OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 9., szerda 19:11

Teljesen Padre? Mert bátyámnak is volt és a 3/4 után nem ment neki abszolúte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 9., szerda 19:02

Kerlon írta:
Pipita írta:A hasznos tanácsokat megint csak köszönöm. :lol: :lol:

Teljesen behajlítani bebírom, csak akkor összesz*rom magam a fájdalomtól. de be bírom hajlítani. :lol: de az egy szalaghúzódásnál bőven benne van, nem? én úgy érzem hogy jó ütemben halad a felépülésem, kétlem hogy túlzottan komoly lenne ez a dolog. legalábbis remélem, de kezdek beparázni miattatok. :| :lol:
Jegelni próbáltam eleinte, de úgy érzem csak rosszat tett neki úgyhogy azóta hanyagolom.
Az jó, ha betudod hajlítani, akkor elvileg nincs szakadás, de ha tényleg beszarsz, akkor is gáz van.
Nekem keresztszalag-szakadásom is volt, fajt mint a rohadas, de tudtam hajlitani ha akartam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 9., szerda 18:59

Pipita írta:A hasznos tanácsokat megint csak köszönöm. :lol: :lol:

Teljesen behajlítani bebírom, csak akkor összesz*rom magam a fájdalomtól. de be bírom hajlítani. :lol: de az egy szalaghúzódásnál bőven benne van, nem? én úgy érzem hogy jó ütemben halad a felépülésem, kétlem hogy túlzottan komoly lenne ez a dolog. legalábbis remélem, de kezdek beparázni miattatok. :| :lol:
Jegelni próbáltam eleinte, de úgy érzem csak rosszat tett neki úgyhogy azóta hanyagolom.
Az jó, ha betudod hajlítani, akkor elvileg nincs szakadás, de ha tényleg beszarsz, akkor is gáz van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 9., szerda 18:52

kelemen.istvan írta:Szerintem is. :) Érdekes lelki világa lehet a fazonnak.. :hmmm:
Semmi lelkivilág kerdes nincs itt sztem. Par e-mail aztán eljut az ember egy faxig vagy telefonhívásokig, stb. Aztán búcsút lehet mondani par eurónak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. március 9., szerda 18:49

Szerintem is. :) Érdekes lelki világa lehet a fazonnak.. :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 9., szerda 18:43

Szerinted mennyi realitása van a dolognak, ha jobban belegondolsz?
En nem foglalkoznék vele a helyedben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. március 9., szerda 18:34

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy ülőgarnitúra szettünk itthon amit feltettem a Jófogásra hirdetni. Egyik nap kaptam egy emailt egy svéd fickótól, hogy megvenné az ülőgarnitúrát. PayPalon keresztül szeretné fizetni az egészet, előreutalna, majd az ő költségén elszállítaná Svédországba, Göteborgba. Szerintetek ez lehet-e csalás?

A fickó nevét megtaláltam facebookon, van ugyanolyan vezetéknevű ismerőse, a gmail fiókja és a facebook profilképe egyezik, tehát legalább akinek kiadja magát az valós személy. Ha már PayPal-ra feltölt egy bizonyos összeget, akkor már van róla valamilyen hivatalos adat, illetve ha amikor felveszik a szállítók a szettet, akkor azzal is keletkezik hivatalos papír, hogy a terméket átadtam. Ezt azért írom, mert az jutott eszembe, hogy a PayPal főként a vásárlót védi, tehát elviszik a szettet, majd ő visszaigényli a pénzt. Szóval mit gondoltok a dologról?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2016. március 7., hétfő 23:28

Villámgyorsan megnézetném azt a térdet, mert azzal nagyon kényes sérüléseket lehet összeszedni, nem éri meg játszani, mert ha valami komoly dolog van és rásérülsz, akkor hónapokra rottyon leszel.

Könnyen kész a baj, kedves ismerősömnek volt térdésülése, talán porcleválás? de persze nem vette komolyan, 2 hétre rá jött volna le a lépcsőn de félúton az inszalag egy lépésnél egyszerűen kettétörte a térdkalácsát, azóta csavarok tartják neki egyben, és mondanom sem kell, egy kicsit is huzamosabb megerőltetéstől feldagad, nyilall meg fáj neki, 6 évvel később.
Arról nem beszélve hogy mennyi macerával járhat egy ilyen akció, műtét, kezelések, gyógytorna, stb.
A térdre rohadtul vigyázni kell, túl sok minden elbaszódhat ott, csont, szalagok, porc, ráadásul nem túl jó vérelláttással, nehezen gyógyul. És ha van olyan testrészed amit egy életen keresztül terhelsz, akkor a térd az az. Nem éri meg kockáztatni. Lehet hogy csak egy sima húzódásról van szó, isten ments hogy ijesztegessek, de ilyenkor gondolkodás nélkül orvoshoz kell menni.

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. március 7., hétfő 21:43

Mondjuk ja. Ha én alig tudnám behajlítani a lábam, lehet esetleg elnéznék egy szakemberhez.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 7., hétfő 20:12

Pipita írta:A hasznos tanácsokat megint csak köszönöm. :lol: :lol:

Teljesen behajlítani bebírom, csak akkor összesz*rom magam a fájdalomtól. de be bírom hajlítani. :lol: de az egy szalaghúzódásnál bőven benne van, nem? én úgy érzem hogy jó ütemben halad a felépülésem, kétlem hogy túlzottan komoly lenne ez a dolog. legalábbis remélem, de kezdek beparázni miattatok. :| :lol:
Jegelni próbáltam eleinte, de úgy érzem csak rosszat tett neki úgyhogy azóta hanyagolom.
Hát, én mindenképp megnézetném. Ez nem olyan jellegű dolog mint egy herpesz, hogy majd elmúlik addig kibekkelem. De te tudod.
Nem illik.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. március 7., hétfő 20:08

Flector tapasz is jó dolog . 12 órán át szívódik fel a hatóanyag .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. március 7., hétfő 20:04

A hasznos tanácsokat megint csak köszönöm. :lol: :lol:

Teljesen behajlítani bebírom, csak akkor összesz*rom magam a fájdalomtól. de be bírom hajlítani. :lol: de az egy szalaghúzódásnál bőven benne van, nem? én úgy érzem hogy jó ütemben halad a felépülésem, kétlem hogy túlzottan komoly lenne ez a dolog. legalábbis remélem, de kezdek beparázni miattatok. :| :lol:
Jegelni próbáltam eleinte, de úgy érzem csak rosszat tett neki úgyhogy azóta hanyagolom.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2016. március 7., hétfő 19:48

Kerlon írta: Puffadásnál szerintem mindig jegeltetnek, hogy lemenjen. Izomnál viszont szerintem abszolút szar, ha jegelsz, mert attól csak merevebb lesz és húzódni fog, azt melegíteni érdemes szerintem, hogy lazuljon.
Izomnál melegíteni nem mindig jó dolog.Medvepuszinál viszont mehet egy kádba forróvíz,és szép lassan masszírozni a csomós területet hogy elinduljon a vér keringés,és ezáltal az a betokosodott rész is megszűnik.(mondjuk ez mellé nem árt kocogni rá,az is az említett dolog miatt).
Hűteni meccs után kell a kis mikrosérüléseket jéggel,jeges fürdővel stb,illetve az izomlázra is jó.
Mondjuk Pipitánál mehetne szerintem a kis jegelés,3-4x 15 percet.
Ámbár ha tényleg nem tudja behajlítani akkor melegebb a pite.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: OFF

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 7., hétfő 19:02

http://24.hu/sport/palyan-kivul/2016/03 ... -messinel/
Komolyan,ennyi idiota ami manapság van...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 7., hétfő 18:51

metalBOY írta:
Realista24 írta:Van amikor a hideg a jo es van amikor a meleg. Függ a sérülés típusától n
Tudtommal jegelni a sérülés után kell mindjárt, hogy ne legyen nagyon begyulladva a dolog. De nem jó az állandó jegelés. Nem vagyok szakértő, csak saját tapasztalat. Volt bokaficamom és részleges hátsó combizom szakadásom. Mindkettőnél a hagyományos jegelést, pihentetést választottam az aktív regeneráció helyett, és rosszabb lett.

Menjél el orvoshoz, biztos mond valami okosabbat. Remélem tudtunk segíteni.
Puffadásnál szerintem mindig jegeltetnek, hogy lemenjen. Izomnál viszont szerintem abszolút szar, ha jegelsz, mert attól csak merevebb lesz és húzódni fog, azt melegíteni érdemes szerintem, hogy lazuljon.

Mondjuk Pipita amúgy betudod hajlítani magadtól azt a térdet teljesen? Mert, ha nem akkor az nagy gáz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2016. március 7., hétfő 18:06

Pipita írta:Kiment a térdem, meghúzódott a szalagom, de kétlem hogy túl vészes lenne. Járni már tudok, csak akkor fáj, ha nagyon behajlítom vagy ha teljesen kiegyenesítem a lábam. A kérdésem az lenne, hogy a pihentetésen kívül lehet-e még ezen segíteni valahogy, vagy csak várni kell? Esetleg van valami csodaszörp amit megiszok és két nap múlva szaladgálok? :lol: :lol:
Orvos,aztán csontkovács.
Vidd el az ambuláns lapot,és eldönti hogy hozzányúl vagy sem.
Nálunk mindig elvisznek minket ha valami ilyen jellegű van,aztán ott döntenek róla.
Lehet hogy keletkezett egy kis feszültség itt-ott,azt Ő kitudja mozgatni,vagy akár csak nyomkodni.
(Engem még bordarepedésnél is elvittek,kimasszírozott egy helyet,és sokkal jobban csökkentette a fájdalmat,addig konkrétan mély levegőt alig bírtam venni.)
Nem tuti hogy tud segíteni neked,de annyit megér hogy elmenj egyhez.
Gyógyulgass. :)


Annyi hogy a beöntést is megpróbálhatod,szokott segíteni,de csak úgy ha fölmész gyertyába,és a barátnőd beönt egy liter meleg tejet,térdszalagra és heregyulladásra a legjobb!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
defender3
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2015. november 9., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Puyol
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: defender3 » 2016. március 7., hétfő 17:32

http://www.vezess.hu/haszongepjarmu/201 ... imvedonek/
Kicsit benézte az újságíró :D bár ezeknél még az autótesztekben is komoly hibák vannak szóval nem lep meg.

Kicsit több képen megnéztem volna

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. március 6., vasárnap 17:39

Jah, ne jegeld, nekem is bokaszalag szakadásom volt, váltig állította mindenki, hogy jegeljem mikor történt az eset.. hát az orvos mondta, hogy nem kellett volna.. csak lassítja a gyógyulást.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. március 6., vasárnap 17:34

Tudtommal a jegeles se mindenre jo,mert van amim csak ront,es ezerrt valamit csak nagyon huteni kell,de nem jegelni. De most jobban nemigen tudom.

Orvoshoz el kene binni az biztos.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2016. március 6., vasárnap 16:59

Realista24 írta:Van amikor a hideg a jo es van amikor a meleg. Függ a sérülés típusától n
Tudtommal jegelni a sérülés után kell mindjárt, hogy ne legyen nagyon begyulladva a dolog. De nem jó az állandó jegelés. Nem vagyok szakértő, csak saját tapasztalat. Volt bokaficamom és részleges hátsó combizom szakadásom. Mindkettőnél a hagyományos jegelést, pihentetést választottam az aktív regeneráció helyett, és rosszabb lett.

Menjél el orvoshoz, biztos mond valami okosabbat. Remélem tudtunk segíteni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég