OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. november 11., szerda 9:00

sonic írta:
Realista24 írta:

Sportolás közben nem kell maszk.
Az egeszsegugyi seta sportolasnak minosul? Ezt most halal komolyan kerdezem mindenfele cinizmus nelkul.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Sport

Gyaloglással semmi gond nincs, de városban is lehet gyalogtúrának hívni. Urban/ City Hiking. Trek...
De akár botot is lehet szerválni, aztán mehet Nordic walking.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. november 11., szerda 8:58

Pipita írta: Na igen, az is meg fogja állítani a koronavírust, ha 27 helyett 50 kerületben indít egyéni jelöltet egy párt. Ez most a legfontosabb, erre va nszüksége az országnak, erre kapta a felhatalmazást a kormánypárt, ezt várjuk tőlük. :)

Mások szenvedésén nyerészkednek, miközben az ő felelősségük lenne az hogy kezeljék a válságot. Nem lehet erre mit mondani, szarházi férgek.
Már hogy mire kapott felhatalmazást a kormánypárt?
Kicsit sztem keveritek a dolgokat
Btw attol h pandemia van, az orszag még működik... A parlament is
Az éjszaka leple alatt beadott törvény javaslatokrol pedig annyit h eddig is éjszaka lettek beadva, egy sima hetkoznap is, nem csak pandemia idejen...
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. november 11., szerda 8:55

Na igen, az is meg fogja állítani a koronavírust, ha 27 helyett 50 kerületben indít egyéni jelöltet egy párt. Ez most a legfontosabb, erre va nszüksége az országnak, erre kapta a felhatalmazást a kormánypárt, ezt várjuk tőlük. :)

Mások szenvedésén nyerészkednek, miközben az ő felelősségük lenne az hogy kezeljék a válságot. Nem lehet erre mit mondani, szarházi férgek.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. november 11., szerda 8:48

Realista24 írta:
nmate írta: Hát, én ilyen kötözős maszkot hordok, mert a fülemet 2 perc után letépi, amit oda kell akasztani, szóval én sosem vettem le kb. eddig sem, csak amikor megérkeztem haza / melóba.
Full érthető intézkedés, de a futásnál némileg azért kellemetlen lesz. Símaszkkal fogom megoldani, sajnos minden másban esélytelen rendesen edzeni.
Sportolás közben nem kell maszk.
Az egeszsegugyi seta sportolasnak minosul? Ezt most halal komolyan kerdezem mindenfele cinizmus nelkul.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. november 11., szerda 8:37

Realista24 írta: Politika, buzizas... Ennél még a dezodor téma is jobb volt :kalapos:
Oxi bedobta a könnyűvérű nőcskét...az már egész jó volt :happy: :iszunk:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 11., szerda 8:03

füst írta:
Tiszta sor, akkor valószínűleg a másik is így van vele mint te, ilyen hangnem alakult ki, nincs min elképedned.
nem a cinizmuson képedek el, az megszokott, hanem azon, hogy a kormánynak most ezek a legégetőbb problémái, amik megoldásra szorulnak, és azon képedek el, hogy ezt még tudják védeni egyesek, meg megmagyarázni, hogy mennyire jó, meg miért jó ez a vírus ellen, stb.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. november 11., szerda 7:52

füst írta: Ne rajtam kérd számon, pont azért szóltam hozzá, mert szerintem sincs ez így rendben.
Az, hogy te fogalmaztal meg valamit amire reagalok, ami jelen esetben egy törvényszerűség, nem azt jelenti, hogy rajtad is kérem számon. Akinek nem inge ugye...

Valójában felfoghatjuk költői kérdésnek is, érdemi válaszon meglepodnek már.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 11., szerda 7:48

Ne rajtam kérd számon, pont azért szóltam hozzá, mert szerintem sincs ez így rendben.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. november 11., szerda 7:44

füst írta:
csababarca írta:

Lapozz vissza az összes témához, ahol ilyen jellegű vita volt, aztán rájössz hogy miért engedtem meg most magamnak.
Tiszta sor, akkor valószínűleg a másik is így van vele mint te, ilyen hangnem alakult ki, nincs min elképedned.
Akkor rendben van, hogy a béka segge alatt van a politikai párbeszéd, ne is próbáljunk meg tenni ellene?

A kiemelt rész meg az elmúlt 30 év politikai rákfenéje. Mindkét oldal annyira különbnek tartja magát a másiktól, hogy közben teljesen egyformak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 11., szerda 7:21

csababarca írta:
füst írta:
A témához nem szólok hozzá de miért tagadnád meg a másiktól a cinizmust, amikor magadnak megengeded, és a vitaindító felvetésben sem zavar? :D
Lapozz vissza az összes témához, ahol ilyen jellegű vita volt, aztán rájössz hogy miért engedtem meg most magamnak.
Tiszta sor, akkor valószínűleg a másik is így van vele mint te, ilyen hangnem alakult ki, nincs min elképedned.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 11., szerda 7:18

Politika, buzizas... Ennél még a dezodor téma is jobb volt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 11., szerda 7:15

füst írta:
A témához nem szólok hozzá de miért tagadnád meg a másiktól a cinizmust, amikor magadnak megengeded, és a vitaindító felvetésben sem zavar? :D
Lapozz vissza az összes témához, ahol ilyen jellegű vita volt, aztán rájössz hogy miért engedtem meg most magamnak.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 11., szerda 7:09

csababarca írta:
Pipita írta:
Ez komolyan rendben van így?

Persze, hogy rendben van, amúgy is más országokban is van ilyen, nem tudom mit akadékoskodsz, köztudott hogy a melegek miatt terjed a covid is, meg amiatt mert valaki magát lánynak gondolta pedig pöcse van. Ezek összefüggenek.
Gyorsan egy választási törvényt is megvàltoztatnak az éjszaka leple alatt, az is rendben van, ezt így szokták, nem máshogy, nincs itt se látnivaló, lehet arrább menni.
:roll:

És még leállnak cinikusan védeni őket, elképesztő.
A témához nem szólok hozzá de miért tagadnád meg a másiktól a cinizmust, amikor magadnak megengeded, és a vitaindító felvetésben sem zavar? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 11., szerda 7:05

nmate írta: Hát, én ilyen kötözős maszkot hordok, mert a fülemet 2 perc után letépi, amit oda kell akasztani, szóval én sosem vettem le kb. eddig sem, csak amikor megérkeztem haza / melóba.
Full érthető intézkedés, de a futásnál némileg azért kellemetlen lesz. Símaszkkal fogom megoldani, sajnos minden másban esélytelen rendesen edzeni.
Sportolás közben nem kell maszk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 11., szerda 6:52

Pipita írta:
Ez komolyan rendben van így?

Persze, hogy rendben van, amúgy is más országokban is van ilyen, nem tudom mit akadékoskodsz, köztudott hogy a melegek miatt terjed a covid is, meg amiatt mert valaki magát lánynak gondolta pedig pöcse van. Ezek összefüggenek.
Gyorsan egy választási törvényt is megvàltoztatnak az éjszaka leple alatt, az is rendben van, ezt így szokták, nem máshogy, nincs itt se látnivaló, lehet arrább menni.
:roll:

És még leállnak cinikusan védeni őket, elképesztő.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 11., szerda 6:28

El Sie7e írta:
Pipita írta:

Hallgatlak. Arról is, hogy hol van még betiltva és pontosan hogyan, és arról is, hogy mi lesz még ebből, ha nem csak sima legalizált lopás.
Anglia
mindenki csak egy, vele nem egy fedél alatt lakó emberrel találkozhat közterületen is.
Franciaország
https://index.hu/kulfold/2020/10/21/fra ... s-jarvany/
Szlovénia
https://www.gov.si/hu/temak/covid-19-ja ... ekezesere/
Szlovákiat emlitette Csabi

Csak 2 perc guglizassal egy 4 eves (ergo lassu) sony telefonrol :mrgreen:

A kozpenz temat meghagyom az ellenzeknek, ok ugy is tudjak hogy kell privatizacio utjan szetlopni mindent
Spanyolországban nagyjából sétálni sem mehetsz ki, a gyerekkel sem.

Malagan el ismerős, pont tegnap dumáltam vele, mondta hogy jah, fasza Malaga, csak ki sem teheti a lábát, nemhogy bemenjen a városba sétálni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. november 11., szerda 0:11

Pipita írta: Ez komolyan rendben van így?
Csodalkoztam, hogy mi ez a nagy sietseg, mert nem vall Viktorra a kapkodas, de ugy tunik, hogy ujra leadjak az elterelo muveletet, hogy a sajat baromsagaikat legitimizaljak. Mindig van egy kozvelemenyt erosen felkorbacsolo tema, ami leuralja a mediat, a torvenyek koze pedig szepen bekerul 1-2, amit jobb, ha nem hallanak a nemzetkozi partnerek. Undorito fasiszta banda....

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. november 10., kedd 23:13

csak számomra nem egyenes, hogy a vendéglátók (értsd kocsmák) nyitva lehetnek-e?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. november 10., kedd 23:10

Ez gyülekezési korlátozást ír, nem teljes tilalmat.

De nem is ez a lényeg. Miért nem lehet azzal foglalkozni, ami fontos? Miért most kell nyomni az ideologizált faszságokat? Miért nem lehet legalább most félretenni soros györgyöt, a migránsokat, a buzikat, a cigányokat, a niggereket, és legalább egyszer azt csinálni, ami fontos és előremutató lenne? Miért az a fontos egy világjárvány idején, hogy a buzinak ne lehessen gyereke? Miért ez az elsődleges prioritás?

És ezzel szerinted komolyan nincs gond? Hogy kórázban tengődik többezer magyar állampolgár, a nagyszüleim nem mernek felülni a vonatra hogy meglátogassanak, az egész világ a feje tetején áll hónapok óta, ezek meg a semmiből nekiállnak buzizni. Tényleg erre van most szükség? Komolyan? A nagyszüleink dögöljenek meg, de legalább a buzinak ne legyen gyereke. Ez a fontos? Ez a keresztény értékrend?

Ez komolyan rendben van így?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. november 10., kedd 23:08

El Sie7e írta:
A kozpenz temat meghagyom az ellenzeknek, ok ugy is tudjak hogy kell privatizacio utjan szetlopni mindent
Látom képben vagy, lényeg hogy nem a levegőbe beszélsz.

Félre ne értsd, leszarom milyen párttal szimpatizalsz, de legalább a normális párbeszéd maradjon meg ezen az oldalon, ugyis keves hely van mar ahol ezt megtalalja az ember. Ha a tőled idézett részt nézzük, azt megtalalom facebook kommentek kozott tobb kamuprofiltol is, hadd ne kelljen mar itt is a bullshitet olvasni.

Ez a beleallok a temaba, de aztan megse, inkább lerazom valami frocsogessel a leghitvanyabb dolog ami csak letezik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég