OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. november 14., szombat 11:39

tökmind1 hogy a migránshullámmal mentek-e, vagy már ott élnek évek óta. Ugyanaz a vallás, ugyanolyan nézetek. Az IS magára vállalta. A migránsok meg pont arról a területről érkeznek. Potenciálisan meg van a veszély.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 14., szombat 11:27

En ertem es tudom. Csak arra válaszoltam hogy aki a szállodában megnézi es utana vacsorázik az semmivel nem rosszabb mint te vagy en, aki ugyanezt csinálja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. november 14., szombat 11:25

csababarca írta:Én azt olvastam, hogy francia állampolgárokról van szó, szóval nem ezzel a migránshullámmal jöttek, még ha a magyar irányított média erre is fogja kivezetni a dolgot.
Nem kifejezetten a magyar médiára céloztam, pontosabban nem csak arra, külföldi fórumokon ugyanúgy a migránsáradatot okolják. Nyilván most ez a "sláger" téma is, inkább arra akartam felhívni a figyelmet, hogy sokan úgy tesznek, mintha soha nem történt volna terrortámadás Európában ezelőtt.

R24 ez így van, de mi egyszerű közemberek sokmindent nem tudunk tenni. Inkább az a probléma, hogy akik tehetnének valamit, azok most sorozatban lenyilatkozzák, hogy mennyire lesújtotta ez az egész, és milyen gusztustalan az ilyen (hozzáteszem, igaza van), 1-2 hétig készültség van, aztán megy minden vissza a rendes kerékvágásba. Aztán amikor újra megtörténik, akkor megint néznek mint borjú az új kapura, és rinse and repeat. A Hebdoval kapcsolatban sem lett még középtávon sem készültség, csak 10 hónap telt el azóta, ha jól tudom, közel is történt a mostani merénylet a szerkesztőséghez, és mégsem tudták megakadályozni, hogy 100 embert egyesével kivégezzenek a koncertteremben.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 14., szombat 11:19

Ezzel az a baj, hogy mi az úgymond "kisemberek" nem tudunk semmit sem csinálni. Ha elkezdenénk kipaterolni őket, összeverni őket, még minket vinnének börtönbe... Egy korábbi hozzászóló jól leírta szerintem: amíg a fejesek nem tesznek semmit, mert "nekik így jó", addig sok jóra nem kell számítani. A legnagyobb baj az, hogy csak a pénz számít.

Ez egy más téma, de kíváncsi lennék: mi lenne, ha - ne adj Isten - egy meteor ütközne fél -1 év múlva a Földnek. Mit csinálnának a fejesek? Szerintem nem tennének ellene semmit. Van pénzük, kiélveznék a maradék idejüket. Undorító ez az egész. Nemhogy a gazdagabb, tehetősebb emberek (mondjuk, akiknek a vagyona 1 milliárd dodó felett van) olyan fejlesztésekbe fektetnének, amelyek az emberiség javát szolgálná.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 14., szombat 11:11

miro írta:
Rasta írta:A Hotel Ruandában mondja az egyik újságíró, hogy az emberek megnézik a hírekben a mészárlást, azt mondják, hogy "ez milyen szörnyű", aztán mennek és megvacsoráznak.
Pontosan..
Nem ez volt már az első,eddig se történt semmi,most se fog.. :-(
Miert te (vagy akárki mas aki irt ide) mit csinalsz most? Anyazol, aztan ugyanúgy mész enni meg aludni, nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 14., szombat 11:10

Rasta írta:. Btw, lehet tudni már, hogy valóban a migránshullámmal jöttek az elkövetők? Csak mert bőven lehettek évek óta ott élők is (Charlie Hebdohoz sem kellett migránshullám, Atocához sem, a londoni metróhoz sem...azért voltak sajnos terrortámadások előtte is bőven :( )

Én azt olvastam, hogy francia állampolgárokról van szó, szóval nem ezzel a migránshullámmal jöttek, még ha a magyar irányított média erre is fogja kivezetni a dolgot.

Szörnyű egyébként, de ezt összeurópai összefogással lehetne orvosolni, és katonai úton...csak hát az EU most is majd USA segítségét fogja várni, vagy az oroszokét. De az USA 1 évvel a választások előtt szerintem nem fog elindítani egy nagymértékű szárazföldi offenzívát, lehet egyébként sem...túl sok áldozat, és az amerikai közembereknek már elege vna a háborúzásból.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 14., szombat 11:05

Rasta írta:A Hotel Ruandában mondja az egyik újságíró, hogy az emberek megnézik a hírekben a mészárlást, azt mondják, hogy "ez milyen szörnyű", aztán mennek és megvacsoráznak.
Pontosan..
Nem ez volt már az első,eddig se történt semmi,most se fog.. :-(
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. november 14., szombat 11:01

A Hotel Ruandában mondja az egyik újságíró, hogy az emberek megnézik a hírekben a mészárlást, azt mondják, hogy "ez milyen szörnyű", aztán mennek és megvacsoráznak. Sajnos ez történik minden tragédiánál, kapja az emberiség a pofont, sajog egy kicsit, aztán úgy tesz, mintha meg sem történt volna. Btw, lehet tudni már, hogy valóban a migránshullámmal jöttek az elkövetők? Csak mert bőven lehettek évek óta ott élők is (Charlie Hebdohoz sem kellett migránshullám, Atocához sem, a londoni metróhoz sem...azért voltak sajnos terrortámadások előtte is bőven :( )

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 14., szombat 10:58

Nemhiszem h a francia enbereket ez nem duhitene majd egy idő után...vagy a nemeteket mert ott is lesz előbb-utobb tamadas...ha a ket elnok nem akarja hogy ezt kihasznalja mas jelolt akkor már ők maguk fognak cselekedni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 14., szombat 10:50

lestat írta:Ha ezek után nem csinál semmit Európa és engedjük hogy ezek itt éljenek bejöjjenek továbbra is akkor irány Ameika mindenkinek gyerekek mert ez még csak a kezdet volt...majd jön szépen Németország esetleg mi...
De remélem a nép haragja elég lesz h osszefogjunk es kisoporjuk ezeket a mocskokat.
Szerintem nem fognak csinálni semmit. Ugyanúgy az lesz majd, hogy "jajj hát szegények ne bántsuk őket, háborús országból jöttek..." :roll:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 14., szombat 10:49

Semmi nem fog történni.
"Senki" nem fog semmit tenni,és "senkit" nem érdekel hogy hányan haltak meg.
(vagyis azokat akiket igazán kéne hogy érdekelje)
Remélem érthető hogy miért raktam idézőjelbe.
Ha bárkit is érdekelne igazából az hogy mi történik az emberiséggel,akkor már rég nem így állna a világ..
Minden a pénzről szól..
Ilyenkor tele az újság,tele a média,tele az internet ezekkel a dolgokkal,de az hogy hány éve halnak meg emberek naponta Afrikába azért mert nincs víz,vagy nincs élelmük?
Dél-Amerika milyen régóta hatalmas nyomorba van?
Tesz ezek ellen bárki is valamit? Semmit...

Most se fog semmi történni,volt már Amerikába is terror támadás,volt Londonba,Madridba stb.
Történt valami? Egy kis idő után szépen elcsendesült minden,és ennyi....

Minden azért van mert valakik iszonyúan megszedik magukat belőle.. Fontosabb ez azoknak akik irányítják a dolgokat,mint hogy nyomrognak,meghalnak emberek,a szép az egészbe hogy ezek minden éjjel jót alszanak.

Undorító az egész..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. november 14., szombat 10:53-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 14., szombat 10:41

Ha ezek után nem csinál semmit Európa és engedjük hogy ezek itt éljenek bejöjjenek továbbra is akkor irány Ameika mindenkinek gyerekek mert ez még csak a kezdet volt...majd jön szépen Németország esetleg mi...
De remélem a nép haragja elég lesz h osszefogjunk es kisoporjuk ezeket a mocskokat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 14., szombat 10:18

Remélem még mindig várja őket korlátlanul Merkel meg a többi ...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 14., szombat 10:11

Nehogy menjek zöldséget válogatni Kanadába. Barátom már így is hívott. Jobbnak látom lelépni.
Az Iszlám Állam vállalta a felelősséget
Az Iszlám Állam propagandaügynöksége, az al-Hajat Médiaközpont formálisan is vállalta a felelősséget a párizsi támadásokért, amelyeket „csodának” nevezett – jelentette a brit Independent.
az Origo. (nyugi én is azt olvasom )

Mi is hamarosan megtudjuk milyen az éjszakai élet a iszlám országokban. A franciák már tudják.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 14., szombat 10:11

Az Iszlám Állam vállalta a felelősséget
Az Iszlám Állam propagandaügynöksége, az al-Hajat Médiaközpont formálisan is vállalta a felelősséget a párizsi támadásokért, amelyeket „csodának” nevezett – jelentette a brit Independent.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. november 14., szombat 9:13

Ez Merkel es az osszes tobbi liberalis agyhalott lelken szarad. Nincs mese, ossze kell fogni, es kozosen kell kisepregetni a megszallo hordakat, ha nem akarjuk hogy 50-100 ev mulva az unokaink csodorban legyenek...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 14., szombat 8:25

Nincs értelme a libsikre mutogatni, a végén mind egy oldalon fogunk állni... pont abba fogunk belepusztulni,hogy még ilyenkor is képtelenek a fehérek összetartani hanem megy a mutogatás.

Ezeket az ősembereket legalább összetartja a gyűlölet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 14., szombat 1:52

aki esetleg nem hallotta még: a bombázás hangja a meccs közben: https://vine.co/v/iBb2x00UVlv

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. november 14., szombat 1:25

Már 100 körüli halottat említ az AFP a koncertteremnél. Engem az dühít a legjobban, hogy akár háború, akár terrortámadás, akármi ilyesmi történik, mindig azok az áldozatok javarészt, akik az ég egy adta világon semmiről sem tehetnek. Röhej a migráció kezelése, de fel nem fogom, hogy nem kevés emberben egyáltalán felmerül "megoldásként", hogy lemészárolnak ártatlanokat, aztán mindenféle fennkölt szólammal jusztifikálják azt, amit nem lehet. Hányinger az egész :/

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. november 14., szombat 1:17

Szomoru es duhito, nem lehet mast mondani erre.

A szerencsetlen balfasz ballibek altal korberohogott Nogradi Gyorgynek megiscsak igaza lett elobbiekkel szemben. Talan kicsit tobbet tud a temarol, mint a romkocsmak vilagabol kinott bolcseszhallgatok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég