OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 17:41

Nika91127 írta:
Süti írta: Nincs ezzel semmi baj, csak veszel valamit, annak reményében, hogy drágábban tudod eladni. Mennyivel drágábban? Miért pont annyival drágábban? Csak érdekelne mögötte a gondolatmenet.
Telket kell venni jó helyen jó időben :)
Ez igaz mindenre. Csak amíg tudsz egy eurót, egy gramm aranyat vagy 0,00001btct venni addig 1nm telket nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. március 13., szerda 17:19

Süti írta: Nincs ezzel semmi baj, csak veszel valamit, annak reményében, hogy drágábban tudod eladni. Mennyivel drágábban? Miért pont annyival drágábban? Csak érdekelne mögötte a gondolatmenet.
Telket kell venni jó helyen jó időben :)

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2024. március 13., szerda 17:07

Megneznem majd ha egyszerre sok ember akarna kivenni a virtualis penzet a rendszerbol, akkor mi lenne a vege
:lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 13., szerda 17:06

Nincs ezzel semmi baj, csak veszel valamit, annak reményében, hogy drágábban tudod eladni. Mennyivel drágábban? Miért pont annyival drágábban? Csak érdekelne mögötte a gondolatmenet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 16:49

Egy 2015os cikk szerinte 2022-re 250ezret kellett volna ernie. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 13., szerda 16:46

Az egy dolog hogy nincs cél, de a nagyobb baj fundamentum se :D (erre biztos megint meg fog jelenni valaki a blockchain csodáiról beszél, de a blockchain mint jó technológiai megoldás és az adott coin belső értéke azok külön dolgok)

Viszont így is megéri venni belőle valamennyit, mert az emberi kapzsiság szerintem mindig hajtani fogja. A portfólió 5 %-a körül szerintem az ideális. Vagyis minden 5000 forintra amit kriptoba teszel, jusson 95 ezer forint amit kötvénybe vagy részvénybe. A százalékot lehet preferencia szerint húzogatni, de sajnos sok embernél 100%ot látok ebbe - és ez a szerencsejáték topic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 16:25

zsuninnyo írta:
Süti írta: Valaki írjon már egy fundamentumokkal alátámasztott célárat.
Nincs cel, nem is lehet, Az az egesz rendszer ellen menne.
Tudja ezt Sütemeny is.
De olyan dolog cripto befektetes tanacsot kerni, mint Laportatol tiszta adobevallast.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. március 13., szerda 16:23

Süti írta: Valaki írjon már egy fundamentumokkal alátámasztott célárat.
Nincs cel, nem is lehet, Az az egesz rendszer ellen menne.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 13., szerda 16:20

Süti írta: Valaki írjon már egy fundamentumokkal alátámasztott célárat.
Szerintem lassan 5 eve mondogatjak, hogy jovore mar biztos eleri az $500k-os arfolyamot

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 13., szerda 16:06

Valaki írjon már egy fundamentumokkal alátámasztott célárat.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 13., szerda 15:54

Realista24 írta:
lestat írta:

Mindig erdemes beszallni.
Most nagy a hype igen. Josoljak is hogy innen meg fentebb megy. Szoval ha most beszallsz kb 5x is novelheted az osszeget ket even belul.

Mindig erdemes kicsit beletenni szerintem. Legalabbis en igy csinalom. Ami van “felesleges” penzem abbol veszek bitcoint.

Azt nemtudom kiket erdemes kovetni. Anno megneztem pr videot de igazabol szerintem ugysem tud senki semmit megjosolni.

Most porog megy felfele azt mondjak csak jobb lesz de sosem tudhatjuk mikor mi tortenik majd ami befolyasolhatja.
Tehat szerinted a Bitcoing mondjuk kozel 400ezer dollart fog erni ket ev mulva?

En 20k korul, amikor visszaesett, akkor akartam venni, aztan nem foglalkoztam a temaval. 40-50korul ujra azon voltam, hogy ah, veszek, aztan nem.

Majd egy nagyobb zakonal, nem alszok el legkozelebb.
En csak azt mondom amirol mostanaban josolnak, pletykalnak. Ès èn sem latom okat hogy miert lassitana le.

Mindenkepp olyan osszeget erdemes betenni ami nem hianyzik. Hacsak nem vagy multimillionos es nagyobbat is bukhatsz akar.
Igen battyam is 20knal vett. Most eleg jol nezki neki a dolog.
De pl a bitcoin cashen bukott sokat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 15:37

lestat írta:
filatáska írta: Követitek a crypto híreket? :)
Eddig nem nagyon foglalkoztatott (sajnos), de az elmúlt napok hype-ja megmozgatta fantáziám. Leginkább a bitcoin, de ha van más érdekesség, az is.
Van itt, aki az átlagosnál picit jobban benne van? Milyen oldalakat, embereket érdemes követni (ha magyar az előny lenne).
És a végére a nagy kérdés, érdemes még beszállni, vagy ez a hajó már elment? :)
Vagy ez inkább a szerencsejátékok topicba való téma?! :lol:
Mindig erdemes beszallni.
Most nagy a hype igen. Josoljak is hogy innen meg fentebb megy. Szoval ha most beszallsz kb 5x is novelheted az osszeget ket even belul.

Mindig erdemes kicsit beletenni szerintem. Legalabbis en igy csinalom. Ami van “felesleges” penzem abbol veszek bitcoint.

Azt nemtudom kiket erdemes kovetni. Anno megneztem pr videot de igazabol szerintem ugysem tud senki semmit megjosolni.

Most porog megy felfele azt mondjak csak jobb lesz de sosem tudhatjuk mikor mi tortenik majd ami befolyasolhatja.
Tehat szerinted a Bitcoing mondjuk kozel 400ezer dollart fog erni ket ev mulva?

En 20k korul, amikor visszaesett, akkor akartam venni, aztan nem foglalkoztam a temaval. 40-50korul ujra azon voltam, hogy ah, veszek, aztan nem.

Majd egy nagyobb zakonal, nem alszok el legkozelebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

magnus666
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2024. március 13., szerda 15:18

filatáska írta: Követitek a crypto híreket? :)
Eddig nem nagyon foglalkoztatott (sajnos), de az elmúlt napok hype-ja megmozgatta fantáziám. Leginkább a bitcoin, de ha van más érdekesség, az is.
Van itt, aki az átlagosnál picit jobban benne van? Milyen oldalakat, embereket érdemes követni (ha magyar az előny lenne).
És a végére a nagy kérdés, érdemes még beszállni, vagy ez a hajó már elment? :)
Vagy ez inkább a szerencsejátékok topicba való téma?! :lol:
ha nem áprilisban jönne a felezés akkor téged használnálak exit liquiditynek :mrgreen:

magyarul ezt nem fogod megérteni és a magyar discord csoportokban ugyan magyarul megy a beszélgetés, de tele van angol crypto szakszavakkal, nem vagy túlságosan beljebb vele szerintem.

ha biztonságosan akarod csinálni és nem akarod magad beleásni igazán, akkor menj a tutira, vegyél btc-t, eth-t, tartsd őket, figyeld a híreket X-en meg fészbukon. Amikor a tescos árufeltöltő meg a blikk is a cryptorol beszél akkor adj el mindent. Előző bull runban elbasztam és nem adtam el mindent amikor már a szomszéd néni is btc-t akart venni, most nem követem el ezt a hibát.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. március 13., szerda 15:16

filatáska írta: Követitek a crypto híreket? :)
Eddig nem nagyon foglalkoztatott (sajnos), de az elmúlt napok hype-ja megmozgatta fantáziám. Leginkább a bitcoin, de ha van más érdekesség, az is.
Van itt, aki az átlagosnál picit jobban benne van? Milyen oldalakat, embereket érdemes követni (ha magyar az előny lenne).
És a végére a nagy kérdés, érdemes még beszállni, vagy ez a hajó már elment? :)
Vagy ez inkább a szerencsejátékok topicba való téma?! :lol:
Az a helyzet, hogy nem erdemes embereket kovetni (foleg magyarokat), mert a technologiaba nem latnak bele. Mindenki csak a bullshit oldalat tolja. Aki pedig erti is, az sem tudja megjosolni, mi fog tortenni. Mi folyamatosan toljuk ki a feature-oket, van, hogy meg se mozdult a coin ar, pedig kurvanagy dolgot release-ltunk (magyar oldalon sehol sem olvastam rola). Most meg kilott a picsaba, a low ertek 8.62 USD 2023 szeptember, jelen pillanatban 53 USD. En tudom mondani magunkrol, hogy stabilan toljuk ki amit kell es kesz, de hogy ez hogyan mozgatja az arakat, azt senki sem fogja neked megmondani.
Belevagni mindig erdemes, de csak annyival, amennyivel jatszani szeretnel, mert nagyon vadnyugat. Holnap egy kreten, vagy egy tavalyi szar release ami holnap utan kiderul, bedontheti az egeszet a picsaba.
A Coinbase-n vagy Coinmarket-en (vagy egyeb crypto news oldalakon) tudsz hireket olvasni, abbol ha nagyon szeretnel kb tudsz kovetkeztetest levonni.
Bitcoin az viszonylag stabil, a tobbihez kepest valoszinuleg kevesebbet nyerhetsz, de kevesebbet is bukhatsz pont emiatt.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 13., szerda 14:46

filatáska írta: Követitek a crypto híreket? :)
Eddig nem nagyon foglalkoztatott (sajnos), de az elmúlt napok hype-ja megmozgatta fantáziám. Leginkább a bitcoin, de ha van más érdekesség, az is.
Van itt, aki az átlagosnál picit jobban benne van? Milyen oldalakat, embereket érdemes követni (ha magyar az előny lenne).
És a végére a nagy kérdés, érdemes még beszállni, vagy ez a hajó már elment? :)
Vagy ez inkább a szerencsejátékok topicba való téma?! :lol:
Mindig erdemes beszallni.
Most nagy a hype igen. Josoljak is hogy innen meg fentebb megy. Szoval ha most beszallsz kb 5x is novelheted az osszeget ket even belul.

Mindig erdemes kicsit beletenni szerintem. Legalabbis en igy csinalom. Ami van “felesleges” penzem abbol veszek bitcoint.

Azt nemtudom kiket erdemes kovetni. Anno megneztem pr videot de igazabol szerintem ugysem tud senki semmit megjosolni.

Most porog megy felfele azt mondjak csak jobb lesz de sosem tudhatjuk mikor mi tortenik majd ami befolyasolhatja.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 13., szerda 14:39

Követitek a crypto híreket? :)
Eddig nem nagyon foglalkoztatott (sajnos), de az elmúlt napok hype-ja megmozgatta fantáziám. Leginkább a bitcoin, de ha van más érdekesség, az is.
Van itt, aki az átlagosnál picit jobban benne van? Milyen oldalakat, embereket érdemes követni (ha magyar az előny lenne).
És a végére a nagy kérdés, érdemes még beszállni, vagy ez a hajó már elment? :)
Vagy ez inkább a szerencsejátékok topicba való téma?! :lol:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 12., kedd 15:13

Realista24 írta: Magyarorszag.
Hat ezen a kommenten mekkorat rohogtem :lol: :lol: de milyen messze van Sarvar ausztriatol?! Vagy melyik dunantuli varosbol/varosba lehetetlen visszajutni :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. március 12., kedd 13:35

Pont koppenhagarol kerdeztem multkor stevet privatban, hogy tavaszi kirandulasnak ajanlja-e. O azt mondta, hogy ott aprilisban meg siman ho lehet es nagyon hideg, szoval igy off lett nekem. :mrgreen: Viszont nyaron, mikor mar jobb ido van es kizoldult minden, en is nagyon szivesen kimennek.

Ti melyik evszakban voltatok ott?

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 12., kedd 12:13

Remy írta:

Irtad Norvegiat is. Peldaul Oslo is jo lehetne par napra (viszont ott a repteret erdemes megnezni, hogy melyikre megy a gep, mert ha jol tudom az egyik repter kurva messze van a varostol. En busszal mentem oda Goteborgbol). Viking tema, ha erdekel, akkor a muzeumok ott jok lehetnek. Meg a Kon-Tiki muzeum peldaul nagyon erdekes vagy a holmenkolleni siugro sanc. Olyan teriszonyom meg soha sehol nem volt, mint ott. :kalapos:

Viszont oda fix vissza fog vagyni az ember, mert alapvetoen Norvegiaban a termeszeti kincsek az igaziak, nem a varosok. 3-4 napba meg nem tudom mi ferne ugy bele, plane h kegyetlenul draga az orszag, meg nyugati penztarcahoz nezve is. Sajnos a termeszeti oldala nekem is kimaradt meg.


Koppenhaga gyonyoru. Gyalogszerrel bejarhato, kb minden sarkon valami szep epulet van. Egyszeruen csak jo ott setalni es letezni. 3-4 napos kikapcsolodasra pont tokeletes. Akar egybekotve egy malmöi kiruccanassal.
:agree: Koszonom. Nagyon jol hangzik,kb erre gondoltam en is,amiket itt felsorolatal.
A viking tema nagyon erdekelne,biztos,hogy millio erdekesseg van,de akkor lehet,hogy azt eltoljuk egy hosszabb kirandulasra.
ziro4vr írta: Koppenhága szuper város, kicsit más meg drágább vszeg, de Billund is eléggé adja, ha legóra affinis.
Kar,hogy nem kozelebb van kicsit,azert az igy akkor egy napos kirandulas kb.
Kulonben szenzacios lenne. :)
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 12., kedd 12:03

miro. írta:
Remy írta: Ennyi idore Koppenhaga szuper lehet. Zseni varos.
Koszi! Ha van idod meg kedved es par sorban kitudnad fejteni azt megkoszonom.
Irtad Norvegiat is. Peldaul Oslo is jo lehetne par napra (viszont ott a repteret erdemes megnezni, hogy melyikre megy a gep, mert ha jol tudom az egyik repter kurva messze van a varostol. En busszal mentem oda Goteborgbol). Viking tema, ha erdekel, akkor a muzeumok ott jok lehetnek. Meg a Kon-Tiki muzeum peldaul nagyon erdekes vagy a holmenkolleni siugro sanc. Olyan teriszonyom meg soha sehol nem volt, mint ott. :kalapos:

Viszont oda fix vissza fog vagyni az ember, mert alapvetoen Norvegiaban a termeszeti kincsek az igaziak, nem a varosok. 3-4 napba meg nem tudom mi ferne ugy bele, plane h kegyetlenul draga az orszag, meg nyugati penztarcahoz nezve is. Sajnos a termeszeti oldala nekem is kimaradt meg.


Koppenhaga gyonyoru. Gyalogszerrel bejarhato, kb minden sarkon valami szep epulet van. Egyszeruen csak jo ott setalni es letezni. 3-4 napos kikapcsolodasra pont tokeletes. Akar egybekotve egy malmöi kiruccanassal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég