem. Az ország legnézettebb TV-je (RTL), portálja (index) és hetilapja (HVG) leplezetlenül Fidesz-ellenes, semmivel sem kevésbé gyomorforgató módon, mint ahogy mondjuk az origo ellentétes előjellel. Más kérdés, hogy az indexen, 444-en messze jobban tudnak írni, mint az origón vagy a 888-on - túl azon, hogy politikusokon gúnyolódni sokkal hálásabb műfaji alapanyag, mint migránsozni.
A fideszes médiafölényt úgy kell érteni, hogy nem az egész sajtó és az összes csatorna a baloldal kezében van, szemben a 2010 előtti állapotokkal. Amikor az ellen kikelt az akkori jobboldal, a vezető európai szabadgondolkodó Horn a következőt találta mondani végtelen demokratikus elkötelezettségében: 'Ha nem tetszik, vegyetek magatoknak TV-t'. Hát vettek. Most ez a baj. :shutup:
Ahol a Fidesz most sok szavazatot tudott lopni az ellenzéktől, ott sok internetportált nem olvasnak.
Az RTL híradójában a Fidesz is kap benne felületet bőven. Leadják a sajtónyilatkozatokat, stb. Míg a köztévé egyszerűen csak a pártpropagandát nyomatja, az ellenzéket max ócsárolja, és nem hagy teret, hogy megvédjék magukat, cáfoljanak. HirTV-t pedig nem sok helyen lehet már fogni, ahogy hallottam. Ez az info nem első kézből van, igy mérget nem vennek rá. Ja, megszállni a köztévét sem ugyanaz, mint amit Horn tanácsolt nekik :D Viszont a plakátokra akkor sincs mentség, még mindig azok a leghatékonyabb politikai marketingeszközök, és szinte semmilyen kontraszt nem volt a fidesz kampánya és a kormány méregdrága propagandái közt (a köztv-hez hasonlóan ezt is mindenki fizette, nem csak a fideszesek). Új pártnak, kezdeményezésnek (mondjuk liberális jobboldalinak) nagyon nehéz a dolga ilyen körülmények közt. Ha valahogy mégis sikerül neki, oldalról beleszáll az MSZP-DK duó, akik ezért vannak lélelgeztetőgépen a NER-ben. Nálam ezért sem érv a gyurcsányozás, horngyulázás. Az ugyanaz a politikai kultúra, utáltam is őket, mikor még a fidesz volt szimpi :mrgreen:
Andrew Dawn írta:n csak azt irtam, hogy mit vágnak az általában a fejemhez, ha kijelentem, hogy 1 migránst se akarok
Tömeges migrációt senki sem akar. De ezt kihasználni, és a politikai ellenfeleket megvádolni azzal, hogy márpedig ők ezt akarják, és ezt nyomatni mindenhol... na az a fasiszta tempó. Aki nem velünk, az ellenünk.
És ismétlem, a kampány vége felé már nem csak az ellenzéki pártok voltak sorosisták, hanem a szavazóik is. Ez szerintem politikai bűn.
Merci Zizou!

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. április 11., szerda 18:55

Én csak azt irtam, hogy mit vágnak az általában a fejemhez, ha kijelentem, hogy 1 migránst se akarok :D
A többi résszel egyetértek, bár szerintem Németország is menthetetlen ilyen szempontból, Belgiummal egyetemben.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 11., szerda 18:46

Andrew Dawn írta:
H.E.H.E. írta: Fasznak indulnak utnak ha nem fogadja be oket senki.
Oh wait, vannak ilyen birkák.

A nagy kép az az, hogy az erosebb, okosabb, intelligensebb, fejlettebb, jobb kell eletben maradjon.
Ilyen a termeszet rendje, fasznak harcolunk ellen csak azert, hogy meg szarabb helyzetbe sodorjuk magunkat.
Azért, mert rögtön rasszistának béjegeznek, ha nem akarsz mindenkit befogadni.
Egyreszt ki nem szarja le, másrészt mi azzal a baj, harmadreszt semmi jelentosege, hogy kit minek belyegeznek, mit mondanak rola.
Elobb utobb, remelhetileg amikor meg van remeny es nem teljesen elveszett a helyzet, mint anglia vagy franciaorszag, eszbe kap mindenki.
Egyre tobb orszagban nyeri az ehhez megfelelo garda a valasztasokat, csak az igazan balfaszok nem erzik meg a vesztuket.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. április 11., szerda 18:44

H.E.H.E. írta: Fasznak indulnak utnak ha nem fogadja be oket senki.
Oh wait, vannak ilyen birkák.

A nagy kép az az, hogy az erosebb, okosabb, intelligensebb, fejlettebb, jobb kell eletben maradjon.
Ilyen a termeszet rendje, fasznak harcolunk ellen csak azert, hogy meg szarabb helyzetbe sodorjuk magunkat.
Azért, mert rögtön rasszistának bélyegeznek, ha nem akarsz senkit se befogadni.
Amúgy +1 Hehének.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: matador » 2018. április 11., szerda 18:42

Ezt a médiafölény vesszőparipát viszont nem annyira értem. Az ország legnézettebb TV-je (RTL), portálja (index) és hetilapja (HVG) leplezetlenül Fidesz-ellenes, semmivel sem kevésbé gyomorforgató módon, mint ahogy mondjuk az origo ellentétes előjellel. Más kérdés, hogy az indexen, 444-en messze jobban tudnak írni, mint az origón vagy a 888-on - túl azon, hogy politikusokon gúnyolódni sokkal hálásabb műfaji alapanyag, mint migránsozni.
A fideszes médiafölényt úgy kell érteni, hogy nem az egész sajtó és az összes csatorna a baloldal kezében van, szemben a 2010 előtti állapotokkal. Amikor az ellen kikelt az akkori jobboldal, a vezető európai szabadgondolkodó Horn a következőt találta mondani végtelen demokratikus elkötelezettségében: 'Ha nem tetszik, vegyetek magatoknak TV-t'. Hát vettek. Most ez a baj. :shutup:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 11., szerda 18:37

istimester írta:Antibébit kell osztogatni, nem csak kajasegélyt és védőoltást. Különben Afrikának kampec. Európa hiába fogad be kínkeservesen 1-2-3-4-5 milliót, ha közben kitermelődik 25 millió további útnak induló. Arab világ dettó. A számok nem hazudnak.
Fasznak indulnak utnak ha nem fogadja be oket senki.
Oh wait, vannak ilyen birkák.

A nagy kép az az, hogy az erosebb, okosabb, intelligensebb, fejlettebb, jobb kell eletben maradjon.
Ilyen a termeszet rendje, fasznak harcolunk ellen csak azert, hogy meg szarabb helyzetbe sodorjuk magunkat.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 11., szerda 18:25

istimester írta:A magyar lakosság az egyik legproeurópaibb az EU-ban. Politikai irányultságtól függetlenül. Messze verik a szlovákokat pl.
Akkor ezt most szépen félretették. Amúgy úgy tudom, hogy kb egál, mindkét országban 70% körüli, de természetesen felmérése válogatja. Nekem nem sikerült belefutnom olyanba, ahol messze vernék a szlovákokat, sőt.
De hogy folytassam, amit CS0ki leírt. Simán lehet egy szavazó migráció ellenes, ugyanakkor proeurópai, nyugati demokráciát támogató. Ugyanúgy egy párt is. Viszont szerintetek mennyi esélye volt egy ilyen pártnak eljutni főleg a vidéki szavazókhoz ilyen médiafölény mellett? Valódi ellenzéki politikus nem igazán járt a köztévében jópár éve, ráadásul milliárdok mentek fidesz kampányra kormánypropaganda néven. Ezzel senki sem tudott versenyezni, valljuk be.
matador írta:Pont ezért van a brüsszelezés is.
+1
Szerintem ha majd megfelelőek lesznek a körülmények, lesz EU-zás is. A Fidesz nem sajnálja az adófizetők pénzét az adatbázisa pontosítására, aktualizálására (nemzeti konzultáció).
Merci Zizou!

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: matador » 2018. április 11., szerda 18:14

istimester írta: A magyar lakosság az egyik legproeurópaibb az EU-ban. Politikai irányultságtól függetlenül. Messze verik a szlovákokat pl.
Pont ezért van a brüsszelezés is. Ha kritizálni akarja valaki Magyarországon az EU-t, akkor a megnevezésben nem lehet benne Európa, mert az az egész magyar közéleti szókincs legpozitívabban megítélt szava. Ha jól tudom akkor a haza és a magyar előtt járt legutóbb, amikor ezt mérték.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 11., szerda 18:10

ericco írta:
CS0ki írta:Attól, hogy valaki nem akar migránsokat, még nem következik, hogy nem akar nyugati demokráciát sem. Csak mivel nem lehet szemezgetni egyes dolgok között, arra szavaz, ami összességében a fontosabb neki.
Hat a fidesznel ez jarulekos, maguk is tobbszor elismertek. De alapvetoleg igazad van, a ketto nem feltetlen jar egyutt, igy aki segitene a menekulteknek vagy neadjisten nem fideszszavazo, az sem az orszag ellensege, sorosugynok vagy akarja elarasztani az orszagot "migrans hordakkal". Amit leirtal, letezo dolog, es szerintem pont a fidesz kepviseli ezt a szelsoseges, polarizalo gondolkodast.
Orban Viktor, 2002, vesztes valasztasok utan: "A haza nem lehet ellenzekben."
Ekkor mondta a fater, megszuletett a magyar Meciar, akkor meg nem hittem neki.
A magyar lakosság az egyik legproeurópaibb az EU-ban. Politikai irányultságtól függetlenül. Messze verik a szlovákokat pl.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 11., szerda 17:20

CS0ki írta:Attól, hogy valaki nem akar migránsokat, még nem következik, hogy nem akar nyugati demokráciát sem. Csak mivel nem lehet szemezgetni egyes dolgok között, arra szavaz, ami összességében a fontosabb neki.
Hat a fidesznel ez jarulekos, maguk is tobbszor elismertek. De alapvetoleg igazad van, a ketto nem feltetlen jar egyutt, igy aki segitene a menekulteknek vagy neadjisten nem fideszszavazo, az sem az orszag ellensege, sorosugynok vagy akarja elarasztani az orszagot "migrans hordakkal". Amit leirtal, letezo dolog, es szerintem pont a fidesz kepviseli ezt a szelsoseges, polarizalo gondolkodast.
Orban Viktor, 2002, vesztes valasztasok utan: "A haza nem lehet ellenzekben."
Ekkor mondta a fater, megszuletett a magyar Meciar, akkor meg nem hittem neki.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. április 11., szerda 17:11

Nalam a multikulti messze van az egytol, de meg a 10 ezertol is. Meg az a hatalmas tobbseg is inkabb a lakossag fele, bar az is rohadt sok, nem tagadom. Talan Magyarorszagnak valoban az illiberalis, autokrata, kozpontositott rendszer kell, igy a megfelelo kormany van hatalmon. Majd aztan 20 ev mulva lehet kezdeni elolrol epiteni a nyugati demokraciat, mikor az emberek rajonnek, hogy a hatalom egy kezben ritkan jo megoldas, es kellenek a fekek es egyensulyok.
Attól, hogy valaki nem akar migránsokat, még nem következik, hogy nem akar nyugati demokráciát sem. Csak mivel nem lehet szemezgetni egyes dolgok között, arra szavaz, ami összességében a fontosabb neki.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 11., szerda 16:19

Andrew Dawn írta:Itt szerintem nem a betelésről van szó, hanem arről, hogy a hatalmas többség nem akar multikultit. 1afrikait se akar, nem 10.000. Az az 1 is itt fog maradni, mert hülye lenne hazamenni.
Nalam a multikulti messze van az egytol, de meg a 10 ezertol is. Meg az a hatalmas tobbseg is inkabb a lakossag fele, bar az is rohadt sok, nem tagadom. Talan Magyarorszagnak valoban az illiberalis, autokrata, kozpontositott rendszer kell, igy a megfelelo kormany van hatalmon. Majd aztan 20 ev mulva lehet kezdeni elolrol epiteni a nyugati demokraciat, mikor az emberek rajonnek, hogy a hatalom egy kezben ritkan jo megoldas, es kellenek a fekek es egyensulyok.
Merci Zizou!

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. április 11., szerda 15:57

Itt szerintem nem a betelésről van szó, hanem arről, hogy a hatalmas többség nem akar multikultit. 1afrikait se akar, nem 10.000. Az az 1 is itt fog maradni, mert hülye lenne hazamenni.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 11., szerda 15:47

istimester írta:Antibébit kell osztogatni, nem csak kajasegélyt és védőoltást. Különben Afrikának kampec. Európa hiába fogad be kínkeservesen 1-2-3-4-5 milliót, ha közben kitermelődik 25 millió további útnak induló. Arab világ dettó. A számok nem hazudnak.
Vegyuk hozza indokinat is nyugodtan.
Oriasi kihivas elott all a nyugati vilag, a populustak pedig csak a szethuzast erositik, pedig kozos megoldasok kellenenek.
Ami a precedenst illeti, igen, benne van az is, hogy tul akarjak azt is tolni, ha eros lesz a nyomas nyugatabbra. Viszont ha most is lehet nemet mondani, kesobb is lehet, hogy megteltunk. Sogorek is ezt csinaltak.
Viszont ide egy muszlim sem teszi be a labat es kollektive dehumanizalni oket csupan belpolitikai toke miatt, szerintem az szintiszta goebbelsi tempo.
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 11., szerda 15:32

Antibébit kell osztogatni, nem csak kajasegélyt és védőoltást. Különben Afrikának kampec. Európa hiába fogad be kínkeservesen 1-2-3-4-5 milliót, ha közben kitermelődik 25 millió további útnak induló. Arab világ dettó. A számok nem hazudnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 123 regisztrált és 0 vendég