OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 16., szerda 12:35

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Jaja, biztonság szempontjából is jó, meg képernyőfelélesztés vagy hívásfelvétel pl. Mondjuk a dupla koppantás is ott van előbbire, de ez meg így biztonságosabb. Az asszony nem is tudja elolvasni az erotikus leveleket, amiket R24-gyel küldözgetünk egymásnak. :) :mrgreen:
Valld be otthon mint en es nincs gond :mrgreen:

Extrém emberek a labujjukat adják meg, mert a csajok álmukban feloldja a telot :lol:
Volt is erről face-n videó. A csaj álmában próbálta a srác telóját feloldani, nem sikerült. Kiderült hogy a srác a nagylábujjával oldja ki. :mrgreen: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 12:08

ziro4vr írta:Jaja, biztonság szempontjából is jó, meg képernyőfelélesztés vagy hívásfelvétel pl. Mondjuk a dupla koppantás is ott van előbbire, de ez meg így biztonságosabb. Az asszony nem is tudja elolvasni az erotikus leveleket, amiket R24-gyel küldözgetünk egymásnak. :) :mrgreen:
Valld be otthon mint en es nincs gond :mrgreen:

Extrém emberek a labujjukat adják meg, mert a csajok álmukban feloldja a telot :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 16., szerda 12:06

jönnek fel a kínaiak, a "nagyok" meg azt hitték elég ha jól hangzik a nevük és drágák

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. november 16., szerda 12:03

wZoLee7 írta:Már szemezgettünk egymással én és a P9, ezt végig olvasva erősítettetek, lehet lesz valami köztünk :lol:
Rá teszek...nővérem 1 hónapja vett és abszolút megvan vele elégedve. Én személy szerint meglepődtem hogy ilyen jó.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 16., szerda 12:01

Már szemezgettünk egymással én és a P9, ezt végig olvasva erősítettetek, lehet lesz valami köztünk :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 16., szerda 11:53

Jaja, biztonság szempontjából is jó, meg képernyőfelélesztés vagy hívásfelvétel pl. Mondjuk a dupla koppantás is ott van előbbire, de ez meg így biztonságosabb. Az asszony nem is tudja elolvasni az erotikus leveleket, amiket R24-gyel küldözgetünk egymásnak. :) :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 11:44

Norbii írta:amúgy van valami tényleges haszna is az ujjlenyomatolvasónak? :D
En csipem nagyon. Sok helyen egyszerűsíti es gyorsítja az életem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. november 16., szerda 11:37

amúgy van valami tényleges haszna is az ujjlenyomatolvasónak?

Nemrég újítottam egy Mate 8-at, nekem bejön ez az ujjlenyomatolvasósdi. Nem kell kódot pötyögni, egy mozdulat és kész. Alig téved, más ujjára nyilván nem nyit, praktikus.


Amúgy ha már ez a téma, előtte Meizu M2 note volt, azzal is maximálisan elégedett voltam, semmi akadás, lassulás nem volt, talán 50-60k-ért. A cégnél a Xiaomik is elég népszerűek, mindenki elégedett velük. Ár/érték arányban magasan vernek szerintem minden konkurenciát a kínai telefonok, és a minőségre sem lehet panasz. Én is csak azért cseréltem, mert támogatta a cég és megtetszett a Huawei. Meg a nagy kijelzőt kihasználom munka miatt is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. november 16., szerda 11:22

amúgy van valami tényleges haszna is az ujjlenyomatolvasónak? :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. november 16., szerda 11:18

ziro4vr írta: Hüvelynél p9 lite vagy p9, tökéletesen elvan vele az ember, ujjlenyomatolvasó nagy királyság.
Nem vagyok egy telefonguru, de az az a fajta amin a hátoldalon van az olvasó ugye? Mert ha igen akkor arról mondjuk én is elég jókat hallottam, egyik barátomnak van olyan telefonja, múltkor a kezembe akadt, jobban is tetszett mint ezek a robbanós Samsungok :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 11:16

ziro4vr írta:Hüvelynél p9 lite vagy p9, tökéletesen elvan vele az ember, ujjlenyomatolvasó nagy királyság.
Hát a huaweinél picit az nem tetszik, hogy a hátlapon van, szóval mindig fel kell emelned a telefont az asztalról, ha hasznáni akarod. Nem lehet lumpul bökködni a rakott krumpli bezabálása után :D
Realista24 írta:De valaki ahogy írod fizet havi 20ezret telora es meg csak ki sem használja. Az havi egy madridi repjegy


Látod. Nem volt egyszerre 800-900 €-ja, hogy státuszszimbólumot vegyen magának, inkább lassanként kifizeti szinte a dupláját.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. november 16., szerda 11:19-kor.
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 16., szerda 11:11

Realista24 írta: Na, de mielőtt valami almabuzerátornak állít be valaki (ziro), én telefonért pont maximum 50ezret tudok elképzelni, legyen az tizennyolcas alma, vagy samsung 17. Egyik se ér többet és pont mindegyiket ugyanannyi ideig használnám.
Szólítottál? :mrgreen:

Én amúgy, ha telefont kéne vennem, csakis Xiaomi, Huawei vagy Alma. Itt nyilván az op rendszerek közötti különbség is döntő, ki mire használja. Hüvelynél p9 lite vagy p9, tökéletesen elvan vele az ember, ujjlenyomatolvasó nagy királyság.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 10:57

Lakás es egyéb kiadások alap hogy vannak.
De valaki ahogy írod fizet havi 20ezret telora es meg csak ki sem használja. Az havi egy madridi repjegy
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 16., szerda 10:57

Realista24 írta:Mondjuk aki 60-70 eurót fizet havonta és mellé méga hw-t is fizetett egy rakat pénzt, az jó nagy lúzer, meg is érdemli, hogy a komplexusa miatt ennyi perkáljon.

Én utazásra (gyerek mellett persze) szeretem költeni a pénzt, nem ilyen szarokra.
Az tényleg nagy lúzer. Én mondjuk 10-13knál többet nem fizetnék telefonra (havidíj+részlet).

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. november 16., szerda 10:56

BBeno írta:
a samsung kisporolja a gorlillaglasst? ez nekem uj.

kapcsold le a lampat este toksotetben es nezd meg az amoled feketejet es nezd meg az ipst. rengeteg hasznos funkcio van ami az amoled feketeje miatt nem fogyaszt szinte semmit.
nekem nem. A középkategóriás telefonjaik nagyrészénél kihagyják. példának okáért ace, a, j.
Van mikor kegyesek aztán megszánnak vele de hát inkább veszek hasonlót 20e fttal olcsóbban eustockon.

Mind a kettőnek vannak hátrányai és előnyei a másikkal szemben. Sajna nincs időm kitérni rá, de a samsung csak parasztvakitósdit játszik az amoleddel.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 10:54

Realista24 írta:Mondjuk aki 60-70 eurót fizet havonta és mellé méga hw-t is fizetett egy rakat pénzt, az jó nagy lúzer, meg is érdemli, hogy a komplexusa miatt ennyi perkáljon.
Hát pedig ha nem cégre veszed iylen druva árak vannak.
Pl. most ez a karácsonyi "akció": 25 €-s előfizetésnél 220,- € az iPhone 7 Plus, de további 25 €-t fizetsz havonta, mint törlesztőrészletet a telefonért.
Aki ennek bedől...
Realista24 írta:Én utazásra (gyerek mellett persze) szeretem költeni a pénzt, nem ilyen szarokra.
nekem jelenleg a lakásra és a nem várt autócserére megy el legtöbb havonta :kivagyhe:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 10:50

ericco írta:
Realista24 írta:Annyit sem adtam érte
Csak mert a múltkor futottam bele ilyen véleménybe, hogy ő csak 200 €-t vett iPhonet, előfizetésre, lekötöttségre. Amiért fizet havonta 60 €-t, igaz flat program, elég sok előfizetett adattal, de mikor rákérdeztem, hogy ezt ki-e használja, azt váalszolta, hogy dehogy, ha hívok, mindig a cégit használom... Magamba lehülyéztem az illetőt, és inkább tovább álltam.
Ezzel nem azt akartam mondani, hogy te is ez az eset vagy, de az ember már inkább szkeptikus :mrgreen:
Mondjuk aki 60-70 eurót fizet havonta és mellé méga hw-t is fizetett egy rakat pénzt, az jó nagy lúzer, meg is érdemli, hogy a komplexusa miatt ennyi perkáljon.

Én utazásra (gyerek mellett persze) szeretem költeni a pénzt, nem ilyen szarokra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 10:48

Realista24 írta:Annyit sem adtam érte
Csak mert a múltkor futottam bele ilyen véleménybe, hogy ő csak 200 €-t vett iPhonet, előfizetésre, lekötöttségre. Amiért fizet havonta 60 €-t, igaz flat program, elég sok előfizetett adattal, de mikor rákérdeztem, hogy ezt ki-e használja, azt váalszolta, hogy dehogy, ha hívok, mindig a cégit használom... Magamba lehülyéztem az illetőt, és inkább tovább álltam.
Ezzel nem azt akartam mondani, hogy te is ez az eset vagy, de az ember már inkább szkeptikus :D
Ja igen, és nincs mellé 20K-s előfizum.
Látom, javítottál. Akkor esetleg privátban megoszthatnád velem a know how-t :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 16., szerda 10:48

na ezekszerint van fejlodes. igaz ez a kulsohangszoros problema egy nemregi buliban tortent ahol tobb alma nem latta az adott hangszorot. es mire valakinek volt beats e az egybol pittyegett.


visszeterve a felsorolt alcatel xiaomi haweiire. alcatelt nem tanacsolom.xiaminal figyelj hogy b20 legyen benne. huaweiinel nekem a honorok tetszenek. de ajanlom meg a oneplus 3at. most jon a oneplus3t szoval lehet areses lesz naluk.

Welcome in 2016
:x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2016. november 16., szerda 10:52-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 10:44

BBeno írta:de nem valaszoltal a felteveseimre. valtozott azota valami amiket felsoroltam problemakent?
Minden egyszerűbb lett szinte, amit írtál. Welcome in 2016.
Majdnem 7 éve vagyok androidos, és ez kimerül két készülékben. Nem volt semilyen ilyen jellegű gondom. Jól kell tudni választani, ennyi.
Csak trollkodtam :mrgreen:
Hogy jutottál hozzá az almádhoz 50 ezerért? :mrgreen:
Annyit sem adtam érte :lol:
Ja igen, és nincs mellé 20K-s előfizum.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég