OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 9., csütörtök 7:46

sámat írta: Azt vettem észre, hogy tele van a Facebook üzenőfalam reklámokkal, de inkább idióta külföldi oldalak bejegyzéseivel, pörgetem és ismerősök bejegyzéseit csak elvétve látok. Kamu focis oldalak tömkelege, most épp egy csomó jóbarátok sorozathoz kapcsolódó idióta bejegyzés. Hiába jelentem, blokkolom, törlöm, sosem fogynak el. Ezzel mit lehet kezdeni?
Fizetsz a reklammentessegert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2023. november 9., csütörtök 7:43

Azt vettem észre, hogy tele van a Facebook üzenőfalam reklámokkal, de inkább idióta külföldi oldalak bejegyzéseivel, pörgetem és ismerősök bejegyzéseit csak elvétve látok. Kamu focis oldalak tömkelege, most épp egy csomó jóbarátok sorozathoz kapcsolódó idióta bejegyzés. Hiába jelentem, blokkolom, törlöm, sosem fogynak el. Ezzel mit lehet kezdeni?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 8., szerda 14:24

Remy írta: Nincs valakinek egy elado, hibatlan/jo allapotu sarga, VICO vhs tokja? :kalapos:
Kozma utcai temetoben találsz, de elotte hívd fel a gyárfást :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 8., szerda 14:10

Nincs valakinek egy elado, hibatlan/jo allapotu sarga, VICO vhs tokja? :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 8., szerda 11:43

hehetheoriginal írta:
. Erre kozolte, hogy nem emlekszik mar, hogy hol kell bekapcsolni
ne :lol:
Ezt biztos csak kitalalod :lol:
De amugy van olyan vizmertek, amiben van kijelzo, hogy tűpontos legyen, mint binicius beadasai, meg kiskert, kavezoval apafasszal, azt lehet be kell kapcsolni :hmmm:
Tudnek meg boven meselni, ez az a hely, ahol meg kitalalni sem kell ilyen dolgokat. Ezek napi szinten tortennek sajnos…

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 8., szerda 9:33

Lézeres vízmértékhez szokott a kolléga, te meg itt analóg szarokat adsz a kezébe :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 8., szerda 9:24

. Erre kozolte, hogy nem emlekszik mar, hogy hol kell bekapcsolni
ne :lol:
Ezt biztos csak kitalalod :lol:
De amugy van olyan vizmertek, amiben van kijelzo, hogy tűpontos legyen, mint binicius beadasai, meg kiskert, kavezoval apafasszal, azt lehet be kell kapcsolni :hmmm:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 8., szerda 8:49

csababarca írta:
realmadrid95 írta:

Ahogy irja Csababarca, be kell agyazni a ragasztot. Viszont abban mar nincs igaza, hogy kizarolag eps ragasztoval jo, es ne csemperagasztoval. Kulteri flexibilis ragaszto meg strapabirobb is, az, hogy egy, vagy ket retegben kell csinalni, az a szakitol fugg. Van aki a beagyazasnal jo vastagon meghuzza fogas glettvassal, halozas utan meg lelepkezi neked tukorre. Van, aki vekonyan agyaz, es utana huz egy ujabb reteget, miutan megszaradt. Ami fontos, legyel kint neha, nezz rajuk.

Jaaa es az atfedes is nagyon fontos, a halon van egy csik, annyival kell tulengedni mindig a masik halon.
Ez is kibir akar 30 evet is, ha szakszeruen van elkeszitve.

a felxibilis ragasztó is, jó, ha kültéri.
de sima beltéri csemperagasztó nem a legjobb megoldás.

igen, a hálózást, ragasztózást én is ezen két metód szerint ismertem.
nekem a műszaki ellenőröm is kiment, mert szóltam neki, hogy mindenképp ellenőrizze őket, amikor csinálják, ebben ne legyen hiba.
Sajnos, ha az ember nem figyel, a sok kokler ott probalja leroviditeni a munkat, ahol csak lehet, meg van az a kokler is, aki semmihez sem ert, de megis mindenhez.

Van par alvallalkozo, akiket alkalmazok neha, ha egy ket helyen beragadok. Volt olyan “komuves”, aki tok riadt arccal forgatta a vizmerteket, megkerdeztem tole, hogy mi a baj. Erre kozolte, hogy nem emlekszik mar, hogy hol kell bekapcsolni. :sly: Volt aki allitva probalta kotes nelkul rakni az epst.
Nem egyszeru az epitoipar, mindenkepp jo, ha referenciaval tud bemutatkozni. Persze ez sem szuri meg teljesen oket, de egy kicsit rostal.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. november 8., szerda 8:33

realmadrid95 írta:

Ahogy irja Csababarca, be kell agyazni a ragasztot. Viszont abban mar nincs igaza, hogy kizarolag eps ragasztoval jo, es ne csemperagasztoval. Kulteri flexibilis ragaszto meg strapabirobb is, az, hogy egy, vagy ket retegben kell csinalni, az a szakitol fugg. Van aki a beagyazasnal jo vastagon meghuzza fogas glettvassal, halozas utan meg lelepkezi neked tukorre. Van, aki vekonyan agyaz, es utana huz egy ujabb reteget, miutan megszaradt. Ami fontos, legyel kint neha, nezz rajuk.

Jaaa es az atfedes is nagyon fontos, a halon van egy csik, annyival kell tulengedni mindig a masik halon.
Ez is kibir akar 30 evet is, ha szakszeruen van elkeszitve.

a felxibilis ragasztó is, jó, ha kültéri.
de sima beltéri csemperagasztó nem a legjobb megoldás.

igen, a hálózást, ragasztózást én is ezen két metód szerint ismertem.
nekem a műszaki ellenőröm is kiment, mert szóltam neki, hogy mindenképp ellenőrizze őket, amikor csinálják, ebben ne legyen hiba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 8., szerda 7:51

Szia. Nem mindegy milyen gv lemez kerul fel utolso retegre, ha minosegi palaorlemenyes, az jo 25 evre is. Evente 1300-1500 nmt szoktam lesutni. A lenyeg, hogy kenheto bitumennel kell “tapadohidat” kepezni a kovetkezo reteg elott.

Vakolt fal kotelezo, ha nincs vakolva, nincs tapadasa es idovel elkezd levalni, akarmilyen minosegi munkat vegeznek.

Ahogy irja Csababarca, be kell agyazni a ragasztot. Viszont abban mar nincs igaza, hogy kizarolag eps ragasztoval jo, es ne csemperagasztoval. Kulteri flexibilis ragaszto meg strapabirobb is, az, hogy egy, vagy ket retegben kell csinalni, az a szakitol fugg. Van aki a beagyazasnal jo vastagon meghuzza fogas glettvassal, halozas utan meg lelepkezi neked tukorre. Van, aki vekonyan agyaz, es utana huz egy ujabb reteget, miutan megszaradt. Jaaa es az atfedes is nagyon fontos, a halon van egy csik, annyival kell tulengedni mindig a masik halon.

Ez is kibir akar 30 evet is, ha szakszeruen van elkeszitve
Ami fontos, legyel kint neha, nezz rajuk.

Dubelezes meg az, ami sarkalatos pont. Hungarocellenkent 5 db kell, ha nem igy tortenik, jon a matrac effektus.

Hungarocellek kozott, ha nagy hezag alakul ki a pontatlan vagasoknal, oda kizarolag csak purhab mehet, mert ha betomkodi csemperagasztoval, ugy hohidas lesz, aztan b@szhatod sajnos.

Ha barmilyen kerdesed van, nyugodtan irhatsz privatot.




Ui: nem engedte szerkeszteni mar, igy meg pontosabb. Csak az utvefuro zajatol nehez a koncentralas. :roll:

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 8., szerda 7:44

ANDS írta: Sziasztok!

Szigetelés után vagyunk.
Azt mondják, hogy a lapostetőn használt sbs modifikált bitumenes lemez ellenáll ugyan az uv sugárzásnak, de mégis öregszik tőle, ezért idővel cserélni vagy felújítani kell. Nálunk ami korábban fent volt, kb. 6 év után kapott egy újabb réteget.

Na, most a ház homlokzatát meg csemperagasztóval szokták lekenni, ami ugyanúgy kapja a napot, de az mégis bírja. Azt látom, hogy sok ház oldalán nincs vakolat, csak a nikecellt bekenték csemperagasztóval, és úgy hagyják 20 êvig .

Kérdésem:
Szerintetek nyugodtan lehet hagyni a homlokzaton a csemperagasztós réteget valolat nélkül, nem megy tönkre?

És a csemperagasztót 1 vagy 2 rétegben kell felvinni?
Annyira megoszlanak a vélemények, hogy nem tudom eldönteni, kinek van igaza. Mit gondoltok?


Szia. Nem mindegy milyen gv lemez kerul fel utolso retegre, ha minosegi palaorlemenyes, az jo 25 evre is. Evente 1300-1500 nmt szoktam lesutni. A lenyeg, hogy kenheto bitumennel kell “tapadohidat” kepezni a kovetkezo reteg elott.

Ahogy irja Csababarca, be kell agyazni a ragasztot. Viszont abban mar nincs igaza, hogy kizarolag eps ragasztoval jo, es ne csemperagasztoval. Kulteri flexibilis ragaszto meg strapabirobb is, az, hogy egy, vagy ket retegben kell csinalni, az a szakitol fugg. Van aki a beagyazasnal jo vastagon meghuzza fogas glettvassal, halozas utan meg lelepkezi neked tukorre. Van, aki vekonyan agyaz, es utana huz egy ujabb reteget, miutan megszaradt. Ami fontos, legyel kint neha, nezz rajuk.

Jaaa es az atfedes is nagyon fontos, a halon van egy csik, annyival kell tulengedni mindig a masik halon.
Ez is kibir akar 30 evet is, ha szakszeruen van elkeszitve.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. november 8., szerda 6:47

Nekem a korábbi vakolt falra került fel a szigetelés, lett bevakolva majd újraszínezve.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. november 8., szerda 6:27

Persze de ma már kevesen csinálják így.
Még a szakiellenőrös videókban sincs így csinálva, pedig ő aztán beleköt mindenbe:D

Azért a falazás minőségétől is függ a történet nyilván, ha rosszul rakták a téglákat, akkor van nagyobb jelentősége a vakolásnak.

De itt most nem is ez volt a téma, feltételezzük, hogy ANDS-nek volt 1,5-2 misi a zsebében kintről is vakoltatni először:)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. november 7., kedd 23:57

rashidm írta:
csababarca írta:

Arra figyelj főleg, hogy hálózásnál a hálót is ágyazzák be a ragasztóba.
Tehát ne úgy, hogy felhúzzák a hálót, odapamacsolják 1-2 helyen, aztán telibehúzzák. Az nem lesz jó.
Húzzák telibe a szigetelést a ragasztóval, bele a háló, majd újra ragasztó.

Egyébként nem csemperagasztót használnak erre, hanem van kimondottan homlokzati ragasztó eps-hez.
Nehogy engedd csemperagasztóval csinálni:D

Azt nem tudom, hogy meddig bírja úgy, nekem tavasz óta úgy van, és még legalább tavaszig így is lesz. De ismerősömék 8 év után festettek kívül, addig semmi baja nem lett.
Tudomásom szerint a megfelelő hőszigetelés és hanggátláshoz a vakolt tégla feltétel, mindkét oldalról, és arra megy ra a hőszigetelés, majd szinezes. Ezt a gyártók is erősen javasolják mert úgy lehet ezeket biztosítani, a kivitelező szokta ezt elhagyni mondván “jo lesz úgy” meg az plusz munka, persze a penzt elkérik így is, kb mintha be lenne vakolva a fal.
+1 szinte mindenki kihagyja, pedig kurva fontos, hogy szigeteles elott at legyen vakolva/glettelve a tegla/ytong!
De sokszor nem csak a vallalkozo sumakol, hanem mar a megrendelo is ugy keri, nagyon kevesen szannak erre penzt, gyakran 2 millio koruli osszeget megsporolnak ezzel, mondvan, hogy felesleges…
:goat:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. november 7., kedd 23:01

csababarca írta:
ANDS írta: Sziasztok!

Szigetelés után vagyunk.
Azt mondják, hogy a lapostetőn használt sbs modifikált bitumenes lemez ellenáll ugyan az uv sugárzásnak, de mégis öregszik tőle, ezért idővel cserélni vagy felújítani kell. Nálunk ami korábban fent volt, kb. 6 év után kapott egy újabb réteget.

Na, most a ház homlokzatát meg csemperagasztóval szokták lekenni, ami ugyanúgy kapja a napot, de az mégis bírja. Azt látom, hogy sok ház oldalán nincs vakolat, csak a nikecellt bekenték csemperagasztóval, és úgy hagyják 20 êvig .

Kérdésem:
Szerintetek nyugodtan lehet hagyni a homlokzaton a csemperagasztós réteget valolat nélkül, nem megy tönkre?

És a csemperagasztót 1 vagy 2 rétegben kell felvinni?
Annyira megoszlanak a vélemények, hogy nem tudom eldönteni, kinek van igaza. Mit gondoltok?
Arra figyelj főleg, hogy hálózásnál a hálót is ágyazzák be a ragasztóba.
Tehát ne úgy, hogy felhúzzák a hálót, odapamacsolják 1-2 helyen, aztán telibehúzzák. Az nem lesz jó.
Húzzák telibe a szigetelést a ragasztóval, bele a háló, majd újra ragasztó.

Egyébként nem csemperagasztót használnak erre, hanem van kimondottan homlokzati ragasztó eps-hez.
Nehogy engedd csemperagasztóval csinálni:D

Azt nem tudom, hogy meddig bírja úgy, nekem tavasz óta úgy van, és még legalább tavaszig így is lesz. De ismerősömék 8 év után festettek kívül, addig semmi baja nem lett.
Tudomásom szerint a megfelelő hőszigetelés és hanggátláshoz a vakolt tégla feltétel, mindkét oldalról, és arra megy ra a hőszigetelés, majd szinezes. Ezt a gyártók is erősen javasolják mert úgy lehet ezeket biztosítani, a kivitelező szokta ezt elhagyni mondván “jo lesz úgy” meg az plusz munka, persze a penzt elkérik így is, kb mintha be lenne vakolva a fal.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. november 7., kedd 22:35

ANDS írta: Sziasztok!

Szigetelés után vagyunk.
Azt mondják, hogy a lapostetőn használt sbs modifikált bitumenes lemez ellenáll ugyan az uv sugárzásnak, de mégis öregszik tőle, ezért idővel cserélni vagy felújítani kell. Nálunk ami korábban fent volt, kb. 6 év után kapott egy újabb réteget.

Na, most a ház homlokzatát meg csemperagasztóval szokták lekenni, ami ugyanúgy kapja a napot, de az mégis bírja. Azt látom, hogy sok ház oldalán nincs vakolat, csak a nikecellt bekenték csemperagasztóval, és úgy hagyják 20 êvig .

Kérdésem:
Szerintetek nyugodtan lehet hagyni a homlokzaton a csemperagasztós réteget valolat nélkül, nem megy tönkre?

És a csemperagasztót 1 vagy 2 rétegben kell felvinni?
Annyira megoszlanak a vélemények, hogy nem tudom eldönteni, kinek van igaza. Mit gondoltok?
Arra figyelj főleg, hogy hálózásnál a hálót is ágyazzák be a ragasztóba.
Tehát ne úgy, hogy felhúzzák a hálót, odapamacsolják 1-2 helyen, aztán telibehúzzák. Az nem lesz jó.
Húzzák telibe a szigetelést a ragasztóval, bele a háló, majd újra ragasztó.

Egyébként nem csemperagasztót használnak erre, hanem van kimondottan homlokzati ragasztó eps-hez.
Nehogy engedd csemperagasztóval csinálni:D

Azt nem tudom, hogy meddig bírja úgy, nekem tavasz óta úgy van, és még legalább tavaszig így is lesz. De ismerősömék 8 év után festettek kívül, addig semmi baja nem lett.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 6., hétfő 20:22

nmate írta: Mondjuk én örülök, hogy sok ilyen retardált haszontalan balfasz összeveri egymást.




...ugye ez történik? :mrgreen:
Igen, vannak korrekt arcok is, és kell néha ilyen is, ha már nem nagyon köt le semmilyen új film/horror ami mostanában kijött, a meccs is felkúr, akkor ez legalább kicsit elsimítja a dolgokat, kezd megtetszeni a box is rendesen, tényleg "jobb adni, mint kapni". :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 6., hétfő 18:18

lordgabi írta: Múlthéten Molnár Áron is kemény volt, tegnap is ott örült Brasch Bencével, szépen elhúzta a KKevin nótáját, ez a bunyó tetszett eddig a legjobban. :agree:
Berki Mazsiból nem néztem volna ki, hogy ennyire egyértelműen ledominálná az ellenfelét, jól tromfosra verte Megyeri Csilla száját. :lol:
Sokukat nem ismertem előtte, de pozitív meglepetések voltak bőven, Schobert Norbika is szép izomzatot növesztett, kinézetre ő volt a legjobban összerakva, nem gondoltam volna, hogy ennyire egyértelmű lesz Istenes Bence fölénye, értem én, hogy kétszer annyi idős kereken, de nem néztem volna ki belőle ezeket a súlyos pofonokat, még bohóckodott is sokat a ringben, szimpatikus volt a nyilatkozata a végén a Schobert család felé főképp, az üzengetése előtte és a nagyképűsége nálam überelte KKevinét, de kicsit szépített rajta az a nyilatkozat és az újabb üzengetés Rácz Jenő felé. :mrgreen:

Én jókat nevetek közben, legurul egy-két sör, semmi kötődésem nincs egyikhez sem, még több ilyet, az első részt 5 nap késéssel néztem meg, azt hittem agyatlan csápolás lesz az egész, kicsit el is ment a kedvem tőle, amikor az első két padlózás után dobálták befelé a törölközőt az edzők, de jogos volt, semmi esély nem lett volna utána megfordítani az adott meccset, így is szép monoklikkal közlekedtek már az edzések után is, utólag megnézve néhányuk sztoriját és a bemutató videókban is benne voltak. :D
En amin nagyon sokat nevetek azaz rtl.
Neha lovesuk sincs,hogy mit kene csinalni,rengeteg a baki.
Az elso resz az tele volt ilyen dolgokkal. Beszartam komolyan. :lol:
“ nezzuk a negyedik menetet” - kozben mar vege volt a meccsnek. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 6., hétfő 18:14

Mondjuk én örülök, hogy sok ilyen retardált haszontalan balfasz összeveri egymást.




...ugye ez történik? :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 6., hétfő 17:47

“Atyam, bocsass meg nekik, nem tudjak mit cselekszenek”


:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég