OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 6., csütörtök 11:43

mennyi ideje vársz?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27366
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 6., csütörtök 11:41

Jó, és hagytad a fenébe, vagy tudtál valamit intézkedni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2017. április 6., csütörtök 11:38

Remy írta:Volt már valakinek olyan, hogy Ebayről rendelt valamit és nem érkezett meg?
Volt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27366
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 6., csütörtök 11:34

Volt már valakinek olyan, hogy Ebayről rendelt valamit és nem érkezett meg?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 1., szombat 18:53

Sziasztok! Volna itt egy kérdőív egy diplomamunkához, Real Madrid témában. Nem kötelező Real drukkernek lenni a kitöltéshez, csak legyen valami fogalmad a focihoz, gondolom itt a többségnek van :D
A kitöltéseket köszönöm!

Kérdőív

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 1., szombat 18:29

raul0791 írta:Sziasztok! ajándéknak szeretnék venei gy ilyet:
http://www.modelcarworld.de/de/Norev/21 ... -weiss.htm

a kérdésem: éélőben mégis kb mekkora lehet ez? ez az 1:18 nem mond sokat :mrgreen:
ekkora: ismereteim szerint ami ezen a modellautón 1 centi az a valóságban 18 centi.

https://www.youtube.com/watch?v=dBK2O7rD-Pg
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2017. április 1., szombat 18:11

Sziasztok! ajándéknak szeretnék venei gy ilyet:
http://www.modelcarworld.de/de/Norev/21 ... -weiss.htm

a kérdésem: éélőben mégis kb mekkora lehet ez? ez az 1:18 nem mond sokat :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2017. március 31., péntek 14:18

Sziasztok!
Nagyon pro angolos kérem írjon Nekem PÜ-t. :)

d.gergo kivételével! :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 31., péntek 7:49

Már megint űrtörténelmet írt a SpaceX :salute:

Mondjuk nem kicsit volt bosszantó este, amikor pont a landolás pillanatában szakadt meg a videós kapcsolat a drónhajóval :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 29., szerda 9:36

sentry írta:
h3x0r írta: ..
Hossza miatt nem idéztem. De sok mindenben egyetértek. Viszont idehaza pl szerintem nem sokan Netflixeznek. Én nem mondtam hogy sokat kell gondolkozni, inkább arra utaltam, hogy ha megnézel egy átlag sorozatot, az nem éppen egy gondolkodást igénylő dolog, hanem inkább szórakoztatásról, kikapcsolásról szól. Így inkább ezek az elterjedtebbek. Nah így értettem hogy nem annyira elterjedt. Persze hogy aki szereti a társadalomkritikát azok ismerték nagy többségben.
Köszi a válaszokat, értem mire gondoltok, de ez a fajta társadalomkritika számomra már nagyon elvont, túltolták, nem is kicsit szerintem. És amit h3x0r is, faék egyszerűségű történetek, ráadásul a kivitelezés sem top és a színészek sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 29., szerda 9:30

h3x0r írta: ..
Hossza miatt nem idéztem. De sok mindenben egyetértek. Viszont idehaza pl szerintem nem sokan Netflixeznek. Én nem mondtam hogy sokat kell gondolkozni, inkább arra utaltam, hogy ha megnézel egy átlag sorozatot, az nem éppen egy gondolkodást igénylő dolog, hanem inkább szórakoztatásról, kikapcsolásról szól. Így inkább ezek az elterjedtebbek. Nah így értettem hogy nem annyira elterjedt. Persze hogy aki szereti a társadalomkritikát azok ismerték nagy többségben.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. március 29., szerda 1:22

sentry írta:
Realista24 írta:
Nem tudom hol teremtett kultuszt, meg mivel. Erről írhatna sentry. De amúgy sztem nagyon nem jo sorozat.
Én úgy tudom, hogy a stílusában (sokszor utópisztikus társadalomkritika) és formájában (mint sorozat) eléggé kedveltnek számít. Meg ugye nem amerikai hírverésű sorozat, hanem brit, és szerintem ezért sem terjedt el annyira. Plusz nem is divat túlságosan az ilyen sorozat (ahol kell kicsit gondolkozni :mrgreen: mármint hogy megértsd miről szól, mi az üzenete ). Szóval nem úgy értettem hogy hűű annyira jó hogy mindenki ismeri. Hanem a stílust szeretők körében ismertebbek közé tartozik, és kb mindenki csak dicséri. De persze ez nem azt jelenti hogy mindenkinek tetszeni is fog. Pl rengeteg film is van ami kultuszfilmlet mégis lehet a többségnek nem is tetszik. Az ilyen stílusú filmet - ami igényelnek némi gondolkodást - sosem lesznek tömegkedvencek. Fáradt vagyok nagyon, de remélem érthetően körülírtam. Ha nem akkor bocs. :-(
Azt azert nem szabad elfelejteni, hogy tobb mint 5 evvel ezelott jelent meg az elso evad. Magyar sorozatos berkekben is csak 2013-ban, a masodik evad utan lett felfedezve. Attol lett kultikus sorozat, mert tartalmilag (tarsadalomkritika) es formailag (antologia - nincs foszereplo, hanem minden reszben uj szineszek vannak) is olyan uj dolgot hozott, ami akkoriban nem volt megszokott es az okostelefonok terhoditasanak koszonhetoen igeny is volt ra. Azota viszont a 9gag, youtube, facebook es ezer mas oldal is folyamatosan tolja az arcunkba a tarsadalomkritikakat, sokszor mar idegesito modon, mint ahogy az antologiat is megszokhattuk a True Detective vagy a Fargo altal. Persze, hogy aki ma kezdi el a sorozatot, annak nem fog annyira tetszeni, mint aki 2013-14 kornyeken fedezte fel. Azt nem hinnem, hogy olyan sokat kene a sorozat kozben gondolkodni, mert a harmadik evad bizonyos reszeiben mar tenyleg azt ereztem, hogy hulyenek neznek a keszitok, olyan szinten szajbaragos volt par jelenet. Viszont a mufaj sajatossaga, hogy hiaba jonnek sorra a gyengebbnel gyengebb tortenetek, ha az evadzarora odatesznek egy zsenialis reszt. Az Inside No. 9-re, ami ugyancsak tarsadalomkritikus sorozat, lehet azt mondani, hogy nem elterjedt, de a Black Mirrort reszben a Netflixnek koszonhetoen sokan ismerik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 28., kedd 23:20

Realista24 írta:
Nem tudom hol teremtett kultuszt, meg mivel. Erről írhatna sentry. De amúgy sztem nagyon nem jo sorozat.
Én úgy tudom, hogy a stílusában (sokszor utópisztikus társadalomkritika) és formájában (mint sorozat) eléggé kedveltnek számít. Meg ugye nem amerikai hírverésű sorozat, hanem brit, és szerintem ezért sem terjedt el annyira. Plusz nem is divat túlságosan az ilyen sorozat (ahol kell kicsit gondolkozni :mrgreen: mármint hogy megértsd miről szól, mi az üzenete ). Szóval nem úgy értettem hogy hűű annyira jó hogy mindenki ismeri. Hanem a stílust szeretők körében ismertebbek közé tartozik, és kb mindenki csak dicséri. De persze ez nem azt jelenti hogy mindenkinek tetszeni is fog. Pl rengeteg film is van ami kultuszfilmlet mégis lehet a többségnek nem is tetszik. Az ilyen stílusú filmet - ami igényelnek némi gondolkodást - sosem lesznek tömegkedvencek. Fáradt vagyok nagyon, de remélem érthetően körülírtam. Ha nem akkor bocs. :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 23:06

d.gergo írta:Nem tudom melyik topikba illene inkább, rábukkantam egy rövidfilmre ami a kiterjesztett valóság lehetőségeiről szól. Elég creepy, de amennyire ijesztő, annyira tanulságos is. Azért remélem, hogy nem ide köt majd ki a világ teljesen, de ezt a technológiát szívesen látnám a mindennapjainkban itt-ott.

Strange Beasts, 05:20 perces

Érdekelne más véleménye is a témában, hogy ki hogyan látja ezt a fejlődési irányt, és annak lehetőségeit-veszélyeit.

Múltkor belekezdtem a Black Mirror-ba, de nagyon nem kötött le, pedig az első két rész alapján pont ilyen témákat boncolgat. Lehet nekifutok majd még egyszer valamikor. Aki már nézi/nézte, érdemes?
Nem tudom hol teremtett kultuszt, meg mivel. Erről írhatna sentry. De amúgy sztem nagyon nem jo sorozat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 28., kedd 22:03

Ezért mentem én az UPC-hez. Korlátlan netuk van (1 mega letöltéssel), mindenre tudom használni. Egy év volt a hűség, 4500 havonta. Sztem teljesen jó.

Volt már olyan hónapom, hogy 60 giga ment el :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 28., kedd 20:58

d.gergo írta:
Múltkor belekezdtem a Black Mirror-ba, de nagyon nem kötött le, pedig az első két rész alapján pont ilyen témákat boncolgat. Lehet nekifutok majd még egyszer valamikor. Aki már nézi/nézte, érdemes?
Ízlésről nehéz és felesleges is vitatkozni, de nem véletlen lett kultusza a Black Mirrornak. Szerintem mocskos jó. De elfogadom ha valakinek nem tetszik. Viszont tény hogy vannak nagyon erős részek és jó részek. Szerintem fuss neki majd valamikor újra. :)
rashidm írta:Ez engem is felkúr. Alig használom a mobilnetet, 10 nap múlva kapom az sms-t hogy elfogyott a 80%-a. Anyátokat. Kb egy hónapra elég szokott lenni. Tuti, hogy valamit kamuznak ezzel is.
Én vodánál vagyok és eddig nem volt ilyen, de ebben a hónapban igen. Totál ugyan ez. Kb alig használtam, mert csak utazás közben szoktam, aztán jön az sms hogy 80%-on vagyok és nem is használtam sokat. Néztem is hogy wtf?! :mrgreen:
ikarus93 írta:Természetesen túloztam, de volt egy statisztika, ahol az EU-n belül sereghajtók vagyunk mobilnet forgalomban.

Redditen láttam.
Indexen is volt cikk erről. Sebességben mocskos jók vagyunk (4G) 3. a világon. Viszont forgalom/ár-ban a legrosszabbak, alig vannak nálunk rosszabbak. :lol:
ikarus93 írta:Közép Afrikai szinten állunk mobilnettel kapcsolatosan.
Jó azért ez brutális túlzás :lol:
Kerlon írta:Mit sírtok? Vodanál már 1,5 éve is megy a lekapcsolás a lekorlátozás helyett. A Tkom csak próbálja utolérni a minőséget.
Pontosan. :D Plusz össze-vissza kavarnak a csomagokkal is. Kb fél évente van új csomag meg szűnik meg valami. Egészen nevetséges ami itthon megy mobilszolgáltatás címszó alatt. DE ráb*sztak mert az EU elfogadta azt a javaslatot hogy szépen közeledni fognak az összegek, mert roaming is eltűnik stb. Nem lesz ilyen kartellesedés mint ami mai napig megvan. Egyszer azon röhögtem hogy kb mind a 3 szolgáltató szinte egy nap vezette be azt a csomagot hogy 9900Ft/hó-ért ingyen hívsz minden szolgáltatót. Biztos nem kartell volt ez se. :lol: :lol: Amúgy nagyon imádom mikor a GVH valamelyiket jól megbünteti. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 28., kedd 20:44

Realista24 írta: Azt már meg sem említem, hogy a legváratlanabb pillanatokban jön az üzenet, hogy elfogyott. Volt hogy rá sem böktem semmire 5 órája, itthon vagyok wifin és jön, hogy elhasználtam :lol:

Kanyenak gondolom 100 giga/napos csomagja van.
Ez engem is felkúr. Alig használom a mobilnetet, 10 nap múlva kapom az sms-t hogy elfogyott a 80%-a. Anyátokat. Kb egy hónapra elég szokott lenni. Tuti, hogy valamit kamuznak ezzel is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. március 28., kedd 19:58

Realista24 írta: Nekem az a kedvencem, amikor külföldre megyek, elfelejtek adatcsomagot venni, vagy nem veszek, mert úgy gondolom hogy nem kell, aztán mégis. Jön az sms, hogy itt tudsz venni, de persze nem tölti be, csak wifis helyen :mrgreen:

Azt már meg sem említem, hogy a legváratlanabb pillanatokban jön az üzenet, hogy elfogyott. Volt hogy rá sem böktem semmire 5 órája, itthon vagyok wifin és jön, hogy elhasználtam :lol:
nagyon gáz ami itthon van:D
nyaranta mikor amcsiba megyek van ez, dobál ajánlatokkal a telekom, de hát noway...lelövöm a mobilhálót, azután szevasz három hónapig :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. március 28., kedd 19:56

Természetesen túloztam, de volt egy statisztika, ahol az EU-n belül sereghajtók vagyunk mobilnet forgalomban.

Redditen láttam.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 19:52

csababarca írta:nekem be sem tölt a telekom napok óta...megnézném,hátha jobban kijönnék mint most, de nem tölti be az oldalt...mmint a konkrét díjcsomagváltásos oldalt. :mrgreen:
Nekem az a kedvencem, amikor külföldre megyek, elfelejtek adatcsomagot venni, vagy nem veszek, mert úgy gondolom hogy nem kell, aztán mégis. Jön az sms, hogy itt tudsz venni, de persze nem tölti be, csak wifis helyen :mrgreen:

Azt már meg sem említem, hogy a legváratlanabb pillanatokban jön az üzenet, hogy elfogyott. Volt hogy rá sem böktem semmire 5 órája, itthon vagyok wifin és jön, hogy elhasználtam :lol:

Kanyenak gondolom 100 giga/napos csomagja van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég