OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 20., péntek 10:41

Kicsit off,de ez komoly.
Debrecen
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. november 20., péntek 10:11

Rengetegen kikoptak, teljesen átalakult a "mezőny", nyilvánvaló mindenkinek más a prioritás, háttérbe szorul a Real Madrid és a fórumozás a tanulás/munka/család/akármi miatt. De ez szerintem egy teljesen általános dolog, az élet minden területén. Csak itt is jó hajtogatni, hogy "bezzeg régen mennyivel jobb volt minden".
Valahol ennek tudható be szerintem. Öregedett mindenki, mások az elvárások otthon, több mindenbe kell már aktívan részt venni. Saját kis család, szülők felé is. Nagyobb terhelés az élet más oldalairól, kevesebb idő a fórumozásra, a Real MAdridra. ennyire egyszerű szerintem is.
joabulicsak

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 20., péntek 9:35

dzsi91 írta:
Régóta foglalkozok a témával, "összeeskuvés elméletekkel"
Érdekes dzsi,látom még van pár,hétvégén bele is nézek ezekbe.Mindig érdekeltek.. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 20., péntek 8:23

reeed_ati írta:
sebydani írta:Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.

Ami a Híradókból kimaradt...
Én kevés vagyok hozzá, hogy ezeket alátámasszam, vagy éppen megcáfoljam.
Minél többet és minél jobban próbálok tájékozódni, a most kialakult helyzetről, meg az előzményeivel kapcsolatban, annál inkább azzal szembesülök, hogy mennyire baromi keveset is tudok. :)
Viszont érdekelne a nálam nagyobb rálátással rendelkezők véleménye, mondjuk akár a fenti videóról is.
Na meg persze ha van valami ehhez, vagy a mostani történésekhez kapcsolódó érdekes és hiteles anyagotok, akár videó, vagy akár írásos formában, osszátok meg, szívesen megnézegetem a szabadidőmben.
Régóta foglalkozok a témával, "összeeskuvés elméletekkel" sajnos nagyon durván belefutunk abba amiről már évekkel ezelőtt lehetett infot talalni a neten.Ha abszolút kezdő vagy a témában akkor az első videonak a "fájdalmas megtévesztést" ajánlom(911) ...

Igazából a többség akik szkeptikusok ezekkel a dolgokkal azzal érvelnek hogy honnan tudhatnák egyszerű emberek mint te vagy én az igazságot.Sehonnan, de a hazugságot könnyeb kiszűrni, legalábbis én sosem arra megyek,hogy mi az igazság hanem,hogy mi bűzlik a fejénél fogva.Szóval aki beleássa magát a témába ne az igazságot keresse hanem hogy a hivatalos verziók mekkora ótvar nagy kamuk,remélem érthető.

Az meg hogy ha igaz lenne nem lenne fent a neten,ugyanmár a mai emberiség szendvicset csinál és mosdatja a kontinensük megszállóit... Ha az orruk elé dugod az igazságot azt sem veszik észre sőt a többséget nem is érdekli.Mint kés a vajon úgy haladunk az új világrend felé, de még mindig a lehurrogás megy ha valaki felhozza...pedig utána lehet nézni,4-5-6-7 éves cikkek videok ahol pontosan "megjosolják" a jövőt olyan emberek akik megfordultak magasabb körökben... Aaron russo interviewt is ajánlom ha tényleg érdekel a téma.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 20., péntek 0:28

h3x0r írta:
- Budapesti felsőoktatási intézmény hallgatója vagy/voltál?
- Nem

We thank you for your time spent taking this survey.
Your response has been recorded.


ez gyors volt :lol:
:lol: :lol: :lol:
erre nem számítottam.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 20., péntek 0:24

reeed_ati írta:

Ami a Híradókból kimaradt...
Én kevés vagyok hozzá, hogy ezeket alátámasszam, vagy éppen megcáfoljam.
Minél többet és minél jobban próbálok tájékozódni, a most kialakult helyzetről, meg az előzményeivel kapcsolatban, annál inkább azzal szembesülök, hogy mennyire baromi keveset is tudok. :)
Viszont érdekelne a nálam nagyobb rálátással rendelkezők véleménye, mondjuk akár a fenti videóról is.
Na meg persze ha van valami ehhez, vagy a mostani történésekhez kapcsolódó érdekes és hiteles anyagotok, akár videó, vagy akár írásos formában, osszátok meg, szívesen megnézegetem a szabadidőmben.
Érdekes ez a videó,nekem csak az a bajom vele,hogy ha nagy %-ban igaz lenne ami benne hallható,akkor már rég nem találnád meg a neten... :)

"A bin Láden fejére kitűzött 50 millió dolláros vérdíjat az amerikai kormány senkinek sem fizette ki."
Illetve a halála is már vagy 100 -féleképpen elhangzott.

Mernék rá fogadni hogy ez az ember nem is létezett,csak valaki/valami ellen kellett harcolni. :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. november 20., péntek 0:23

- Budapesti felsőoktatási intézmény hallgatója vagy/voltál?
- Nem

We thank you for your time spent taking this survey.
Your response has been recorded.


ez gyors volt :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. november 20., péntek 0:02

sebydani írta:Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.

Ami a Híradókból kimaradt...
Én kevés vagyok hozzá, hogy ezeket alátámasszam, vagy éppen megcáfoljam.
Minél többet és minél jobban próbálok tájékozódni, a most kialakult helyzetről, meg az előzményeivel kapcsolatban, annál inkább azzal szembesülök, hogy mennyire baromi keveset is tudok. :)
Viszont érdekelne a nálam nagyobb rálátással rendelkezők véleménye, mondjuk akár a fenti videóról is.
Na meg persze ha van valami ehhez, vagy a mostani történésekhez kapcsolódó érdekes és hiteles anyagotok, akár videó, vagy akár írásos formában, osszátok meg, szívesen megnézegetem a szabadidőmben.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 19., csütörtök 23:50

Én adom, amit korábban mondtam: amíg a pénz lesz a fontos ezeknek a fontos embereknek, addig várhatjuk azt, hogy ezeket a helyzeteket megoldják, vagy hogy olyan világ legyen (nah jó, csak majdnem :D), mint a star trek-ben. :mrgreen: Úgysem élnénk meg, mert addigra az emberek szétbarmolják a Földet és lakhatatlan lesz. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 19., csütörtök 23:47

Érdekes témájú kérdőív, egy kedves ismerősöm szakdolgozatának elkészítésében segítenétek, ha kitöltitek.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 23:16

sebydani írta:Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.
:agree:

Amerika rendelkezik a világ legnagyobb fegyvergyártásával.
Mikor megy az üzlet,ha béke van? :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 19., csütörtök 23:09

Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 23:06

sebydani írta: Szerintem egyébként a pénz.
Ez szerintem nem kérdés,csak az hogy ki(k)nek a pénze.

Putyinba bízok,talán Ő nem olyan mint a többi.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 19., csütörtök 23:00

miro írta:Érdekes dolgok ezek.Biztos vagyok benne hogy nem tudjuk miért is folyik ez az egész.
Talán napjainkban ez a legvitásabb téma, amire konkrétan senki se tud választ adni csak elméletek vannak. Én személy szerint próbálok mögé látni az egésznek, mert nem tudok megelégedni azzal, hogy radikális vallási nézetek miatt ez történik 2015-ben, sokkal több lehet itt a háttérben, most mindenféle Illuminati-összeesküvés boncolgatás nélkül. Mondom úgy, hogy nyílván fogalmam sincsen, mi a mozgatórugója az egésznek. Sokat filóztam ezen mostanság.
Szerintem egyébként a pénz.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 22:54

csababarca írta: Nah aki "oda" megy robbantgatni az reagál arra, akik "ide" jöttek robbantgatni.
Ez mondjuk lehet hogy kicsit tyúk-tojás..
Számomra mindkettő undorító.
Aki "ide" jön,az megöl 100-200 embert,a másik visszaadja,úgy hogy mindenhol azt olvasod,xy ország lebombázta azt a területet ahonnan a terroristák jöttek.
Viszont az nincs megemlítve hogy mellette meghalt mondjuk 100.000 civil..
Kérdés,akinek mondjuk meghal gyereke,felesége stb,annak hány perc kell hogy Ő maga is eljöjjön Európába is fölrobbantani magát....Érdekes dolgok ezek.Biztos vagyok benne hogy nem tudjuk miért is folyik ez az egész.


Egy többszázéves vallást csúfolnak és fordítanak ki. Mert a Korán nem buzdít erre, a Koránnak nem alappillére a dzsihád, csak erőszakkal alkalmazzák, egy vallás mögé bújva.
Ezt nem tudtam,köszönöm! :agree:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 19., csütörtök 22:29

miro írta:Nagyon off.
Miért csak azt hívjuk terroristának,aki "ide" jön robbantani,az nem az aki "oda" megy?

A terrorizmus az erőszak alkalmazásának, vagy az azzal való fenyegetésnek olyan stratégiája, melynek elsődleges célja félelem, zavar keltése és ennek révén meghatározott politikai, ideológiai vagy vallási célok elérése.

Nah aki "oda" megy robbantgatni az reagál arra, akik "ide" jöttek robbantgatni.
És ott már nem a félelem és zavar keltés a cél, hanem megtorlás, megfékezés.
Nem mondom,hogy ez az oldal jobb, de nem terrorizmus. Illetve általában nem egy "fantomállam" égisze alatt mennek oda bombákat ledobálni, hanem legitim államként.

Ez nagyon kényes kérdés egyébként, és órákat lehetne vitatkozni róla. Mert igen,van olyan hogy ürüggyel mennek "oda" bombázni.
De amit pl most az ISIS csinál, az nem normális. Egy többszázéves vallást csúfolnak és fordítanak ki. Mert a Korán nem buzdít erre, a Koránnak nem alappillére a dzsihád, csak erőszakkal alkalmazzák, egy vallás mögé bújva.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 22:20

Nagyon off.
Miért csak azt hívjuk terroristának,aki "ide" jön robbantani,az nem az aki "oda" megy?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:58

Én csak leírtam a véleményemet a dolgokról, de azt nem jelenti, hogy én is így kezelem. Sajnos mostanában semmire nincs időm, idefirkálni se sok. Ezért nem is látom már annyira át, de azért pár szembetűnő dolog volt már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 19., csütörtök 21:57

Jól van na, bocsi. :-(

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:55

Biztos még tart az extázis. :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég