OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 7., szerda 14:21

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Transfermarkton hol tudom megnézni ,hogy egy csapatnak mi a gálakezdője? Tehát pl a dortmund 2017-18ban melyik kezdőt használta a legtöbbet. De lehet más oldal is.
whoscored-on van ilyen, ha rámész a csapatra.
Dortmund
Igaz ennek azért annyi árnyoldala van, hogy x meccsszám + legjobban értékelteket illeszti a legtöbbet használt felálláshoz. (azért 90%ig szerintem korrekt)
Ja, le kell görgöetned legalulra a linknél, ha nem találnád.
Realista24 írta:
Süti írta:
Csodálom hogy még tudsz gépelni a "Kilenc éve minőségi kilences nélkül" cikk után. :mrgreen:
Szívószállal nyomkodja ezt is.
nevezd át Shameynek :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 7., szerda 14:14

Süti írta:
___Samy___ írta:Nekem csipeszes van, amit a szélvédőre kell cuppantani. Alirol van, kutya baja. 500 Ft, sztem próbáld ki.
Csodálom hogy még tudsz gépelni a "Kilenc éve minőségi kilences nélkül" cikk után. :mrgreen:
Szívószállal nyomkodja ezt is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 7., szerda 14:07

dzsi91 írta:Transfermarkton hol tudom megnézni ,hogy egy csapatnak mi a gálakezdője? Tehát pl a dortmund 2017-18ban melyik kezdőt használta a legtöbbet. De lehet más oldal is.
whoscored-on van ilyen, ha rámész a csapatra.
Dortmund
Igaz ennek azért annyi árnyoldala van, hogy x meccsszám + legjobban értékelteket illeszti a legtöbbet használt felálláshoz. (azért 90%ig szerintem korrekt)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 7., szerda 13:58

kodo írta:
dzsi91 írta:Transfermarkton hol tudom megnézni ,hogy egy csapatnak mi a gálakezdője? Tehát pl a dortmund 2017-18ban melyik kezdőt használta a legtöbbet. De lehet más oldal is.
Ilyenről nem tudok, viszont itt van egyben ki hányszor játszott, ki mikor volt becserélve stb. Lehet belőle levonni következtetéseket.
Köszi ez is megteszi, de olyanra gondoltam ahol azt is láthatom,hogy milyen formációban tolják stb... Ha olyat tud valaki akkor nyugodtan linkelje :D csak érdekel,hogy van-e ilyen ahol ezt meg lehet nézni.Amolyan fifásan csak valami hivatalosabb.
sebydani írta:Dzsi, ha a miénk érdekel azt én elmondom neked szívesen :mrgreen:
Azt álmomból felkeltve is :mrgreen: meg,hogy ki hanyadik percben lesz becserélve kinek a helyére :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 7., szerda 13:46

Dzsi, ha a miénk érdekel azt én elmondom neked szívesen :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 7., szerda 13:41

dzsi91 írta:Transfermarkton hol tudom megnézni ,hogy egy csapatnak mi a gálakezdője? Tehát pl a dortmund 2017-18ban melyik kezdőt használta a legtöbbet. De lehet más oldal is.
Ilyenről nem tudok, viszont itt van egyben ki hányszor játszott, ki mikor volt becserélve stb. Lehet belőle levonni következtetéseket.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 7., szerda 13:37

Transfermarkton hol tudom megnézni ,hogy egy csapatnak mi a gálakezdője? Tehát pl a dortmund 2017-18ban melyik kezdőt használta a legtöbbet. De lehet más oldal is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 7., szerda 13:37

___Samy___ írta:Nekem csipeszes van, amit a szélvédőre kell cuppantani. Alirol van, kutya baja. 500 Ft, sztem próbáld ki.
Csodálom hogy még tudsz gépelni a "Kilenc éve minőségi kilences nélkül" cikk után. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. február 7., szerda 13:20

Nekem csipeszes van, amit a szélvédőre kell cuppantani. Alirol van, kutya baja. 500 Ft, sztem próbáld ki.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 7., szerda 13:18

https://www.ebay.com/itm/UGREEN-Moible- ... SwiDFYQj~2

Ez egyszerű és jó, diszkrét

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 7., szerda 12:54

Azt nem mertem bepróbálni, nagyon instabilnak tűntek, meg olcsónak. Ha például kicsit ki van kopva a szellőzőrostély, a telefon súlya le fogja billenteni az egészet. Mondjuk ilyen árak mellett nem nagy kockázat, de azért legyen B terved.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 7., szerda 12:53

azok foleg a magnesesek. a racsosak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 7., szerda 12:52

Süti írta:Nekem speciel szélvédőre szerelhető van. 1x esett eddig le az 1 év alatt, nagyon rázkódós úton. Viszont abból nem érdemes az Aliexpress vonalat erőltetni, azok lepotyognak folyton.
És azok amelyeket a rácsra lehet felhelyezni? Azok nem játszanak?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 7., szerda 12:49

Nekem speciel szélvédőre szerelhető van. 1x esett eddig le az 1 év alatt, nagyon rázkódós úton. Viszont abból nem érdemes az Aliexpress vonalat erőltetni, azok lepotyognak folyton.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. február 7., szerda 12:31

rashidm írta:Autóba milyen telefontartót ajánlanátok? Gondolom ne olyat amit a szélvédőre lehet felrakni.
Van az a mágneses megoldás, tokodban van egy mágnes vagy femlap és a másik felét pedig rá lehet csiptetni különböző helyekre, ahova szeretnéd, és csak odailleszted.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 7., szerda 11:36

Autóba milyen telefontartót ajánlanátok? Gondolom ne olyat amit a szélvédőre lehet felrakni.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. február 7., szerda 10:22

Ja igen. Az adm. díj a másik nagy lehúzás.

Mostanában elég sokat jártam déli ill. off schengeni irányban. Aki Magyarországot balkánozza, annak is ajánlok egy hasonló kirándulást. Káeurópa áldott jó rendezett nyugati vidéknek fog tűnni utána.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 7., szerda 9:53

CS0ki írta:
igen, kéthetente látod egyszer a gyerekeket, közben meg anya ki tudja mire veri el a nem kis összeget...

gecijó biznisz.
Az tökmindegy, a gyerektartásnak attól még nem lesz köze hozzá, hogy a válásban ki volt a hibás, mert nem arról szól.
Ha megjöttél a tripből és netán Olaszországból kapnál postai küldeményt, NE VEDD ÁT!
És mond le a hitelkártyát. :) Legutóbbi csapat túra után nálunk is beterheltek kétszer 40-50 eurót azzal, hogy rendőrségnek átadtáűk az adatainkat, és ennek volt díja. Aztán a rendőrségről persze nem jött végül semmi a konkrét büntetések kapcsán.
Azaz, a csoda adminisztrációs díj :lol: :lol: Kb. ha felhívod őket is adminisztrációs díja van, undorító népség.

Nekünk azt is mondták, hogy persze, autópályadíj benne van az árban. Megyek a pályán, jön a kapu, nem lassítok, de a kapu csak nem akar felnyílni, mondom ideje lenne fékezni :lol: :lol:

Télen a téligumi feláras, mondom jó, fizetjük. Ja, nincs készleten, előre kell szólni. Mondom télen szóljak előre? :lol: Erre ad egy nyári slick gumit, mondom húzzál anyádba, legalább a nyárinak legyen normális mintája.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. február 7., szerda 9:51

igen, kéthetente látod egyszer a gyerekeket, közben meg anya ki tudja mire veri el a nem kis összeget...

gecijó biznisz.
Az tökmindegy, a gyerektartásnak attól még nem lesz köze hozzá, hogy a válásban ki volt a hibás, mert nem arról szól.
Ha megjöttél a tripből és netán Olaszországból kapnál postai küldeményt, NE VEDD ÁT!
És mond le a hitelkártyát. :) Legutóbbi csapat túra után nálunk is beterheltek kétszer 40-50 eurót azzal, hogy rendőrségnek átadtáűk az adatainkat, és ennek volt díja. Aztán a rendőrségről persze nem jött végül semmi a konkrét büntetések kapcsán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 7., szerda 8:35

istimester írta:Olaszokkal vigyázz. Megpróbálnak lehúzni.

Az autót fényképezd le, mielőtt átveszed. Legjobb, ha a képeket átküldöd valami mailen, így az időpont is látható lesz. Az átvételi elismervényre mindent irass be! Tedd szóvá, ha retek a beltér!

Ha megjöttél a tripből és netán Olaszországból kapnál postai küldeményt, NE VEDD ÁT!
Plusz nem árt, ha világosban veszed át a kocsit és nem úgy, hogy mobillal világítasz. Szélvédőt is nézd át rendesen, felniket is...és még lehetne sorolni napestig, de a végeredmény. Ne bérelj kocsit olaszoknál :lol: vagy csak tényleg full-full cascoval, akkor nem lesz gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég