OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 15., vasárnap 16:07

Steve írta:Nem szívesen folynék bele itt a vitákba, mert az én szempontomból érdemtelen lenne.

Viszont ezen nekem is megakadt a szemem, több hozzászólásnál is.

Diktatúráról írnak többen, a demokráciát féltve, de ne szavazzon aki tanulatlan, vagy egyszerűbb ember!? :ozil: :ozil:

Mindenkinek joga van véleményt alkotni!MINDENKINEK!

Ezt szerintem ti sem gondolhatjátok komolyan.Elvenni emberek legalapvetőbb demokratikus jogát és/vagy megkülönböztetni őket azért mert anyagi(sok esetben egybefügg a tanulatlansággal), vagy értelmi elmaradottságuk van durvább, mint az emberek tudatos agymosása.

Egy hülyeségre nem lehet válasz, egy mégnagyobb hülyeség.
Ezt a dolgot fölösleges most a magyar választásokhoz keverni, de egy érdekes filozofikus vitatéma, hogy a mai "fejlett" viszonyok között tényleg szükség van e minden választópolgár szavazatára, illetve, hogy akkor ki kapjon egyáltalán szavazati jogot. Még egyszer hangsúlyozom, ez egy elméleti síkú vita lehet olyan emberek között, akik felfogják a mondanivalóját, értelmét. Ugye ilyen témát feszeget a határon túli szavazók (akik leszakadtak, akik elvándoroltak, most már olyanok is akiknek semmi közük nem volt soha a hazánkhoz), de ilyen érdekes lenne megvizsgálni gazdasági szempontok szerint is a dolgot, szavazzon e az, ki soha egy petákot sem tett (adó, munka, stb) az országa boldogulása érdekében. Mi van a börtönökben, előzetesekben lévőkkel? Összetett dolog ez, és érdekes vitaalap egy jó üveg szesz mellé.

9RoNaLdO9
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 18., szerda 19:50
Kedvenc játékosaid: Raúl, Morientes, Iker, Ramos, Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 9RoNaLdO9 » 2018. április 15., vasárnap 16:01

kiserik írta:
El Sie7e írta: nem gondolod h esetleg van olyan is aki más miatt szavazott a fideszre?
nem csak a migránsok miatt lehetett a fideszre szavazni
Engem érdekelne pár indok. Minden vicc és poén nélkül.
Közel vannak a mézes bödönhöz, más nem tud eszembe, de engem is érdekelne.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. április 15., vasárnap 14:24

a romkocsmás momentumos taknyok nem jelentenek alternatívát. Mellesleg azt a pártocskát Habony Árpi kreálta...
fejtsd ki kérlek

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 15., vasárnap 14:11

El Sie7e írta: nem gondolod h esetleg van olyan is aki más miatt szavazott a fideszre?
nem csak a migránsok miatt lehetett a fideszre szavazni
Engem érdekelne pár indok. Minden vicc és poén nélkül.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. április 15., vasárnap 13:59

Bocsánat, a több százezres hitgyülis gyűlöletszektát kihagytam.
Németh Sándor magyargyűlölő "egyháza" egy emberként szavazott le a Fideszre.
Ez mi? Ki az új SZDSZ akkor?

hehe, nyilván a romkocsmás momentumos taknyok nem jelentenek alternatívát. Mellesleg azt a pártocskát Habony Árpi kreálta...
Az LMP is nem más, mint a Fidesz szatellitpártja.

Annak nagyon örülök, hogy Vona egy időre hátrébb helyezkedik (látszólag), hiszen nem sokáig lehet bírni, hogy gyakorlatilag az egész narancsbolsevik gépezet folyamatosan gyalázza.
Nagyon remélem, hogy lesz belőle valamikor miniszterelnök. Egészen más kaliber, mint bárki az ismert politikai palettán.
Más ligában játszik. Ez minden egyes alkalommal bebizonyosodott, amikor felmosta a padlót Orbánnal.

Ha a nemzetközi gazdasági környezet miatt megroppan a jaffások túlhatalma, akkor kell visszatérnie. Ez a véleményem.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. április 15., vasárnap 13:57

csababarca írta:
El Sie7e írta: nem gondolod h esetleg van olyan is aki más miatt szavazott a fideszre?
nem csak a migránsok miatt lehetett a fideszre szavazni
akinek nem inge...
van a környezetemben is sok ismerősöm, akik nem a migránsok miatt szavaztak a fideszre alapjáraton.
de ha a top 3 érvet kellett mondaniuk, akkor már benne volt.
de itt is volt olyan, aki szépen elmondta ami igaz is, hogy hosszú távon baj lehet ebből, a fidesz meg nyújt rá valamilyen megoldást (és nem a kerítést, ami egy vicc, és nem is a stop sorost), foglalkozik a kérdéssel, és ez elég is. az ilyen fideszes szavazókkal semmi bajom nincsen, akik tudnak magyarázatot adni a választásukra. a legjobb barátom is fideszes, vagy Orbán-hívő, de nem okoz ez közöttünk semmi problémát, hogy más a politikai-világ nézetünk.

de még egyszer mondom, én nem a 2,8M fidesz egészére értettem ezt. leírtam már a választások után is, meg most is. persze kiforgadhatod a szavaimat erre, hogy rájuk húzom.
csak abból a bekezdésből az jött le, hogy mindenkire ráhúzod ezt :) de így teljesen oké
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 15., vasárnap 13:55

El Sie7e írta: nem gondolod h esetleg van olyan is aki más miatt szavazott a fideszre?
nem csak a migránsok miatt lehetett a fideszre szavazni
akinek nem inge...
van a környezetemben is sok ismerősöm, akik nem a migránsok miatt szavaztak a fideszre alapjáraton.
de ha a top 3 érvet kellett mondaniuk, akkor már benne volt.
de itt is volt olyan, aki szépen elmondta ami igaz is, hogy hosszú távon baj lehet ebből, a fidesz meg nyújt rá valamilyen megoldást (és nem a kerítést, ami egy vicc, és nem is a stop sorost), foglalkozik a kérdéssel, és ez elég is. az ilyen fideszes szavazókkal semmi bajom nincsen, akik tudnak magyarázatot adni a választásukra. a legjobb barátom is fideszes, vagy Orbán-hívő, de nem okoz ez közöttünk semmi problémát, hogy más a politikai-világ nézetünk.

de még egyszer mondom, én nem a 2,8M fidesz egészére értettem ezt. leírtam már a választások után is, meg most is. persze kiforgadhatod a szavaimat erre, hogy rájuk húzom.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. április 15., vasárnap 13:50

csababarca írta:Mondjuk én utálom a fideszt, de tény, hogy mindenkinek szavazni kell, erről szól a demokrácia nevű intézmény.

Sokkal szomorúbbnak tartom, hogy tanult, értelmes, dolgozó embereket tud megvezetni a fidesz, ezzel az arcátlan propagandával. A vidékiek (nagyon vidékiekre gondolok itt), ki vannak téve ennek, igazából nem is tehetnek róla. Azoknak kéne szégyellniük magukat, akik értelmesek, jó munkahellyel, van lehetőségük tájékozódni, mégis beveszik a kormány szövegeit.

Jah, most mondta Viktor, hogy minden egyes tüntető zsebét Soros tömte ki pénzzel. Már bánom, hogy spartanon voltam, inkább tüntetést kellett volna választanom, akkor kaptam volna érte pénzt is. :hmmm:
Ezen emeletes bullshitekről beszélek, mikor a kormánypropagandát szidom.
H.E.H.E. írta: az elmúlt hetekben láttam 1-2 fiatal kappanhangú hülyegyereket, mint új nullkilométeres politikusok, hát komolyan ezektől várod, hogy összekapják az országot? :lol:
rendszerváltáskor pont ezt mondták valószínűleg a rendszerbarátok OV-ről, Fodorról, Deutschról, Csengeyről, meg a többiről. most meg nagy részük van pozíciókban. akkor, hogy is van ez?
nem gondolod h esetleg van olyan is aki más miatt szavazott a fideszre?
nem csak a migránsok miatt lehetett a fideszre szavazni
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 15., vasárnap 13:44

Mondjuk én utálom a fideszt, de tény, hogy mindenkinek szavazni kell, erről szól a demokrácia nevű intézmény.

Sokkal szomorúbbnak tartom, hogy tanult, értelmes, dolgozó embereket tud megvezetni a fidesz, ezzel az arcátlan propagandával. A vidékiek (nagyon vidékiekre gondolok itt), ki vannak téve ennek, igazából nem is tehetnek róla. Azoknak kéne szégyellniük magukat, akik értelmesek, jó munkahellyel, van lehetőségük tájékozódni, mégis beveszik a kormány szövegeit.

Jah, most mondta Viktor, hogy minden egyes tüntető zsebét Soros tömte ki pénzzel. Már bánom, hogy spartanon voltam, inkább tüntetést kellett volna választanom, akkor kaptam volna érte pénzt is. :hmmm:
Ezen emeletes bullshitekről beszélek, mikor a kormánypropagandát szidom.
H.E.H.E. írta: az elmúlt hetekben láttam 1-2 fiatal kappanhangú hülyegyereket, mint új nullkilométeres politikusok, hát komolyan ezektől várod, hogy összekapják az országot? :lol:
rendszerváltáskor pont ezt mondták valószínűleg a rendszerbarátok OV-ről, Fodorról, Deutschról, Csengeyről, meg a többiről. most meg nagy részük van pozíciókban. akkor, hogy is van ez?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 15., vasárnap 13:42

Swine, ha télleg az egész politika szar párttól függetlenül - nyilván van benne vmi - akkor hol látod, kitől várod, hogy megváltozzon?

az elmúlt hetekben láttam 1-2 fiatal kappanhangú hülyegyereket, mint új nullkilométeres politikusok, hát komolyan ezektől várod, hogy összekapják az országot? :lol:
nagy szó, de a budai ecsetfejű kisgyerekek, akik beszabadulnak péntek este a szimpla környékére, bennük többet látok, mint ezekben :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. április 15., vasárnap 13:31

Amíg tömegdemokrácia van, addig nincs megállás a lejtőn.

Amíg a demens utalványosok, a belterjes ómigránsok, az elcigányosodott lumpenprolik és hasonlók teszik ki a választók legnagyobb hányadát, addig semmi jót ne várjunk.

Itt nem csupán a Fideszről van szó. A degenerált gyurcsányista szekta ugyanaz, csak kisebb. Az MSZP-re is már csak a munkásőrök és sarjaik szavaznak.

De az elég nyilvánvaló, hogy a Fidesz tábora az elmúlt 10 évben elég jelentősen kicserélődött, és nem jó irányba.
Korábban elképzelhetetlen volt, hogy a beszélő pacalpörkölt rezsirambó alelnök lehessen narancséknál... Meg kell szólítani a narancstábort, erre tartják.

A szájnyalogatós csüngőhasú Orbán drasztikus leépülése megfigyelhető a szavazótáborán is.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. április 15., vasárnap 13:18

miVida írta:Szerintetek ki számolja a szavazatokat? Kövér, Orbán meg Rogán? Könyörgöm, gondolkodjunk már... Nem csak a Fidesz van a számolók között :roll:
Pedig sok helyen de. Mondjuk ez mar az ellenzek hibaja. Hogy varna el toluk az ember, hogy videken is jelen legyenek, vagy hogy osszefogjanak es mindenhol csak 1 jeloltet inditsanak, ha annyira nem kepesek kozosen, hogy minden valasztokeruletbe legalabb 1 ellenzekit delegaljanak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 15., vasárnap 13:16

akkor mi legyen a börtönben levőkkel?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 15., vasárnap 13:15

M1Ö írta:
H.E.H.E. írta:hát hozzátok itt fel mindig (az egész bal, akik zseniálisak a bűntudatkeltésben), hogy aki a könyvek égetésével kezdi...
hát itt mi a különbség?

szép nagy szaftos öngól, grat hozzá.
Pont azt írtam, hogy nem számít ki mennyire okos vagy hülye, nem számít a politikai beállítottsága, ha azt a valakit meg lehet vezetni. Milyen öngólról beszélsz?
akkor átfogalmazom, általánosságban írtam mindenkinek - csak a tied volt az uccsó hsz a témában -, mert egyre gyakrabban látom, hogy már mindennel próbálkozik a vesztes oldal, most már csak az szavazzon, aki elég értelmes hozzá, akik eddig a megkülönböztetés és rasszizmus ellen voltak, azok most jól belelépnek a szarba ezzel, ez tokoditibi.

nehéz boldogulni, értem én, de nem lehetetlen.
dolgozni kell, tanulni, fejleszteni önmagad, nyitott szemmel járni, megragadni a lehetőségeket, verseny- és piacképesnek lenni és akkor mentesülsz a mindennapok, a mindenkori politika alapvető problémáitól, onnantól meg tökmindegy ki van kormányon.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. április 15., vasárnap 13:08

Nem szívesen folynék bele itt a vitákba, mert az én szempontomból érdemtelen lenne.

Viszont ezen nekem is megakadt a szemem, több hozzászólásnál is.

Diktatúráról írnak többen, a demokráciát féltve, de ne szavazzon aki tanulatlan, vagy egyszerűbb ember!? :ozil: :ozil:

Mindenkinek joga van véleményt alkotni!MINDENKINEK!

Ezt szerintem ti sem gondolhatjátok komolyan.Elvenni emberek legalapvetőbb demokratikus jogát és/vagy megkülönböztetni őket azért mert anyagi(sok esetben egybefügg a tanulatlansággal), vagy értelmi elmaradottságuk van durvább, mint az emberek tudatos agymosása.

Egy hülyeségre nem lehet válasz, egy mégnagyobb hülyeség.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. április 15., vasárnap 13:04

H.E.H.E. írta:hát hozzátok itt fel mindig (az egész bal, akik zseniálisak a bűntudatkeltésben), hogy aki a könyvek égetésével kezdi...
hát itt mi a különbség?

szép nagy szaftos öngól, grat hozzá.
Pont azt írtam, hogy nem számít ki mennyire okos vagy hülye, nem számít a politikai beállítottsága, ha azt a valakit meg lehet vezetni. Milyen öngólról beszélsz?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 15., vasárnap 12:48

M1Ö írta:
H.E.H.E. írta:sztem egy iq teszt után, aki 120 alatt van, basszátok őket gázkamrába.
az az igazi öngól
Hogy micsoda? :ozil: Olvasd el szerintem még egyszer, hogy mit írtam.
hát hozzátok itt fel mindig (az egész bal, akik zseniálisak a bűntudatkeltésben), hogy aki a könyvek égetésével kezdi...
hát itt mi a különbség? :lol:

szép nagy szaftos öngól, grat hozzá.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. április 15., vasárnap 12:35

H.E.H.E. írta:sztem egy iq teszt után, aki 120 alatt van, basszátok őket gázkamrába.
az az igazi öngól
Hogy micsoda? :ozil: Olvasd el szerintem még egyszer, hogy mit írtam.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. április 15., vasárnap 12:30

nem mondanam h eltevelyedett szerencsetlenek
meg van nekik is a joguk a sajat maguk altal velt igaz mellett kiallni

engem inkabb az index videója lepett meg ahol kerdezoskodtek a tuntetesrol
hat akik meghuznanak vmi hatart h ki szavazhat vagy ki nem... sztem a többség ebben a tömegben is kiesett volna :lol:

ez a vita amugy kezd olyanna valni mint a juve elleni 11essel kapcsolatos...
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 15., vasárnap 12:21

BBeno írta:elég nagy számú fideszes esne ki ha 8 osztályhoz kötnék a szavazást. nem véletlenül akarta a vona ezt. kb 250 ezer ember esne ki így. origó szerint gyalázatos ötlet természetesen :D
tényleg el akartok indulni ebbe az irányba?
megint arcul köpnétek magatokat, meg mindent amiért eddig "kiálltatok"? :lol:


demokrácia sincs ugye, most már ilyen jellegű megkülönböztetést is akartok :lol:

bármit csak ne viktor legyen, nem számít elv, meggyőződés, semmi, amit eddig fennhangon hangoztattatok :lol:

vergődjetek még, elég vicces.
nem a normális fideszes/ jobbikos szavazók az ostobák, hanem akik tegnap parádéztak a kossuth téren, azok az eltévelyedett szerencsétlenek.
Nem ezzel van gond. Legalábbis csak fél igazság. Lehet valaki olyan okos mint Einstein, ha meg lehet vezetni. Párttól függetlenül rengeteg olyan ember van, aki művelt, iskolázott és mégis vakon nyomja a dumát. Ami kibaszott szomorú, de hát ez van, ez ellen nem lehet mit tenni. :/
sztem egy iq teszt után, aki 120 alatt van, basszátok őket gázkamrába.
az az igazi öngól :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég