OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 18:16

Foleg mivel a fontos mutetek kora reggel vannak :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 31., csütörtök 18:15

hehetheoriginal írta:
Nika91127 írta:

Szabadidő? Ugyan. Ez anno egyetemistaként vizsgaidőszak lezáró ivászatnak... De van Harry Potteres ivós is.
most mar tudom miert remeg a keze minden mutoorvosnak es miert anonim az az alkoholistacsoport. :kalapos:
Ez régen így volt. A mostani generáció már nem iszik nap közben :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 18:05

Nika91127 írta:
Kera írta:

Remélem az orvosi teendőiden túl ,nem ilyen szofisztikáltan töltőd a szabadidődet :lol: Mert ezzek eddig egyre jobb ötletek :lol:
Szabadidő? Ugyan. Ez anno egyetemistaként vizsgaidőszak lezáró ivászatnak... De van Harry Potteres ivós is.
most mar tudom miert remeg a keze minden mutoorvosnak es miert anonim az az alkoholistacsoport. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:53

Steak, thai masszás(a rendes happys, nem amit hehe magyaráz), ferrari élményvezetés, szauna, este egy jó kurva meg egy üveg jack.
Mi kell ennél tobb? Sátor meg szunyogcsipes?

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:31

Kera írta:
Nika91127 írta: LOTR rendezői változat.
Ragassz fel egy bajuszt a TV-re. Amikor valaki totalisan belenéz, innod kell 2 cent rövidet. Ha női karakter, akkor 4 cent.
Remélem az orvosi teendőiden túl ,nem ilyen szofisztikáltan töltőd a szabadidődet :lol: Mert ezzek eddig egyre jobb ötletek :lol:
Szabadidő? Ugyan. Ez anno egyetemistaként vizsgaidőszak lezáró ivászatnak... De van Harry Potteres ivós is.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:24

Nika91127 írta: LOTR rendezői változat.
Ragassz fel egy bajuszt a TV-re. Amikor valaki totalisan belenéz, innod kell 2 cent rövidet. Ha női karakter, akkor 4 cent.
Remélem az orvosi teendőiden túl ,nem ilyen szofisztikáltan töltőd a szabadidődet :lol: Mert ezzek eddig egyre jobb ötletek :lol:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:20

hehetheoriginal írta:
Kera írta:

Nem szeretem sajnos az embereket :D (Hehe szerintem érti miért :D ) :lol: Úgyhogy a hasonló programok így egy szál magamban kilőve :D Viszont az UTE-Fradi ötletet megjegyzem, így biztosan sokan felköszöntenének :sziv:
A felmenoiddel egyutt :lol:

Nekem bakancslista btw a madridmezben nou camp meccs :kalapos:
Hogy mit szolnanak a kis 170 centis szőrös katalanok
Csak, hogy ne értsük egymást félre, arra gondoltam, hogy a társadalom igen nagy részét te sem kedveled, mert irdatlan hülyék (röviden) (én is amúgy az vagyok) :lol: Úgyhogy az idegenekkel való egy légtérben való tartozkodás vagy urambocsá' ismerkedés az nehezemre esik amíg nem iszok meg 5 sört. :lol: Ezt egy pozitív megjegyzésnek szántam, hogy te értheted mire gondolok :D

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:19

LOTR rendezői változat.
Ragassz fel egy bajuszt a TV-re. Amikor valaki totalisan belenéz, innod kell 2 cent rövidet. Ha női karakter, akkor 4 cent.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:15

Kera írta:
Nika91127 írta:

Kakucsring v hasonló pályanap?
Nordscheifén egy kör?
UTE mezben bemenni a Fradi sörözőbe?

Amúgy meg kár túlaggódni, meg túltervezni.
Nem szeretem sajnos az embereket :D (Hehe szerintem érti miért :D ) :lol: Úgyhogy a hasonló programok így egy szál magamban kilőve :D Viszont az UTE-Fradi ötletet megjegyzem, így biztosan sokan felköszöntenének :sziv:
A felmenoiddel egyutt :lol:

Nekem bakancslista btw a madridmezben nou camp meccs :kalapos:
Hogy mit szolnanak a kis 170 centis szőrös katalanok
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:13

Nika91127 írta:
Kera írta: Köszi a szuper ötleteket, de valami konkrét programra gondoltam, amit amúgy egy normál hétköznapon nem csinálok (rosszlányok,thai masszázs, kempingezés, steak zabálás, pendrive dugdosás :D). Pl. gokartozás, vagy flippermúzeum, de ezek inkább közös programok amiket egyedül nem szívesen csinálnék.

ui. Végre megvan a 150 hozzászólásom így tudok mindenkinek egy dislike-ot nyomni a hasznos ötleteire :mrgreen:
Kakucsring v hasonló pályanap?
Nordscheifén egy kör?
UTE mezben bemenni a Fradi sörözőbe?

Amúgy meg kár túlaggódni, meg túltervezni.
Nem szeretem sajnos az embereket :D (Hehe szerintem érti miért :D ) :lol: Úgyhogy a hasonló programok így egy szál magamban kilőve :D Viszont az UTE-Fradi ötletet megjegyzem, így biztosan sokan felköszöntenének :sziv:

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:09

Kera írta: Köszi a szuper ötleteket, de valami konkrét programra gondoltam, amit amúgy egy normál hétköznapon nem csinálok (rosszlányok,thai masszázs, kempingezés, steak zabálás, pendrive dugdosás :D). Pl. gokartozás, vagy flippermúzeum, de ezek inkább közös programok amiket egyedül nem szívesen csinálnék.

ui. Végre megvan a 150 hozzászólásom így tudok mindenkinek egy dislike-ot nyomni a hasznos ötleteire :mrgreen:
Kakucsring v hasonló pályanap?
Nordscheifén egy kör?
UTE mezben bemenni a Fradi sörözőbe?

Amúgy meg kár túlaggódni, meg túltervezni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 17:07

géza írta:
hehetheoriginal írta:Ha kenyeztetni akarod magad, akkor thai masszazs
Erre amugy van valakinek ajanlasa? Nem feltetlen thai masszazs, sima is jo, csak jo legyen. Az en helyem sajnos bezart Pesten tavaly, azota meg csak masszozoknek alcazott teroristakhoz volt szerencsem, akik ugy kezeltek a hatamat, mint az olasz mammak a pizzatesztat.
Aloe thai masszazs centre a pacsirtamezo utcaban, nem voltam jo ideje, de ahol eletemben eddig voltam elsosorban sport utan/miatt, azok kozul ez messze a legjobb volt.
Aztan lehet csak szerencsem volt, es azota mar vagy vmi zacskoban egy sikatorban, vagy vmi hajon egy vodorben himbaloznak a foldkozi tengeren ezek a feketemunkas kislanyok... :lol: :|
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:57

Köszi a szuper ötleteket, de valami konkrét programra gondoltam, amit amúgy egy normál hétköznapon nem csinálok (rosszlányok,thai masszázs, kempingezés, steak zabálás, pendrive dugdosás :D). Pl. gokartozás, vagy flippermúzeum, de ezek inkább közös programok amiket egyedül nem szívesen csinálnék.

ui. Végre megvan a 150 hozzászólásom így tudok mindenkinek egy dislike-ot nyomni a hasznos ötleteire :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:50

Kera írta: Sziasztok!

Pár nap múlva itt a szülinapom, de ágyhoz kötött a betegségem és nem tudtam semmit szervezni. Most így hirtelen meg senki nem ér rá egy hétközi napon meló vagy egyéb elfoglaltság miatt így egyedül maradtam.

Tudtok mondani egyedülállóaknak valami szülinapi vagy csak egy sima "önszórakoztató" :mrgreen: napi ötletet? Országosan kb. bármi szóbajöhet, igazából Dunántúlt kivéve.
Van autóm, biciklit is tudok vinni, sátrat is, de nem hangzik egy felejthetetlen szülinapi programnak egyedül vadkempingezni. :lol:

Nagyrészt eddig mindig volt akivel programokon voltam, vagy kirándulni, így teljesen rutintalan vagyok egyedül bármit is csinálni :lol:

Szeretem a természetet, a lányokat, ellenben a tömeget ki nem állhatom. Esetleg elmegyek valakinek a munkahelyére "nyílt napot" tartani sörrel a kezemben. Eddig jutottam elkeseredésemben :lol:
Rendelj ket not a rosszlanyokrol,este 8kor rakd ki hogy “boldog a szulinapom” es pucsiccson a kepen mindketto elotted. :mrgreen:
Aztan utana nyustold oket meg. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:47

füst írta: Vagy emlékezetessé is lehet tenni, nem kell más hozzá mint egy pendrive és egy óvszer. :D
Vagy ha kipróbálod, hogy mennyire tudsz flexelni... :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:45

Vagy emlékezetessé is lehet tenni, nem kell más hozzá mint egy pendrive és egy óvszer. :D

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:44

hehetheoriginal írta:Ha kenyeztetni akarod magad, akkor thai masszazs
Erre amugy van valakinek ajanlasa? Nem feltetlen thai masszazs, sima is jo, csak jo legyen. Az en helyem sajnos bezart Pesten tavaly, azota meg csak masszozoknek alcazott teroristakhoz volt szerencsem, akik ugy kezeltek a hatamat, mint az olasz mammak a pizzatesztat.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:42

Kera írta:
Süti írta: Szvsz ugyanolyan nap mint a többi, ha ennyire meg akarod ünnepelni, megunnepled akkor amikor raernek azok akikkel meg akarod ünnepelni.
Igen, ez is igaz. Azt elfelejtettem írni, hogy utálom ezt a napot már jó egy évtizede, úgyhogy inkább nem akarom átrakni, csak letudni, vagyis inkább elfoglalni magam és hasznosan eltölteni ami esetleg még meg is szeretteti velem ezt a csodás napot. :D
Ha utálod ünnepelni, kezeld úgy, mint egy sima hétköznapot. Ennyi :)

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:34

Egyedul szuletesnapozni eleg nyugodt tud lenni, es ugy tudod alakitani a napod, ahogy neked az megfelel. En altalaban jo sokaig alszom, aztan elmegyek enni egy jo steaket, valamilyen tortaszeletet utana egy jopofa cukraszdaban, kiulok a parkba olvasni, majd este vagy megiszom egy-ket sort par barattal, vagy megnezek egy filmet.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 16:33

Ha kenyeztetni akarod magad, akkor thai masszazs (nem feltetlen a happy endinges :lol: ), egy jo masfel orara, valami fasza kajat is rendelhetsz vagy akar fozhetsz magadnak, teljes kikapcsolodas, social media off es chill meg relax.

De amugy a vadkemping az sztem kurvajo otlet egy satorral meg hatizsakkal vmi folyo vagy toparton egy 1-2 ejszakat eltolteni a termeszetben minden faszfej embertol tavol :smile:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég