OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 15., csütörtök 7:13

ducatikat is nézegetem, de egy fél fokkal talán tényleg több a szopás velük mint egy japannal mondjuk.
ezen megakadt a szemem, beszelgettem errol a motorosso-s főmesterrel, miota nemet tulajban van a ducati, azota abszolut megbizhatoak, nekem se volt soha semmi bajom vele.
Pl az uj v2 meg v4 streetfighter elso generacioknal vannak elektronika gondok, mester aszongya az elozo generacio jobb, de gondolom faceliftnel vagy uj evjaratoknal ezeket javitjak. (Mas kerdes kinek van 25k euroja egy motorra :kalapos: ) De ezek mar nem azok a csorgo csattogo szarazkuplungos vezetni kurvajo de uton utfelen lerobbano cuccok.
Van fenn videnyo yt-n mikor dodor megy egy kanyart a kepzes utan az egyik kepzesen resztvevo arc ducatijaval, ott a lenyeg, pedig o folyamat szidja - a fent emlitett dolgok miatt jogosan - az olaszokat.
Kotelezore, benzinre, meg eves szervizre koltok osszesen, a nagyszerviz kicsit zsebbenyulos, de igy is sokkal sokkal olcsobb, mint egy auto.

Lenne giuliabol kombi - hatalmas kihagyott ziccer - erosen elgondolkoznek rajta....
Van a felbevagott ferrarimotoros 6 hengeres valtozat, hat sirni tudnek nagyon kell bazmeg ( most a gt meg elmebeteg 100millios limitalt cuccokat hagyjuk :lol: )
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. február 14., szerda 23:18

istimester írta:
Süti írta: Aztán lecserelte egy Giuliara, valószínűleg nekem is az lesz a Bravo utodja, ha egyszer rám szakad egy bank, nagyon jó vezetni azt is.
Igazi álomszép járgány, főleg pirosban. Nekem a 6-os Mazdával együtt tetszenek nagyon, csak gyerekekkel más a prioritás. De vizuálban nem nagyon lehet verni őket, az biztos.
Druszám a 6-os kombi Mazda is szép! :)

Nekem egy szürke volt.Soha semmi bajom nem volt vele.De rozsdásodott. 3db különböző Mazdám volt. 6-os kombiszedán, 6-os kombi és egy CX-5. Mindhárom fantasztikusak voltak, soha semmi gond.

Viszont a két 6-os rozsdásodott küszöbnél és hátsó kerekeknél.

Btw.Jó, hogy újra aktív vagy a fórumon. :agree: :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 14., szerda 23:05

Süti írta: Aztán lecserelte egy Giuliara, valószínűleg nekem is az lesz a Bravo utodja, ha egyszer rám szakad egy bank, nagyon jó vezetni azt is.
Igazi álomszép járgány, főleg pirosban. Nekem a 6-os Mazdával együtt tetszenek nagyon, csak gyerekekkel más a prioritás. De vizuálban nem nagyon lehet verni őket, az biztos.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 14., szerda 22:58

nmate írta:
Ezek tipikusan olyan betegségeknek tűnnek nekem, amik városban használt autónál jönnek elő, de kb. mindegyikben. Suzuki Swiftek bírják csak ezt. :lol:

Tiéd volt végig? Előéletéről mit tudsz?


Alfa 159-ről már lebeszéltek, pedig nagy szerelmem. Még a végén ez lesz a követekező áldozat, aztán vehetek valami unalmas Opelt vagy tucat VW-t :lol:
Nem az enyém volt, de tényleg végig szervizkönyves mindent megkapo megkimelt darab volt. Az M32es váltó csapágy nem csak a bravokban jön elő, hanem pl astrakban is. Nem egy jó váltó, de ha egyszer rendesen hezagolva ki vannak cserélve a csapágyak, akkor utána örök élet. Konstrukciós hiba, szerintem nem oszt/ szoroz hogy város e vagy nem. Feltengely szerintem minden erősebb első kerekes autónál érzékeny pont, itt talán kicsit alul lett méretezve, elkopik a kehely meg a csillag rész, de szerintem ez nem olyan vészes dolog, anyám suzukijaban is leterdelt a feltengely 90e után. Leomlo is anyagfaradasos tema, ott talán szamithatnak a rövidebb városi utak, de nem hiszem.
A szerelomnek 159ese volt, az a futómű nem ezekre az utakra van kitalalva sajnos, mindig volt vele valami. Aztán lecserelte egy Giuliara, valószínűleg nekem is az lesz a Bravo utodja, ha egyszer rám szakad egy bank, nagyon jó vezetni azt is. Nekem sajnos ez az olasz dolog beakadt, bringa is az, ducatikat is nézegetem, de egy fél fokkal talán tényleg több a szopás velük mint egy japannal mondjuk. Aztán valakinek megeri, valakinek nem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2024. február 14., szerda 20:50

Süti írta: 1.4 T-Jetben talán '12ig M32es váltó van, ott 200 körül a valtofelujitas kb. Garantált. Utána C635nek már nincs ilyen gondja. Turbo el tud szállni, leomlo reped, érdemes Abarthra cserélni. Feltengelyt is előbb megeszi mint a sima szívó. Digit klíma terelomotor mindkettőben meg tud halni, ezen most estem át, teljes műszerfalat bontó móka. Egyáltalán nem koltsegmentes autó, de a futómű pl. olasz autóhoz képest nagyon egyben van, főleg a gyári sport. Beltér sokkal igényesebb mint a korabeli németeknek, és szerelni se bonyolult. A motor karaktetisztikaja pedig igazi taposni való futyulos turbos olaszos moka, ami imádja ha forgatjak. 500as Abarthban ugye többé kevésbé ugyanez a T-jet van(ezért is van hozzá rendes leomlo). Én a fent leirtak nagy részét vegigjartam, pedig mindig mindenbol gyárit kapott, de nem bántam meg, mert igazi mosolygenerator.

Ha csak el akarsz jutni a-bol b-be akkor vegyél szivot, azok kimennek a világból.
Ezek tipikusan olyan betegségeknek tűnnek nekem, amik városban használt autónál jönnek elő, de kb. mindegyikben. Suzuki Swiftek bírják csak ezt. :lol:

Tiéd volt végig? Előéletéről mit tudsz?


Alfa 159-ről már lebeszéltek, pedig nagy szerelmem. Még a végén ez lesz a követekező áldozat, aztán vehetek valami unalmas Opelt vagy tucat VW-t :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 14., szerda 19:41

Süti írta:
nmate írta:

Minden olasz autó, valaha :lol: Egyébként nagyon változó, én mindent megadok az 1.3 JTD-mnek, a (motorja) sosem hagyott cserben, de láttam már olyat ami széthullott 150k-nél.

Amúgy 1.4 16V-ben valami lófasz el tud törni a motorban, már nem rémlik mi, azt mondták azzal hozzák be legtöbbször, hogy gond van, amúgy az is semmi. TJet ha nem csak városban kapja az ívet, akkor rendben lesz.
1.4 T-Jetben talán '12ig M32es váltó van, ott 200 körül a valtofelujitas kb. Garantált. Utána C635nek már nincs ilyen gondja. Turbo el tud szállni, leomlo reped, érdemes Abarthra cserélni. Feltengelyt is előbb megeszi mint a sima szívó. Digit klíma terelomotor mindkettőben meg tud halni, ezen most estem át, teljes műszerfalat bontó móka. Egyáltalán nem koltsegmentes autó, de a futómű pl. olasz autóhoz képest nagyon egyben van, főleg a gyári sport. Beltér sokkal igényesebb mint a korabeli németeknek, és szerelni se bonyolult. A motor karaktetisztikaja pedig igazi taposni való futyulos turbos olaszos moka, ami imádja ha forgatjak. 500as Abarthban ugye többé kevésbé ugyanez a T-jet van(ezért is van hozzá rendes leomlo). Én a fent leirtak nagy részét vegigjartam, pedig mindig mindenbol gyárit kapott, de nem bántam meg, mert igazi mosolygenerator.

Ha csak el akarsz jutni a-bol b-be akkor vegyél szivot, azok kimennek a világból.
Városban ovi-bolt-munkahely háromszögre kellene, mert a diesel Passatot sajnálom.
A szivót tartom racionálisnak, bár az 1.4 T-nek elrúgnám szívesen (régi 1.6 16v Brava kiskorom óta szerelemautonk volt), ezek a változtatások/szerelések nem tántorítanának el. A digitklímás cuccot hallottam, valahogy eddig caak manuálisat néztem :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. február 14., szerda 19:38

nmate írta: Én inkább kérdezek: mi baja van a Volvonak, hogy le akarod cserélni? Azon kívül, hogy 10 éves, bár szerintem az nem hiba, sőt. :mrgreen:
Volvohoz hozzátenném a tapasztalataimat,hátha valakinek segít.

- V90-es 2017-2020 közötti első üléseinek az ülésfűtései baromi érzékenyek és könnyen mennek tönkre.Enyém is behalt.A szervízben röhögtek rajtam,hogy én aznap a 3.ilyen voltam. :kalapos: Azt mondták túl közel van az ülőfelülethez a fűtőcucc és ha rátenyerelsz vagy rátérdelsz az ülésre sokszor akkor könnyen behal.

- XC60-mnek nem volt semmi baja eddig. Sokan arra panaszkodnak itt, hogy a hátsólámpába kondenzvíz lesz és itt ugye a hidegben az szétfagy és szétreped a hátsólámpa búrája. Azt írják a V90-re is, a fórumokon.

Nekem annyi bajom volt eddig, de ez Nektek nem releváns, hogy most januárban mikor hetekig -15, vagy az alatt volt akkor befagyott az ajtó motorikája.Feloldott a riasztó, de maga a zár az ajtóban(tehát nem a kilincsnél,hanem bent lent magában az ajtóban) nem annyira szigetelt, hogy bírja ezt a hideget. Nekem sem nyílt csak a hátsó ajtó,akkor idegesen googliztam és itt az emberek tömegével anyáztak a fórumokon.
Amúgy pöccre indult a motor is tartós -15 körül.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 14., szerda 19:26

nmate írta:
Süti írta:Nekem az van, litaniat tudok rola irni. de nagyon szeretem.
Minden olasz autó, valaha :lol: Egyébként nagyon változó, én mindent megadok az 1.3 JTD-mnek, a (motorja) sosem hagyott cserben, de láttam már olyat ami széthullott 150k-nél.

Amúgy 1.4 16V-ben valami lófasz el tud törni a motorban, már nem rémlik mi, azt mondták azzal hozzák be legtöbbször, hogy gond van, amúgy az is semmi. TJet ha nem csak városban kapja az ívet, akkor rendben lesz.
1.4 T-Jetben talán '12ig M32es váltó van, ott 200 körül a valtofelujitas kb. Garantált. Utána C635nek már nincs ilyen gondja. Turbo el tud szállni, leomlo reped, érdemes Abarthra cserélni. Feltengelyt is előbb megeszi mint a sima szívó. Digit klíma terelomotor mindkettőben meg tud halni, ezen most estem át, teljes műszerfalat bontó móka. Egyáltalán nem koltsegmentes autó, de a futómű pl. olasz autóhoz képest nagyon egyben van, főleg a gyári sport. Beltér sokkal igényesebb mint a korabeli németeknek, és szerelni se bonyolult. A motor karaktetisztikaja pedig igazi taposni való futyulos turbos olaszos moka, ami imádja ha forgatjak. 500as Abarthban ugye többé kevésbé ugyanez a T-jet van(ezért is van hozzá rendes leomlo). Én a fent leirtak nagy részét vegigjartam, pedig mindig mindenbol gyárit kapott, de nem bántam meg, mert igazi mosolygenerator.

Ha csak el akarsz jutni a-bol b-be akkor vegyél szivot, azok kimennek a világból.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 14., szerda 13:57

nmate írta:
Süti írta:Nekem az van, litaniat tudok rola irni. de nagyon szeretem.
Minden olasz autó, valaha :lol: Egyébként nagyon változó, én mindent megadok az 1.3 JTD-mnek, a (motorja) sosem hagyott cserben, de láttam már olyat ami széthullott 150k-nél.

Amúgy 1.4 16V-ben valami lófasz el tud törni a motorban, már nem rémlik mi, azt mondták azzal hozzák be legtöbbször, hogy gond van, amúgy az is semmi. TJet ha nem csak városban kapja az ívet, akkor rendben lesz.
Csak városban kapná az ívet :)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 14., szerda 13:56

nmate írta:Minden olasz autó, valaha
Próbáltad a franciát? :mrgreen: Én igen. Többször nem fogom :mrgreen: RIP 407 1,6 HDi 80 kw "power". Falazáskor elcseréltem tégláért. Aztán egy autóval maradtunk, így költözködtem. Később megjött a nagyobb akkkor így. Sokminden elfér egy személyautóban :lol:
Főleg ha jól elrendezed a csomagtartót.

Sajnos sokat fogyaszt. Főleg autópályán. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2024. február 14., szerda 13:36

Süti írta:Nekem az van, litaniat tudok rola irni. de nagyon szeretem.
Minden olasz autó, valaha :lol: Egyébként nagyon változó, én mindent megadok az 1.3 JTD-mnek, a (motorja) sosem hagyott cserben, de láttam már olyat ami széthullott 150k-nél.

Amúgy 1.4 16V-ben valami lófasz el tud törni a motorban, már nem rémlik mi, azt mondták azzal hozzák be legtöbbször, hogy gond van, amúgy az is semmi. TJet ha nem csak városban kapja az ívet, akkor rendben lesz.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 14., szerda 13:30

első autóm egy 1.6 brava (az 5 ajtó kombi), soha nem volt problémája, élvezet volt vezetni, imádtam.
de manapsag kizártnak tartom, hogy normális állapotút találni, sztem mind szét van rohadva már, vagy épp motorikusan, elektronika kuka.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 14., szerda 13:29

nmate írta:
Nika91127 írta:Erre egy 1.4 szivobenzin Bravot néztem ki.
Nekem Fiat szervizesek 1.4 TJet-et ajánlották inkább.
Nekem az van, litaniat tudok rola irni. :kalapos: de nagyon szeretem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2024. február 14., szerda 13:24

Nika91127 írta:Erre egy 1.4 szivobenzin Bravot néztem ki.
Nekem Fiat szervizesek 1.4 TJet-et ajánlották inkább.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 14., szerda 12:22

istimester írta:
Nika91127 írta: Ha 90-el közlekedsz vele, ahhoz meg nem kell 200+ paci :)
Visszatérve a dinamikához, nem a kozlekedés sebessége a lényeg, egyedül, rövid távokra, kb 110-ig a mostani Scala 1,0 TSI + automata kombó is teljesen OK. Ezt gyűröm most a legtöbbet, pedig alapvetően egy fűnyíró és elérhető 2 új Octavia is.

Teljesen más történet, amikor megcsinálsz 500 kilométert. Mint a múltkor, 11 karton Mobil 1 ESP a csomagban, gyerekek + feleségem és az ő cuccaik. Előtte át a földúton Lengyelországba. A Tiguan ezzel a tömmeggel is sztoikus nyugalommal, végtelenül semmilyen vezetési élménnyel hozza azt a mozgást mint felcuccolás nélkül. Előzésnél, autópályán, teljesen mindegy. Nekem az úton töltött kilométereim függvényében most erre van szükségem, nyilván másnak megint más igényei vannak. Az átalad emliített 7,5l/100 ennél a tömegnél és az autópálya tempónál reális.

Ez az enyém. Ilyen öszvér ló-szamár mix, magasabb profilú gumikkal, félig-meddig furgonként használva, vontatóhoroggal. Ezzel a csomagtartó mérettel teljesen kiváltott egy kishaszonjárművet.
Kercsó írta:az Arteon gyártását leállította a VW, sajnos
Ezt nem tudtam.
Ja. Én hosszútávoztam főleg a Passattal, a második autó eladása után kicsit rosszabb a sorsa (feleségem terhes, eddit bicóval jártunk melóba, ha nem zuhogott, de most nem bírja a bicót). Majd ha megjön a második, valami olcsó, értéktelen lenézett autót fogok beszerezni, amivel nem zavar, ha lekarcolják, stb.
Erre egy 1.4 szivobenzin Bravot néztem ki.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 14., szerda 12:18

Nika91127 írta: Ha 90-el közlekedsz vele, ahhoz meg nem kell 200+ paci :)
Visszatérve a dinamikához, nem a kozlekedés sebessége a lényeg, egyedül, rövid távokra, kb 110-ig a mostani Scala 1,0 TSI + automata kombó is teljesen OK. Ezt gyűröm most a legtöbbet, pedig alapvetően egy fűnyíró és elérhető 2 új Octavia is.

Teljesen más történet, amikor megcsinálsz 500 kilométert. Mint a múltkor, 11 karton Mobil 1 ESP a csomagban, gyerekek + feleségem és az ő cuccaik. Előtte át a földúton Lengyelországba. A Tiguan ezzel a tömmeggel is sztoikus nyugalommal, végtelenül semmilyen vezetési élménnyel hozza azt a mozgást mint felcuccolás nélkül. Előzésnél, autópályán, teljesen mindegy. Nekem az úton töltött kilométereim függvényében most erre van szükségem, nyilván másnak megint más igényei vannak. Az átalad emliített 7,5l/100 ennél a tömegnél és az autópálya tempónál reális.

Ez az enyém. Ilyen öszvér ló-szamár mix, magasabb profilú gumikkal, félig-meddig furgonként használva, vontatóhoroggal. Ezzel a csomagtartó mérettel teljesen kiváltott egy kishaszonjárművet.
Kercsó írta:az Arteon gyártását leállította a VW, sajnos
Ezt nem tudtam.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 14., szerda 12:15

Kib.t jó, annyit tudnék elmondani.
:lol: :kalapos:

azt én is néztem amugy, kár hogy kicsi nekem belül :roll:


amugy ezen a szinten már szerviz- és alkatreszkoltseg kb ugyanannyi, szoval en inkabb a jobb minoseget, tobb extras valtozatot valasztanam
thereisonly1ronaldo

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2024. február 14., szerda 12:14

Én most vettem A4 b9 kombit, tfsi motor, dsg váltó, full extra, led matrix lámpa, 7 éves.
Kib.t jó, annyit tudnék elmondani. Nem tudnám megmondani milyen jobb autót vezettem ezidáig.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 14., szerda 11:59

Nika91127 írta:Tudtommal Arteonból is majd csak kombi lesz.
az Arteon gyártását leállította a VW, sajnos
pedig ritka szép autó, nekem személyszerint a kombi tetszik a legjobban
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 14., szerda 11:52

istimester írta:
csababarca írta: Egyszer volt hír, talán 2 éve, hogy a Passatból már csak kombi lesz, ez így van? nincs már sedan egyáltalán belőle?

a jó öreg 1,9 tdi-met de imádtam, még akkor is mikor már 1 misi felett volt benne a km. :mrgreen:
Van sedan, csak Arteonnak hívják :mrgreen:
Amúgy bűn ronda az új Passat, teljesen félrement.
Ellenben ez szép és kiforrott darab. Ez a kollégámé. 2014-2015 körül lehetett kifogni ár/érték arányban jól összerakott autókat. Most már nincs is ez a konkrét konfig, vagy max. az Arteonban és jóval drágábban.
Tudtommal Arteonból is majd csak kombi lesz. Kár érte. Tesóm most vett egy 2021es Sedant...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég