OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 25., csütörtök 11:31

Otthoni split klíma kérdés:

Panelba, átlag hálószoba (fogalmam sincs hány négyzetméter), 2.6 kW-osat vagy 3.4 kW-osat vegyek? Utóbbi csak 10 ezerrel drágább, de nem tudom megéri-e a felár.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 25., csütörtök 10:11

dzsi91 írta:
zsuninnyo írta:

Ezt a lapot mindenki (rassz, vallas, szubkultura, barmi alapjan) kijatszhatja es rendszeresen elnek is vele. De ettol a rasszizmus meg nem lesz kisebb problema, mert az emberek visszaelnek ezekkel a dolgokkal.
Mindenki kivéve a fehér-heteroszexualis-keresztény férfiak. :mrgreen:
nem kell visszaélni vele, elég szó nélkül besétálni valahova, mindenki tudja mi a helyzet. :D B-) :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 25., csütörtök 10:01

zsuninnyo írta:
Realista24 írta: Ha mar rasszimus ugy is nagy tema.
Kollega utazott tengerentulra, emberunk aki neger volt szepen kortyolgatta a dutyfreeben vasarolt piat.

Majd szepen megkerte a sztyui, hogy tegye el, mert csak a fedelzeten vasarolt ital fogyaszthato. Tobb sem kellett a faszinak, elkezdte nyomatni, hogy vele azert ilyenek, mert fekete... :roll:

Leszallas utan, vittek is el a szervek.
Ezt a lapot mindenki (rassz, vallas, szubkultura, barmi alapjan) kijatszhatja es rendszeresen elnek is vele. De ettol a rasszizmus meg nem lesz kisebb problema, mert az emberek visszaelnek ezekkel a dolgokkal.
Mindenki kivéve a fehér-heteroszexualis-keresztény férfiak. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. május 25., csütörtök 9:11

Realista24 írta: Ha mar rasszimus ugy is nagy tema.
Kollega utazott tengerentulra, emberunk aki neger volt szepen kortyolgatta a dutyfreeben vasarolt piat.

Majd szepen megkerte a sztyui, hogy tegye el, mert csak a fedelzeten vasarolt ital fogyaszthato. Tobb sem kellett a faszinak, elkezdte nyomatni, hogy vele azert ilyenek, mert fekete... :roll:

Leszallas utan, vittek is el a szervek.
Ezt a lapot mindenki (rassz, vallas, szubkultura, barmi alapjan) kijatszhatja es rendszeresen elnek is vele. De ettol a rasszizmus meg nem lesz kisebb problema, mert az emberek visszaelnek ezekkel a dolgokkal.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 25., csütörtök 9:09

Most azert, mert cigany vagyok?




:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 25., csütörtök 8:46

Ha mar rasszimus ugy is nagy tema.
Kollega utazott tengerentulra, emberunk aki neger volt szepen kortyolgatta a dutyfreeben vasarolt piat.

Majd szepen megkerte a sztyui, hogy tegye el, mert csak a fedelzeten vasarolt ital fogyaszthato. Tobb sem kellett a faszinak, elkezdte nyomatni, hogy vele azert ilyenek, mert fekete... :roll:

Leszallas utan, vittek is el a szervek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. május 24., szerda 20:28

Minden egyes hosszú labdánál kicsit szúródik a szívem, és a lábam is, amit a jobb oldalt átvesz bármelyik játékosunk a vasárnapi horror show után. Többen kérdezek, hogyan történt. Eduardo vs Martin Taylor esete ugye megvolt anno mindenkinek? Kb. ugyanez, csak nem jött elő a csont.
Ellenfél szögletet végzett el, mi jöttünk kontrából, előre lett vágva a legkisebb/utánam a leggyorsabb emberünknek, de elfejelte előle a hátvéd, én robbantam előre a balszélről felfutva, jobbal eltoltam a labdát, a másik vadállat pedig aki még hátul maradt védekezni nyújtott lábbal szétgyalulta a támaszkodó bal lábamat, borzalmas volt a hang és a látvány is, hogy a lábfejem kb. majdnem körbe pördült magán a levegőben, a többit pedig már leírtam. :(
Ma megvolt a második sétám a folyosón is a járókerettel, ha nem hentelik meg 8 órával műtét előtt a fúróval a sarkam/bokám környékén akkor az átázott kötést se kellene napi szinten cserélni, remélem beforr mostmár, mert egyre többet lesz használva napról-napra... :)
Pénteken pedig már otthon hajtom pihenőre a buksit.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 24., szerda 20:17

rikko írta:

Nálam az osztrák szomszéd úgy 4-5 falun eltöltött év után értette meg, hogy ott nincs ruhezeit .. mi bizony akkor vágjuk a füvet amikor még nem égeti le a nap a bőröd vagy már nem. Ergo vagy kora reggel vagy este 8 után.
Azt sem tudta megszokni , hogy a puli az olyan eb ami bizony ugat, sőt akkor is amikor nem kellene.
Nem tudom elmondani mennyire jó,hogy vasárnap nem vág senki füvet,nem fúr,nem arra kelsz hogy valaki költözik stb.
Szombaton is max délutánig,utána csönd van. Kimegyek a kertbe és meglehet azonnal mondani,hogy hétvége van.
Senki nem ordibál,senki nem hallgat izomból zenét. Isteni. Amikor évente kétszer Pécsen vagyunk,megtudok bolondulni,hogy van állandóan valami háttérzaj.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 24., szerda 18:28

rikko írta:
Realista24 írta:

Helyi rendelet ezt mondjuk szabályozni szokta, illetve a az ingatlanok besorolása.

Nálunk nincs korlátozás, csak egyezség a világi szomszédokkal, vasárnap nem dolgozunk csak eszünk iszunk horgaszunk.
Vasárnap nálunk sem szokás dolgozni, csak a borospincet látogatjuk ilyenkor, meg ahogy írtad horgaszunk. Vasárnap az szent. Sajnos nem sokat vagyok otthon , így elmaradt ez az évek során :(
Én csak okoskodásból írtam amit írtam, itt echte falun (1000párszáz ember, mindenki mindenkinek köszön) még a büdös életben nem volt konfliktusom a szomszéddal, hisz rengeteg hely van, soha nem zavart semmi fűnyírás/krampácsolás vagy ilyesmi, nemtom andrás milyen akkusztikai anomáliában lakik, hogy neki sikerült felháborodnia.

Egyedül a szomszéd kutyája volt hangos párszor, aztán szóltam, hogy éjszakára valamit nem-e lehetne-e, aztán megoldotta..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. május 24., szerda 18:24

kiserik írta: Én az öko verziót ajánlom: vegyél két birkát, oszt' jónapot. A gyereknek tetszeni fog, télen meg lesz belőle finom pöri :D Amúgy a pop it jó játék, köszi a tippet :salute:
Halfkey írta: Na, hehe, Nika és egyéb szemműtét szakemberek. Júniusban megyek alkalmasságira sasszem klinikára. A sima legolcsóbb kezelésük és a Femco Smart kezelés között csak a felépülés ideje a különbség? Vagy vannak sikerességbeli különbségek is? Melyiket érdemesebb?


#slágertéma
Most beszéltem tesómmal, neki is volt és ő minden szarnak alaposan utánanéz. Ő nem merte bevállalni a Femto Smart kezelést. Előnye, hogy hamarabb felépülsz és nincs égő érzés meg homályos látás, hátránya, hogy nagyobb ütéstől (verekedés, autóbaleset, sport, stb) a felvágott lebeny leszakadhat.

Nekem Femto Smart volt, az elso nap ami tenyleg olyan, hogy vigyazni kell, utana mar nem, csak elovigyazatossagbol par hetig. Viszont maga a gyogyulas siman ment kb, szoval nem volt semmi, en tudom ajalnani nyugodt szivvel.

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 24., szerda 18:03

Realista24 írta: Az előbb az adidasban a csavo brazil válogatott mezt keresett. Szerintem hehe volt.


Hogy aztan felgyujtsa, mert legszukebb elit, utoljara a Kacsa volt? :lol:

Szerintem hehe, meg Adidasban is szervalna egyet.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 24., szerda 18:01

Realista24 írta:
rikko írta:

Nálam az osztrák szomszéd úgy 4-5 falun eltöltött év után értette meg, hogy ott nincs ruhezeit .. mi bizony akkor vágjuk a füvet amikor még nem égeti le a nap a bőröd vagy már nem. Ergo vagy kora reggel vagy este 8 után.
Azt sem tudta megszokni , hogy a puli az olyan eb ami bizony ugat, sőt akkor is amikor nem kellene.
Helyi rendelet ezt mondjuk szabályozni szokta, illetve a az ingatlanok besorolása.

Nálunk nincs korlátozás, csak egyezség a világi szomszédokkal, vasárnap nem dolgozunk csak eszünk iszunk horgaszunk.
Vasárnap nálunk sem szokás dolgozni, csak a borospincet látogatjuk ilyenkor, meg ahogy írtad horgaszunk. Vasárnap az szent. Sajnos nem sokat vagyok otthon , így elmaradt ez az évek során :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 24., szerda 17:58

Az előbb az adidasban a csavo brazil válogatott mezt keresett. Szerintem hehe volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 24., szerda 17:57

Felőlem akkor dolgoznak a szomszédok amikor akarnak. Mindenkit úgysem lehet boldoggá tenni. Napközben gyerek alszik, műszakos ember pihen, stb.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. május 24., szerda 17:56

Nalunk helyi rendelet is szabalyozza,de az emberek tobbsege fossa,viszont nem tudok rola,hogy nagyon menne a vamzerkedes. Vasarnap szemely szerint soha nem zajongok,de szombat 10-tol delig, aztan 3-tol 7-ig gond nelkul nyirok fuvet/sovenyt, furok-faragok, ha kell. Hetkoznap nincs ra idom, delutanonkent a gyerkocokre vigyazok tobbnyire. Ez egyreszt a videki elet velejaroja, masreszt kamu kenyeskedes. Meg a teraszon ulve sem zavar, ha a szomszed dolgozik, a hazban meg nem is hallani szinte semmit belole.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 24., szerda 17:50

rikko írta:
raul 4 ever írta: Falut láttál már? Vidéken jártál már? :mrgreen:

Igazi férfi nem a zinterneten picsog ilyenkor, hanem kiabál, vagy bekapcsolja a flexét/saját fűkaszáját :smile: :smile:
Nálam az osztrák szomszéd úgy 4-5 falun eltöltött év után értette meg, hogy ott nincs ruhezeit .. mi bizony akkor vágjuk a füvet amikor még nem égeti le a nap a bőröd vagy már nem. Ergo vagy kora reggel vagy este 8 után.
Azt sem tudta megszokni , hogy a puli az olyan eb ami bizony ugat, sőt akkor is amikor nem kellene.
Helyi rendelet ezt mondjuk szabályozni szokta, illetve a az ingatlanok besorolása.

Nálunk nincs korlátozás, csak egyezség a világi szomszédokkal, vasárnap nem dolgozunk csak eszünk iszunk horgaszunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 24., szerda 17:47

raul 4 ever írta: Falut láttál már? Vidéken jártál már? :mrgreen:

Igazi férfi nem a zinterneten picsog ilyenkor, hanem kiabál, vagy bekapcsolja a flexét/saját fűkaszáját :smile: :smile:
Nálam az osztrák szomszéd úgy 4-5 falun eltöltött év után értette meg, hogy ott nincs ruhezeit .. mi bizony akkor vágjuk a füvet amikor még nem égeti le a nap a bőröd vagy már nem. Ergo vagy kora reggel vagy este 8 után.
Azt sem tudta megszokni , hogy a puli az olyan eb ami bizony ugat, sőt akkor is amikor nem kellene.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 24., szerda 17:36

Hajjaj, Pipita rosszul fordul egyet és lekönyököl akkor kifizettetem vele a korrekciós műtétet :D

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 24., szerda 12:53

Nika91127 írta:
hehetheoriginal írta: Ha megvette volna a robotfunyirot, nem lennenek senkinek semmilyen gondjai. :kalapos:
És melyiket? Husqvarna vagy Gardena?
Kb. 600as telek, jelenleg még egyenletlen talaj, pár fa.
Én az öko verziót ajánlom: vegyél két birkát, oszt' jónapot. A gyereknek tetszeni fog, télen meg lesz belőle finom pöri :D Amúgy a pop it jó játék, köszi a tippet :salute:
Halfkey írta: Na, hehe, Nika és egyéb szemműtét szakemberek. Júniusban megyek alkalmasságira sasszem klinikára. A sima legolcsóbb kezelésük és a Femco Smart kezelés között csak a felépülés ideje a különbség? Vagy vannak sikerességbeli különbségek is? Melyiket érdemesebb?


#slágertéma
Most beszéltem tesómmal, neki is volt és ő minden szarnak alaposan utánanéz. Ő nem merte bevállalni a Femto Smart kezelést. Előnye, hogy hamarabb felépülsz és nincs égő érzés meg homályos látás, hátránya, hogy nagyobb ütéstől (verekedés, autóbaleset, sport, stb) a felvágott lebeny leszakadhat.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. május 24., szerda 11:40

hehetheoriginal írta: Ha megvette volna a robotfunyirot, nem lennenek senkinek semmilyen gondjai. :kalapos:
És melyiket? Husqvarna vagy Gardena?
Kb. 600as telek, jelenleg még egyenletlen talaj, pár fa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég