OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 22., hétfő 21:28

zoli0415 írta: Tudom, hogy enni jön, azért van mit enni neki mert a talaj tele van tápanyaggal amiben megélnek az eleségei. Ez egy ördögi kör mert ha nem táplálom a talajt, nem öntözöm akkor nem lesz szép, így viszont van eledel. Nem csak a túrásokkal van a baj hanem közvetlen a felszín alatt végig latszik ahol jár mert végig kinyomja a földet, ahol nem látszik ott meg besüpped a talaj a járatoknál mikor rálépsz. Kegyetlen.
Biztos, hogy vakond ?
A földi kutya csinálja ezt. Az as közvetlenül a talaj felszíne alatt járatokat.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. május 22., hétfő 21:21

Tudom, hogy enni jön, azért van mit enni neki mert a talaj tele van tápanyaggal amiben megélnek az eleségei. Ez egy ördögi kör mert ha nem táplálom a talajt, nem öntözöm akkor nem lesz szép, így viszont van eledel. Nem csak a túrásokkal van a baj hanem közvetlen a felszín alatt végig latszik ahol jár mert végig kinyomja a földet, ahol nem látszik ott meg besüpped a talaj a járatoknál mikor rálépsz. Kegyetlen.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 22., hétfő 21:09

zoli0415 írta: Szeretnék feldobni egy témát, mert bízom benne, hogy a jelenlévő agrár emberek, kerttulajdonsok tudnak segíteni.
A címe: az átkozott vakond.
Kikészít teljesen, az idegeim kivannak tőle, úgy érzem játszik velem és röhög rajtam. Minden szezon a harcról szól, gyönyörű kertem van, pénzt, időt nem sajnálva dolgozozom vele nap mint nap
aztán jön ez az átkozott és egy hajnal alatt tönkreteszi az egészet. Tudom, hogy védett állat de megakarom ölni, a seggénél felfújva kiakarom fordítani a bundájából😀 Amit tudtam bevetettem, népi bölcsességeket, modern csapdákat, vuduzást, imát...mindent, de nem tudom jobb belátásra bírni, hogy távozzon. Annyit el tudok érni, hogy kergetem az udvarban, egyik részről elzavarom, 20 méterre odébb előbukkan és ott is szétbarmol mindent. Komolyan gondolkodom, hogy viacolorral lerakom az egészet mert így ennek semmi értelme, de nagyon sajnálnám mert a gyerekek imádnak kint játszani velem együtt. Köszönöm, ha valakinek lenne tuti ötlete, minden tanácsot megfogadok és kipróbálom csak le tudjam győzni a kis rohadékot.
Kerti laboda a te barátod.
Nem fogja szeretni.

Illetve ami még biztosan segít az az, hogy lapáttal elhordod a túrásait. Amúgy a vakond jelenléte csak annyit jelez, hogy tele a földed csigaval, gilisztaval és lóbogárral.
Általában ezeket eszegeti és nem a te kis palántáid. :)

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 22., hétfő 21:05

lordgabi írta:
Nika91127 írta:

Az még fog késő délutánig is.
Akkor egy velőűrszeget kaptál :)
Azóta már tökéletesen mozognak a lábujjaim, viszont a bal lábam belső részén, ahol tegnap kijött a fúró, ott valami pusztító néha a fájdalom. Vérzés is volt, már jó rétegesen lett azóta átkötve, ezen kívül már nem lenne semmi panasz, ami a fájdalom részét illeti. :kivagyhe:
Gabikám kitartást és jó gyógyulást.
zoli0415 írta: Szeretnék feldobni egy témát, mert bízom benne, hogy a jelenlévő agrár emberek, kerttulajdonsok tudnak segíteni.
A címe: az átkozott vakond.
Kikészít teljesen, az idegeim kivannak tőle, úgy érzem játszik velem és röhög rajtam. Minden szezon a harcról szól, gyönyörű kertem van, pénzt, időt nem sajnálva dolgozozom vele nap mint nap
aztán jön ez az átkozott és egy hajnal alatt tönkreteszi az egészet. Tudom, hogy védett állat de megakarom ölni, a seggénél felfújva kiakarom fordítani a bundájából😀 Amit tudtam bevetettem, népi bölcsességeket, modern csapdákat, vuduzást, imát...mindent, de nem tudom jobb belátásra bírni, hogy távozzon. Annyit el tudok érni, hogy kergetem az udvarban, egyik részről elzavarom, 20 méterre odébb előbukkan és ott is szétbarmol mindent. Komolyan gondolkodom, hogy viacolorral lerakom az egészet mert így ennek semmi értelme, de nagyon sajnálnám mert a gyerekek imádnak kint játszani velem együtt. Köszönöm, ha valakinek lenne tuti ötlete, minden tanácsot megfogadok és kipróbálom csak le tudjam győzni a kis rohadékot.
Tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de én mindenkinek ezt szoktam javasolni vakond ügyben: hagyd békén. A vakond enni megy a kertedbe. Főként talajlakó kártevőket fogyaszt, így azokat, amik tönkrevághatják a növényeidet. Már ha a füvön kívül más is van. Időnként a túrásokat el kell egyengetni és bevetni fűmaggal.
Amúgy az egyetlen biztos módszer, ha elfogy az ennivalója. Vagy hagyod, hogy megegye, vagy kiirtod Te magad, pl szántással. Egy jó vadászkutya is hasznos lehet, és a gyerekek is szeretik őket.

UI: Csabikám, lótetűre van egy jó tippem: a vakond.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. május 22., hétfő 20:57

Nekem a gáz bevált, egyszer megjelent, kapta a gázos cuccot, azóta nem láttuk, ennek két éve.

Nekem lótetűk jelentenek gondot, de pult alól kaptam szert egy hónapja, azóta nem túrnak.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. május 22., hétfő 20:46

Szeretnék feldobni egy témát, mert bízom benne, hogy a jelenlévő agrár emberek, kerttulajdonsok tudnak segíteni.
A címe: az átkozott vakond.
Kikészít teljesen, az idegeim kivannak tőle, úgy érzem játszik velem és röhög rajtam. Minden szezon a harcról szól, gyönyörű kertem van, pénzt, időt nem sajnálva dolgozozom vele nap mint nap
aztán jön ez az átkozott és egy hajnal alatt tönkreteszi az egészet. Tudom, hogy védett állat de megakarom ölni, a seggénél felfújva kiakarom fordítani a bundájából😀 Amit tudtam bevetettem, népi bölcsességeket, modern csapdákat, vuduzást, imát...mindent, de nem tudom jobb belátásra bírni, hogy távozzon. Annyit el tudok érni, hogy kergetem az udvarban, egyik részről elzavarom, 20 méterre odébb előbukkan és ott is szétbarmol mindent. Komolyan gondolkodom, hogy viacolorral lerakom az egészet mert így ennek semmi értelme, de nagyon sajnálnám mert a gyerekek imádnak kint játszani velem együtt. Köszönöm, ha valakinek lenne tuti ötlete, minden tanácsot megfogadok és kipróbálom csak le tudjam győzni a kis rohadékot.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. május 22., hétfő 20:10

Sierra írta: Mitől lenne amorf? Lehet kicsit túlfejlett a csuklyája, de egyáltalán nem amorf, ha megnézel pár képet róla. Nagyobb tömeg van rajta mint egy átlagos sportolón, nagyjából ennyi a történet.
Egyszeruen termeszetellenes. Elhetsz akarmilyen sportosan, lehetsz fizikai munkas, akarmi, ilyen testalkatod csak akkor lesz, ha heti 3-4-5x celzottan erre dolgozol. Ahogy a noknel is termeszetellenes a kentaur segg.
Nyilvan nem nezem le a beleolt munkat, csak megjegyeztem, hogy ezzel valamit kompenzal es nem veletlen az agressziv kirohanasa sem a Spartai fele.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 22., hétfő 20:05

Marky írta: Off topic: szerintem kisebbsegi komplexusos, aki ilyen michelin babara gyurja magat :mrgreen: A core izomzat a lenyeg, nem a bicepsz. Lasd CR, ketlem, hogy ilyen amorfra gyurna magat a visszavonulas utan.
Mitől lenne amorf? Lehet kicsit túlfejlett a csuklyája, de egyáltalán nem amorf, ha megnézel pár képet róla. Nagyobb tömeg van rajta mint egy átlagos sportolón, nagyjából ennyi a történet. De ezt a felfújt meg műizom, ezt sosem fogom tudni megérteni, ki honnan szedi. Ezen látszik mennyire nincsenek képben az emberek a testépítéssel. Attól hogy vki anabolikus szereket használ még nem fog magától megnőnie egyik izma sem. Ugyanúgy oda kell figyelni a kajára meg az edzésre. Na meg azok is ugyanolyan izomsejtek, mintha anélkül építene izmot. De felfújt, az. :lol:

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 22., hétfő 16:54

Nika91127 írta:
lordgabi írta:
Így van. Azóta zsibbad még a jobb lábfejem is... Térdemnél is van seb, nagyon sok ideig éreztem, hogy ott kalapált valamit a doki, rossz volt hallani, még jó, hogy nem láttam semmit belőle. :kivagyhe:

Köszi mindenkinek! :salute:
Az még fog késő délutánig is.
Akkor egy velőűrszeget kaptál :)

Látom magam előtt ahogy Fekete Pákó próbálja kimondani ezt a szép magyar szót :mrgreen:

Amúgy meg jobbulást a betegnek

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. május 22., hétfő 16:31

tomi_b írta: Gyors gyógyulást és felépülést!

Igazán jó volt nekem is olvasni a támogató üzeneteket. :mrgreen:
Jobbulást! :sziv: :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. május 22., hétfő 16:23

Nika91127 írta:
lordgabi írta:
Így van. Azóta zsibbad még a jobb lábfejem is... Térdemnél is van seb, nagyon sok ideig éreztem, hogy ott kalapált valamit a doki, rossz volt hallani, még jó, hogy nem láttam semmit belőle. :kivagyhe:

Köszi mindenkinek! :salute:
Az még fog késő délutánig is.
Akkor egy velőűrszeget kaptál :)
Azóta már tökéletesen mozognak a lábujjaim, viszont a bal lábam belső részén, ahol tegnap kijött a fúró, ott valami pusztító néha a fájdalom. Vérzés is volt, már jó rétegesen lett azóta átkötve, ezen kívül már nem lenne semmi panasz, ami a fájdalom részét illeti. :kivagyhe:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. május 22., hétfő 16:00

lordgabi írta:
Nika91127 írta:

Frankó.
Akkor spinalban voltál?
Mi lett a megoldás? (Van a térdednél is seb, vagy csak a bokád környékén?)
Ha tudod, a bokad fel-le tornaztasd, meg a térded is. Azoknak nem szabad bekötnie.
Jobbulást!
Így van. Azóta zsibbad még a jobb lábfejem is... Térdemnél is van seb, nagyon sok ideig éreztem, hogy ott kalapált valamit a doki, rossz volt hallani, még jó, hogy nem láttam semmit belőle. :kivagyhe:

Köszi mindenkinek! :salute:
Az még fog késő délutánig is.
Akkor egy velőűrszeget kaptál :)

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. május 22., hétfő 15:41

Gyors gyógyulást és felépülést!

Igazán jó volt nekem is olvasni a támogató üzeneteket. :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. május 22., hétfő 14:08

Nika91127 írta:
lordgabi írta: Hirtelen felindulásból 9-kor betoltak a műtőbe, 11 után nem sokkal már hoztak is visszafelé. Nem volt altatás, nem éreztem semmit kb. Doki szerint jól sikerült. Holnap jöhet a próba és a torna... :salute:
Frankó.
Akkor spinalban voltál?
Mi lett a megoldás? (Van a térdednél is seb, vagy csak a bokád környékén?)
Ha tudod, a bokad fel-le tornaztasd, meg a térded is. Azoknak nem szabad bekötnie.
Jobbulást!
Így van. Azóta zsibbad még a jobb lábfejem is... Térdemnél is van seb, nagyon sok ideig éreztem, hogy ott kalapált valamit a doki, rossz volt hallani, még jó, hogy nem láttam semmit belőle. :kivagyhe:

Köszi mindenkinek! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 22., hétfő 12:50

hehetheoriginal írta: Hetvegen mar jatszhatsz :kalapos:
Teljesitmenyere gondolom ugysincs hatassal. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. május 22., hétfő 12:48

lordgabi írta: Hirtelen felindulásból 9-kor betoltak a műtőbe, 11 után nem sokkal már hoztak is visszafelé. Nem volt altatás, nem éreztem semmit kb. Doki szerint jól sikerült. Holnap jöhet a próba és a torna... :salute:
Frankó.
Akkor spinalban voltál?
Mi lett a megoldás? (Van a térdednél is seb, vagy csak a bokád környékén?)
Ha tudod, a bokad fel-le tornaztasd, meg a térded is. Azoknak nem szabad bekötnie.
Jobbulást!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 22., hétfő 12:35

Vasárnap a ligetben várunk, Lord :mrgreen: :mrgreen:

Jobbulást, épülj fel gyorsan!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 22., hétfő 12:33

Ki egy Geret, ki egy Gabi ugye.. :coffee:

Én azt javaslom ne hősködj lordom! Ha fáj, vedd be a bogyót, 1-2 tablettától nem lesz baj, de a komfortérzet ég és föld tud lenni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 22., hétfő 12:30

lordg kettos labtores utan mar tornazik masnap, egyesek meg discomforttal kiulnek felszezonokat. :D

gyors felepulest uram :agree:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 22., hétfő 12:28

Hetvegen mar jatszhatsz :kalapos:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég